Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2013 o 21:25, Accid napisał:

Jak ten Ojamaa gra? Co to było? To był poziom profesjonalisty? Gorzej niż katastrofa.
Gdzie jakieś konsekwencje tego, co się dzieje? Kompromitacja na światową skalę i nic?

Cieszę się, że nam zgarnęli tego Ojame, meczu ofc nie oglądałem, ale pełno opinii, że nic nie wart ten grajek. Legia dno, już chyba lepiej odpaść z Litwinami w el. niż tak reprezentować kraj na arenie międzynarodowej. Zero pkt. zero bramek, ciągle w plecy, a te 10 tys na stadione to jacyś masochiści, iść na taką parodie... masakra, Legia to chłopcy do bicia. Szkoda słów. Ciekawe co tam Leśnod*pski powie, że w przyszłym sezonie LM heha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to jeszcze Legia zostanie najgorszym klubem w historii Ligi Europejskiej (choć niezbyt długa ta historia) :D To pokazuje jaki jest poziom naszej ligi - dno totalne, które często ciężko oglądać :D
Może ktoś wie jak wygląda budżet Legii w porównaniu do budżetów innych drużyn w LE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 23:35, pawbuk napisał:

Może ktoś wie jak wygląda budżet Legii w porównaniu do budżetów innych drużyn w LE?


Legia - 80 mln zł (LE)
Viktoria Pilzno - 7 mln euro (LM)

Proponuję też zestawić, z kim te drużyny grają oraz komu i ile goli w fazie grupowej strzeliły.
Pozostaje popukać się w czółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 17:38, vonArnold napisał:

> Może ktoś wie jak wygląda budżet Legii w porównaniu do budżetów innych drużyn w
LE?

Legia - 80 mln zł (LE)
Viktoria Pilzno - 7 mln euro (LM)

Proponuję też zestawić, z kim te drużyny grają oraz komu i ile goli w fazie grupowej
strzeliły.
Pozostaje popukać się w czółko...

Przecież wiadomo, że Legia finansowo nie odstaje od drużyn grających w LM. Zero pkt., zero bramek to katastrofa, ci cypryjczycy nie byli wcale dobrzy, rozumiem jakby zajęli 3 miejsce z 7 pkt. czy coś, ale to bylo dno i dwa metry mułu. Steaua płaci mniej niż Legia i grała w LM. Też dostali baty, ale w LM, jakby Legia awansowała to bym się nie dziwił że wszystko w plecy ale to była LE, a tam powinniśmy grać conajmniej do wiosny. Frajerzy i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 23:33, ManweKallahan napisał:

W ogóle on strzelił 13 bramek w 8 występach ligowych.

Zaszczepiony i na diecie, więc jest forma. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 23:33, ManweKallahan napisał:

> A Suarez nie dość, ze 4 bramki to każda piękna (no może 3 nic specjalnego).
W ogóle on strzelił 13 bramek w 8 występach ligowych.


Prawie jak Ronaldo :D Aż se zobaczę klasyfikacje strzelców z Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 10:20, DambialkoX napisał:

Biedna Kostaryka.


Biedni Polacy...nie mają płatnych wakacji ;) - żart oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobre losowanie, oczywiście nie dla wszystkich drużyn (biedna Anglia) ale mamy już kilka hitów w samej fazie grupowej i to naprawdę dużego kalibru. Osobiście najbardziej czekam na mecz Hiszpanii z Holandią, Niemców z Portugalią i ... Belgów z Rosją ponieważ jedna z tych dwóch drużyn może sprawić dużą niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 21:15, ArnoldFace napisał:

To bardzo dobre losowanie, oczywiście nie dla wszystkich drużyn (biedna Anglia) ale mamy
już kilka hitów w samej fazie grupowej i to naprawdę dużego kalibru. Osobiście najbardziej
czekam na mecz Hiszpanii z Holandią, Niemców z Portugalią i ... Belgów z Rosją ponieważ
jedna z tych dwóch drużyn może sprawić dużą niespodziankę.


Nie wiem czy Hiszpania - Holandia to będą ciekawe mecze. Finał MŚ 2010 był nudny wg mnie. Mnie osobiście ciekawi jak zagrają gospodarze imprezy z Chorwacją, no i Niemcy z Portugalią też nieźle może być. Ale jeszcze do mundialu kawałek czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego nie brano pod uwagę ostatniego rankingu FIFA (obowiązującego w dniu losowania), tylko poprzedni? Czy jest to jakoś uwarunkowane w przepisach, czy tylko Blatter chciał przepchnąć swoją Szwajcarię do pierwszego koszyka póki jeszcze się do niego łapała? :)

Osobiście losowanie niezbyt przypadło mi do gustu. Uważam, że grupy nie są równe. Niemniej jednak czekam z niecierpliwością (nieco tylko mniejszą niż na MŚ siatkarzy i IO w Soczi :)), bo uwielbiam klimat dużych piłkarskich turniejów. Mam tylko nadzieję, że finał będzie lepszy niż ostatnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować