Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2015 o 11:24, MisticGohan_MODED napisał:

No i git... Chile zwycięża w Copa America :]

Chi Chi Chi Le Le Le!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2015 o 11:24, MisticGohan_MODED napisał:

No i git... Chile zwycięża w Copa America :]

W końcu się z Tobą mogę zgodzić, kolejny nie udany finał Messiego bezcenny ;) chłopaczyna kompleksów się nabawi, jak jeszcze kilka finałów przegra z drużyną narodową. Cóż bez Barcy Leoś nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2015 o 14:28, DambialkoX napisał:

Czemu szok ? dobry sezon rozegrał, zasłużył wg mnie.

Niby tak, ale do tej pory jakoś z tą kadrą było mu średnio po drodze.

Dnia 05.07.2015 o 14:28, DambialkoX napisał:

Higuain zabawił się w Ramosa, za to Alexis Sanchez stalowe nerwy i pięknie wykonana "11". Argentyna to ma jednak pecha, chociaż myślę, że zeszłoroczna porażka boli bardziej :)

Na Alexisie skupiona była największa uwaga w ekipie Chile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2015 o 17:51, ManweKallahan napisał:

Pirlo i Lampard w jednym klubie, szkoda, że aż w MLS.


I David Villa :)

W Antalysporze za to znów sie spotkają Ronaldinho i Eto''o :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaga rozwaliła Litwinów 8:0, a w dwumeczu 9:0, za to Śląsk 3:1 i w dwumeczu 4:1, a tu taka cisza :P Nie no dobra to nie były jakieś znane drużyny, ba słabe nawet w tych słabych ligach, ale i z takimi trzeba umieć wygrać i swoje zadanie te drużyny wykonały. A w rankingu mamy już 1 pkt. bo 4x0,250. W drugiej rundzie el. LE obejrzymy już 3 naszych reprezentantów, do gry włącza się Legia i już poznała rywala będzie nim 8 drużyna ligi rumuńskiej FC Botosani, także rywal nie wymagający, taki jak mieli teraz Śląsk i Jaga. Jaga ma teraz za rywala Omonie rywala lepszego, ale nie najtrudniejszego, Śląsk zmierzy się IFK Goeteborg, to już rywal niewygodny zwłaszcza dla polskich drużyn, no ale jak odpadać to co najmniej z takimi rywalami, chociaż wstydu nie będzie, a jak się wygra to już będzie można mówić o sukcesie :)

Ranking UEFA klubowy:
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/crank2016.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiem, jak Jagiellonia mogła na wyjeździe zremisować 0:0*, a u siebie wygrać 8:0. Ja rozumiem, że kibice, że magia własnego boiska, no ale...

* - tak, 0:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 23:40, Gumisiek2 napisał:

* - tak, 0:0

Przecież wygrała 1:0 :P Co masz na myśli mówiąc, że było 0:0, może i grali tragicznie ale jednak wygrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2015 o 14:10, MisticGohan_MODED napisał:

Też nie wiem o co chodzi z tym niby remisem Jagi w pierwszym meczu...


O to, że zagrali na remis, a wymęczone 1:0 było jedynie efektem szczęścia. Jak na ósmą drużynę ligi litewskiej (na dziesięć pozycji) - marnie, strasznie marnie. Choć wciąż lepiej niż Lech ze studentami z Islandii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki Lech, mam nadzieje potwierdzi to we wtorek z FK Sarajewo, wygrywa z Legią 3:1, jak to Gumisiek2 dwa pisał o Jadze, tak ja powiem, że to było miażdżące 3:0, honorową w ostatniej minucie strzelili legioniści choć przez cały mecz nic nie grali. Fajna wygrana i widać, że szybkie transfery są bardzo ważne bo można się zgrać.
Widać to ogromne zgranie drużyny Lecha na tle Legii, tylko Robak odstaje pod tym względem od reszty, ale to dobry napastnik i myśle, że strzeli jeszcze wiele bramek. Nieźle Thormalla, widać ze nadaje się do gry kombinacyjnej. Co do Legii, do najlepszy w ich drużynie był nowy nabytek Pazdan, koleś źle zrobił, że nie spróbował w Bundeslidze, bo by sobie poradził, na tle słabej Legii on się wybija. Owszem jak się Legia zgra to pewnie powalczy o czołowe lokaty w lidze, ale z Lechem szans nie mają. W poprzednim sezonie byli jesienią lepsi, wiosną równorzędni, a teraz słabsi od Lecha.

Nadal ładnie gra Jaga, 8 bramek ze słabeuszami mimo wszystko pokazuje, że są w formie, wiadomo mogli się męczyć a wygrali pewnie. Ładnie Śląsk i choć ta drużyna jest dopiero budowana to zrobili fajne transfery - Kokoszka, Biliński, IMO wymiana starego Marco Paxaio na 27-letnie Bilińskiego wyjdzie im na dobre. Wiadomo jak trafią na BVB czy Świętych to kolejnej rundy nie przebrną, ale z odrobiną szczęścia może to być jeden z lepszych sezonów polskich klubów na co liczę. IMO najsłabsza Legia w której nie wiedzą co robić jeśli nie sprzeda się Dudy do Interu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

A Ty nie na meczu, czy z telefonu piszesz? :)

Dobre spotkanie Lecha, widać sporą siłę w ofensywie tej drużyny, gole strzelają zwodnicy różnych formacji, a nie tylko napastnicy, ale w obronie nadal zdarzają się głupie błędy. Legia bez pomysłu na grę, z tym składem i trenerem to najbliższa przyszłość rysuje się w ciemnych kolorach.
Btw. Lech potwierdził, że potrafi wykorzystać atut własnego stadionu, ale mimo dobrej gry dziś ja wciąż obawiam się pierwszego meczu w Sarajewie, bo na wyjazdach różnie to bywało, a teren gorący.

A co do Jagi, to nie wiem co się stało, sam widziałem tu jakieś wymęczone 1-2:0 po tym co zagrali w pierwszym meczu, a tu taki pogrom. Nie chcę snuć teorii spiskowych, ale być może goście, którym się nie przelewa chcieli dorobić na tym meczu na boku, bo w obronie stali jak betonowe słupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem drugą połowę i gra Legii wyglądała koszmarnie. Zero zgrania, zero ambicji. Rozumiem, że mecz o superpuchar jest przez zespoły traktowany trochę jak sparing, ale jednak w przypadku drużyny Berga nie napawa to optymizmem przed pucharami.

Btw może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym Dudą? Nie oglądałem w zeszłym sezonie meczów Legii jakoś nałogowo, ale mimo wszystko kilkanaście z nich się nazbierało, wliczając w to puchary, i kompletnie nie widziałem w tym człowieku nic, czym by się wyróżniał na tle naszej ekstraklasy. Ot taki szary kopacz, czasem coś mu lepiej wychodzi, czasem gorzej, często długimi fragmentami w ogóle niewidoczny. Tymczasem od dłuższego czasu media trąbią o tym, jak to wszyscy chcą go kupić, czesto rzucając jakimiś absurdalnymi kwotami. Gość rzeczywiście jakimś wielkim talentem, który objawia się zawsze wtedy, kiedy ja nie patrzę, czy po prostu raczej media się na niego uwzieły i bajki o transferach wypisują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2015 o 22:34, Wszystkozajete napisał:

A Ty nie na meczu, czy z telefonu piszesz? :)

Na wczasach ;) nie mogłem być na meczu, niestety przyszło mi słuchać Bozydara w tv..

Hoplita@
Duda grał dobrze przy Radoviciu, uzupełniali się i w pucharach grał dobrze, bez Serba wiosną nie zachwycał, ale nadal zainteresowanie włoskich klubów, które ubzdurały sobie (media im w tym pomogły), że to następca Hamsika. Coś w stylu listów Legii do wielkich klubów, że Żyro to największy talent od czasów Lewego i za 5 mln go sprzedadzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2015 o 22:38, Hoplita napisał:

Btw może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym Dudą?


Wydaje mi się, że on gra bardzo nierówno, potrafi mieć przebłyski ale często nic wielkiego nie pokazuje. Niemniej ma potencjał na rozwój, a z racji młodego wieku mocniejsze kluby próbują go pozyskać. Chociaż z drugiej strony widać, że aż tak się o niego nie zabijają, bo niby był już transfer do Interu zaklepany, a tu zawodnik dalej w Legii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2015 o 23:07, Wszystkozajete napisał:

Wydaje mi się, że on gra bardzo nierówno, potrafi mieć przebłyski ale często nic wielkiego
nie pokazuje. Niemniej ma potencjał na rozwój, a z racji młodego wieku mocniejsze kluby
próbują go pozyskać. Chociaż z drugiej strony widać, że aż tak się o niego nie zabijają,
bo niby był już transfer do Interu zaklepany, a tu zawodnik dalej w Legii.

Wiesz już przed przyjściem do Legii, był w notesach skautów mocnych klubów, do Legii poszedł by grać chyba mając 17 lat. Już wtedy uchodził za talent, nie zdziwię się jak jednak nigdzie nie odejdzie popadnie w marazm, a Legia ani nie zarobi, a więc nie kupi nikogo, ani on nie będzie dobrze grał dla Legii. Tak go oszczędzają, że w ani jednym sparingu nie zagrał, a i tu w meczu to samo, co się ktoś zbliżył to piłkę oddawał.. Linetty podobnie jak on w notesach dobrych klubów, a gra na całego, bo tylko na fulla grając można się pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On akurat chyba nie grał w sparingach bo Legia była pewna, że go opchną Interowi, to bardziej sztab go nie wystawiał bo nie chcieli marnować sparingów na gościa co ma odejść. A próbowali zgrywać z Nikoliciem resztę. Dudzie bardzo sodówka odbiła, po ostatniej jesieni. Zresztą jego wypowiedzi wystarczy zobaczyć. A Lech chyba nie nastawia się na sprzedaż Linnetego, tylko jak trafi się coś to pójdzie i tyle.

Trzeba Lechowi też pogratulować mądrze budowanej drużyny. Bo na razie mają sporo aby odstawić resztę ligi + pokorę, której brakuje cały czas Legii. Lech mógłby piłkarsko na prawdę zdominować teraz ligę na parę lat, jeśli dalej byłby tak zarządzany rozsądnie. I byłoby wszystko fajnie, gdyby nie to, że rok temu po meczach z Celticiem o Legii mówiono to samo. W każdym razie powodzenia wszystkim w pucharach i fajnie, że obyło się bez żadnych porażek jak na razie.

[m - Gumiś]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obejdzie się niestety bez kary za niecenzuralne słownictwo. Wahałem się nad jej wysokością, ale nie jest to Twoje pierwsze przewinienie, więc degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2015 o 04:20, Gumisiek2 napisał:

Nie obejdzie się niestety bez kary za niecenzuralne słownictwo. Wahałem się nad jej wysokością,
ale nie jest to Twoje pierwsze przewinienie, więc degrad -1.

Zwykła porażka nie jest równa euro..., więc chociaż zmień to na klęske, czy kompromitacje synu ubeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować