Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Czyli co ? Chocby byl najlepszy na boisku i sam wygral jakims cudem mecz, z kadry i tak wywalic bo drewno ? W koncu miliony internatow nie moga sie mylic. Jak ja kocham takie opinie ;) [zeby nie bylo nie jestem za wpychanienm Rasiaka na sile do skladu, ale nie jestem tez za wywaleniem go tylko za to ze to Rasiak. Niech sobie bedzie drewnem, boazeria, tworzywem sztucznym, czy jak go chcecie nazywac, ale jak bedzie gral w kadrze dobrze, ma grac dalej i tyle]

http://sport.onet.pl/0,1248703,1416435,wiadomosc.html - No, no, czyzby szykowala sie nowa niemiecka bardzo dobra druzyna ? Oczywiscie o ile pieniadze zostana dobrze zainwestowane, ale calkiem mozliwe, ze Schalke odzyska dawny blask (albo i zablysnie jeszcze bardziej :)

Ciekawie wyglada tez ranking najlepszych polskich trenerow wg. Przegladu Sportowego. Na pierwszym miejscu Kasperczack, na drugim Nowak (ten D.C. United), na trzecim Orest Lenczyk, czwartym Smuda, piatym Wieczorek, a na szostym Janas (!). Nie spodziewalem sie, ze jakiekolwiek media usytuuja go tak wysoko :) Na siodmym Engel (tez troche niespodziewane dla mnie), osme Wdowczyk, dziewiate Majewski, dziesiate Chojnacki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis jest wiekopomna chwila, sam nie wiem dlaczego, ale postanowiłem odpuscić sobie ogladanie meczu naszej reprezentaji i pójśc na imprezę. Nie wiem czy jest to spowodowane mizernymi szansami Polaków na wygrana (chyba jednak nie). Spowodowane jest to zapewnebeznadzijną gra naszych kopaczy, wiernie ogladałem wszystkiem mecze od eliminacji do Euro 2000. Teraz postanowiłem odpuścić, coś we mnie pękło, mam dość masochistycznych sesji przed telewizorem. Mówię dość! Może jeśli przestanę oglądac ich mecze to wygrają? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, rzeczywiście wygląda ranking najlepszych polskich trenerów. Co do pierwszych 4 miejsc to nie mam żadnych zastrzeżeń. Wieczorek mógłby byc na 5 miejscu, no ale Janas na 6?? Trochę mnie to zaskoczyło( a nawet nie trochę, a bardzo:P) Z dalszymi miejscami raczej bym się zgodził.

Co do dzisiejszego meczu : Wg. mnie można wygrac z Portugalią. Jest to lepszy zespół od Polski, temu raczej nikt nie zaprzeczy. No ale Polacy grają przed własną publicznością, a wiemy, jaką oni potrafią zrobic atmosferę na stadionie:D Co do ataku naszej reprezentacji to uważam, aby zagrał Matusiak z Żurawskim. Rasiak nie jest zły, ale wpychanie go na siłę nie ma sensu. Matusiak będzie się mógł pokazac z dobrej strony, a Żurawskiego bardzo lubię i szanuję, dlatego chciałbym, aby zagrał, coś czuję, że dziś strzeli tą bramkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 12:23, LifaR napisał:

Ciekawie wyglada tez ranking najlepszych polskich trenerow wg. Przegladu Sportowego.

A czy spotkałeś się gdzieś z rankingiem najlepszych polskich piłkarzy wszechczasów? Chętnie bym takie coś zobaczył (choć myślę, że pierwsze mejsce w takim rankingu prawdopodobnie zajmie Kazimierz Deyna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka moja mała ocena naszej kadry :
Żurawski - ma niepokojące wizje
Rasiak - brak skuteczności w kadrze od zawsze
Smolarek - uparcie wystawiany jako pomocnik
Krzynówek - dziwny pomysł z grą w defensywie
Druga linia - skład z obrońcami ;(
Obrona - bardzo nieskuteczna , ale no cóż jak opiera się na lidze katarskiej ;p
Bramka - Tu jedyny plus (ja zauważył Walgierz ) do Kowalewsiego lepiej bez siekiery nie podchodzić ;D

I jak mamy wygrać z Portugalią ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 13:13, A-cis napisał:

A czy spotkałeś się gdzieś z rankingiem najlepszych polskich piłkarzy wszechczasów? Chętnie bym takie coś zobaczył (choć myślę, że pierwsze mejsce w takim rankingu prawdopodobnie zajmie Kazimierz Deyna).

- Wydaje mi sie, ze widzialem taki w jednym z dodatkow do Rzeczpospolitej publikowanych z okazji WM2006, ale nie jestem pewny, ze akurat tam. Niestety kolejnosci pilkarzy tez nie pamietam, a nie mam obecnie do tych dodatkow dostepu, ale Deyna napewno byl wysoko, pamietam tez, ze w pierwszej dziesiatce byl Wilmowski, co mnie zdziwilo o tyle, ze dla mnie niczym szczegolnym dla Polski nie zaslynal (oprocz owego meczu z Brazylia, w ktorym to Leonidas gral bez butow ;))). Moze to wyczyn wystarczajacy, nie mnie to oceniac, w koncu gowniarz jeszcze jestem ;). Ciezko w koncu zgadzac sie z kazdym rankingiem, najlatwiej z tym ustalanym samodzielnie ;]

spider88-> Nie wyglada to najlepiej, fakt, ale ja licze po prostu na dobre widowisko (znaczy dobra gre Polski i kilka goli). Wynik 3:2, 4:3 dla Portugalii mnie usytsfakcjonuje, choc bardziej by nam sie przydalo chociazby 0:0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 14:15, LifaR napisał:

spider88-> Nie wyglada to najlepiej, fakt, ale ja licze po prostu na dobre widowisko (znaczy
dobra gre Polski i kilka goli). Wynik 3:2, 4:3 dla Portugalii mnie usytsfakcjonuje, choc bardziej
by nam sie przydalo chociazby 0:0 :)

Mam nadzieję że po ostatnim meczu na śląskim będą gryźli trawę aby kibice zapomnieli tamten mecz z Kolumbią .Co do zestawienia jest jeszcze jeden piłkarz nie pamiętam nazwiska nie wiem czy to nie ten Wilmowski , wiem że grał i dla naszej reprezentacji a później też dla Niemiec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 14:40, spider88 napisał:

nie wiem czy to nie ten Wilmowski , wiem że grał i dla naszej reprezentacji a później też dla Niemiec

- Tak to wlasnie ten. Ale co z nim ? [odnosnie fragm. Twojego posta "Co do zestawienia jest jeszcze jeden piłkarz nie pamiętam nazwiska"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 13:18, spider88 napisał:

I jak mamy wygrać z Portugalią ??


Jak nie oni do nas z siekierą to może my do nich???:P
A tak na poważnie. Jedynie walka na 150% możliwości i dużo szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie wygraliśmy z Niemcami to z Portugalią też możemy. :/
Gadacie moim zdaniem takie pierdoły. Piłkarzy właśnie trzeba tak nastawić aby w to zwycięstwo wierzyli naprawdę, a nie "to nie są małe dzieci, znają możliwości swoje i przeciwnika". Też coś. Trzeba wierzyć i koniec, po naszym meczu z Ekwadorem i meczu Niemiec z Kostaryką wynik meczu Niemcy - Polska był niby przesądzony i się Niemcy zdziwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:14, Quire napisał:

Jak nie oni do nas z siekierą to może my do nich???:P
A tak na poważnie. Jedynie walka na 150% możliwości i dużo szczęścia.

Tylko że my tego szczścia nie mamy , popatrz - Niemcy, Anglia, Szwecja i mecze z nimi .To są nasi ulubieni rywale w różnych eliminacjach czy mistrzostwach i szczęścia nam brakuje od zawsze a Portugalia jeśli nie silniejsza to na pewno od nich nie słabsza a w danym momencie nasza kadra jest w bardzo fatalnym stanie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:37, Vaxinar napisał:

Prawie wygraliśmy z Niemcami to z Portugalią też możemy. :/


"Prawie" robi wileką różnicę:P
Ale fakt, póki kibice nie będą wierzyć w swoją drużyne, ciężko będzie o zycięstwo. Ale nasza reprezentacja tak ma - nie mogą występować w roli faworyta, dziś nikt nie daje nam szans na zwycięztwo, więc może właśnie dojdzie do niespodzianki jakich w sporcie nie brakuje:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:37, Vaxinar napisał:

Prawie wygraliśmy z Niemcami to z Portugalią też możemy. :/


Jasne, mozemy z nimi prawie wygrac np. 1:2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:53, Hegemon napisał:

> Prawie wygraliśmy z Niemcami to z Portugalią też możemy. :/

Jasne, mozemy z nimi prawie wygrac np. 1:2.


Polska wygra!* Na 100%!! ;)

*jakby po meczu było inaczej to nie powiedziałem z kim wygra i kiedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:53, Hegemon napisał:

Jasne, mozemy z nimi prawie wygrac np. 1:2.


To wg Ciebie może w ogóle nie powinny wychodzi, tylko odrazu oddać wygraną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:37, Vaxinar napisał:

Trzeba wierzyć i koniec, po naszym meczu z Ekwadorem i meczu Niemiec z Kostaryką wynik
meczu Niemcy - Polska był niby przesądzony i się Niemcy zdziwili.


Owszem trzeba wierzyć. Jednak (walnę teraz coś mega truistycznego) sama wiara nie wystarczy. Nasi piłkarze od jakiegos czasu sumiennie hołdują zasadzie "mądry Polak po szkodzie". Tak było na Mistrzostwach Świata, gdzie IMO mecz z Niemcami był niczym musztarda po obiedzie. Póki co nie jest jeszcze najgorzej, jeszcze nie przerąbaliśmy tych eliminacji i z pewnością cosik da się w tej kwestii wskórać. Czy jednak sama wiara do tego wystarczy? A co jeśli Portugalczyce wierzą w swój sukces równie mocno? Wtedy zdecydują umiejętności, czego szczerze się obawiam...

Ps.
Mimo wszystko: do boju Biało-Czerwoni! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 17:04, Mudra napisał:

mecz z Niemcami był niczym musztarda po obiedzie.

Mógłbyś rozwinąć tą myśl ? :) Bo naprawdę nie rozumiem. :]

Dnia 11.10.2006 o 17:04, Mudra napisał:

Czy jednak sama wiara do tego wystarczy? A co jeśli Portugalczyce
wierzą w swój sukces równie mocno? Wtedy zdecydują umiejętności, czego szczerze się obawiam...

Zapewne znajdą się tacy - napewno - którzy będą kibicować Portugalii, mówię o Polakach. Oni też napewno wierzą w zwycięstwo, ale dla mnie ten mecz z Niemcami był czymś wielkim, pokazaliśmy, że jak chcemy to jednak z niby dużo lepszą drużyna potrafimy grać jak równy z równy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile w ostatnich meczach na publiczność piłkarze raczej liczyć nie mogli, to dziś na ma byc ponad 40 tyś ludzi :) Niezaleznie od wyniku będzie niezłe widowisko. Bukmacherzy za najbardziej prawdopodobne uznają wyniki 1:1 i 1:0 dla Porugalii, więc nie jest aż tak źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:56, Vaxinar napisał:

> Jasne, mozemy z nimi prawie wygrac np. 1:2.

To wg Ciebie może w ogóle nie powinny wychodzi, tylko odrazu oddać wygraną ?


Dlaczego? Na tym polega pilka, ze sie w nia gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować