Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2014 o 12:38, A-cis napisał:

Z tych wypowiedzi wynika, że chyba mało kto wybrał do oglądania mecz Japonii z Kolumbią
:-)

Oglądałem gdzieś dość spory skrót i mecz był naprawdę miły dla oka. Kolumbia gra świetna piłke, jak do tej pory. Licze ze beda sie rozwijali z meczu na mecz. A i Japonia cos tam pokazała i jej koncowy wynik w grupie nie do konca pokazuje jej gry. Ostatnie miejsce ale gra i tak przyzwoita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 11:42, MrGregorA napisał:

Patrzę na grupę D i nie wierzę. Ciekawe, ile ktoś wygrał w zakładach :P


Z tego co widziałem, to kurs na zwycięstwo Kostaryki w grupie wynosił ok. 50 ;]

Ale to jest lepsze:
http://zkarnego.interia.pl/ekscesy/news-167-graczy-obstawilo-ze-suarez-kogos-ugryzie-na-mundialu,nId,1448255

Swoją droga szykuje nam się prawdziwy szlagier w 1/8 finału, a będzie nim mecz Grecja - Kostaryka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 11:42, MrGregorA napisał:

Patrzę na grupę D i nie wierzę. Ciekawe, ile ktoś wygrał w zakładach :P



Przy założeniu, że grupa była ustawiona, a gracz o ustawce wiedział albo że po prostu ktoś dla zwały postawił na Kostarykę, to wtedy można mówić o wygranej w zakładach. Generalnie, na czymś takim się nie zarabia.

Bo jakie masz gwarancje, że taka drużyna wygra grupę? Tu ew można rozważyć obstawienie wszystkich takich cieniasów w takich granicach, by w najgorszym wypadku wygrana zwróciła wszystkie wtopy.

Równie dobrze, grupy mogły wygrać: Iran, Algeria, Honduras, Kamerun, etc. Pewnie kursy wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 15:01, vonArnold napisał:

Równie dobrze, grupy mogły wygrać: Iran, Algeria, Honduras, Kamerun, etc. Pewnie kursy
wysokie.

Ja nie mam pojęcia czemu wszyscy zlekceważyli Kostarykę . Przecież ona zajęła w eliminacjach wyższe miejsce niż Meksyk i pokonała go w bezpośredniem meczu , a jak gra Meksyk na tym mundialu to każdy widzi . Aha te państwa które wymieniłeś akurat nie stoją na równym poziomie z Kostaryką ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Portugalczycy pewnie odpadną z turnieju. A ja obstawiałem, że mają szanse dojść do półfinałów :P Ronaldo na tle Messiego i Neymara wypadł strasznie słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 15:12, SplitGrave napisał:

Dzisiaj Portugalczycy pewnie odpadną z turnieju. A ja obstawiałem, że mają szanse dojść
do półfinałów :P Ronaldo na tle Messiego i Neymara wypadł strasznie słabo.

W pełni się z tobą zgadzam ;d szkoda też im kibicowałem. No ale cóż zawsze zostaje jeszcze Holandia z Arjenem Robbenem i Robinem Van Persie na czele ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 15:12, SplitGrave napisał:

Dzisiaj Portugalczycy pewnie odpadną z turnieju. A ja obstawiałem, że mają szanse dojść
do półfinałów :P Ronaldo na tle Messiego i Neymara wypadł strasznie słabo.

Neymar i Messi mają jeszcze jakieś "zaplecze" w postaci drużyny/partnerów - w kadrze Portugalii czegoś takiego nie ma. W zasadzie jednak, obie czołowe ekipy Ameryki Południowej jak na razie nie rozgrywają jakichś oszałamiających zawodów, taka gra skuteczna ale bez polotu.
CR7 i reszta w 1/2 finałów? Fantasta z ciebie ;) Ja miałem nadzieję, że nie awansują w ogóle do mistrzostw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 15:06, Morrdin napisał:

Ja nie mam pojęcia czemu wszyscy zlekceważyli Kostarykę .


Przez pryzmat rywali. Wydaje mi się, że nawet żaden wybitny znawca piłki nie uznałby, że Kostaryka jest w stanie ograć Urugwaj, Włochów i jako tako Anglików (nie oglądąłem meczu, nie wiem jak przebieg wyglądał, ale wynik dla Kostaryki i tak przywoity).

Dnia 26.06.2014 o 15:06, Morrdin napisał:

Aha te państwa które wymieniłeś akurat nie stoją na równym
poziomie z Kostaryką ;p


Nie chce mi się kursow sprawdzać, ale pewnie i tak w każdym tym wypadku to co najmniej 50 na każdą 1 j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 15:31, vonArnold napisał:

Przez pryzmat rywali. Wydaje mi się, że nawet żaden wybitny znawca piłki nie uznałby,
że Kostaryka jest w stanie ograć Urugwaj, Włochów i jako tako Anglików (nie oglądąłem
meczu, nie wiem jak przebieg wyglądał, ale wynik dla Kostaryki i tak przywoity).

No nie da się ukryć mieli niby trudną grupę a już po 1 meczu się okazało że chłopcami do bicia to oni będa ( łagodnie mówiąc :D ) teraz kibicuję im żeby dołożyli Grekom i awansowali do ćwierćfinałów



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, ze strony Portugalczyków (przed meczem z USA) liczyłem chociaż na akcje pokroju "daleki wykop do Ronaldo, który leci sam pół boiska i strzela bramkę", ale jak widać przeliczyłem się.

btw. co musi się stać, żeby Portugalia jednak awansowała? Wysoka wygrana z Ghaną bez utraty bramki i przegrana Niemców z USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 16:37, SplitGrave napisał:

btw. co musi się stać, żeby Portugalia jednak awansowała? Wysoka wygrana z Ghaną bez
utraty bramki i przegrana Niemców z USA?

Chyba na odwrót ... Niemcy muszą wygrać ( najlepiej wysoko ) z USA i tak samo dośc wysoko Portugalia musi wygrać z Ghaną ( w tej sytuacji USA , portugalia będą miały po 4 punkty i być może przy takich wynikach Portugalczykom uda się nadrobić sytuację w bramkach bo po 2 meczach mają -4 kiedy USA ma chyba +1 ) . Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak o Niemcach i USA mowa, to strasznie dziwią mnie, niespotykanie niskie kursy na X. Niemiaszki aż tak słabe zdaniem buków (pomijając ew wzrost marż)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj oczywiście mój błąd, chodziło mi właśnie o wysoką wygraną Niemców z USA. Niestety pewnie skończy się na 1:0 dla niemców o 2:0, albo 2:1 dla Ghany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby, oby, dobrze grają, nie są tak pasywni jak Usa, a takich lepiej się oglada. Acz myślałem, że Ghana oslabnie po skandalu.

Zelek, ładuj do wlasnej bramki! Będziesz miał przynajmniej jednego gola na mundialu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować