Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Brawo NASI ! Brawo POLSKA !!!
To co dzisiaj pokazał nasz zespół to po prostu marzenie, które się w końcu spełniło i w które chyba większość z was (jak i ja) tak naprawdę wątpiło. To chyba jeden z najlepszych jak nie najlepszy mecz naszej reprezentacji jaki kiedykolwiek widziałem :D Po tym meczu każdy Polak może czuć się dumny ze swojej narodowości... Polska gromi (i to we wspaniałym stylu) czwarty zespół świata, Portugalię pod każdym względem ! - normalnie dalej jestem w szoku (tym bardziej, że mogło być o wiele więcej bramek dla naszych). Oby tak dalej. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreście mecz na poziomie !! Pierwszy raz widziałem taką gre naszych piłkaży :D Szkoda troche tej bramki Portugali, ale wygraliśmy i to sie liczy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, nieźle brawo dla naszych. Może jednak z Boenhakkera coś będzie jak myslicie? :)
A pomyślcie jak sie teraz muszą czuć Portugalczycy hyhyhy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie oglądałem, jedynie pod koniec rzuciłem okiem na wynik (2:0 na 5 minut przed końcem), zdziwiłem się mocno i zdecydowanie... No cóż, brawo.

A czy Portugalia nie wystawiła aby jakiegoś "przysłabego" zespołu? Bo mam takie podejrzenie: "nasze orły" i dwa do zera? Nie znam się... ;)

PS Ojej, ale tu dużo Przewodniczących (ostatnich pięciu chociażby)! Może ten post będzie szczęśliwym i w tym towarzystwie i ja się znajdę :P ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 22:35, Budo napisał:


Hehe, nieźle brawo dla naszych. Może jednak z Boenhakkera coś będzie jak myslicie? :)
A pomyślcie jak sie teraz muszą czuć Portugalczycy hyhyhy ^^



Beenhaker to świetny trener. Widać, że jego praca z reprezentacją zaczyna przynosić efekty. Oby tak dalej a zagramy na boiskach Austrii i Szwajcarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 22:42, MonkOfWar napisał:

Bo mam takie podejrzenie: "nasze orły" i dwa do zera? Nie znam się... ;)


No właśnie, nie znasz się. Meczu nie widziałeś. Nie widziałeś naszych, więc nie ^%&^$& !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 22:45, gloody napisał:

Kazdy chyba przed meczem myśał podobnie ;)


Dobra, ale taka świetna gra i w ogóle, że chyba nigdy tego nie widziałem, a tu taki post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś jestem pozytywnie zaskoczony grą Polaków, jak wcześniej napisałem tym samym składem co się ośmieszyliśmy z Kazachstanem gromiliśmy Portugalczyków. Dziś w meczu, każdy pokazał klasę, kążdy... oprócz jak zawsze Rasiaka. Była akcja 3 na bramkarza i bez bramki bo Gepetto za mocno podał, ten człowiek wogóle nie powinen grac w piłkę nożną. Krzynówek mimo że się nie nagrał to też się nie pokazał za bardzo, stracił piłek kilka, ale reszta to na medal. Jeśli będziemy tak grac dalej to chyba każdy zapomni o tych przekrętach w piłce nożnej i aferach.
Nie wiem co się stało w szatni przed meczem, o czym oni rozmawiali, wkońcu na każdym meczu są rzekomo świetnie zmobilizowani, nawet po kompromitacjach mobilizacja była nie adekwatna do pokazanych umiejętności piłkarskich.
Myślę także że Matusiak gdyby wcześnej wszedł to strzeliłby gola, z tego chłopaka rośnie zuch piłkarz. Zdeterminowany, nie boi się rozgrywek jeden na jeden, potrafi zachowac zimną krew, nie to co Rasiak, Matusiak powinien wychodzic w pierwszej 11, chyba bez dyskusyjnie zwłaszcza że to Rasiak blokuje mu miejsce. Dochodzę do wniosku że Rasiak ma jakieś układy z Leo, tak samo jak Dudek, mimo że Dudek to emeryt i chłopiec od reklamy. Dopiero jak cała Polska się zbuntowała to Leo otworzył oczy i Kowalewski zajął miejsce jego, i to było dobre posunięcie. Po jednym meczu, dobrym meczu trudno prognozowac, byc może było to chwilowe olśnienie, jednak widac efekty pracy z Leo, pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za cały komentarz co do dzisiejszego meczu niech posłuży ctrl+v z gg mojego kolesia z którym mniej wiecej od 20 lat chodzimy/jeździmy na mecze:


bartek1 20:41:22
niewierze ku*** mialo byc odwrotnie :/
(to po 1:0)
bartek1 20:50:05
o ja pier*** <wow>
(to po 2:0)

nic dodać nic ująć

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 22:09, DR.SIURAK napisał:

> Ja posypie glowe popiolem, a Rasiakowi przygotuje oltarzyk. I naprawde chcialbym byc do
tego
> zmuszony.
no to co sypiemy główke,i odrazu złap sie za robienie ołtarzyka (moze byc z małego modelarza)hehe


Rasiak akurat w meczu imponowal spokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować