Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Legia porażka... zapowiada się kolejny rok bez polskiego zespołu w fazie grupowej Ligi Mistrzów, normalka.
Całe szczęście nie było mi dane obejrzeć wczoraj tej "kopaniny podwórkowej" ale internet skutecznie utrzymuje mnie w przekonaniu, że nic nie straciłem. Jedyne co boli to kupon, który przez nich po(L)egł.

Odbijając od tematu (L) to zadziwił mnie news, iż podobno Keylor Navas rozpoczął rozmowy z Realem Madryt.
Tydzień temu czytałem, że przechodzi do Bayernu a tu nagle taka informacja. Co prawda, ja osobiście dalej liczę na przebudzenie Casillas''a i jego bym widział między słupkami Królewskich, choć nie powiem, Navas przydałby się bardzo, ale co w takim razie z Diego Lopezem?
Toni Kroos oficjalnie przeszedł za 20 mln ojro, więc jest kolejne wzmocnienie. Nadal nie wiadomo nic w sprawie Khediry, który podobno za 25 mln ma przejść do Arsenalu.
Okienko najciekawsze od lat, zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 13:20, Ha_Xior napisał:

Całe szczęście nie było mi dane obejrzeć wczoraj tej "kopaniny podwórkowej" ale internet
skutecznie utrzymuje mnie w przekonaniu, że nic nie straciłem. Jedyne co boli to kupon,
który przez nich po(L)egł.


Stawka na Legie musiała być chyba 1.10 więc opłacało się w ogóle takie zakłady do kuponu wkładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 15:24, LastOrder napisał:

Stawka na Legie musiała być chyba 1.10 więc opłacało się w ogóle takie zakłady do kuponu
wkładać?


Obstawiłem wszystkie mecze wczorajszych eliminacji. Nie dałem czystej Legii a mixa Win+under 2,5 gola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hihi, Ruch ledwo wygrał, a jaka zaliczka Vaduz :D
Lech znowu komrpomitacja.

Póki co realne jest, że wszystkie polskie kluby z eliminacji po pierwszym dwumeczu odpadną.
I od dziś rusza Ekstraklasa, wreszcie obejrzy się mecze na poziomie, nie to co ten denny mundial, srundial.

Mhmm, ale hity: Podbeskidzie - Pogoń, Górale tacy bramkostrzelni u siebie, aż iskrzy od bramek.
I ciekawe czy Wisełka kompromitować się bedzię z Górnikiem Łęczną (benjaminkiem) co przez całą ostatnią runde wiosenną.

Tyle atrakcji! Kolega mnie zawsze przekonywał, że Ekstraklasa to jedna z najlepszych lig, lepsza choćby od angielskiej. A to dlatego, że tak nieprzewidywalna, iż niektóre rezultaty połączone z niezłomną wolą walki faworytów nie śniły się nawet fizjologom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 01:25, vonArnold napisał:

Hihi, Ruch ledwo wygrał, a jaka zaliczka Vaduz :D
Lech znowu komrpomitacja.

Póki co realne jest, że wszystkie polskie kluby z eliminacji po pierwszym dwumeczu odpadną.
I od dziś rusza Ekstraklasa, wreszcie obejrzy się mecze na poziomie, nie to co ten denny
mundial, srundial.

Mhmm, ale hity: Podbeskidzie - Pogoń, Górale tacy bramkostrzelni u siebie, aż iskrzy
od bramek.
I ciekawe czy Wisełka kompromitować się bedzię z Górnikiem Łęczną (benjaminkiem) co przez
całą ostatnią runde wiosenną.

Tyle atrakcji! Kolega mnie zawsze przekonywał, że Ekstraklasa to jedna z najlepszych
lig, lepsza choćby od angielskiej. A to dlatego, że tak nieprzewidywalna, iż niektóre
rezultaty połączone z niezłomną wolą walki faworytów nie śniły się nawet fizjologom!

Chyba żadna z naszych drużyn nie awansuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Lahm skończył karierę w reprezentacji. Przypominają mi się słowa piosenki że trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny niepokonanym ale. No właśnie ale trochę mi to śmierdzi tchórzostwem. To tylko moja opinia oczywiście. Spokojnie mógł dograć do następnego Euro. Ogromna strata dla kadry mistrzów świata i w najbliższym czasie nie widzę zawodnika o takich umiejętnościach i sercu na tą pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legia jak poradzi sobie z ciężkim przeciwnikiem, jakim niewątpliwie są piłkarze St. Patrick''s, w następnej rundzie znów pojedzie na wyspy, ale tym razem do samego Glasgow na mecz z Celtikiem, co wygląda na koniec wspaniałej przygody z tegoroczną LM, no ale może się mylę i po wyeliminowaniu Irlandczyków Legioniści złapią wiatr w żagle i pójdą jak burza do fazy grupowej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 12:46, Wszystkozajete napisał:

Legia jak poradzi sobie z ciężkim przeciwnikiem, jakim niewątpliwie są piłkarze St. Patrick''s,
w następnej rundzie znów pojedzie na wyspy, ale tym razem do samego Glasgow na mecz z
Celtikiem, co wygląda na koniec wspaniałej przygody z tegoroczną LM, no ale może się
mylę i po wyeliminowaniu Irlandczyków Legioniści złapią wiatr w żagle i pójdą jak burza
do fazy grupowej ;]


Ehe, ehe, tak, tak.
A w Suiperpucharze Europy, Lech pokona Legię :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Lahm petarde odpalił kończąc kariere reprezentacyjna. Myslalem ze do Euro 2016 sobie pogra i dopiero potem skonczy. Dziwna decyzja zwłaszcza ze to 30 latek. ciekawe kto bedzie jego nastepca jako kapitan? Stawiam na kogos z trojki Neuer, Schweinsteiger, Hummels. No najwyzej ze "Jogi" go namowi do powrotu jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy że Celtic lubi przegrywać na wyjazdach w eliminacjach by nawet niebotyczne straty odrabiać u siebie. Pamiętam pamiętną porażkę z Artmedią Bratysława na wyjeżdzie 0:5 i wygrną na Celtic Park 4:0. Wtedy się nie udało, niemniej rok temu z Skahtiorem Karagandy jak najbardziej.
Lahm kończy kariere po tytule, troche dziwne gdyż był to taki stachanowiec drużyny niemieckiej - dawał z siebie wszystko nawet kiedy nie trzeba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i git, James i Kroos w Realu, jeszcze jakiegoś napastnika dobrego przydałoby się kupić Realowi, bo z Benzemy taki sam napastnik jak z Rooneya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 17:38, Ecko09 napisał:

No i git, James i Kroos w Realu, jeszcze jakiegoś napastnika dobrego przydałoby się kupić
Realowi, bo z Benzemy taki sam napastnik jak z Rooneya.


Benzema gdyby nie miał takch wahań formy to byłby jeden z najlepszych napastników na świecie. Real szaleje w tym roku. James nie był taki potrzevbny, ale Perez musiał jakoś odpowiedzieć na transfer Barcelony. Ja się zastanawiam co z Di Marią. Wiadomo, że największe szanse ma PSG, tylko muszą pozbyć się dwóch znaczących zawodników. Najbliżej wylotu jest Cavani i Lavezzi. Osobiście wolałbym, żeby Angel poszedł do United, ale ze względu na brak Ligi Mistrzów w tym sezonie, z tej opcji zrezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 17:38, Ecko09 napisał:

No i git, James i Kroos w Realu, jeszcze jakiegoś napastnika dobrego przydałoby się kupić
Realowi, bo z Benzemy taki sam napastnik jak z Rooneya.

Ale Real ma pakę. Ja powiem więcej Navas, James i Kroos. 11 Puchar Europy jest nasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 16:22, Transylvanian_Hunger napisał:

Czy jakaś polska stacja TV transmituje któryś z dzisiejszych meczów pucharowych polskich
drużyn?


Jeśli nie TVN Turbo, to pewnie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech pewnie awansuje wygrywając 3:0 i podobnie jak Legia zmazuje złe wrażenie z pierwszego spotkania, gdzie może nie zagrał źle, ale przegrał po błędzie obrońcy. Ruch także awansuje, tu padł remis, ale od którejś minuty Chorzowianie grali z przewagą jednego zawodnika. Zawisza przegrywa po golu w ... 1 minucie spotkania... nom ale i tak dobrze jak na polskie drużyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mówiło się, że Steven Gerrard poradziłby sobie równie dobrze na każdej pozycji an boisku z wyjątkiem bramki. Jak sobie oglądam ten filmik: http://youtu.be/NQOOdeGdSoE to mam wrażenie że Neuer jest kimś o kim można powiedzieć że może grać na każdej pozycji jaka jest w piłce możliwa.:D Nie wiem jak by to wyglądało w ataku, ale patrząc na warunki fizyczne i przyspieszenie, to myślę że też dawałby radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować