Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Tu jest powołanych 18 zawodników - zazwyczaj chyba powoływało się 23 - może dojdzie ktoś z polskiej ligi?

Czy brak Boruca ma znaczyć że Dudek będzie miał miejsce w składzie bez względu na formę i okoliczności? Tylko 4 obrońców powołanych? Pomoc praktycznie taka sama, tylko co w kadrze robi Mila? Bo jest "młody" i "perspektywiczny"? Panie Leo daj pan spokój... Chętnie bym zobaczył zamiast niego Szałachowskiego np.
Saganowski zamiast Rasiaka - może i dobrze choć spodziewałem się raczej Niedzielana. Na powrót Frankowskiego, przy całej mojej sympatii dla niego, chyba jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 13:05, spider88 napisał:

Taki Mila czy Sobolewski już dawno powinni być skreśleni .

Mila tak. Co do Sobolewskiego to się nie zgodzę. Jest o niebo lepszy od wszystkich Radomskich i Lewandowskich. Jeden błąd - czerwona kartka z Niemcami (który w mojej opinii można bardziej przypisać Janasowi niż jemu osobiście) nie powinien przesądzać o przydatności tego gracza dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 13:10, walgierz napisał:

Co do Sobolewskiego to się nie zgodzę. Jest o niebo lepszy od wszystkich Radomskich
i Lewandowskich. Jeden błąd - czerwona kartka z Niemcami (który w mojej opinii można bardziej
przypisać Janasowi niż jemu osobiście) nie powinien przesądzać o przydatności tego gracza dla
Polski.

Tylko że Sobolewski takie głupie błędy popełnia często w klubie też a gdy się gra o stawkę to po prostu jest to niedopuszczalne i jakieś konsekwencje muszą być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 13:01, walgierz napisał:

> Tylko tej młodzierzy coś nie widać jedna jaskółka wiosny nie czyni .
To dopiero pierwszy sparing nowego trenera. być może chce się przyjrzeć dokładniej "starym
wyjadaczom", żeby z nikogo nie rezygnować bez dania mu szansy. Podejrzewam, że jeśli Franek
albo taki Mila zawalą, to miejsce w kadrze mogą stracić na stałe.


Dokladnie tak - niektorzy graja tu o zycie. Jak zawala, to u Holendra raczej juz nie zagraja. Mysle, ze niepowolanie Kuszczaka i Boruca nie oznacza, ze nie beda grac w kadrze - Hakker szuka pewnie trzeciego bramkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 13:16, spider88 napisał:

Tylko że Sobolewski takie głupie błędy popełnia często w klubie też a gdy się gra o stawkę
to po prostu jest to niedopuszczalne i jakieś konsekwencje muszą być .


Tez Sobolewskiego bym sie raczej pozbyl. Fakt - daje z siebie wszystko na kazdym meczu, ale wstawianie go do skladu to duze ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 13:26, Hegemon napisał:

Tez Sobolewskiego bym sie raczej pozbyl. Fakt - daje z siebie wszystko na kazdym meczu, ale
wstawianie go do skladu to duze ryzyko.

Ewentualnie jako zmiennik może być świetny ale gdy prowadzimy i trzeba utrzymać wynik bo choć umie uderzyć z dystansu to bardzo rzadko piłka leci w światło bramki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekałbym raczej do pierwszych meczów. Franek o przydomku "łowca bramek" juz dawno zapomniał a Dudkowi coraz bardziej się ręce trzęsą. No ale zobaczymy.
Natomiast Kowalewski na pewno szczęśliwy, ze nikt o nim nie zapomniał. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 16:21, HumanGhost napisał:

Poczekałbym raczej do pierwszych meczów. Franek o przydomku "łowca bramek" juz dawno zapomniał
a Dudkowi coraz bardziej się ręce trzęsą. No ale zobaczymy.


Napewno nie będzie gorzej, po tym co zobaczyłem na MŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 16:23, Seqiu napisał:

Napewno nie będzie gorzej, po tym co zobaczyłem na MŚ.


Hehe nawet nie chcę sobie wyobrażać co mogłoby być gorzej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 16:13, Seqiu napisał:

Widać, że Leo naprawia błędy Janas. powróc Dudka i Frankowskiego napewno wzmocni naszą reprezentację.


Czyzby? Powrot napastnika, ktory nie strzela bramek i bramkarza, ktory nie gra, nas wzmocni? Jesli takie tylko propozycje ma Beenhakker to zwatpie w sens zatrudniania obcokrajowcow. Mam nadzieje, ze wzial ich po to, by ich przetestowac i ze jesli wypadna slabo, to ich odesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 16:32, Hegemon napisał:

(...)
Czyzby? Powrot napastnika, ktory nie strzela bramek i bramkarza, ktory nie gra, nas wzmocni?
Jesli takie tylko propozycje ma Beenhakker to zwatpie w sens zatrudniania obcokrajowcow. Mam
nadzieje, ze wzial ich po to, by ich przetestowac i ze jesli wypadna slabo, to ich odesle.


Jak byłem nieco pozytywnie nastawiony na jego przyjście, tak po tych powołaniach jestem bardzo zawiedziony.

Dudek wraca, bo się dobrze znają. I tylko i wyłącznie dlatego, poza tym obawiam się, że po znajomości będzie nie tylko miał miejsce w kadrze, ale również i numer 1 :/ Czemu nie ma Boruca? Nie wiem, może już taki pewniak, że chce dać szanse innym?

Frankowski nie strzelił nic już chyba więcej niż pół roku, w klubie już wylądowował na ławce i to powołanie to chyba tylko ma na celu polepszenie notowań u większości opinii publicznej i mediów... pamiętam, jak Franek miał dość mocny kryzys w Wiśle, odesłali go nawet do 3-ligowych rezerw, w końcu jak wrócił to walnął od razu cztery gole w jednym meczu. Czy jednak będzie podobnie w reprezentacji? Wątpię, raczej będziemy mieć kolejnego rezerwowego ogrywającego się w meczach kadry...

Tak samo Mila. No po jaką cholere?! Za co?! Musimy mieć koniecznie kogoś od wywracania sie w kadrze? Zamiast dalej się denerwować zacytuję stary dowcip:
"Po ostatnim meczu naszej reprezentacjii na mundialu na murawe w Hannoverze wbiegł kibic biało-czerwonych. Wysciskał się z wszystkimi zawodnikami, wymienił koszulką. Ochrona nie interweniowała. Szczęsliwy kibic ma 24 lata i nazywa się Sebastian Mila."

Marnie to widzę jak narazie, chociaż może Beenhaaker przejrzy na oczy w niektórych przypadkach i przepędzi takie nieporozumienia jak Mila z reprezentacji raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 18:05, .Darnok napisał:

Tak samo Mila. No po jaką cholere?! Za co?! Musimy mieć koniecznie kogoś od wywracania sie w kadrze?

Nic nie rozumiesz. A skąd będzie wiadomo jaki jest kierunek wiatru? Jak taki bramkarz ma przewidzieć jak się piłka w locia zachowa? A Sebastian pada przy najlżejszym podmuchu, to i łatwo będzie ustalić skąd wieje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę Legia zmierzy się z "zespołem o trudnej do wymówienia nazwie" ;D
Podejrzewam, że o jakąkolwiek niespodziankę będzie trudno. I dobrze. Ja oczekuję gradu bramek, bo chcę wreszcie zobaczyć zwycięstwo Polaków w dobrym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 20:30, walgierz napisał:

Za chwilę Legia zmierzy się z "zespołem o trudnej do wymówienia nazwie" ;D
Podejrzewam, że o jakąkolwiek niespodziankę będzie trudno. I dobrze. Ja oczekuję gradu bramek,
bo chcę wreszcie zobaczyć zwycięstwo Polaków w dobrym stylu.


Niewazne jak zagraja, ma być wygrana. Ranking trzeba reperować :)

Wielki plus dla Legii za oprawe na trybunach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 20:32, .Darnok napisał:

Niewazne jak zagraja, ma być wygrana. Ranking trzeba reperować :)
Wielki plus dla Legii za oprawe na trybunach.

Też fakt. Ale jak na razie jest nieźle. Trochę brakuje wykończenia, ale myślę, że to wina początku sezonu. Zobaczymy czy w drugiej połowie Legia dołoży jeszcze coś do swojej zdobyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować