Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2015 o 11:33, Ecko09 napisał:

Cabaye do Crystal Palace poszedł? Co jest? Przecież on był podstawowym zawodnikiem PSG?

Kupili kogoś na jego miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2015 o 12:41, sajmon00 napisał:

Zwykła porażka nie jest równa euro..., więc chociaż zmień to na klęske, czy kompromitacje
synu ubeka.


Degrad -3 - Proszę przestać obrażać innych użytkowników, Moderatorów oraz osób należących do ekipy gram.pl bo pożegnamy się.
Raz jeszcze zobaczę taką odzywkę kierowaną do obojętne jakiej osoby to się pożegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bośniacy z Sarajewa już prowokują, będzie gorąco, obawiam się, że jak im Kolejorz zaaplikuje parę bramek to mecz się nawet nie skończy, a zostanie przerwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2015 o 13:34, Paoro napisał:

> Cabaye do Crystal Palace poszedł? Co jest? Przecież on był podstawowym zawodnikiem
PSG?
>
Kupili kogoś na jego miejsce.


Z tego co widzę to kupili tylko obrońcę i bramkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 13:47, Ecko09 napisał:

Z tego co widzę to kupili tylko obrońcę i bramkarza.

Uciekł bo Di Maria ma przyjść za 47 mln euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że co proszę?! City kupiło Sterlina za-uwaga- 76 milionów? Ja wiem, że takie czasy i największe gwiazdy się teraz kupuje za ok. 80 milionów, ale nie Sterlinga...to powinno być jakieś 40-50 milionów góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto bogatemu zabroni? ;)

Nie wróżę mu zawrotnej kariery. Presja pieniędzy, oczekiwań i ten ferment wokół odejścia - nie zdziwię się jeśli Sterling skończy tak jak Torres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam Sterligiem się przejmować, koleś gdyby nie był Anglikiem to by kosztował góra 30 mln euro. Za Angoli angielskie kluby przepłacają i tyle. Pamięta ktoś tego Cole czy jak mu tam było co przeszedł za 50 mln euro do FCL i nic nie zagrał?

Abstrahując o tego Lech Poznań wygrał na luzie na wyjeździe 0:2 z FK Sarajewo, na boisku jak i na trybunach deklasacja, spokojnie mogło by być wyżej, ale chłopaki po drugiej bramce grali na stojąco, czekając na gwizdek kończący. Dwie kontuzje - Linetty prawdopodobnie dłuższa, bo dwugłowy uda, a Kownaś wstrząśnienie mózgu, więc pewnie będzie mógł zagrać już w weekend. Najbardziej żal Karola, ale mam nadzieje, że dwa-trzy tygodnie i zacznie grać, bo to kluczowy gracz, którego ciężko będzie zastąpić. Awans należy przypieczętować, a w piątek losowanie, mimo wpadek Ludogorza i Maccabi oraz możliwości odpadnięcia tych drużyn to Lech i tak nie będzie rozstawiony, bo losowanie w tracie trwania dwumeczów. Mimo to uważam, że o ile Linetty wróci do składu jesteśmy wstanie ugrać awans w 3 rundzie, a w 4.. hm zależy na kogo wpadniemy wszystko może się zdarzyć. Póki co Lech jest najlepiej przygotowaną drużyną jaką widziałem, bezproblemowo na stojąco, w porównaniu z dobrym meczem z Legią o Superpuchar pokonali rywali. IMO grunt by były puchary jesienią a czy to będzie LM czy LE to się zobaczy ;) nie ma co pompować balonika :) trzymam kciuki za pucharowiczów w czwartek oby kolejne pkt były naszym udziałem, obecnie mamy 1,250, mam nadzieje, że w czwartek przybędzie kolejne 0,750 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 23:48, Paoro napisał:

A tam Sterligiem się przejmować, koleś gdyby nie był Anglikiem to by kosztował góra 30
mln euro. Za Angoli angielskie kluby przepłacają i tyle. Pamięta ktoś tego Cole czy jak
mu tam było co przeszedł za 50 mln euro do FCL i nic nie zagrał?



Zdaje się, że chodzi o Andy Carolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2015 o 01:40, Ecko09 napisał:

Zdaje się, że chodzi o Andy Carolla.

No tak, dobrze, że w między czasie trafił im się Suarez, kupiony za mniejsze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2015 o 16:13, MisticGohan_MODED napisał:

> Że co proszę?! City kupiło Sterlina za-uwaga- 76 milionów?
A nie przypadkiem za 46 ?
I tak sporo :P

£49million ($76million) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest źle, każdy z naszych pucharowiczów zagrał mecz, za tydzień rewanże, a tylko jeden Lech zagrał jak należy. Jaga i Śląsk na szczęście na zero, ale na wyjazdach ciężko będzie im o awans. Pewnie tak jak ja łudzą się, że strzelą bramkę na wyjeździe i nawet remis da im wygraną, czego im serdecznie życzę, ale pewnie zarówno Jaga jak i Śląsk odpadną, mimo, że rywale wyjątkowo słabi. Legia? cóż to za męczarnie dla oczu oglądanie tej drużyny, w końcówce im się motorek załączył, ale tej nowy napastnik, który chwalił się że nie przyjął oferty Lecha, a z metra do bramki nie trafia, zresztą ten drugi nie lepszy, bo jakiś łowca ofsajdów, co musi być dopiero wkurzające dla partnerów z drużyny, którzy dwoją, się i troją, a gościu ciągle na dwumetrowym spalonym, w tych Węgrzech do chyba z wyłączonymi ofsajdami grali jak w FIFie :P awans pewnie będzie, ale co to za wynik z 8 drużyną ligi rumuńskiej wygrać 1:0.. żal, no i pewnie za tydzień już o 2 zespoły mniej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli masz rację, to Twój skrajny subiektywizm (pro-Lech) odwodzi od poparcia Twojego zdania. Szkoda, że na to tak usilnie pracowałeś :(
Kucharczyk fatalny był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2015 o 02:09, Accid napisał:

Nawet jeśli masz rację, to Twój skrajny subiektywizm (pro-Lech) odwodzi od poparcia Twojego
zdania. Szkoda, że na to tak usilnie pracowałeś :(
Kucharczyk fatalny był :D

Ale trzeba być zadufanym w sobie by mówić: "mogliśmy wygrać tu 5:0, to był fantastyczny mecz w naszym wykonaniu", a w tym czasie kibice śpiewają: "Co wy robicie, wy Legię hańbicie".. nie wiem co pali Berg ale to coś mocnego. Probierz podobnie, ale on chyba bawi się w Mou. Zresztą Pawłowski ze Śląska też cieszy się jak dziecko, że nie stracili u siebie bramki, no sorry.. Skończy się w tych dwóch przypadkach na 1:0 dla gospodarzy, a bezradni trenerzy będą mówili po meczu, że było blisko.. Legia awansuje, ale ja już się naoglądałem pięknych porażek w pucharach i mówię to jako ekspert, wolę takie mecze jak Lecha w pucharach - efektywne, 3 sytuacje i 2 bramki, a nie miliard spalonych i opowiadanie, że to były sytuacje 100%, to niech od razu wstawią piłkarza do bramki rywali, to co podanie będzie spalony..

Dziś losowanie i niestety potencjalni rywale ciężcy, Lech nie może trafić na słaby APOEL, a może np. na najmocniejszy w stawce FC Basel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2015 o 12:15, Kadaj napisał:

> a może np. na najmocniejszy w stawce FC Basel...
Buehehe, masz dar. :D

Po prostu to był najcięższy rywal, wszyscy na lechickich serwisach pisali, że pewnie na Bazylea trafimy.. jeszcze przed podziałem na te dwie grupy, po podziale to wszyscy byli tego niemal pewni, jedyny klub z którym Lech nie ma kompletnie szans, powtórzę jedyny! Steaua, Celtic to już nie te drużyny co kiedyś, a Bazylea to topowy klub, na fali wznoszącej od kilku sezonów, nawet w wywiadach młody Rutek mówił, że FC Basel to klub poza zasięgiem, minie wiele lat zanim dogonimy ich, świetnie zorganizowany, który jest wzorem dla obecnych władz Lecha. Cóż od razu mówię, że szanse na awans są niewielkie i to nie z tego powodu, że tegoroczny Mistrz Polski jest słaby, nie! z tego, że to losowanie było najgorsze z możliwych, FK Sarajewo to też było najgorsze z możliwych, ale zamiast z elektrykami, czy kelnerami zagraliśmy po prostu ze słabymi piłkarzami.. cóż szkoda gadać. Lech stoi na z góry przegranej pozycji, taka paka a tu taki pech, nie wiem czy coś ustawiają te losowania z polskimi drużynami w LM: 2x Barca (Wisła), Real (Wisła), Celtic (Legia), 2x Steaua (Legia, Zagłębie), 2x Anderlecht (Wisła), Panathinaikos (Wisła), Rosenborg (Legia), Sparta Praga (Lech), nie podałem tu drużyn z którymi kluby przegrały na własne życzenie we wcześniejszych rundach. Wiadomo jak ktoś chce grać w LM to musi umieć wygrać z taką Spartą Praga, Celticiem, Steauą, no ale czasem do LM dostanie się taki no name bo ma szczęście w losowaniu, my nie pamiętam byśmy takowe mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupa niemistrzowska:
Fenerbahce SK - Szachtar Donieck
SK Rapid Wiedeń - AFC Ajax
CSKA Moskwa - AC Sparta Praga
BSC Young Boys - AS Monaco FC
Panathinaikos FC - Club Brugge KV

Grupa mistrzowska:
FC Salzburg - Malmö FF/FK Żalgiris Wilno
he New Saints FC/Videoton FC - FC BATE Borysów/Dundalk FC
GNK Dinamo Zagreb/CS Fola Esch - Molde FK/FC Pyunik
Hibernians FC/ Maccabi Tel-Aviv FC - FC Viktoria Pilzno
FC Midtjylland/Lincoln FC - APOEL FC/FK Vardar
FK AS Trenčín/FC Steaua Bucureşti - FK Partizan/FC Dila Gori
Celtic FC/Stjarnan - Qarabağ FK /FK Rudar Pljevlja
HJK Helsinki/FK Ventspils - NK Maribor/FC Astana
PFC Ludogorets Razgrad/ FC Milsami Orhei - KF Skënderbeu/Crusaders FC
KKS Lech Poznań/FK Sarajevo - FC Basel

Już niektóre pary z grupy niemistrzowskiej łatwiejsze od tego FC Basel.. no nic liczę, że chociaż powalczą, a może akurat się uda, marzenia prysły, jest nowe - awans po decydującym golu Darko Jevticia byłego gracza FC Basel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować