Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2014 o 00:26, sirufok napisał:

Całe 4 lata temu. I tyle z tej dawnej potęgi.

To, że przegrała z Holandią jeszcze dało się przebiec, ale z takim czymś jako Chile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało wiesz o piłce, skoro reprezentacja Chile to dla Ciebie "takie coś". Zobacz jacy zawodnicy tam grają, prześledź ich drogę na Mundial. Zobaczysz, że to świetna reprezentacja i prawdziwy czarny koń Mundialu. A że nie mają wielkich osiągnięć w piłce reprezentacyjnej, to nie ma co się dziwić, ale poszczególni zawodnicy już tak. Wystarczy przypomnieć dwa filary reprezentacji, jak Alexis czy Vidal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi po prostu o to, że Chile to nie to co Holandia. Nie wykluczyłem wcale tego Chile jest słabe, a wręcz przeciwnie. Jestem pewien, że Polskę to by pokonali jednym kopnięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2014 o 23:00, mati285 napisał:

Cytując Szpakowskiego "Chi, chi, chi, le, le, le, Viva Chile" xD

Kolejna legenda, płakałem jak słuchałem etc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Hiszpanii, najprawdopodobniej Mudial opuści teraz Kamerun - po 60 minutach bezbarwnej i pełnej błędów gry przegrywa z Chorwacją 0:3.
Nie pomaga też to, iż Song wyleciał z boiska za uderzenie w plecy Mandżukicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha wszyscy grają na mundialu, a my się będziemy ekscytować meczem Real - Fiorentina!!! Wszystkie zagraniczne kluby dostaja miliony od UEFA za granie z najlepszymi, a my robimy zrzutę na organizatorów (pewnie sporo zarobili na Barca-Lechia, toteż teraz powtórka "Super meczu") i Real Madryt. Pewnie połowa kraju kupuje koszulki Barcy, Realu i MU.. normalnie jak w Korei albo Japonii, na tourne po Azji. A sorry gorzej bo tam chociaż grają z tamtejszymi druzynami, a w Polsce to już nawet nasi nie zagrają, tylko Fiorentina, ciekawe czy Wolski wyjdzie w pierwszym składzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 00:39, Prince_Miki napisał:

To, że przegrała z Holandią jeszcze dało się przebiec, ale z takim czymś jako Chile...


A co Chile jest jakieś gorsze czy jak? Nie musisz pisać postów obraźliwych, wygrała drużyna lepsza - ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 19:45, Isildur napisał:

A co Chile jest jakieś gorsze czy jak? Nie musisz pisać postów obraźliwych, wygrała drużyna
lepsza - ostrzeżenie.

Ostrzeżenie? Za co? Wcale nie miałem na myśli tego, że Chile faktycznie jest gorsze czy coś, tylko po prostu uważam, że Holandia ma lepszych zawodników. Nie miałem na myśli, że Chile jest gorsze. Tym ostrzeżeniem to mnie rozwaliłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 20:14, Prince_Miki napisał:

> A co Chile jest jakieś gorsze czy jak? Nie musisz pisać postów obraźliwych, wygrała
drużyna
> lepsza - ostrzeżenie.
Ostrzeżenie? Za co? Wcale nie miałem na myśli tego, że Chile faktycznie jest gorsze czy
coś, tylko po prostu uważam, że Holandia ma lepszych zawodników. Nie miałem na myśli,
że Chile jest gorsze. Tym ostrzeżeniem to mnie rozwaliłeś ;)

Ja się nie chcę wtrącać czy coś (po prostu kibicowałem Chille), ale stwierdzenie "nie uważam, że Chille jest gorsze, tylko Holandia jest lepsza" wydaje się być jakieś takie... nieskładne. Skoro A jest lepsze od B to znaczy, że B jest lepsze od A.
Chyba, że o czymś nie wiem.
Offtop koniec!

Jakie Typy Angila Urugwaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować