Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2006 o 18:07, spider88 napisał:

A w Cracovii zmiany na stanowisku trenera , trener Białas za burtą .

szkoda bo białas to dobrt trener troche trenował we francji i lubi szypka i kombinaryjna gre a tak sie gra na południu(polski).craxa to bardzo dobry zespół tylko za mało zrobili transferów po wejsciu do 1 ligi.i prze dewszystkim brak dublerów,przez co sa pewni wyjscia w pierwszej jedynastce i przemenczeni.to co w wisle w ataku(plaga kontuzji i fajansiarskie transfery-dawidoski,kuzba,kryszałowicz,radowanowicz).o majewskim nie mam zdania ale za nim nie przepadam.co do składu legji to dawno nie widziałem tylu nie udaczników.moze ze czterech by naliczył grajków na poziomie 1 ligi reszta to 2 liga a jeden czarniawa z obrony to nie wiem cz by sie zmiescił w 2 składzie kmity zabierzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Majewski jest słabym trenerem, z Amicą szło mu słabo z Widzewem mimo awansu też nie za dobrze i jest bardzo konfliktowym trenerem . Obawiałem się jak mówili o nim w aspekcie kadry ale na szczęście to już mineło .Cracovia podobnie jak Wisła Płock czy Zagłębie mogła by ale nie może. Niestety brak pozytywnych fluidów w tych klubach czuć na odległość , zawodnicy są bez ambicji a sponsorzy mimo że bogaci nic z tego nie wynika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ciesze że majewski trenuje kogokolwiek bo przynajmniej nie będzie głupich pomysłów w stylu - Majewski lub Janas do Poznania. Zgodze sie spider że jest to bardzo konfliktowy trener przynajmniej w moim odczuciu. I to negatywnie konfliktowy bo np. Alex Ferguson mimo tego iż jest konfliktowy to jednak ma to pozytywny wydźwięk - w jego teamie nie ma gwiazd a jak takie są to zaraz nimi nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 22:41, Bambusek napisał:

Życie Warszawy juz różne cuda wymyślało ^^

Nie tylko oni, dlatego właśnie tego typu gazet nie czytam a informacje w nich zawarte ignoruję i tak się właśnie traci czytelników , wymyślając tanie sensacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 17:00, Vaxinar napisał:

Mocną pozycję ? Ale jak to rozumieć ? Że nie zejdzie z posadki ?


Zarząd za nim i to wystarczy. Prędzej wywalą jeszcze kilku zawodników niz Wdowczyka

Dnia 02.10.2006 o 17:00, Vaxinar napisał:

No cóż, nie wiadomo, ale wg mnie Petrescu by zrobił dobrze dla Legii, takie moje zdanie.


Dajmy w spokoju popracować Wdowczykowi do końca sezonu. Niech zacznie sie u nas dziać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zakończyło się losowanie grup pucharu UEFA. Oto grupa Wisły
Grupa E
- Feyenoord Rotterdam
- FC Basel
- Wisła
- Blackburn Rovers
- Nancy

Losowanie myślę, że niezbyt pomyślne i szczerze mówiąc nie widzę za bardzo awansu, ale być może Wisełka znów mnie zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 12:25, skyler napisał:

Losowanie myślę, że niezbyt pomyślne i szczerze mówiąc nie widzę za bardzo awansu, ale być
może Wisełka znów mnie zaskoczy

Ciężko będzie im wyjść z grupy , tyle że na pewno Wisłę przy odrobinie szczęścia na to stać . No cóż będąc realistą powiem że przynajmniej się ograją .Mogło być lepiej ale też znacznie gorzej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 12:47, Gelo87 napisał:

Ciężka grupa, ale wierzę w Wisłe i mam nadzieje, że zajmie to 3 premiowane awansem miejsce.


To jest ciężka grupa?? no fakt, patrząc na Polska piłkę ta grupa jak i każda inna była by ciężka dla Wisły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 12:25, skyler napisał:

Losowanie myślę, że niezbyt pomyślne i szczerze mówiąc nie widzę za bardzo awansu, ale być
może Wisełka znów mnie zaskoczy


Czy ja wiem czy jest tak źle, przecież to już grupa pucharu UEFA, wg mnie nie jest źle, albo inaczej - tego się spodziewałem, bo cegóż innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michniewicz pierwszym trenerem Zagłębia, tak myślałem że będzie zmiana ale nie po ostatnim zwycięskim meczu .Dobrze Michniewicz udowodnił że jest dobrym trenerem w Lechu a teraz ma schedę po Smudzie który jest w Lechu ba zmian w Zagłębiu praktycznie nie było ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że takie losowanie skończy się dla Wisły tym samym czym skończył się występ Amici w fazie grupowej - 4 porażki i po pucharach... Jedyną nadzieję trzeba upatrywać w meczach z Basel i Nancy, bo z Feyenoordem i Blackburn nie maja szans żadnych... Niestety, tak zwykle kończą się sny o polskiej piłce... Ale najpierw... wyprawa na Portugalie, może reprezentacja odzyska honor..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.mufc.pl/index.php?strona=aktualnosci&id=5850

Z całą sympatią dla niego, jako gracza mojego Ukochanego Klubu, ale coś mu sie pokręciło w główce.
O co mi chodzi???
Przypomnijcie sobie jego aktorski padzik w meczu z Arsenalem. 2 lata temu bodajże.
Że niby tam był faul? No chyba że Rooney ma tak słabe nogi że o powietrze się przewraca. W taki razie sorry, ale nastepnym razem mecze trzeba będzie w próżni rozgrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do szans wisły to sa duze , ale pod warunkiem ze poprawia gre i to znacznie i najlepiej jak trafia na dołek tych zespołów.te druzyny to nie czołówka swiatowa ale kazda z nich gra w lepszej lidze od naszej przez co jest ograna z lepszymi przeciwnikami.ja wierze tym bardziej ze bedzie wiekszy doping na meczach(nowa trybuna ma byc gotowa pod koniec pazdziernika 5000 tys)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 17:50, DR.SIURAK napisał:

co do szans wisły to sa duze , ale pod warunkiem ze poprawia gre i to znacznie i najlepiej
jak trafia na dołek tych zespołów.te druzyny to nie czołówka swiatowa ale kazda z nich gra
w lepszej lidze od naszej przez co jest ograna z lepszymi przeciwnikami.ja wierze tym bardziej
ze bedzie wiekszy doping na meczach(nowa trybuna ma byc gotowa pod koniec pazdziernika 5000
tys)


Ja tak sobię myślę, że Wisła gra już bardzo dobrze, ale ta Wasza skuteczność w ataku. Jakbyście zagrali taki mecz jak w Warszawie + o wiele lepsza skuteczność przede wszystkim Brożka to awans macie. ;)

P.S.
Dlaczego na koszulce Brożek ma nie tylko nazwisko, ale też imię ? Paweł Brożek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 19:04, Vaxinar napisał:

Dlaczego na koszulce Brożek ma nie tylko nazwisko, ale też imię ? Paweł Brożek ?


Bo są dwa Brożki w Wiśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wyrównana grupa. Mogło być lepiej szczególnie z 5 koszykiem z Nancy ( tu można było trafić na słabiutki Eintracht Frankfurt)., ale mogło być gorzej np. Sevila, Lens, Totenham i Dinamo B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować