Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2006 o 21:46, walgierz napisał:

Rany Julek...
Co ten Włodarczyk wyprawia?! Nie trafiłby do pustej bramki z dwóch metrów.
Straszne po prostu.


Do reprezentacji go! :P
Heh, tak mi sie przypomniało jak kiedyś jakiś kibic Legii powiedział o Włodarczyku, że ten to musi zmarnować 5-6 setek żeby strzelić gola :D

Ale tak na poważnie - teraz można jeszcze się śmiać, ale w meczach z Szachtarem tylko okazji już nie będzie...

Cholera, Roger nie trafił karnego. A już myślałem, że dorzucą trzy zero i bede miał komplet w typowaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legia zagrała niezły mecz, ale jak widzę kolejne niewykorzystane sytuacje, w kolejnych meczach Włodarczyka to krew mnie zalewa. Jeszcze te mowy pochwalne Engela... Dla mnie napastnik jest dobry gdy strzela bramki, Włodarczyk po raz kolejny udowodnił, że obca jest mu ta umiejętność, na ławkę rezerwowych z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 18:05, .Darnok napisał:

Jak byłem nieco pozytywnie nastawiony na jego przyjście, tak po tych powołaniach jestem
bardzo zawiedziony.


Mysle, ze jest tak: Beenhakker nie orientuje sie jeszcze w polskim futbolu. Obejrzal kilka meczow U19 i trzy mecze ligowe, w ktorych Polacy nie zachwycali. Pamieta Dudka, pamieta tez, ze reprezentacja niezle grala w eliminacjach i slabo w finalach MS, wiec wezmie tych, ktorzy na MS nie pojechali. Pamieta tez, ze ma do dyspozycji tylko jeden mecz towarzyski przed rozpoczeciem eliminacji ME. Ten mecz to bedzie chyba taki odsiew - taka mam przynajmniej nadzieje.

Dnia 02.08.2006 o 18:05, .Darnok napisał:

Dudek wraca, bo się dobrze znają. I tylko i wyłącznie dlatego, poza tym obawiam się, że po
znajomości będzie nie tylko miał miejsce w kadrze, ale również i numer 1 :/ Czemu nie ma Boruca?
Nie wiem, może już taki pewniak, że chce dać szanse innym?


Moze chodzi o to, ze Boruc, czy Kuszczak to juz takie pewniaki, ze nie trzeba ich powlywac? W kazdym razie mam nadzieje, ze nie masz racji.

Dnia 02.08.2006 o 18:05, .Darnok napisał:

Tak samo Mila. No po jaką cholere?! Za co?! Musimy mieć koniecznie kogoś od wywracania sie
w kadrze? Zamiast dalej się denerwować zacytuję stary dowcip:


Hakker ponoc widzial go na DVD i pomyslal, ze warto dac mu szanse. Na tym filmie byla chyba tylko jego bramka z Manchesterem City :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 22:43, Hegemon napisał:

(...)
Mysle, ze jest tak: Beenhakker nie orientuje sie jeszcze w polskim futbolu. Obejrzal kilka
meczow U19 i trzy mecze ligowe, w ktorych Polacy nie zachwycali. Pamieta Dudka, pamieta tez,
ze reprezentacja niezle grala w eliminacjach i slabo w finalach MS, wiec wezmie tych, ktorzy
na MS nie pojechali. Pamieta tez, ze ma do dyspozycji tylko jeden mecz towarzyski przed rozpoczeciem
eliminacji ME. Ten mecz to bedzie chyba taki odsiew - taka mam przynajmniej nadzieje.


Wydaje mi się, że jego podstawowy problem to właśnie brak czasu. Nie jest w stanie zbudować drużyny. Myśmy na taką "budowę" i zacieranie się straciliśmy właśnie poprzednie eliminacje do Euro. Dlatego właśnie będzie musiał postawić na tych samych zawodników, którzy wygrali eliminacje do mundialu oraz - po częsci - grali na mistrzostwach. Chociaż może faktycznie po paru miesiącach zacznie trochę bardziej się orientować i dokona ciekawszej selekcji... oby nie było już za późno.

Obawiam się tylko, że jak tak dalej pójdzie to stracimy następne eliminacje, tym razem do MS 2010, na budowanie kolejnej ekipy. Wspominałem jeszcze przed mundialem, że nasze Orły są już w coraz bardziej zaawansowanym wieku...

Dnia 02.08.2006 o 22:43, Hegemon napisał:

Moze chodzi o to, ze Boruc, czy Kuszczak to juz takie pewniaki, ze nie trzeba ich powlywac?
W kazdym razie mam nadzieje, ze nie masz racji.


Kiedy pisałem "może to już taki pewniak, że chce dać szansę innym" zapomniałem napisać "pewniak dla Beenhaakera" :) Również mam nadzieję, iż Boruc pozostanie numerem 1, a obecnośc Dudka w kadrze nie będzie tylko i wyłącznie spowodowana wzajemną znajomością...

Dnia 02.08.2006 o 22:43, Hegemon napisał:

Hakker ponoc widzial go na DVD i pomyslal, ze warto dac mu szanse. Na tym filmie byla chyba
tylko jego bramka z Manchesterem City :)


Cholera, to ja nagram sobie na dvd jak robie jakieś sztuczki czy strzelam gola z wolnego, może mnie też weźmie? :P Poza tym potrafie zdecydowanie mocniej utrzymać się na nogach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 22:29, boogie85 napisał:

Legia zagrała niezły mecz, ale jak widzę kolejne niewykorzystane sytuacje, w kolejnych meczach
Włodarczyka to krew mnie zalewa. Jeszcze te mowy pochwalne Engela... Dla mnie napastnik jest
dobry gdy strzela bramki, Włodarczyk po raz kolejny udowodnił, że obca jest mu ta umiejętność,
na ławkę rezerwowych z nim!


legia zagrała wg ciebie dobry mecz bo grała z tak cienkim zespołem. ael z taka grą to oni nie maja co szukać w tej LM. dostaną s szachtarem w dupe i znowu polskiego zespołu nie będzie w LM. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legia wygrała. Jak mówili w TV - "To był pewny awans Legii. W nastepnej rundzie czeka juz na nich Szachtar Donieck". Legia wygrał, bo była skazana na wygraną. Ten Hafnaratjouter (czy jak to tam się nazywała ta drużyna) to słaby klub, więc Legia musiała wygrać. Mecz z Szachtarem to nie bedzie już "spacerek przez park", no ale nie chcę zapeszać. Zobaczymy, co będzie za tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 09:37, janusz82 napisał:

legia zagrała wg ciebie dobry mecz bo grała z tak cienkim zespołem. ael z taka grą to oni nie
maja co szukać w tej LM. dostaną s szachtarem w dupe i znowu polskiego zespołu nie będzie w
LM. :P

Nie przesadzaj ja wielkim optymistą nie jestem ale myślę że z meczu na mecz będzie coraz lepiej , oby tylko nie dali się rozjechać na wyjeździe to powinno być nieźle .Elton jest niesamowity podobnie jak Edson i Roger tylko niech nasze asy się do nich dopasują to zacznie pachnąć niespodzianką bo przecierz na nią w końcu liczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 09:56, spider88 napisał:

> legia zagrała wg ciebie dobry mecz bo grała z tak cienkim zespołem. ael z taka grą to
oni nie
> maja co szukać w tej LM. dostaną s szachtarem w dupe i znowu polskiego zespołu nie będzie
w
> LM. :P
Nie przesadzaj ja wielkim optymistą nie jestem ale myślę że z meczu na mecz będzie coraz lepiej
, oby tylko nie dali się rozjechać na wyjeździe to powinno być nieźle .Elton jest niesamowity
podobnie jak Edson i Roger tylko niech nasze asy się do nich dopasują to zacznie pachnąć niespodzianką
bo przecierz na nią w końcu liczymy .


nie gadam, jakieś szanse zawsze są, ale te sytuacje jakie wczoraj marnowali, w meczu z szachtarem trzeba wykorzystywać, bo raczej duzo tych sytuacji nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 10:00, janusz82 napisał:

nie gadam, jakieś szanse zawsze są, ale te sytuacje jakie wczoraj marnowali, w meczu z szachtarem
trzeba wykorzystywać, bo raczej duzo tych sytuacji nie bedzie :)

Tak jak napisałem ja liczę na niespodziankę bo wiadomo że Legia faworytem nie jest .Co do akcji to dobrze że są a skuteczność powinna się pokazać poczekaj przecież skład musi się zgrać jest nowy napastnik, pomocnik Janczyk po kontuzji więc trochę czasu potrzebują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 09:37, janusz82 napisał:

legia zagrała wg ciebie dobry mecz bo grała z tak cienkim zespołem. ael z taka grą to oni nie
maja co szukać w tej LM. dostaną s szachtarem w dupe i znowu polskiego zespołu nie będzie w
LM. :P

Napisałem, że Legia zagrała niezły mecz, a do dobrej gry to jeszcze daleko. Jak na mój gust zawodnicy się oszczedzali kiedy tylko mogli. Nie mówię, że Legia gra jakąś wielką piłkę, ale w meczu już na serio z Szachtarem zagra o niebo lepiej (jestem o tym przekonany). Co do awansu to kibicuję im itd., ale moi zdaniem szanse na to sa niewielkie. Tylko wypada powiedzieć, jeśli Szachtar jest dla polskich drużyn za silny to niby jaka drużyna europejska jest w naszym zasięgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież było widać, ze sieoszczędzali. Na początku przycisneli, sprawdzili na co przecinika stać, potem odpuścili. Pojutrze mają wyjazd do Grodziska, za tydzień Szachtar - wiec po co marnować siły na Islandczyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 12:27, Bambusek napisał:

Przecież było widać, ze sieoszczędzali. Na początku przycisneli, sprawdzili na co przecinika
stać, potem odpuścili. Pojutrze mają wyjazd do Grodziska, za tydzień Szachtar - wiec po co
marnować siły na Islandczyków?

W tej chwili to Grodzisk od Islandczyków nie wiele się różni ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Jeśli Listkiewicz będzie musiał odejść wskutek działań polityków, zmniejszą się też szanse Polski na organizację Euro 2012 (decyzja o wyborze gospodarza zapadnie pod koniec roku). Spotkanie w Zurychu ma więc uzmysłowić posłom, co grozi piłkarskiej Polsce, jeśli będą niepokorni wobec FIFA. Do spotkania dojdzie jedenastego sierpnia w Zurychu. Joseph Blatter chce wiedzieć, kiedy posłowie zmienią ustawę o sporcie tak, by była ona zgodna z przepisami FIFA."

Czy to nasze bagienko kiedy kolwieg znormalnieje .Co z tym naszym krajem się dzieje wszędzie te łapy polityków muszą się mieszać , pewnie łapówek poszukują za zapewnienie spokoju leśnym misiom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 12:29, spider88 napisał:

W tej chwili to Grodzisk od Islandczyków nie wiele się różni ;D


Wiem, ale Legii zawsze sie z Groclinem ciężko grało ( no, prawie zawsze - na wiosne ich 4:0 pojechali ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 12:56, Bambusek napisał:

Wiem, ale Legii zawsze sie z Groclinem ciężko grało ( no, prawie zawsze - na wiosne ich 4:0
pojechali ;])

Teraz będzie podobnie , wątpię aby ekipa z Grodziska było stać na zawiązanie walki z Legią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 12:34, spider88 napisał:

Czy to nasze bagienko kiedy kolwieg znormalnieje .Co z tym naszym krajem się dzieje wszędzie
te łapy polityków muszą się mieszać , pewnie łapówek poszukują za zapewnienie spokoju leśnym
misiom .

Jeśli politycy teraz nie obalą dyktatora Listkiewicza, to przez następne 100 lat będziemy słuchać, że w polskim futbolu dzieje się dobrze a sam awans do mistrzostw jest wielkim sukcesem... Mniejszą karą będzie chyba wykluczenie na 2-3 sezony z rozgrywek pucharowych w których i tak błaznimy się tylko przed Europą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować