Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

I BvB sięgnąła dna. Zaszczytne, ostatnie, 18 miejsce w Bundeslidze. Kiedy ostatni raz miała miejsce sytuacja, gdy klub, który ma zapewniony awans do fazy pucharowej, prawdopodobnie z I miejsca, był ostatni w tabeli własnej ligi?
Zapewne o jakichkolwiek rozgrywkach w pucharach europejskich w przyszłym roku można zapomnieć.

Tylko gdzie się podziali fani tego klubu, których u nas w kraju zawsze było tak pełno? Nie ma.

A dziesiejszy mecz z Eintrachtem, cóż, szkolne błędy w obronie. Jak zwykle nieskuteczny atak, ewidetnie błędna polityka transferowa, Immobile totalnym niewypałem (dziś nawet na ławce nie byl), brak skutecznego egzekutora. Do tego kontuzje, z Reusem na czele. Może w rundzie wiosenej klub się podniesie.

PS
A saga transferowa Messiego już zatacza koła o ManCity, PSG, Bayern, Real i Chealsea. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2014 o 19:32, vonArnold napisał:

Tylko gdzie się podziali fani tego klubu, których u nas w kraju zawsze było tak pełno?
Nie ma.

Skupiały się dwie grupy- ta za Lewym i ta za pozostałymi dwoma z trójcy. Dziś, jak przegrywają wszystko, a Kuba kontuzjowany, po co o nich mówić? Tym bardziej, że ja im kibicowałem jak był tam Lewy. Dziś mam szalik Bayernu na szafie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 19:32, vonArnold napisał:

I BvB sięgnąła dna. Zaszczytne, ostatnie, 18 miejsce w Bundeslidze. Kiedy ostatni raz
miała miejsce sytuacja, gdy klub, który ma zapewniony awans do fazy pucharowej, prawdopodobnie
z I miejsca, był ostatni w tabeli własnej ligi?
Zapewne o jakichkolwiek rozgrywkach w pucharach europejskich w przyszłym roku można zapomnieć.

Szukałem i znalazłem choć nie jest to sytuacja spełniająca wymogi w 100%. Real Sociedad San Sebastian w sezionie 2003/2004 wyszedł z grupy Ligi Mistrzów a w Primera Division utrzymał się ledwo, ledwo...

Dnia 30.11.2014 o 19:32, vonArnold napisał:

Tylko gdzie się podziali fani tego klubu, których u nas w kraju zawsze było tak pełno?
Nie ma.

Hah, przestałem sympatyzować z tym klubem kiedy zaczęła się tak fetowana w naszym kraju maksyma "polish power borussia".

Dnia 30.11.2014 o 19:32, vonArnold napisał:

PS
A saga transferowa Messiego już zatacza koła o ManCity, PSG, Bayern, Real i Chealsea.
:D

..I nie jest powiedziane że koniecznie Messi w nowym klubie może być wzmocnieniem. Choć to tylko osobista opinia - chciałbym widzieć czy rzeczywiście sprawdzi się poza Katalonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 19:41, Accid napisał:

Skupiały się dwie grupy- ta za Lewym i ta za pozostałymi dwoma z trójcy. Dziś, jak przegrywają
wszystko, a Kuba kontuzjowany, po co o nich mówić? Tym bardziej, że ja im kibicowałem
jak był tam Lewy. Dziś mam szalik Bayernu na szafie :P


100% racji. Tylko wiesz, wielu z nich deklarowało się jako "odwiecznych fanów BVB". Na mnie do dziś dzień obrażone są dwie koleżanki, jak im powiedziałem, że w finale LM, bardziej kibicuję FCB, a nie BVB. Miny pełne wściekłości zrobiły, że "jak to nie można kibicować Borussi?", a zapytane czy znają chociaż nazwisko trenera - "gorzkie milczenie z pretensjami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 20:35, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Szukałem i znalazłem choć nie jest to sytuacja spełniająca wymogi w 100%. Real Sociedad
San Sebastian w sezionie 2003/2004 wyszedł z grupy Ligi Mistrzów a w Primera Division
utrzymał się ledwo, ledwo...


BVB się raczej utrzyma, niewiele tracą do zespołów z bezpiecznych miejsc. Teoretycznie na puchary są szanse, ale musieliby w zasadzie zacząć wszystko wygrywać jak leci.

Dnia 30.11.2014 o 20:35, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Hah, przestałem sympatyzować z tym klubem kiedy zaczęła się tak fetowana w naszym kraju
maksyma "polish power borussia".


Ja nawet zacząłem sympatyzować jak się ta feta skończyła. Jakoś zawsze pod prąd.

Dnia 30.11.2014 o 20:35, Pierogi_z_Cukrem napisał:

..I nie jest powiedziane że koniecznie Messi w nowym klubie może być wzmocnieniem. Choć
to tylko osobista opinia - chciałbym widzieć czy rzeczywiście sprawdzi się poza Katalonią.


Oczywiście, że nie. Ale jak jakiś świr wyda na niego 250 mln euro. Ja bym sprzedał. Aczkolwiek chodzą słuchy, że w praktyce kwota będzie niższa, coś między 100-140 mln euro.

Na pewno do Chelsea nie trafi, Mou stanowczo powiedział, że tam miejsca dla niego nie ma. Nie wątpię w te słowa. Natomiast mnie rozbawiło, jak Ancellotti stwierdził, że w Realu jest dla Messiego miejsce :D
Pewnie kurtuazja, chociaż znając szalone transfery Perez, największa zdrada w historii hiszpańskiej piłki w akcie szaleństwa zarządu mogłaby się urzeczywistnić. Acz osobiście i tak jestem zdania, że kazus Figo ma blisko 0% prawdopodobieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trendy i moda mają to do siebie, że są wszędzie, a potem przemijają i każdemu głupio o nich mówić, gdy już nie są na topie. Szkoda BvB bo ich trener jest niesamowity, kibice najliczniejsi chyba w Europie (liczebność na meczach). Ja na szczęście od Lewego w Lechu przestałem kibicować drużynom i kibicuje zawodnikom i nie mam problemu fana, który patrzy na to, jak jego zespół się rozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 20:53, Accid napisał:

trendy i moda mają to do siebie, że są wszędzie, a potem przemijają i każdemu głupio
o nich mówić, gdy już nie są na topie. Szkoda BvB bo ich trener jest niesamowity, kibice
najliczniejsi chyba w Europie (liczebność na meczach). Ja na szczęście od Lewego w Lechu
przestałem kibicować drużynom i kibicuje zawodnikom i nie mam problemu fana, który patrzy
na to, jak jego zespół się rozwala.

A ja powiem tak, mi zawsze bliższa sercu była Borussia, jak nie grał tam żaden Polak, też byłem za BVB. Pamiętam Borussie z Kollerem, Rosickim. Wiadomo potem był upadek tego klubu, ale jakoś nigdy nie byłem za Bayernem, wręcz go nie cierpię, ale odkąd gra tam Lewy lubię oglądać mecze Bayernu i mocno trzymam kciuki za Roberta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 23:11, Traitor napisał:

No i Legia wychodzi z pierwszegoo miejsca. Dawać Celtic :P


Czy tylko ja mam wrażenie, że nierozstawione drużyny wydają się być silniejsze, aniżeli rozstawione? ;)

Btw. Smutno będzie, jak Legia trafi na jakiegoś ciekawego marketingowo rywala (Tottenham, Liverpool) a mecz u siebie rozegra przy pustych trybunach, ale co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytając komentarze na różnych portalach wszędzie widać że większość uważa że nierozstawieni wydają się być mocniejsi, bo faktycznie tak to wygląda. Nie ujmując żadnej z tych drużyn, Legia większość z nich może przejść. Taki Liverpool nie jest teraz w najlepszej dyspozycji ale to jest klasa sam w sobie, Sevilla raczej nie dla nich, fajnie by było Celtic znów dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 23:39, Wszystkozajete napisał:

Czy tylko ja mam wrażenie, że nierozstawione drużyny wydają się być silniejsze, aniżeli
rozstawione? ;)

Btw. Smutno będzie, jak Legia trafi na jakiegoś ciekawego marketingowo rywala (Tottenham,
Liverpool) a mecz u siebie rozegra przy pustych trybunach, ale co zrobić...

Możliwe, że uwzględnią odwołanie i skrócą karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 10:08, audovacar napisał:

fajnie by było Celtic znów dostać.

Ja nie sądzę by był to dobry los. Za dużo podtekstów, złej energii i czynników do udowodnienia wyższości.
Mecz Legia - Celtic mógłby być nerwowy, a w emocjach niekoniecznie gra się dobrze. Sam Radović stwiedził, że takie losowanie nie byłoby najtrafniejsze dla legionistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 12:11, Transylvanian_Hunger napisał:

Mecz Legia - Celtic mógłby być nerwowy, a w emocjach niekoniecznie gra się dobrze. Sam
Radović stwiedził, że takie losowanie nie byłoby najtrafniejsze dla legionistów.

Lepiej zagrać z jakimś Liverpoolem albo coś w tym stylu, jest szansa, że odpuszczą lub podejdą lekceważąco, takie jest moje zdanie. Jest jeszcze opcja wpadnięcia na kogoś równego poziomem organizacyjnym to Legia w tej chwili sportowo takie kluby rozbije. Ogólnie dobry czas dla Legii, za Żyro i Dudę mogą zainkasować razem ponad 10 mln euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 12:01, Paoro napisał:

Możliwe, że uwzględnią odwołanie i skrócą karę.


A o tym nie pomyślałem, w sumie "for money" UEFA jest w stanie anulować tą karę, jeśli sprzyjały by temu okoliczności marketingowe ;)

>Lepiej zagrać z jakimś Liverpoolem albo coś w tym stylu, jest szansa, że odpuszczą lub podejdą lekceważąco, takie >jest moje zdanie

Tylko pamiętajmy, że w tym sezonie zwycięzca LE gra za rok w LM i taki Liverpool czy Tottenham, praktycznie nie mając szans na zajęcie premiowanego miejsca w lidze, może walczyć w LE o zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować