Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2014 o 14:29, mati285 napisał:

Prawdziwa farsa to wybranie Davida Luiza, szefa najgorszej obrony turnieju, do Jedenastki Mundialu.

Ale nie zaprzeczysz ,że to na pewno jest najlepszy żart tego turnieju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak pomijając wszystko - miałem o tym pisać wcześniej ale napiszę teraz. Ja wiem że to piłka, emocje, piękno języka nie jest najważniejsze [ a chyba jednak być powinno mimo wszystko ] ale wraz z końcem Mundialu skończy się wieczne klepanie, zwłaszcza w studiu w rytm ''SZCZELIŁ, NIE SZCZELIŁ, SZCZAŁ Z DALEKA'' itepe itede. No żesz ja pierdykam. Ja wiem że piłkarze zapewne w dużej mierze opuszczali lekcje, w tym te języka polskiego by móc kopać piłkę ale do jasnej cholery ... to strasznie razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 16:17, Tyler_D napisał:

w rytm /..../ SZCZAŁ Z DALEKA'' itepe itede. No żesz ja pierdykam.
Ja wiem że piłkarze zapewne w dużej mierze opuszczali lekcje, w tym te języka polskiego
by móc kopać piłkę ale do jasnej cholery ... to strasznie razi.

A skąd wiesz o czym on myślał mówiąc tak? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 15:30, mati285 napisał:

> A jaka ona jest?
Neuer - Lahm, Hummels, Luiz, Rojo - Schweinsteiger, Kroos - Robben, James, Messi- Mueller



Kto to ustalał?
Nawet nie mogą się tłumaczyć tym, że nie mieli kogo wybrrać, bo było dużo świetnych obrońców (Vlaar, De Vrij, Garay, nawet Boateng). Zgadzam się co do Mascherano. Schweini dostał się za finał, a Kroos mimo tego, że w finale akurat był słaby. Reszta jest w porządku, ale takie błędy wystarczą żeby stwierdzić, że ktoś jest głąbem.

Messi dostał "adidas Golden Ball" (to jest oficjalna nazwa) tylko ze względu na kontrakt z adidasem i dużą wartość marketingową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W połowie finału zasnąłem, obudziłem się po grze. No i tyle. Ale co tu dużo pisać, wygrała najlepsza drużyna. Miło, że Klose się doczekał i ogólnie dla niego to był ważny turniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK jestem leniwy. Teraz w eliminacjach do Euro awansują 2 najlepsze drużyny w grupach? Pytam bo nie wiem co da Polsce zajęcie drugiego miejsca w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 13:13, LastOrder napisał:

TAK jestem leniwy. Teraz w eliminacjach do Euro awansują 2 najlepsze drużyny w grupach?
Pytam bo nie wiem co da Polsce zajęcie drugiego miejsca w grupie.


Dwie pierwsze awansują, trzecie miejsca grają baraże (z czego najlepsza drużyna z 3 miejsca też wchodzi od razu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 13:13, LastOrder napisał:

TAK jestem leniwy. Teraz w eliminacjach do Euro awansują 2 najlepsze drużyny w grupach?
Pytam bo nie wiem co da Polsce zajęcie drugiego miejsca w grupie.


Tak, 2 najlepsze z każdej grupy plus jest jeszcze klasyfikacja drużyn z trzeciego miejsca ale nie wiem ile takich drużyn wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 19:51, filip29 napisał:

Messi dostał "adidas Golden Ball" (to jest oficjalna nazwa) tylko ze względu na
kontrakt z adidasem i dużą wartość marketingową.


Ciekawe, ciekawe, jeśli Złota Piłka mundialu jest sponsorowana przez Adidasa, to Messi był zdecydowanym faworytem. Co prawda Müller także jest twarzą niemieckiej firmy, ale oczywiście nie tak rozpoznawalną na świecie jak Argentyńczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 13:47, Ecko09 napisał:

A to zwiększają liczbę drużyn na Euro?

Tak, do 24.

Dnia 15.07.2014 o 13:47, Ecko09 napisał:

Na Mistrzostwa świata też?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że komentator się uspokoi bo ileż można mówić że to taki łatwy rywal. To nie Brazylia że nie ma defensywy i od razu bramek napykasz i do widzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 21:29, LastOrder napisał:

Mam nadzieję że komentator się uspokoi bo ileż można mówić że to taki łatwy rywal. To
nie Brazylia że nie ma defensywy i od razu bramek napykasz i do widzenia .


O Legii mówisz?
Meczu nie oglądałem, ale ten wynik to błazenada. 1:1 u siebie, po golu na wyrównanie w końcówce?
Chyba gorzej niż rok temu, jak to ma zawojować do fazy grupowej LM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 21:29, LastOrder napisał:

Mam nadzieję że komentator się uspokoi bo ileż można mówić że to taki łatwy rywal. To
nie Brazylia że nie ma defensywy i od razu bramek napykasz i do widzenia .

Daj spokój, lukałem na to czasem przy oglądaniu wiecznego studenta i powiem tak - żenada, taką wieś pokazała Legia, że Koseckie i inne bogate nieroby powinni teraz trenować dzień i noc. Amatorzy którzy pewnie jednocześnie pracują w innych zawodach wygrywali z nimi - do 90 minuty było 1-7 w strzałach celnych dla St. Louis - to już druga kwestia majdana gwiazdy pożal się, ciągle mylącej nazwę klubu.. xD Dno i 3 metry mułu były rok temu z Rumunami, gdzie Warzywniok i spółka pokazali klasę. Teraz dumna stolyca jest na poziomie jądra ziemi. Nawet jak jakimś cudem awansują do następnej rundy to o LM mogą pomarzyć, byle Partizan czy inny w miarę klub ich rozpyka, choć potem sam dostanie baty 5:0 w LM. Lata świetle za takim Realem jesteśmy. Legia cioty totalne dzisiaj, jak dzieci we mgle, nie umiejące kopnąć celnie piłki :D inaczej nie można tego określić, kto widział ten mecz nie powie mi, że ta zbieranina cwaniaczków inkasujących tysiące euro jest warta tych pieniędzy. Największe wzmocnienie - to że Legia utrzymała mistrzowski skład buhahaha bo nikt takich paralityką nie chce, teraz jest skauting i umieją ocenić kto się nadaje, jedyny kto się nadawał to Lewandowski, ale no tak Legia się nie poznała na nim.. Może w lidze znów wygrają, bo w Polsce pod Legię robią szum, ale za tym naszym zaściankiem to są ZEREM totalnym. I nic mnie to nie obchodzi, że Lech czy inne kluby są za Legią, POLSKĄ PIŁKĘ NIC TYLKO ZAORAĆ, może wtedy coś wyrośnie.. nie liczą się umiejętności tylko układziki Kosecki synka promuje, ale jakoś nikt go nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Legia zaprezentowała poziom godny "miszcza" Polski ;] Pamiętacie kiedy ostatnio Polska drużyna rozgromiła kogoś w I czy II rundzie eliminacji? Taki teraz u nas pod-poziom, że byle półamatorzy stanowią dla naszych zespołów wyzwanie. W rewanżu pewnie Irlandczycy się zamurują, a Legia będzie biła głową w mur, tak więc przygoda z Ligą Mistrzów może się w tym roku szybko skończyć (Wisła sprzed kilku lat się kłania, gdzie w pierwszym meczu była podobna sytuacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 11:22, Wszystkozajete napisał:

Po prostu Legia zaprezentowała poziom godny "miszcza" Polski ;] Pamiętacie kiedy ostatnio
Polska drużyna rozgromiła kogoś w I czy II rundzie eliminacji? Taki teraz u nas pod-poziom,
że byle półamatorzy stanowią dla naszych zespołów wyzwanie. W rewanżu pewnie Irlandczycy
się zamurują, a Legia będzie biła głową w mur, tak więc przygoda z Ligą Mistrzów może
się w tym roku szybko skończyć (Wisła sprzed kilku lat się kłania, gdzie w pierwszym
meczu była podobna sytuacja).

Pamiętam jak dekadę temu drugim składem Wisła rozbiła Gruzinów coś koło 7:0, a potem trafiła na Real czy Barce. 4:0 wygrywał Lech ze Szwajacarami za Lewego.. czyli też tak 5-6 lat temu. Od tego czasu ponoć polska piłka się rozwinęła, tyle że reszta świata zrobiła 100 razy wiekszy postęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 11:59, Ecko09 napisał:

Widzę, że Newcastle nadal sprowadza ciągle francuskich piłkarzy...kto tam za transfery
odpowiada?


A czemu nie :)? Mają tam niezłe kontakty i wyciągają tanio świetnych zawodników (Ben Arfa, Cabaye, Debuchy, Moussa Sissoko i teraz Riviere). Po prostu NUFC jeszcze nie jest na tym etapie (a raczej Ashley nie chce) by poważnie bić się o top6 . Nastawiają się na miejsce w środku tabeli (a może nawet przy dobrych wiatrach coś koło 7-8) i dodatkowo prowadzą politykę transferową w stylu "tanio kupić, drogo sprzedać", bo takie coś im się pod względem finansowym najbardziej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować