Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2013 o 20:49, Paoro napisał:

Hej poproszę transmisje meczyku w dobrej jakości bez przycinek :)


Ja kupiłem na Onecie i mam jedynie bez przycinek :D

@filip29
Nigdy nie byłem zwolennikiem teorii spiskowych, ale jak patrzę co się dzieje w Lidze Mistrzów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 21:34, filip29 napisał:

3 łapy Barcy w polu karnym, a sędzia zabramkowy milczy. Widzę, że w LM wszystko po staremu
:D

Ja tak chciałbym zobaczyć wygraną Niemiec dziś, gdzieś 3:0, ale jak dołożyli 5 zawodników Barcelonie to troche trudniej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 21:34, filip29 napisał:

3 łapy Barcy w polu karnym, a sędzia zabramkowy milczy. Widzę, że w LM wszystko po staremu
:D


Spalony przy bramce Gomeza i sędziowie milczą. Jak dobrze, że sędziowanie pod gospodarzy nie umarło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 21:38, Bithda napisał:

Ja tak chciałbym zobaczyć wygraną Niemiec dziś, gdzieś 3:0, ale jak dołożyli 5 zawodników
Barcelonie to troche trudniej jest.


Ciekawe, że dwóch z tych pięciu nei zobaczyło spalonego przy drugiej bramce. Jak ja kocham takie teksty. Widze, że w tym temacie również po staremu - póki Barcę przekręcają to ok, jak to na ich korzyść coś nie tak to od razu pędzi krucjata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 22:00, Bambusek napisał:


Widzę, że w tym temacie również po staremu - póki Barca wygrywa (nie ważne, że często z pomocą sędziów) to wszystko jest ok, ale jak przegrywa to zaczyna się płacz fanatyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 22:10, RhastA napisał:

>
Widzę, że w tym temacie również po staremu - póki Barca wygrywa (nie ważne, że często
z pomocą sędziów) to wszystko jest ok, ale jak przegrywa to zaczyna się płacz fanatyków.


Wybacz, ale to nie ja rozpocząłem gadanie o sędziowaniu teraz. I absolutnie nie twierdzę, ze jest ok jak wygrywa z pomocą arbitrów. Zresztą nie płacze - Barcateraz gra słabo i przegrywa, trudno. Pokaż gdzie niby płacze, czekam. Fajnie jest wypominać komuś fanatyzm samemu nie bedąc lepszym. No ale to też norma u polskich kibiców.

Jednak niezaprzeczalnym faktem jest, że właściwie od meczu na Stamford Bridge i "koncercie" Overbo tutaj jest jeden wielki krzyk i darcie szat ilekroć to Barcelonie sędziowie pomoga. Jak pomogą komukolwiek innemu to cudownie jest cisza. Każdy widzi dokładnie to co chce widzieć i to sie nei zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiejszy występ Barcy to jakaś parodia. Messi nie powinnie grać z kontuzją, nic nie robi.
Winni zaryzykować i postarać się bramki pozdobywać. Rewanż na Camp Nou to dla Bayernu przywilej, 1 bramka dla nich i straty będą nieodrabialne, tyle.

PS
A w temacie standardowo, chorzy z nienawiści barcofobii się uaktywnili. Typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 22:17, karpik123 napisał:

Jak zwykle sędziowie spierdolili mecz. 2 niesłuszne bramki...


Dokładnie, sędziowie znowu przeważyli o wyniku nie przyznając conajmniej 2 karnych Bayernowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 22:35, Harunia napisał:

Az milo popatrzec jak Barca dostaje takie wciry hehe

Długo się czekało :D Niby nie jestem żadnym ich hejterem, ale nawet mój ojciec powtarzał do meczu- mogliby porządnie w p...ortki dostać :P I dostali, finał niemiecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mój faworyt wygrał. Jak zobaczyłem jak Bayern gra z Juve, to powiedziałem, że nic nie jest wstanie mu stanąć na drodze. Finał to Real Bayern, gdzie Bayern gładko ogra Real. Mam nadzieję, że się mylę, ale jestem realistą.

EDIT: widziałem, że zbiegną się sezonowy z barcy i będą płakać, że sędzia zły, że trawa za wysoka itp. Może tego nie pamiętacie, ale i Barca łapała pomocną dłoń sędziego nie raz i nie dwa.

@ UP Widzisz, statystyki statystykami, ale to i tak wina sędziego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż nawet ja napiszę!

Czekam, aż Xavi powie, że byli lepsi. I że dłużej utrzymywali się przy piłce.

No niechże tylko Real nie da ciała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować