Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2015 o 20:50, Wszystkozajete napisał:

Piękne widowisko na White Hart Lane. Nie przypuszczałem, że ktokolwiek da radę strzelić
Chelsea tyle bramek w obecnych czasach, a tu proszę, dokonali tego piłkarze Tottenhamu.
Za to Kane kreuje się chyba na nową gwiazdę tej drużyny, kto wie czy nie pokroju Bale''a.


Ahahahahha Mourinho jak zwykle zwala winę na sędziego, ten człowiek się nigdy nie zmieni :D Był kiedyś moim ulubionym trenerem, ale po tym co odwalał w ostatnim roku w Realu to mnie zaczął irytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2015 o 21:13, Ecko09 napisał:

Więc na razie nic jeszcze nie jest pewne. Moim zdaniem głupio by było jeśli takie mecze by się wliczały bo klub mógłby sobie zaplanować kilka meczy towarzyskich ze słabymi klubami byleby tylko mieć łatwiej do rekordu. Aczkolwiek Ajax przez taki mecz nie mógł dalej kontynuować swej passy więć myślę że w tym przypadku powinno być tak samo ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 10:11, Ecko09 napisał:

Ahahahahha Mourinho jak zwykle zwala winę na sędziego, ten człowiek się nigdy nie zmieni
:D Był kiedyś moim ulubionym trenerem, ale po tym co odwalał w ostatnim roku w Realu
to mnie zaczął irytować.


A o co mu dokładnie chodzi? Pewnie ma pretensje o tego karnego, którego sędzia mógł podyktować, tylko już nie pamiętam w którym to było momencie meczu, bo tyle się działo ;p Co do zachowania Mourinho, to pewnie im bardziej zaciekała będzie walka o mistrzostwo, tym bardziej Portugalczyk będzie szukał dziury w całym, ten typ już tak ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szpaku to mistrz absurdu. Palnal cos takiego.

(Torres 11 minut po strzeleniu gola dotknal pilki ręką) "To zagranie będzie pokazywany i dyskutowane czy zdobyto prawidlowo gola, ale sędzia pusci akcje zgodnie z duchem gry"

Wymiekam XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2015 o 20:22, vonArnold napisał:

"To zagranie będzie pokazywany
i dyskutowane czy zdobyto prawidlowo gola, ale sędzia pusci akcje zgodnie z duchem gry"


Brzmi jak jakiś bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2015 o 22:32, Paoro napisał:

Do Atletico wrócił stary skuteczny "El Nino" ;)

Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzelił dwie bramki a Wy się jaracie. A już ostatni post, że w Chelsea nie ma takiego trenera jak Simeone to już w ogóle parodia. Nie ma takiego, bo jest znacznie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torres się skończył z odejściem do Chelsea, te dwie "bramki" które wpadły to wypadek przy jego niesamowicie dobrej formie :D Zapomnijcie o tym kolesiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MU: 25 podań, nawet nie podeszli pod bramkę. -_-
QPR: 2 podania, groźny strzał i kapitalna parada de Gei.

Oglądanie tego boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swansea vs Chelsea 0:5. Po pół godzinie było po ptokach a raczej Łabędziach. Dawno nie widziałem tak słabo grającej Swansea, zwlaszcza w obronie. Takie bledy popelniali ze to wolalo o pomste do nieba. Chelsea dzisiaj swietny pressing i praktycznie nie dali dojsc do slowa gospodarzom. Swiadczy o tym fakt ze Sqwansea nie oddala zadnego celnego strzalu. Swietny mecz Oscara znowu, widac ze jak posiedzial 2 mecze bodajze na lawce mu przysluzyl. No i Costa znowu zaczyna sie rozkrecac na nowo bo byl okres gdzie mu nie szło.
A jutro City vs Arsenal. Chcialbym zeby Arsenal zrobil niespodzianke sobie i mi ogrywajac City ale jezeli ugraja remis to bedzie dobrze. Obstawiam jednak wygrana Manchesteru i to pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować