Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2006 o 13:19, paweusz napisał:

... Poza tym Wdowczyk liczy
na fazę grupową PUEFA i wcale tego nie ukrywa. On nawet wolałby wylosować w III rundzie el.
LM na drużynę z "górnej półki", bo odpadłby z piłkarską potęgą.



No właśnie, takie jest podejście polskich drużyn - według nich jak jest dobrze to dlaczego ma być lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki ze mnie uswiadomiles. Ale jako jedyny klub pilkarski w polsce finansowany w calosci za czasow komuchow przez panstwo i ktory jeszze tego nie oddal ten klub nie zasluguje na szacunek kogokolwiek. legła zreszta zawsze kojarzyla sie z frajerami , przegrywanie meczow w ostatnich trzech minutach z widzewem, nedzne wyniki i bydlo na trybunach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 17:37, Indrid Cold napisał:

Ok, dzieki ze mnie uswiadomiles. Ale jako jedyny klub pilkarski w polsce finansowany w calosci
za czasow komuchow przez panstwo i ktory jeszze tego nie oddal ten klub nie zasluguje na szacunek
kogokolwiek. legła zreszta zawsze kojarzyla sie z frajerami , przegrywanie meczow w ostatnich
trzech minutach z widzewem, nedzne wyniki i bydlo na trybunach.


Aż żale to komentować :/ Ok, to ja NIECIERPIĘ Rusków. Nienawidzę ich. Te !@#!@$@#$@# zabrały nam tyle ziemii i jeszcze nie oddali. Jako naród nie zasługują na szacunek. A po za tym to frajerzy, którzy nie potrafili rozbitej wewnętrznie Polski sami zająć - zawsze ktoś musiał im pomóc.

Przypomnę, że ci "frajerzy" to ostatni polski klub, który cokolwiek w LM zdziałał. Nędzne wyniki - jak wiadomo, wygranie większosci meczy w runzie wiosennej to są nedzne wyniki. Jakoś nikt nie miał lepszych, ale to szczegół. Bydło na trybunach nie wymaga komentarza, moze oprócz- bullshit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

legła warszawka to legla warszawka. jak mieszkasz w wawie to bedziesz pisal inaczej nawet jakbys sie z tym zgadzal. nie moja brocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz Zagłębia z Dynamem Mińsk przypomina wizytę u dentysty. Niby konieczność, a przetrwać to ciężko...
Brakuje pomysłu na grę. Jak jest okazja do kontry, to zwalniamy, a z atakiem pozycyjnym "miedziowi" sobie w ogóle nie radzą. Na szczęście Białorusini też nic nie grają. Zadecyduje pewnie przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 17:52, A-cis napisał:

Policja zatrzymała kolejnego sędziego piłkarskiego. /.../ Zatrzymanych mamy więc coraz więcej. Czekam tylko
kiedy zaczną plątać się w zeznaniach, aż wreszcie któryś zacznie sypać.

Może wreszcie nadchodzi ten czas. W wiadomościach TVN podano, że świadkowie przekrętów piłkarskich (działacze, sędziowie) zgłaszją się masowo w panice do prokuratury chcąc uniknąć odpowiedzialności. Bowiem ogłoszono, że jeśli ktoś zgłosi się wcześniej sam, może liczyć na złagodzenie bądź uniknięcie odpowiedzialności karnej.
Prokuratura zmuszona jest do zwiększenia ekipy dochodzeniowej aby przesłuchać wszystkich chętnych.
Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca ale oczekuję teraz następnego kroku: podania się całego Zarządu PZPN do dymisji lub komisarycznego zarządu w tej instytucji.
Może jeszcze doczekam sanacji w polskiej piłce nożnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Zagłebie odpadło. Polskie drużyny powinny przechodzić przez pierwszy etap eliminacji Pucharu UEFA jak pocisk przez płótno, ale jak widać nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę - a już chyba najmniej piłkarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie jest po prostu słabe, aż zdziwienie bierze jak można tak grać "chwilę" po zakończeniu udanego przecież sezonu ligowego. Można mówić o tym, że Dynamo jest w trakcie sezonu ale też nic szczególnego nie pokazało. Dwie słabe drużyny zagrały słaby mecz, bo jaki inny mogłyby zagrać? Słaba reprezentacja, słabe kluby, koszmarny PZPN = polska piłka nożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 19:41, Arxel napisał:

No i Zagłebie odpadło. Polskie drużyny powinny przechodzić przez pierwszy etap eliminacji Pucharu UEFA jak pocisk przez płótno

Pamiętam jak nie mieliśmy żadnych problemów z pierwszą rundą eliminacji. No, ale wtedy byliśmy z niej zwolnieni :]
Zagłębie nie pokazało dziś nic godnego uwagi. Nie zasłużyło na awans. Mimo to szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten puchar UEFA to była dla nich wyraźna "konieczność". Skoro tak bardzo im sie nie chciało, to po jaką cholerę zatrzymali Iwańskiego i resztę wybijających się graczy? Tworzenie wielkiego Zagłębia - taaa, chyba w pijanych marzeniach prezesów.

Mam takie pytanie - co takiego do jasnej cholery osiągnął Klejndinst, że jest brany za fachowca? Jakimś cudem zawsze coś kombinował przy wszystkich ostatnich selekcjonerach kadry, jego młodzieżówka nie pokazała nic poza blamażem 0-4 z Białorusią u siebie. Taki człowiek ma budować wielki zespół? Tożto nawet na czołówkę ligi Zagłębie nie będzie miało szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 21:27, .Darnok napisał:

Ten puchar UEFA to była dla nich wyraźna "konieczność". Skoro tak bardzo im sie nie chciało, to po jaką cholerę zatrzymali Iwańskiego i resztę wybijających się graczy? Tworzenie wielkiego Zagłębia - taaa, chyba w pijanych marzeniach prezesów.

Zaskakujące jest, że dwa kluby mające potężne zaplecze finansowe - Zagłębie i Wisła Płock, nie potrafią stworzyć mocnych drużyn, nawet jak na polskie realia. Piłkarze mają niezłe konrakty i żadnej motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 21:50, walgierz napisał:

(...)
Zaskakujące jest, że dwa kluby mające potężne zaplecze finansowe - Zagłębie i Wisła Płock,
nie potrafią stworzyć mocnych drużyn, nawet jak na polskie realia. Piłkarze mają niezłe konrakty
i żadnej motywacji.


Zagłęie i tak mnie pozytywnie zaskoczyło, pozostawiając w drużynie praktycznie wszystkie czołowe postacie poprzedniego sezonu. Niestety okazało się, że bez Smudy znaczą jednak znacznie mniej.

Natomiast i jedna i druga drużyna z takimi potężnymi sponsorami spokojnie mogłaby trząsnąć polską ligą i nawet coś zwojować w pucharach. Jednak środki na ich działalność są stosunkowo niskie w porównaniu z potencjonalnymi możliwościami. Chociaż może w sumie to dobrze patrząć na ilość kibiców przychodzących na mecze tych drużyn, jeśli dobrze pamiętam to w ostatniej rundzie wiosennej na meczu Płocka było 200 (!) kibiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 21:59, .Darnok napisał:

jeśli dobrze pamiętam to w ostatniej rundzie wiosennej na meczu Płocka było 200 (!) kibiców.

To i tak lepiej niż szkolne wycieczki na Amice i doping cieniutkim "A-mi-ka". Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 22:12, walgierz napisał:

(...)
To i tak lepiej niż szkolne wycieczki na Amice i doping cieniutkim "A-mi-ka". Żenada...


Eee tam, nie przesadzaj, jak byłem we Wronkach to ich młyn (na oko 15 osób!) mnie prawie rozniósł :D Starali się chłopaki jak mogli, orkiestre nawet zorganizowali i w ogóle :D A jaki hymn mieli... jakoś to leciało w takich skocznych rytmach... "Walcz, walcz, walcz Amico walcz!" :)

Nie chcę ich totalnie wyśmiewać - po prostu tam nie było i nigdy nie będzie warunków na pierwszą ligę. Tak samo jak w Grodzisku i paru innych miejscach...

Dlatego m.in. cieszy mnie, że do ekstraklasy powróciły łódzkie ekipy. Będzie ciekawiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 22:17, .Darnok napisał:

Eee tam, nie przesadzaj, jak byłem we Wronkach to ich młyn (na oko 15 osób!) mnie prawie rozniósł :D

Ciesz się, że nie było wycieczek z miejscowego zakładu. Bo wtedy Amica miałaby najgroźniejszych ultras ;)
Największą żenadą było godło Amiki. Nie zapomnę meczu z Saragossą. Stylowy herb hiszpańskiego klubu, a obok te wrony :/
Ale się wtedy wstydziłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 22:22, walgierz napisał:

(...)
Ciesz się, że nie było wycieczek z miejscowego zakładu. Bo wtedy Amica miałaby najgroźniejszych
ultras ;)


A darli się coś do nas stamtąd jak szliśmy przez mieścinę, nawet sympatyczna ekipa tak rezyduje :P
Raczej nie sympatyzują z gospodarzami ;)

Dnia 27.07.2006 o 22:22, walgierz napisał:

Największą żenadą było godło Amiki. Nie zapomnę meczu z Saragossą. Stylowy herb hiszpańskiego
klubu, a obok te wrony :/
Ale się wtedy wstydziłem...


Kiedy oni grali z Saragossą? Jakoś sobie nie przypominam, może w ostatniej rundzie grupowej PUEFA?
Wrony jak wrony - w końcu Wronki ;) Coś musieli wymyśleć - a co, mieli walnąć maskotki w kształcie lodówki albo pralki? :D Już widzę takiego przebierańca paradującego obok bocznej linii - wyrzucałby od siebie świeżo wyprane koszulki-prezenty w trybuny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 22:28, .Darnok napisał:

Kiedy oni grali z Saragossą? Jakoś sobie nie przypominam, może w ostatniej rundzie grupowej PUEFA?

Ups... Z Atlethico, a nie Saragossą. Pokićkało mi się. W każdym razie z Hiszpanami ;]

Dnia 27.07.2006 o 22:28, .Darnok napisał:

Wrony jak wrony - w końcu Wronki ;) Coś musieli wymyśleć - a co, mieli walnąć maskotki w kształcie lodówki albo pralki? :D Już widzę takiego przebierańca paradującego obok bocznej linii - wyrzucałby od siebie świeżo wyprane koszulki-prezenty w trybuny :D

<LOL> To byłoby coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przegranej piłkarzy z Lubina, jak zwykle pozostaje liczyć tylko na takie drużyny jak Wisła Kraków czy Legia Warszawa ( choć w ostatnich sezonach grali bardzo słabo w europejskich pucharach). Podejście Zagłębia i Lecha uważam za skandal. Szczególnie ci drudzy przed ostatnią kolejką Orange Ekstraklasy twierdzili, że najgorszym wyjściem dla nich jest Puchar Intertoto.
Jeżeli się nie chce grać w europejskich pucharach to po co wogóle grać w piłkę. Gra się przecież o wielkie pieniądze i sławę na starym kontynęcie, a nie o dobre wyniki w lidze, która bez zwycięstw z zagranicznymi teamami staje się bardzo słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie dlaczego mnie najbardziej szlak trafia.
Bo do jasnej cholery już spadliśmy w europejskim rankingu klubowym na 21 miejsce i w przyszłym sezonie tylko wicemistrz bedzie grał PUEFA. Opróócz zdobywcy pucharu Polski.
Jak tak dalej bedzie to wyglądać to prześcigną nas takie potęgi jak Białoruś, Litwa czy Gruzja (z całym szacunkiem dla tych krajów).

Jedyna nadzieja w Wiśle Kraków i Legii. Bo w Wisłę Płock to ja nie wierzę wcale.

Co do Zagłębia.
Brawo dla działaczy. Pięknie wygląda te budowanie wielkiego klubu. Rada dla Iawńskiego i Łobodzińskiego - uciekajcie po rundzie jesiennej, może być nawet Wisła K. albo Legia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 17:37, Indrid Cold napisał:

Ok, dzieki ze mnie uswiadomiles. Ale jako jedyny klub pilkarski w polsce finansowany w calosci
za czasow komuchow przez panstwo i ktory jeszze tego nie oddal ten klub nie zasluguje na szacunek
kogokolwiek. legła zreszta zawsze kojarzyla sie z frajerami , przegrywanie meczow w ostatnich
trzech minutach z widzewem, nedzne wyniki i bydlo na trybunach.


No napisz jeszcze coś mądrego bo mi mało.
To co powiesz np. o Wiśle Kraków - klub policyjny bodajże, a jak wszyscy wiemy Policja to w końcu prywatna S.A. była kiedyś. Górnik Zabrze - klub w całości utrzymywany przez przemysł kopalniany - państwowy dodam. Zresztą jak cała śląska piłka. Przykładów można by jeszcze mnożyć. Nic tylko Polska frajerami spływa.
Proponuje zapoznac się z historia polskiej piłki.
Żałość i jad z ciebie spływa. Nie wiem czym ci tak zaszkodziła Legia, ale daj sobie siana i przestań wypisywać bzdury i dorośnij, bo jak tata się dowie jakiego to ma elokwentnego syna, to ci kabelek od kompa zabierze i do książek zapędzi - co by było z pożytkiem dla ciebie i otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować