Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Kolejny pogrom? Hiszpania rośnie na chłopców do bicia :D
ps: Chile gra najlepszą gałę z zespołów Ameryk.
ps2: Hiszpania ma do wymiany Casillasa który gra na poziomie Ekstraklasy.
ps3: cieszę się jak bobasek :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 22:32, vonArnold napisał:

U mnie w tv jest 2:0, chyba że ogladam Mundial w świecie równoległym. U Was też przegrywa
Hiszpania? :D

Szpaku powiedział, że "jest szansa na 3:1", choć była oczywiście na 3:0. Także już nie przesadzaj, aż tak bardzo się nie pomylił. A nawet jakby, to jedna pomyłka na milion pięćset słów to nie taki zły wynik ;)

A skoro już napisałem posta w tym temacie, to powiem tak ogólnie, że atmosfera na stadionie jest ciekawa i jak na obrońców tytułu, Hiszpania ma zadziwiająco mało kibiców. Dostaną piłkę - gwizdy. Chile ma piłkę - okrzyki i doping. Wiem kto ma bliżej do Brazylii, ale mimo to.
Hiszpanie jadą do domu? Cóż, nie można wygrywać cały czas. Czas na dominację Holandii ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 22:44, Siriondel napisał:

Wiem kto ma bliżej do Brazylii, ale
mimo to.

Wygrali 2 razy Euro, raz mistrzostwa świata - nie licząc pierdółek typu Puchar Konfederacji, dominowali w reprezentacyjnej piłce przez ostatnie lata, a dla neutralnego kibica to nie jest komfortowa sytuacja. Potrzeba zmian i nowych bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barca, Bayern, a teraz Hiszpania. Tiki Taka runęła z hukiem. W końcu. A Chile z taką grą ma spore szanse wygrać grupę.

Cytując Szpakowskiego "Chi, chi, chi, le, le, le, Viva Chile" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jeszcze czas by przykład z ustępujących mistrzów świata wzięła Portugalia. ;d

Swoją drogą ciekawie zapowiada się mecz o pierwsze miejsce w grupie. Niby Brazylia jakiejś super formy nie ma, ale gra z gospodarzami w fazie pucharowej to śliska sprawa. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra co się stało z tą Hiszpanią na mundialu, przecież przez eliminacje przeszli bez problemu, później w towarzyskich też prawie same zwycięstwa, a tu taki klops. Wprawdzie coś tam stwarzają sytuacje ale kompletnie brakuje wykończenia, w obronie też zupełnie nie widać pewności, a do tego widać, że zawodnikom brakuje już motoryki, nie te lata plus ciężki sezon w klubach. Cóż nawet bym się cieszył z odpadnięcia Hiszpanów, jakby nie to, ze trochę kuponów na nich poszło ;p

Za to mecz Australii z Holandią - miodzik, skazywana na pożarcie Australia pokazała pazur, pewnie jakby grali dzisiaj z Hiszpanami to by sobie poradzili, ale Holandia jest jednak silna w tym turnieju. Cóż ten mecz pokazuje jednak, że na mundialu nie ma łatwych meczy i łatwych przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się bukmacherzy obłowią. Ciekawe czy ktoś (poza Chilijczykami) obstawiał taki skład na wyjście z grupy.
Ja - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D haha

muszę powiedzieć, że hiszpanii jak i barcelonie potrzebna jest dogłębna zmiana. Tak tragicznie grającej hiszpanii nie widziałem... nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz. Chile bardzo ładnie zjechało Hiszpanię. Swoją drogą, Hiszpanie maja już za starych zawodników, by moc wciąż wygrywać, a szkoda, bo pamiętam te czasy, gdy Hiszpania była potęgą w świecie piłki nożnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 00:09, Prince_Miki napisał:

Świetny mecz. Chile bardzo ładnie zjechało Hiszpanię. Swoją drogą, Hiszpanie maja już
za starych zawodników, by moc wciąż wygrywać, a szkoda, bo pamiętam te czasy, gdy Hiszpania
była potęgą w świecie piłki nożnej.


Całe 4 lata temu. I tyle z tej dawnej potęgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować