Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2014 o 14:41, LastOrder napisał:

Legia zagra Saint Patrick''s Athletic FC mistrzem Irlandii. Reprezentacja nie ma dobrych
wspomnień z tym krajem. Raczej to formalność ale jeśli chodzi o nasze kluby w sensie
negatywnym to chyba mnie nic nie zdziwi.


Bardzo możliwe, że po pierwszych dwumeczach zostanie w grze już tylko Lech i Legia. Zawisza osłabiona bez trenera, a Ruch zawsze ma problemy. Dlatego by się nie rozczarować to liczę tylko na awans Lecha i Legii, szkoda że taka Lechia nie dostała się do pucharów, bo fajny skład się szykuje, ale pewnie i tak zanim się zgrają to poczatek będą mieli z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja jestem mega mega fanem piłki. Ale dzisiaj kryzys przyszedl i ogolnie zmeczenie materialu. Dałem se spokoj po jakis 25 minutach 1 polowy meczu Chorwatów z Meksykiem. Wyłaczylem tv musze odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 00:07, Paweuu napisał:

Szkoda tej Chorwacji ale w sumie łajno zagrali - Meksyk awansował i gra z Holandią

Sprawiedliwości stało się zadość, bo przecież karny im się ewidentnie należał.
No i jeszcze Chorwaci pożegnali się brzydkim faulem na czerwoną kartkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz długo nie porywał. Był zażarty, ale rwany, grany zachowawczo, mnie też męczyło oglądanie. Dopiero w końcówce zespoły się rozstrzelały i coś zaczęło się dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 00:07, Paweuu napisał:

Szkoda tej Chorwacji ale w sumie łajno zagrali -

Szkoda to ich było po meczu otwarcia, wczoraj nic nie pokazali i zasłużenie odpadli. Ogólnie Europa strasznie cienko przędzie na tym Mundialu. Holandia, Francja , Niemcy i Belgia na pewno zagrają dalej, Szwajcarzy pewnie też, a reszta? Włosi mają niby spore szanse, bo urządza ich remis, ale po tym co ostatnio pokazali to osobiście stawiam dziś na Urugwaj. Grecy i Rosjanie muszą wygrać swoje mecze, a grają póki co taki piach, że zupełnie tego nie widzę. Portugalia to ma już szanse czysto matematyczne. Szykuje się najsłabszy od dawna (a może w ogóle?) Mundial dla Europy.

Druga sprawa to sędziowanie, które jest skandaliczne. Arbiter wczorajszego meczu to chyba był zwyczajnie ślepy, bo jak wytłumaczyć fakt, że cały świat bez powtórek widział jak Srna zabawił się w bramkarza, a on nie, będąc na boisku kilka metrów od akcji? Tyle dobrego, że chociaż nie wypaczyło to wyniku spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%. Chorwaci zaczęli grać chamsko pod końcem meczu, a i karny powinien zostać odgwizdany.
Szkoda mi z powodu ich meczu z Brazylią, gdyby tam padł chociaż remis grupa mogłaby wyglądać zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Suarez strzela dobrze, ale w głowie ma nasrane jak mało który piłkarz. Powinien siedzieć za to.
Moi faworyci odpadną? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 19:41, Ecko09 napisał:

Suarez wampir!!!! No to już wiemy, że do Realu nie przyjdzie :D

Suarez ma zęby jak bóbr i musi co jakiś czas coś ugryżć, bo musi je ścierać ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 19:55, A-cis napisał:

> Suarez wampir!!!! No to już wiemy, że do Realu nie przyjdzie :D
Suarez ma zęby jak bóbr i musi co jakiś czas coś ugryżć, bo musi je ścierać ;-D

Może go po prostu nie nakarmili przed meczem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować