Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Haha mowilem Darnok ze dostaniemy w pape ? I co ? Nie mylilem sie, jak mowilem ze bedzie 0:2 to bylo :) a potem na 1:3, no to panowie obstawiamy ciekawe jak z protugalia bedzie 0:5 ? 0:8 ? Dla mnie Reprezentacja Polski to porazka i niech dalej wszyscy krzycza " nic sie nie stalo ! Polacy nicc sie nie stalo ! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz to kpiny. Jak zespół profesjonalnych piłkarzy może robić takie błędy? Szkoda, że Boruc nie mógł grać. Ja bym już Dudkowi podzękował. Od jakiegoś czasu Dudek coraz więcej partoli. Chyba tak jak Kukowsky przestanę oglądać mecze polskiej reprezentacji bo to tylko strata czasu i zbędne nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przegrywaliśmy już jeden zero nie mogłem na to patrze i przełączyłem na scary movie,ale kiedy spojrzałem po 30 minutach na wynik bramkowy to......................................................#$@#$@#$%@#$%#$%%$#$@#$%#$%***** Jeśli chcesz dosta zawału to obejrzyj polską piłkę.No ja nie mogę co ci nasi piłkarze do przegrywania stworzeni czy co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, Leo, nie zawinił. Trener ustawia, reszta zależy już od naszych "polskich orłów". A finowie, wcale tacy dobrzy nie są. Co dla nas Euro 2008 są co 4 lata przecież! Nie musimy się martwić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Katastrofa - jeśli będziemy takie błędy popełniać jak dzisiaj to my nawet z trzecią ligą wysp owczych nie wygramy. Dudziu - genialne wybicie, Głowacki - no comment.
Jeleń chyba na stałe zagrzał sobie miejsce w kadrze narodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On zawinił na samym początku... przy wybieraniu zawodników do składu. Jak będą rządzić znajomości i układy to my dostaniemy się na Euro, ale jak nas na trybuny wpuszczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska...Z pustego to i Beenhakker nie naleje. Przeciez powolanie 20 zawodnikow, ktorzy ze soba nie grali to tragedia jeszcze wieksza. Co ma zrobic trener, ktory musi miec kadre "na juz teraz" ? Pilkarze, ktorzy raja teraz znaja sie dobrze i jakos ze soba graja. Fakt, ze fatalnie. Ale po prostu wychodza braki w umiejetnosciach. Nawet Mourinho/Capello/Rijkaard/Lippi by tutaj nie pomogl. To moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie ma co dyskutować. Polska piłka to dno, PZPN to dno... eh... powinnismy zrobic pilkarska reprezentacje CDP :D Kilka spotkanek, wybrac zawodnikow (trener: Sol :PP) i team jak sie patrzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALe moze chcoiaż nie powoływaliby i wystawiali piłkarzy, którzy co prawda w klubie nie grają, ale przecież na pewno są świetni. Przynajmniej tak twierdzi przyjaciel selekcjonera, "przypadkiem" będący menadżerem jednego z kadrowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacy przegrali z mądrzej grającą drużyną Finlandii. Finowie zagrali dobrze taktycznie wykorzystali błędy i wygrali zasłużenie. Lista zarzutów, ktore można postawić w stosunku do naszej reprezentacji jest długa.
Piłkarze zagrali bez pomysłu i wyobraźni (trzeba mieć inteligencje na poziomie konserwowego ogórka licząc, że Frankowski jest w stanie wygrać pojedynek główkowy w wyższym prawie o pół metra stoperem Finów)
Rozumiem, żeby tam był Rasiak a nie Frankowski.
Mirosław Szymkowiak wszyscy wiedzą, że jest moim ulubieńcem, ale musze go pochwalić w tym meczu biegał!!!
O TAK! Niestety był w stanie biegać przez jedyne 30 minut (w okolicach tejże minuty wykonał pseudo-sprint z pilką od naszego pola karnego przebiegł prawie do półowy i podał piłke do Fina - kompletnie wyczerpany). Przydatność Szymkowiaka w kreowaniu gry była jak zwykle w ostatnich meczach zerowa. Krossowe podanie do Krzynówka wykonał Radomski.
Mirek miej litość powiedz po męsku, że kończysz przygode w kadrze.
Jerzy Dudek + dla niego, że po meczu nie gadał głupot i wziął na siebie odpowiedzialność za 1 bramke.
Aha - "To nie prawda, że Dudek nie lubi Hop-goli" odnośnie 3 bramki. Podobna prośba do Mirka. Czas Dudka skończył się.
Tomasz Frankowski - rozumiem, że ten zawodnik to broń psychologiczna przeciwko obrońcom przeciwnika, ktora ma na celu rozśmieszenie i zdekoncentrowanie tychże (bo czy zawodnika, ktory od 1600 minut nie strzelił bramki można nazywać Napastnikiem ??? Mam pewne wątpliwości). Prośba analogiczna jak do Mirka i Jurka. Tak poza tematem jakis czas temu oglądałem program z Frankowskim na Polsacie powiedział, że przez nie jak nie mógł się przebić do kadry w Wilkach to popadł w depresje, a po pewnym czasie przeszło mu i jest mu to wszystko jedno O_O)

W mediach mówioną, że nasi piłkarze są uśmiechnieci na treninach. Super! Tyle, że podczas meczy wyglądaja tak, jak by mieli gacie pełne .... i bali się szybciej pobiegać z obawy, że się wyda.
Co do pracy trenera. Błędy - Dudek, Frankowski (nie rozumiem idei stawiania na bramkarza, który niedługo można powiedzieć, że od lat nie gra w klubie) jak również stawiania na "napastnika" ktory od ponad dnia meczowego nie strzelił bramki to dobre rozwiązanie. Abstrahując już od naszego "quasi-rozgrywającego" Mirka Szymkowiaka. Nie myslalem, że kiedyś napisze, że Tomasz Iwan, ktory byl wstanie biegać przez 70 minut podczas meczów reprezentacji jest lepszy :O

Relacja telewizyjna - musze przyznać, że podobały mi się pokazywanie odległości od bramki + powtorki z kilku kamer.
Nie podobał mi sie komentarz w wykonaniu Szpaka oraz Mielcarskiego. Dla dobra Polskiej Piłki powinni ich zdjąć z anteny. Dlaczego o tym pisałem wcześniej, tak mi się przynajmniej zdaje.

Reasumując mamy obecnie gorszą drużyne niż na mistrzostwach świata, kto ma wątpliwości niech obejrzy sobie mecz z MŚ a potem porówna z ostatnimi potyczkami. Media będą zadowolone, bo o klęskach lepiej się pisze niż o zwycięstwach.

A teraz nutka optymizmu: Zostało nam jeszcze 13 meczy ostatniej szansy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posumowując: Gramy jak zwykle, przegrywamy jak zawsze. Szkoda słów na tych grajków. Wielki wstyd. Dzieki Bogu, że to już koniec. Chyba przestanę oglądać mecze z udziałem naszej kochanej reprezentacji i naszych orłów... Normalnie nie wierzyłem własnym oczom. Chociaż już powoli się przyzwyczajam do gry naszych chłopczyków, ale powiem szczerze, że zawsze mnie czymś zaskakują. Już nie moge sie doczekać meczu z Serbami i Portugalczykami, to dopiero będą widowiska pełne niespodziewanych zwrotów akcji i zagrań. Sami zobaczycie. A dziś dziękuję, że dzień dobiega już końca, ide spać i mam nadzieje, że jutro nie bede nic pamietał, chociaż takiego popisu Polaków trudno bedzie zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błasz-czy-kow-ski! Mogę być dumny z tego, że kibicuję Wiśle Kraków.
A na serio to widać, że nasi piłkarze boja sie grac w pilke, co nawet na podworkowym poziomie jest kuriozalne. Kazdy boi sie wziac pilke i cokolwiek zrobic - stad tyle dlugich podan ("uff, oddalem pilke, to przynajmniej nie ja sknocę i nie bedzie moja wina"), straty i voila. Dlugie, wysokie pilki do Frankowskiego wsrod wysokich Finów to tez byl znakomity pomysl.
Problem jest podstawowy: brak lidera, kogos, kto umialby rozegrac pilke i mialby pomysly na akcje. Byc moze strategia "murujemy bramke i nawet z Kazachstanem gramy z kontry" w takiej sytuacji bylaby bardziej efektywna.

Bo Beenhakker przeciez nagle nie znajdzie dobrego rozgrywajacego... tak czy siak, uwazam, iz ABSOLUTNIE powinien zostac. Kasperczak "ustawil" Wisle dopiero po paru miesiacach.

Plujacym na Dudka przypomne tylko, ze w pierwszej polowie obronil w sytuacji sam-na-sam. Za druga polowe ma pale. Gargule wyszedl swietny debiut - nie wiem, czy akurat on, ale Jelen na pewno powinien grac w pierwszym skladzie; Krzynowkowi chyba mozna by podziekowac (tyle strat...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać...szkoda naszych i tyle, robili co mogli, ale kilka błedów i po "zabawie".
A ktoś wie z kim będziemy garć następny mecz i kiedy ???:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować