Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Celtick a LIVERPOOL to dwa swiaty pozatym reina gra podobnie a to znajomy trenera[oby dwaj Hiszpanie]wiec trener woli zeby dudek siedzial na lawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gral ok 10 minut ale to niewarzne bo zagra w nastepnych 2 albo 3 meczach i nie wiem dlaczego go nikt nie lubi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 23:53, Luk15 napisał:

Gral ok 10 minut ale to niewarzne bo zagra w nastepnych 2 albo 3 meczach i nie wiem dlaczego go nikt nie lubi???

Ja go lubię. I szanuję. Ale na mistrzostwa jechać nie powinien, chyba, że zacznie regularnie grać i będzie w formie.
A Boruc jest obecnie najlepszym polskim bramkarzem. Czy to się komuś podoba, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 00:34, walgierz napisał:

A Boruc jest obecnie najlepszym polskim bramkarzem. Czy to się komuś podoba, czy nie...


Aktaulnie tak:) jest w formie.. grać mają najlepsi w danym momęcie, a nie ci których bardziej lubimy:) A Boruc jest w świetnej dyspozycji:) I nie zapowiada nic tego by miało to się zmienić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie, aby w obecnej sytuacji na Mundial Boruc nie pojechał jako pierwszy bramkarz. Jest teraz najlepszy. Poza tym mamy jeszcze Kuszczaka, który coraz lepiej sobie radzi na wyspach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 09:05, HumanGhost napisał:

Nie wyobrażam sobie, aby w obecnej sytuacji na Mundial Boruc nie pojechał jako pierwszy bramkarz.
Jest teraz najlepszy. Poza tym mamy jeszcze Kuszczaka, który coraz lepiej sobie radzi na wyspach.

W sumie to mamy 3 dobrych bramkarzy i mamy w czym przebierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 09:06, Kukowsky napisał:

W sumie to mamy 3 dobrych bramkarzy i mamy w czym przebierać.


Conajmniej. O bramkarzy to bym się nie martwił. Gorzej z obroną, która chyba zawsze była nasza słabą stroną. Co tu ukrywać - mamy słabą obronę. Ciekawy jestem kogo Janas da na tą pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 09:07, HumanGhost napisał:

Conajmniej. O bramkarzy to bym się nie martwił. Gorzej z obroną, która chyba zawsze była nasza
słabą stroną. Co tu ukrywać - mamy słabą obronę. Ciekawy jestem kogo Janas da na tą pozycję.

Fakt, obroną nie świecimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyżej napisało kilka osób.
Po co my się martwimy o bramkarzy. Mamy w tej chwili 3-4 "łapaczy" na reprezentacyjnym poziomie i 2 bardzo młodych którzy powoli zaczną pukać do kadry, Fabiański i Białkowski. Także o tę pozycje to będe spokojny jakieś 5 lat.

Obrońcy - no w tej chwili tak po prawdzie jest kłopot. Bąk - dla mnie wielka zagadka, Kłos - raczej dołuje, Baszczyński - na poziomie, Żewłakow - jak gra to jest ok. ale musi grać, Bronowicki - jak będzie miał świetną runde i dalej będzie parł do przodu to trzeba go sprawdzić, Rząsa - emerytura raczej, Fojut, Rzeźniczak - meldia przyszłości.
To jest największy nasz problem - niestety. Nawet Ceh czy Buffon by wpuszczał od cholery bramek jakby nie miał dobrych obrońców przed sobą.
Nikt mi więcej nie przychodzi do głowy. Pozostali albo są niewarci uwagi albo skleroza mnie dopada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 00:34, walgierz napisał:

> Gral ok 10 minut ale to niewarzne bo zagra w nastepnych 2 albo 3 meczach i nie wiem dlaczego
go nikt nie lubi???
Ja go lubię. I szanuję. Ale na mistrzostwa jechać nie powinien, chyba, że zacznie regularnie
grać i będzie w formie.
A Boruc jest obecnie najlepszym polskim bramkarzem. Czy to się komuś podoba, czy nie...

Nie zgadzam sie z toba bo Dudek jest najlepszy zobaczymy wszyscy co pokarze w 2 meczach w lidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 14:24, spider88 napisał:

Co sądzicie o ostatnim wzmocnieniu Lecha . Ciekawy jestem czy Bosacki się odnajdzie czy jak
Iwan pogubi do reszty ??

Myślę, że w Lechu Bosacki ma szansę wywalczyć sobie przepustkę na mundial-to całkiem niezły obrońca, a nasza kadra w obronie najbardziej kuleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończył się niezły meczyk Bundess ligi w wykonaniu Borussi Dortmund z MSV Duisburg ;) zakończony 2-0; Smolarek jak zwykle był niesamowicie aktywny, ale niestety dzisiaj się nie wykazał swoim instynktem strzeleckim - a szkoda bo miał kilka fajnych okazji, szczególnie ten ala "szczupaczek" :P po którym Koch sparował piłkę na rzut rożny :P No i widać przede wszystkim znaczną poprawę Dortmundu w porównaniu do zeszłego sezonu, bo teraz to ewidentnie się włączają do walki o puchary eurpoejskie :) Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 22:29, Velociraptor napisał:

Właśnie zakończył się niezły meczyk Bundess ligi w wykonaniu Borussi Dortmund z MSV Duisburg
;) zakończony 2-0; (...) No i widać przede
wszystkim znaczną poprawę Dortmundu w porównaniu do zeszłego sezonu, bo teraz to ewidentnie
się włączają do walki o puchary eurpoejskie :) Pozdro :D


Zeby sie tylko w końcu udało sie jeszcze ustrzelić w końcu Bayern :]
Szkoda, że ostatnio w Derbach Westfalii nie dostali ewidentnego karnego, ale i tak przy takiej grze szansa na puchary jest faktycznie spora. Byleby nie skończyło się to tak, jak ostatnio w pucharze intertoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 14:22, paweusz napisał:

Uwaga Rasiak nadchodzi ;)-właśnie zmienił klub, teraz będzie grał w Southampton (a trenerem
tam jest ten , który wystawiał go w Derby)


No to już zostały jedynie 22 miejsca na Mistrzostwa Świata:(
W drugiel lidze to on będzie grał niestety, a co za tym idzie Janas go zabierze na mundial i znowu będziemy musieli podziwiać Drewnialdo w akcjii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobrze czy źle że Rasiak zmienił klub , ale to oznacza że jednak dobrym piłkarzem to on nie jest poniewarz do premiership się nie nadawał , więc na mundial jechać nie powinien . Poza tym został tylko wypożyczony a nie sprzedany , teraz będzie biegał razem z Kosowskim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG ale była nerwowa końcówka meczu ligi szkockiej pomiędzy Celtic a Falkirk - ostatecznie Celtic wygrało 2-1, ale o mały włos a benjaminek zniweczył by komplet punktów pretendentowi do mistrza Szkocji ;D Ale oczywiście nie stało się tak, bo nasz wspaniały Boruc był na posterunku (choć miał kilka nierozważnych interwencji w meczu :/) No i szkoda, że" Żuraw" nie podwyższył sobie dorobku bramkowego, a miał też niezłe okazje - najlepsza to piłka trafiona w poprzeczkę :) Pozdro :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować