Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Juz pamietam XD najpierw 2 lata temu wygraliśmy z jakąś druzyną z Tibilisi w 2 rundzie (nie przegralismy ja sie pomylile sry) a pozniej przegralismy w Uefie z Dynamo. Okej juz pamietam troche mi się pokałapuckało wisła już tyle razy odpadała, że się myle... Thx Darnok, że mnie poprawiłeś.
A co do meczu to nadal nic jakoś słabo widzę gola... A szhtar dalej gra swoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...
Mecz bezbarwny, tylko chwilami było odrobinę emocji. Szachtar, choś w przekroju całego meczu był zespołem lepszym, to wygrał tylko w wyniku "błędu" sędziego.
Legia zawodzi, bo nie gra tak skutecznie jak w rundzie wiosennej. Atak wygląda wprost żenująco, a dziś doszła do tego kiepska gra w pomocy. Bardzo dobrze zarezentowali się dzisiaj Choto i Fabiański. Gdyby nie oni, to rewanż można byłoby oglądać z torbą popcornu...
Ale i tak wierzę, że mistrz Polski awansuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, naprawdę wielka szkoda, pomyłka sedziowska wypatrzyła wynik meczu. Legia nie zachwyciła, ale nie zachwycił też Szachtar - wydaje mi się, że chyba jednak zlekceważyli przeciwników. Była spora, wręcz olbrzymia szansa na remis.

Wbrew pozorom Legia wcale nie stoi na straconej pozycji przed rewanżem w Warszawie - szanse można ocenić prawie na równo, no chyba, że ukraińska drużyna przyjedzie znacznie bardziej zmotywowana.


Dobra, ide sie pakować, bo o 4 rano wyjazd do Wiednia na mecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc to przy tym karnym w ciągu minuty zużyłem chyba większosć polskich inwektyw, jakimi mozna obrzucić jednego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż przegrana Legii 1-0 to jeszcze nie jest aż taka tragedia (choć mogło być o wiele lepiej, gdyby ten karny był) i można spokojnie powalczyć u siebie o korzystny wynik, choć napewno to nie będzie łatwym zadaniem. Ale jestem dobrej myśli, że legioniści sprawią niespodziankę i w końcu zobaczymy polski zespół w Champions League ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pocieszajace, że rewanż jest za dwa tyodnie, a nie za tydzień. Wiec jest czas na złapanie optymalnej formy. Bo obrona Szachtara z boskim Lewandhinio nie jest jakaś niepokonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 22:57, Bambusek napisał:

Pocieszajace, że rewanż jest za dwa tyodnie, a nie za tydzień. Wiec jest czas na złapanie optymalnej
formy. Bo obrona Szachtara z boskim Lewandhinio nie jest jakaś niepokonana.

Obrona mistrza Ukrainy rewelacyjna może nie jest, ale skuteczność w ataku legii narazie też nie. Postawa Włodarczyka w ostatnin czasie nie jest najlepsza. W ogóle skuteczność napastników w lidze polskiej ostatnio spadła. Po porażce 1:0 można liczyć jeszcze na udany rewanż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 19:47, Bambusek napisał:

To jest drugi chamski karny przeciwko Legii w pucharach. Chociaż absolutne numero uno to wciąż
z meczu Legia-Valencia. Carew się przewrócil o własne nogi, padł przed polem karnym, ale karny
dla hiszpanów i tak był.


Tylko że tamten nie miał większego znaczenia. Skonczyło się chyba 6:1 dla Valencii.

Belgowi to chyba zaszkodziło siedzenie w restauracji Achmetowa, do piatej rano. Nachlał sie Ukraińskiej primuchy i mu na wzrok padło.

W zeszłym roku Anglik "zasugerował" Wiśle kto ma być lepszy w meczu z Grekami, tak teraz Belg musiał napocząć Legię, bo Ukraińcy sami nie dawali rady.

Inna sprawa że Szachtar był lepszy w ty meczu. Mniej by mnie bolała porażka 2:0 po uczciwym meczu niż 1:0 po drukowanym karnym.

Fabiański klasa dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, dla mnie Polska Piłka jest juz naprawde na bardzo niskim poziomie, jak napisał ktos - Legia zagrała jak " Kelnerzy " i po czesci sie zgodze, bo jezeli ktos chce awansowac i zapracowac na awans - trzeba byc odwaznym, nieustepliwym, walczacym do konca, dla mnie Legia jest za słaba na lige mistrzów i widac to było w meczu, prosze nie spierajcie sie bo zreszta za tydzien dobrze wiemy jak skonczy Legia, przejdzie jedna runde PUefa potem znowu ciezszy rywal ( trudniejszy od islandczyków! SIC! ) i papa polski zespoł po raz kolejny, nie pasujemy do swiatowej elity, po prostu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pasujemy światowej elity ? My przecież nie pasujemy nawet do europejskiego przeciętniactwa :( Czekać tylko na przegrane z dryżynami z Łotwy, Estonii, Liechensteina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 20:28, .Darnok napisał:

Szkoda, naprawdę ...


Niestety. Bogaci mogą więcej nie tylko na boisku:(

Dnia 09.08.2006 o 20:28, .Darnok napisał:

Wbrew pozorom ...


To Szachtar ma więcej do stracenia i w tym może być szansa dla Legii. W Warszawie jest lepsza publika (w Doniecku kibice to nic nie potrafili krzyczeć poza Szachtar, Szachtar, Szachtar...!!! 500 Legionistów robiło czasami więcej zamieszania niż reszta Ukraińców)
Nasze boisko, nasi kibice, nie mamy nic do stracenia a i wynik nie jest tragiczny. Może być i będzie dobrze jestem optymistą.
Acha najważniejsze. Teraz my sędziego zaprosimy do restauracji, jak dostanie Polskiej wódki i zobaczy piękne Polskie kobiety to mu oczy zbieleją, a wtedy Włodarzczyk musi się kłaśc przy każdym kontakcie z piłka w polu karny:P

Dnia 09.08.2006 o 20:28, .Darnok napisał:

Dobra, ide sie pakować, bo o 4 rano wyjazd do Wiednia na mecz :)


Chwalipieta:P
Jakbyś przejeżdżał przez Belgię (jakim cudem nie wiem:)), to daj im coś od nas za to że mają takiego sędziego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:34, lukmistrz napisał:

Nie pasujemy światowej elity ? My przecież nie pasujemy nawet do europejskiego przeciętniactwa
:( Czekać tylko na przegrane z dryżynami z Łotwy, Estonii, Liechensteina...


a taka biedna Artamedia dostała sie do Ligi Mistrzów a 38 milionowy kraj nie może ;/ Widać czeka nas to jeszcze przez długi okres, polska piłka jest naprawde nisko w hierarchi jezeli nic sie nie zmieni to tak zostnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dziwić się, że nam zabierają miejsca w startach w europejskich pucharach... Proste, nie jesteś w stanie rywalizować z innymi klubami ze starego kontynentu, to po co was aż tyle... I jeszcze niedawno PZPN się kłucił, żeby mistrz polski grał od III rundy el. do LM, a może nawet bezpośredni awans do elity... Na takie coś trzeba zapracować. Nie ma wielkich pieniędzy w polskich klubach ? Inwestor nie wkłada pieniędzy w ciemno. Wystarczyłoby awansować do Champions League i napewno znalazły by się pieniądze na rozwój klubu, choćby zajęli w grupie ostatnie miejsce. Bo już by były przypuszczenia, że po wzmocnieniach może za rok być lepiej. Dojście do ćwierćfinału
UEFA, to też by był już niezły prognostyk na przyszłość. Ale nie widzę takiego klubu na chwilę obecną, który dorównałby Wiśle sprzed paru sezonów, kiedy odnieśli mały sukces w UEFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:30, Widek napisał:

Ech, dla mnie Polska Piłka jest juz naprawde na bardzo niskim poziomie, jak napisał ktos -
Legia zagrała jak " Kelnerzy " i po czesci sie zgodze, bo jezeli ktos chce awansowac i zapracowac
na awans - trzeba byc odwaznym, nieustepliwym, walczacym do konca, dla mnie Legia jest za słaba
na lige mistrzów i widac to było w meczu, prosze nie spierajcie sie bo zreszta za tydzien dobrze
wiemy jak skonczy Legia, przejdzie jedna runde PUefa potem znowu ciezszy rywal ( trudniejszy
od islandczyków! SIC! ) i papa polski zespoł po raz kolejny, nie pasujemy do swiatowej elity,
po prostu :/


Za tydzień to nasza reprezentacja gra, więc LM nie będzie... Po za tym Legia zagrała tak, jak sięgra na wyjazdach z silnym rywalem - bronimy sie i liczymy na kontry. Jak ktoś oczekiwał, ze Legionisci ruszą do ataku od razu to niech zmierzy sobie temperaturę, bo chyba ma gorączkę.

Ok, załużmy żeby zaatakowali, odkryli się. Idzie jedna, druga, trzecia kontra Szachtara i po meczu. A wtedy biadolenie "Ale te Legia cienka, co z tego że atakowali, jak dostali 3:0. Jaka ta polska piłka słaba itp."

Polska moze się pochawalic jednym - jeśli chodzi o narzekanie i mędzenie to jesteśmy absolutnie numer jeden na świecie. Nikt tak jak my nie potrafi narzekać na wszystko i z byle powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:51, paweusz napisał:

Nie ma wielkich pieniędzy w polskich klubach
? Inwestor nie wkłada pieniędzy w ciemno. Wystarczyłoby awansować do Champions League i napewno
znalazły by się pieniądze na rozwój klubu, choćby zajęli w grupie ostatnie miejsce. Bo już
by były przypuszczenia, że po wzmocnieniach może za rok być lepiej. Dojście do ćwierćfinału


95 rok. Legia w ćwierćfinale LM. I gdzie ten inwestor? Skończyło sie na wyprzedaży, bo "menadżerkowie" i sępy z zachodu zwietrzyły interes. Niestety, u nas nei ma magnatów naftowych, mających tyle kasy, że sami nei wiedzą co z niarobić i popmują w jakiś klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 11:16, Bambusek napisał:

Polska moze się pochawalic jednym - jeśli chodzi o narzekanie i mędzenie to jesteśmy absolutnie
numer jeden na świecie. Nikt tak jak my nie potrafi narzekać na wszystko i z byle powodu.


ZGodze sie z tym, ale do piłki noznej to sie ima najbardziej i to mi sie podoba... Naprawde legia nie pokazął w tym spotkaniu nic - ich kontry ? To były kontry !? To chyba jakis zart dla mnie to jakies mdłe akcje, no i zczego mamy sie cieszyc ? No z czego ? Ze poraz 10023 polski zespol nie awansuje do LM ,a taka Artamedia potrafiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 11:18, Bambusek napisał:

95 rok. Legia w ćwierćfinale LM. I gdzie ten inwestor? Skończyło sie na wyprzedaży, bo "menadżerkowie"
i sępy z zachodu zwietrzyły interes. Niestety, u nas nei ma magnatów naftowych, mających tyle
kasy, że sami nei wiedzą co z niarobić i popmują w jakiś klub.

A czyja to wina, że jak wypromują się jacyś dobrzy zad=wodnicy, to sprzedaje się ich za granicę, żeby miał kto zagrzewać ławki. Sprzedaje się 1 piłakrza, a zamiast na jego miejsce kupić jednego dobrego, to się kupuje 3 z 2 ligi brazylijskiej. Polityka transferowa i szkolenie młodzieży jest u nas na poziomie średniej ligi z Azji. Dopuki nie nauczą się polscy działacze szanować graczy, to rzaden inwestor się nie pokaże, bo i po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 11:20, Widek napisał:

ZGodze sie z tym, ale do piłki noznej to sie ima najbardziej i to mi sie podoba... Naprawde
legia nie pokazął w tym spotkaniu nic - ich kontry ? To były kontry !? To chyba jakis zart
dla mnie to jakies mdłe akcje, no i zczego mamy sie cieszyc ? No z czego ? Ze poraz 10023 polski
zespol nie awansuje do LM ,a taka Artamedia potrafiła ?


Artmedia miała farta, a raczej frajerstwem popisał sie Celtic. Legia nie pokazała nic, za to Szachtar udowodnił poziom ligi ukraińskiej. Bo jeśli z taką skutecznością potrafili strzelić 12 bramek w 3 meczach to nie wiem, jacy tam muszą grać bramkarze i obrońcy. Mamy kolejną ligę szkocką - dwa kluby silne, reszta do niczego. Powinno być 0:0 i koniec, nic nie usprawiedliwia tej belgijskiej dziwki w żółtym stroju. Albo od razu zmieńmy przepisy - automatyczny karny dla zespołu, który w sytuacjach ma przewagę 10:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować