Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Kurczę, na Onecie jest już transmisja - studio, można oglądać na pełnym ekranie ale nie ma ani HD ani FHD ....
może SMS to za mało na lepszą jakość obrazu?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 20:37, lis_23 napisał:

Kurczę, na Onecie jest już transmisja - studio, można oglądać na pełnym ekranie ale nie
ma ani HD ani FHD ....
może SMS to za mało na lepszą jakość obrazu?.


Ryczela nie ma :(

Poza tym, zwykle z tego co pamietam, hd się załącza, ale jak się zacznie mecz, wcześniej to było to co widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2013 o 20:40, vonArnold napisał:


Ryczela nie ma :(

Poza tym, zwykle z tego co pamietam, hd się załącza, ale jak się zacznie mecz, wcześniej
to było to co widzisz.


Mecz już się zaczyna, a HD nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 21:45, Paoro napisał:

Realowcy faulują, że szkoda gadać. Lewy jest na ringu, a nie na boisku. Oby nie było
kontuzji :/

Lewemu coś nie idzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 21:59, Kubson023 napisał:

Lewemu coś nie idzie xD


Raz niepotrzebnie strzelał z pierwszej, miał wystarczajaco miejsca, zeby przyjąć i spokojnie strzelić. No ale taki mecz jak te 6 dni temu to się zdarza raz na kilka sezonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 21:59, Kubson023 napisał:

> Realowcy faulują, że szkoda gadać. Lewy jest na ringu, a nie na boisku. Oby nie
było
> kontuzji :/
Lewemu coś nie idzie xD

Póki co to Real może się cieszyć, że poprzeczka ich uratowała ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcówka bardzo emocjonująca, chociaż transmisja mi się zacinała co chwilę. Brawa dla Realu za walkę do końca, ale Borussia wywalczyła swoje. Tak się zastanawiałem, czy się nie okaże, że Klopp się przeliczył. Gdyby Real strzelił na 3:0 na kilka minut przed końcem to Borussia by się musiała rzucić do ataku, a on ściągnął napastnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to było ciekawie.
Borussia w sumie zasłużenie przechodzi dalej. Nie grali tak dobrze jak w 1. meczu. Goetze stwierdził, że woli sobie oglądać niż grać. W ataku nikt nie błyszczał, ale za to z tyłu było przez 80 min. bardzo dobrze. Hummels i Bender czyścili wszystko co można było czyścić. Piszczek wyłączył z gry Ronaldo, który w drugiej połowie był zupełnie niewidoczny. Gundogan to dla mnie motm. Grał jak profesor. Fajnie by było mieć takiego w MU, ale Borussia całego składu nie może sprzedać :)
Lewy był pilnowany bardzo dobrze i miejsce miał tylko jak wiązał buty, ale za te punche to Ramos żółtą powinien spokojnie obejrzeć. Dobrze, że się nie dał sprowokować, a Webb sędziował słabo, ale nie zszedł poniżej pewnego poziomu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda 1-wszych 15-stu minut RM , bo mogli spokojnie wygrywać 2:0 i mieć mecz pod kontrolą.
Ale zadowolony jestem z ostatnich 10minut , gdy walczyli do końca ! , szkoda , mogła być tak pięknie :).
HM!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiąc, to BVB mogło również strzelić z 4-5 bramek :D Real grał katastrofalnie przez 90% czasu, na początku lepiej, no i w samej końcówce się obudził :D Ale i tak zasłużenie odbadł, bo w dwumeczu był dużo, dużo słabszym zespołem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 23:12, pawbuk napisał:

Szczerze mowiąc, to BVB mogło również strzelić z 4-5 bramek :D Real grał katastrofalnie
przez 90% czasu, na początku lepiej, no i w samej końcówce się obudził :D Ale i tak zasłużenie
odbadł, bo w dwumeczu był dużo, dużo słabszym zespołem :D


Ogólnie tak , ale wiesz , jeśli po 15-stu min. Real wygrywałby 2/3:0 , to nie wiadomo , czy BVB miałoby te sytuację z dalszej części meczu.
Jednak co by nie było , gratuluję BVB , tylko to mi pozostaje do zrobienia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować