Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2006 o 10:15, Kukowsky napisał:

> Ale przyznasz że mimo wszystko Wisła zaprezentowała się najlepiej i przed meczem w Krakowie

> jest 100% faworytem .
Tak, ale w w Europejskich Pucharach to my sobie dobrze nie pogramy... Trafi się jakaś już bardziej
prestiżowa drużyna i na tym koniec naszej gry.


Troche optymizmu:)
Zawsze w trzeciej rundzie można tarfić na drużyny jeszcze gorsze niż Austriacy (słabi są jak cholera, jak ich Wisła nie przejdzie to ja już nie wiem jak i z kim) czy Ukraińcy z Odessy.

Pozatym raczej nie trafimy na druzyny rozstawione bo sami będziemy rozatwieni - takl mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko dlaczego sędzia nie pokazał żółtej kartki zawodnikowi z Mattersburga, gdy ten rzucił piłką o ziemię. Pokazał w ten sposób zdenerwowanie, wywołane pokazaniem przez arbitra czerwonek kartki Ratajczykowi. Pamiętam jak za identyczne zagranie Gorawski w meczu z Nijmegen dostał drugi zółty kartonik, a w konsekwencji czerwony.
Uważam to za dużą niesprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie: http://sport.onet.pl/0,1248703,1369630,wiadomosc.html napisano, że Kosowski ma coraz większe problemy w Kaiserslautern. Ciekawe jak się roztrzygnie ta sprawa. Teraz wychodzi zła decyzja o odejściu z Wisły po sezonie 2002/2003. Acz krakowski klub za każdy sezon zgarnia za niego od Niemców 0,5 mln euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu w telegazecie TVN-u pisali powołując się na którąś ze sportowych gaze, że Panathinaikos jest zainteresowany Kosowskim. Ale to raczej bzdura. Ciekawe, czy Kosowski jeszcze będzie kiedykolwiek grać, skoro żaden klub go nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd pierwsza klasa :D :D :D
Trudno opisać to w paru słowach całą podróż i pobyt w Wiedniu, bo jest to po prostu niemożliwe :]
Pierwszy raz odwiedziłem stolice Austrii, faktycznie bardzo ładne miasto, aczkolwiek ich rynek do Naszego krakowskiego nie ma co się równać :P Ogólnie jednak pełna kulturka, nasi w zdecydowanej przewadze opanowali centrum miasta, "gospodarzy" znacznie mniej ale elegencko mieszali się między nami. Szkoda, że taka sytuacja jest możliwa tylko na zagranicznych wyjazdach :/ Po ostatniej wizycie Legii w Wiedniu policja szykowała się jak na wojnę, lecz jak się okazało nie musieli nic a nic interweniować a co więcej - darowali sobie durne prowokacje, jak to mają w zwyczaju chociażby nasze służby.
Sam mecz - cóz, starali się, nie będę oceniał bo wiadomo, że z trybun to wszystko trochę inaczej wygląda (ale sędzia chyba wszystkim równo na nerwy działał).
Stadion po prostu przepiękny, robi wrażenie, doczekać takie coś w Polsce... no a doping to niósł sie pięknie :] Nie wiem ile nas było, coś niecałe 3 tysiące bodajże, ale ewidentnie "graliśmy u siebie" :D Co do transparentu - wiedziałem, że się takowy szykuje, ale hasło poznałem z cała resztą dopiero na meczu :]

Super wyjazd, super ekipa, super stadion - będzie co wnukom opowiadać :P
No dobra, możecie mi zazdrościć, a ja idę dalej spać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie Widzew gra bardzo dobry mecz z Łks-em choć w końcówce stracili gola. Wynik 2:1 do przerwy.
Widać, że młodzi podopieczni Probierza dają z siebie więcej niż 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 22:13, Danio X napisał:


Co za kretyn :\ A tak podobała mi się jego gra :( Był nową nadzieją ataku Legi bo Włodarczyka to jakoś słabo mogę oglądać :| a teraz Elton zachował się jak ostatni ... :( no nie... Heh szkoda go ale na głupotę nie ma lekarstwa. Jednym słowem: STOP wariatom drogowym (tylko czemu Elton nie mógł Włodarczyk? :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 22:43, Szubens napisał:

(...)
Co za kretyn :\ A tak podobała mi się jego gra :( Był nową nadzieją ataku Legi bo Włodarczyka
to jakoś słabo mogę oglądać :| a teraz Elton zachował się jak ostatni ... :( no nie... Heh
szkoda go ale na głupotę nie ma lekarstwa. Jednym słowem: STOP wariatom drogowym (tylko czemu
Elton nie mógł Włodarczyk? :( )


Hehe, a mi sie najbardziej spodobał komentarz jednego z kibiców:
"Wolę Eltona po pijaku niż Włodarczyka w życiowej formie" :D:D:D

Odsunęli jak odsunęli - ustalono jakiś konkretny termin? Jak dla mnie teraz to bardziej pokazówka, może nie zagra z Bełchatowem, ale na pewno wkrótce potem wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy trwa mercatto we Włoszech ??? Martwi mnie fakt, że Milan niespecjalnie się wzmacnia, a czasu coraz mniej. Jestem dobrej nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako wrodzony optymista pocieszam sie, ze Legia wszystkie sily oszczedza na LM i dlatego pozwala sobie na cos takiego jak porazka u siebie z Belchatowem. Ale przeciez po Szachciorze tez jest zycie i caly sezon do rozegrania, wiec lekcewazenie ligi to kiepski pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wchodze na gazeta.pl, zerkam zmęczonym wzrokiem na wyniki oraz opisy, a tam jak wół było napisane, że Legia wygrała 2-1 strzelając gola w 92 minucie, już myślałem, że sie znowu powtórka z tamtej rundy zaczyna robić ;P
Zastanawiam się czy Legia naprawdę taka słaba na początku, czy GKS Bełchatów poważnie będzie walczył w tym sezonie o puchary... no i pytanie jak długo będą trzymać ten poziom. Bo to, że Legia i tak prędzej czy później wskoczy na czołowe miejsca w tabeli, jest pewne.

Niesamowite emocje w Lubinie, gdzie grająca na wyjeździe Cracovia prowadziła już 3-1, by ostatecznie przegrać 4-3! A mogło być jeszcze wyżej, bo Zagłębie nie wykorzystało w końcówce karnego.... w przerwie miałem pisać, że Zagłebie chyba faktycznie sięgnie w tym sezonie dna przeciętności, ale wygrana w takim stylu, po takim meczu, może spowodować odrodzenie się tego zespołu... niestety o parę tygodni za późno.

Inne zaskoczenie to wygrana Górnika Zabrze w Lecznej 2-0, widać afera korupcja ma także pośredni wpływ na postawę niektorych piłkarzy... ciekawe jak długo Kubicki utrzyma się tam przy stołku trenerskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legia tradycyjnie na starcie przetrzebiona kontuzjami. Pomijajac wyskok Eltona to nie ma Szali, Burkharda i Bronowickiego. Trzech podstawowych zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować