Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2013 o 23:02, Chlorofil napisał:

Rozumiem. Czyli w ten sposób. Dzięki.

Nie sądzę, że rozumiesz. Bramki na wyjeździe liczą się bardziej, ale tylko w przypadku remisowego bilansu. Jeśli byloby 2:2 to Malaga by awansowała, ale że BVB wygrało to nie ma to już znaczenia.

A co do spalonych to Malaga też strzeliła drugą bramkę ze spalonego, tzn. piłka by i tak wpadła, ale koleś mógł jej niedotykać, pamiętam Kryśka kiedyś położyła Pique i w ogóle ładną akcje zrobiła, ale pare cm przed linią bamkową dobił ten strzał Nani i bramka nie była uznana, tu sytuacja była podobna.

http://www.youtube.com/watch?v=dvzPFEIJyoY

Ale się Kryśka wykurzyła na Naniego :D akcja życia, a tu Nani wszystko zepsuł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenujący był wczoraj Ryczel ze swoim komentarzem, nawet Szpaku ze swoim wielbieniem Barcy to przy nim pikuś. Darcie mordy bo bramce Lewandowskiego epickie, czegoś takiego byśmy chyba nie uświadczyli gdyby Polska drużyna w europejskich pucharach zdobyła ważną bramkę. Komentator powinien wykazywać chociaż przebłyski obiektywizmu, a pan Ryczel chyba ma w domu ołtarz z "wielkim, kosmicznym trio Dortmundu, Lewandowskim rozdartym między Barceloną, Realem a Manchesterem". Szkoda tylko, że ci "giganci" światowego futbolu nie potrafią w kadrze prosto kopnąć piłki... A obserwując media człowiek ma wrażenie, że jest tym "złym" jeśli nie kibicuje BVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 23:14, JayL napisał:

Malaga też strzeliła ze spalonego. Więc w tym względzie 1-1 i nie może się czuć pokrzywdzona.


Tylko Borussia powinna kończyc w dziesiatkę, za tamto starcie przy linii bocznej kiedy zawodnik Malagi złapał sie za twarz żółtko należało się albo zawodnikowi z Dortmundu albo obu. Tak czy siak to byłaby druga żółta i pa pa. A dostał tylko gracz Malagi...

@BoloMaster
Dokładnie. Jakby nie wiedział kto gra to mógłby pomyslec, że to jakiś polski zespół walczy o historyczny sukces. A to przecież tylko Borussia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto już wcześniej oglądał ligę mistrzów z komentatorami N-ki, wiedział, że i ten mecz będzie relacjonowany w sposób kompromitujący. Największy szacunek mam do Twarowskiego i Zahorny(chyba tak się nazywa), Ci którzy komentowali derby Menczesteru. Dawno nie widziałem tak genialnego poziomu komentatorów. Ci z n-ki to największe łamagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgadzam. Co nie zmienia faktu, że Malaga wciąż burzy się o spalonego, przez co wszyscy ich wyśmiewają za hipokryzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 11:43, Eff3ctiv3 napisał:

Każdy kto już wcześniej oglądał ligę mistrzów z komentatorami N-ki, wiedział, że i ten
mecz będzie relacjonowany w sposób kompromitujący. Największy szacunek mam do Twarowskiego
i Zahorny(chyba tak się nazywa), Ci którzy komentowali derby Menczesteru. Dawno nie widziałem
tak genialnego poziomu komentatorów. Ci z n-ki to największe łamagi.


Zgadzam się, świetni byli Ci komentatorzy derbów Manchesteru. Te ich komentarze odnośnie niektórych sytuacji nieźle mnie rozbawiały. Niestety Panowie komentujący wczorajszy mecz zupełnie nie potrafili być bezstronni, bo przecież "jak to, skoro gra ''polska'' Borussia, to każdy w naszym kraju im powinien kibicować i słuchać stronniczego komentarza". To zresztą chyba Ci sami, którzy komentowali pod Barcelonę, gdy grała z Realem, jak i w innych meczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nahorny-Twarowski - najlepszy duet komentatorów. Brawo dla BVB za charakter. Naprawde końcówka jaką można oglądać.... bez końca :) A Malaga... Hipokryzja na całego. Zaraz jeszcze dostaną karę pieniężną za protesty i obwinianie UEFY tak jak dostał Raiola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanem ani BvB, ani Malagi nie jestem, więc ewentualnych błędów popełnionych przez sędziów nie zamierzam rozstrząsać, ale widzę, że znów kłótnie i skargi.

Mniejsza o to, mnie zaciekawiło co innego.

Otóż, okrzyknięto, że zwycięstwo BvB nastąpiło wskutek RASIZMU!!!
Cóż, ciapaci się panoszą i dyktują swoje mądrości, zatem, ciekaw jestem, czy nasza kochana postępowa, proeuropejska Uefa zatem posłusznie na pasku zgodzi się z tym zarzutem i unieważni spotkanie.
Ale chwila, jak mnie pamieć nie myli, gola na 3:2 strzelił Santana (murzyn) - zatem, twierdzenie, że to gol ze spalonego to też rasizm! Ciekaw jaki rasizm zatem większy, antymurzński czy antyarabski?

https://twitter.com/ANAALThani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisał to właściciel Malagi, który raptem się odnalazł. Raczej nie należy jego słów brać poważnie, bo facet nawet nie zna się na piłce. A może on nie rozumie pojęcia rasizmu. Ciężko stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 17:21, Kraju napisał:

Napisał to właściciel Malagi, który raptem się odnalazł. Raczej nie należy jego słów
brać poważnie, bo facet nawet nie zna się na piłce. A może on nie rozumie pojęcia rasizmu.
Ciężko stwierdzić.


Oczywiście, ale jest to aż tak zabawne i absurdalne, że nie sposób na to zwrócić uwagi. Ja wiem, że to nie ma żadnego związku z tematem piłki nożnej, ale pokazuje jak bzdurnym pojęciem jest "rasizm". Dla mnie to słowo puste, nie ma żadnego znaczenia, ani desygnatu jak "faszyzm" czy "tolerancja".

Ale cholernie mnie bawi, jak jakieś czubki, zaczynają już uzasadaniać swoje porażki w sporcie - rasizmem. Czyli co, każdy w jego mniemaniu, kto wygrał lub zremisował z Malagą, to wredny rasista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mu raczej, że celowo wyeliminowali Hiszpanów. I to właśnie uważa za rasizm. Absurdalne, ale tak jak pisałem, najlepiej takie komentarze olać, bo ciężko brać to na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 15:24, BoloMaster napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=FGtYjlySjwQ
Twarowski i Nahorny to najlepsi polscy komentatorzy:D

To są Ci, co w parę komentują też kolarstwo? Kiedyś na eurosporcie oglądałem pół godziny jazdę* bo komentarze były świetnie dostosowane do mojej wiedzy o kolarstwie :D
-Co się dzieje (imie komentatora)
-nie wiem
*po minucie*
-ja też nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 17:53, Bithda napisał:

To są Ci, co w parę komentują też kolarstwo?

Nie, nie, nie. Na eurosporcie biatlon, kolarstwo i inne takie komentują Wyrzykowski i Jaroński. Prawdę powiedziawszy.. ich nikt nie przebije, nawet Nahorny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować