Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Wg. "Przeglądu Sportowego" Polacy wybiegną na boisko w następującym składzie:
Dudek - Wasilewski, Bąk, Głowacki, Żewłakow - Błaszczykowski, Radomski, Szymkowiak, Krzynówek - Żurawski, Frankowski.
Ciekawe, że Leo Beenhakker uparcie nie chce korzystać z Bosackiego. Chyba uznaje, że jest już za stary na wprowadzanie go do swojej ekipy?
Zobaczymy na ile typy "Przeglądu" się sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 13:54, lukmistrz napisał:

Nie podoba mi się ten przypuszczalny skład. Bez Smolarka ? Frankowski w 1. składzie ? Oby "Przegląd"
się mylił...


Dokladnie - to mocno nieciekawy sklad. Jelen i Smolarek to dwa silniki polskiej druzyny i sam Blaszczykowski raczej ich nie zastapi. Moze wreszcie obudza sie ci, ktorzy Janasa mieszali z blotem. Tyle, ze moze to nastapic dopiero po marnych meczach z Finlandia i Serbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 13:54, lukmistrz napisał:

Nie podoba mi się ten przypuszczalny skład. Bez Smolarka ? Frankowski w 1. składzie ? Oby "Przegląd"
się mylił...

A widziałeś ostatnio dobry mecz Smolarka? Bo ja nie...
Za to Błaszczykowski trzyma równą, dobrą formę.
Co do Frankowskiego, to ja też jestem zdumiony, ale nie mam zamiaru krytykować trenera. Wie co robi. Być może Jeleń wejdzie na podmęczonych obrońców. Mundial pokazał jak potrafi być wtedy groźny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smolarek silnikiem? chyba we wlasnym samochodzie. jest powolny, przewidywalny, wrecz drewniany jesli chodzi o gibkosc i ma niemila tendencje do w****ania [M -w] sie kolegom w pilki gdy akurat cos sie szykuje co bylo szczegolnie widac na MŚ. I jest zupelnie nieefektywny bo co z tego ze biega skoro robi to dookola pola karnego przeciwnika nigdy w jego kierunku. I badzmy szczerzy obecna i siosenna forma smolarka to jego standard ktory pokazywal rowniez w feyenoordze. na poczatku w borussi gral na fantazji ale to sie zawsze konczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 14:44, Indrid Cold napisał:

smolarek silnikiem? chyba we wlasnym samochodzie. jest powolny, przewidywalny, wrecz drewniany
jesli chodzi o gibkosc i ma niemila tendencje do w****ania sie kolegom w pilki gdy akurat
cos sie szykuje co bylo szczegolnie widac na MŚ. I jest zupelnie nieefektywny bo co z tego
ze biega skoro robi to dookola pola karnego przeciwnika nigdy w jego kierunku. I badzmy szczerzy
obecna i siosenna forma smolarka to jego standard ktory pokazywal rowniez w feyenoordze. na
poczatku w borussi gral na fantazji ale to sie zawsze konczy...


Ostatnio Smolarek nie gral za dobrze - ale spojrzmy prawdzie w oczy - przynajmniej probowal cos robic, podczas gdy Zurawski, Krzynowek, czy Kosowski dreptali w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że chłopaki poprawili kondychę bo na ostatnich meczach wyglądali jakby zawsze grali każdą połowę tylko po 20 min (a teraz im każą biegać 45) i to moim zdaniem będzie najważniejszym czynnikiem żeby nie przegrać.
A co mnie irytuje u Hackera to powtarzanie błędów Janasa - izolowanie piłkarzy od kibiców (przecież oni grają dla nas do jasnej anielki)

Zobaczymy na co stać Bena Hackera i jego NOWY zespół. Życzę im jak najlepiej ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 14:58, Jarys napisał:

Mam nadzieję, że chłopaki poprawili kondychę bo na ostatnich meczach wyglądali jakby zawsze
grali każdą połowę tylko po 20 min (a teraz im każą biegać 45) i to moim zdaniem będzie najważniejszym czynnikiem żeby nie przegrać.

- - - - -
Oby, nie, bo chodzi o to zeby zawodnicy nabrali kondycji, a nie zeby ich zabiegac tak, zeby im sie odechcialo grac. No, ale moze Leoś ma swoje sposoby treningu, ktore mimo intensywnosci nie powoduja przemeczenia. Cos czuje ze dzisiaj posypie sie masa opinii na temat Beenhakera, obojetne czy wygra mecz, czy przegra. Jedni beda go atakowac, inni bronic, ale to tez jest w pilce noznej piekne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 14:46, Hegemon napisał:

> smolarek silnikiem? chyba we wlasnym samochodzie. jest powolny, przewidywalny, wrecz drewniany

> jesli chodzi o gibkosc i ma niemila tendencje do w****ania sie kolegom w pilki gdy akurat

> cos sie szykuje co bylo szczegolnie widac na MŚ. I jest zupelnie nieefektywny bo co z
tego
> ze biega skoro robi to dookola pola karnego przeciwnika nigdy w jego kierunku. I badzmy
szczerzy
> obecna i siosenna forma smolarka to jego standard ktory pokazywal rowniez w feyenoordze.
na
> poczatku w borussi gral na fantazji ale to sie zawsze konczy...

Ostatnio Smolarek nie gral za dobrze - ale spojrzmy prawdzie w oczy - przynajmniej probowal
cos robic, podczas gdy Zurawski, Krzynowek, czy Kosowski dreptali w miejscu.

na calych mistrzostwach mielismy moze 6 akcji pod bramka przeciwnika z ktorych smolarek 2 popsul wpierniczajac sie zurawskiemu w pilke. nie mowie ze tami sa wiecej warci od niego ale kadra moze sie obejsc bez smolarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony jezeli chodzi o dzisiejszy mecz... Obawiam sie ze polacy przegraja, w najlepszym wypadku remis 1:1 lub 0:0 , nie jestesmy zgrani niestety , a przedewszystkim trzeba dac szanse mlodym zawodnikom, teraz na nich opierac sklad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 15:56, Widek napisał:

Hmm nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony jezeli chodzi o dzisiejszy mecz... Obawiam sie
ze polacy przegraja, w najlepszym wypadku remis 1:1 lub 0:0 , nie jestesmy zgrani niestety


Naprawdę uważasz, że my jesteśmy aż tak słabi żeby przegrywać z Finlandią, która przegrała ostatnie 7 spotkań i jest daleko w tyle rankingu FIFA czy też raczej wrodzony pesymizm większości naszego narodu każe Ci wysuwać tego typu wizje?

Zeby nie było, ja Finlandii bynajmniej nie lekceważę. Ale denerwuje mnie takie ogromne powątpiewanie w naszą reprezentacje spowodowane klęską na mundialu, może za chwilę będziemy bali się porażki z Luksemburgiem?

Dnia 02.09.2006 o 15:56, Widek napisał:

, a przedewszystkim trzeba dac szanse mlodym zawodnikom, teraz na nich opierac sklad :)


To znaczy kim, przepraszam bardzo? Brożek (Paweł) ma skuteczność pojedynków sam na sam godną Włodarczyka, Janczyka wszyscy probówali zrobić półbogiem a nie potrafi nawet przebić się do składu. Co najwyżej Matusiak (23 lata) czy Błaszczykowski (19) to wyróżniająca się "młodzież", ale na szczęście są już w kadrze.

Każdy może powiedzieć, że dać szanse młodym, tylko, ze niestety coś tych młodych nie widzę. No chyba, że młody jest np. taki 26-letni Iwański? A propo, zostaje w Zagłębiu, bo Turcy zawalili sprawę z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówimy o "młodych-zdolnych", to ponoć Wisła Kraków chce podpisać kontrakt z Matusiakiem. Nazrazie obie strony nie chcą komentować, bo Matusiak ma się skoncentrować na meczach eliminacyjnych. Osobiście nie narzekałbym, gdybyć napastnik Bełchatowa wzmocnił linię ataku Wisły. Ale czy to fakty czy tylko dziennikarska kaczka, to się pewnie niedługo okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darnok ;/ Polska Reprezentacja jest slaba i tak jest prawda, niestety ;/ Prawie 40 milionowy kraj i zero sukcesow i zebys sie dzisiaj nie zdziwil ze Finlanda przerwie zla passe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza drużyna rozpocznie spotkanie w następującym zestawieniu:
1. Jerzy Dudek
3. Marcin Wasilewski, 5. Arkadiusz Głowacki, 6. Jacek Bąk, 14. Michał Żewłakow
15. Jakub Błaszczykowski, 10. Mirosław Szymkowiak, 16. Arkadiusz Radomski, 8. Jacek Krzynówek
9. Maciej Żurawski (kapitan), 11. Tomasz Frankowski.
I co o tym sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 19:06, okon napisał:

Nasza drużyna rozpocznie spotkanie w następującym zestawieniu:
1. Jerzy Dudek
3. Marcin Wasilewski, 5. Arkadiusz Głowacki, 6. Jacek Bąk, 14. Michał Żewłakow
15. Jakub Błaszczykowski, 10. Mirosław Szymkowiak, 16. Arkadiusz Radomski, 8. Jacek Krzynówek

9. Maciej Żurawski (kapitan), 11. Tomasz Frankowski.
I co o tym sadzicie??

Wy tutaj wszyscy (no może za wyjątkiem Darnoka siejecie defetyzm). Mi się ten skład podoba i jedynej zmiany jakiej bym dokonał to zmiana Frankowskiego na Jelenia, to Franek powinien wejśc z ławki na zmeczonego rywala.
Co do dzisiejszego meczu to jestem optymistą, będzie 3-1 (Dudek jakąś szamtę musi wpuscic :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 16:35, .Darnok napisał:

To znaczy kim, przepraszam bardzo?

Myślę, że warto spróbować w najbliższej przyszłości Szałachowskiego, chłopak jest młody i prespektywiczny - w każdym meczu daje z siebie 100%. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dobrej mysli, jesli chodzi o sklad, choc sprobowalbym Blaszczykowskiego do obrony, wchodzacego do linii pomocy. Ale trener zna druzyne mam nadzieje lepiej i nie zawiedzie nas dzisiaj (jak i zawodnicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, patrząc na przebieg pierwszej części meczu, widzę wyraźnie, że statystki FIFA są niewarte funta kłaków. To 30 miejsce naszej drużyny, przy poziomie jaki ona obecnie reprezentuje, to jest grubo przesadzone. Powiedzmy sobie szczerze: nie mamy obecnie w kadrze zawodników z którymi moglbyśmy coś wywalczyć. Ani przyjęcia piłki, ani podania, ani pomyślunku, ani kondycji. Trzeba pilnie szukać nowych twarzy.
Nawet jeśli wygramy ten mecz, to - o ile nie pojawią się nowi zawodnicy - nie rokuję szans na awans do ME.
BTW. Nie sądzicie, że z tym wielokrotnym powtarzaniem różnych ujęć tej samej sytuacji, to lekko przesadzają? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2006 o 21:29, A-cis napisał:

BTW. Nie sądzicie, że z tym wielokrotnym powtarzaniem różnych ujęć tej samej sytuacji, to lekko
przesadzają? :-)



Troche. Ale mają momenty dobrej gry, niestety troche rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... nic sie nie zmienilo.. graja tak ze prawie zasnelem:/mam nadzieje ze cos sie zmieni w 2 polowie ale bedzie bardzo trudno predzej finom wyjdzie akcja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować