Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 21:59, Hegemon napisał:

Alez bramka dla Chelsea. Lampard sie popisal.


Barca wyrównała golem Gudhionsena ale do końca jeszcze meczu 30 minut wiec dużo może sie zdarzyć .
60 min 2:1 dla barcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 22:06, mike91 napisał:

> Alez bramka dla Chelsea. Lampard sie popisal.

Barca wyrównała golem Gudhionsena ale do końca jeszcze meczu 30 minut wiec dużo może sie zdarzyć


Nie tyle wyrownala, co wyszla na prowadzenie. A bramka Gudjohnsena byla taka, powiedzialbym, zwyczajna (Zebaty wypracowal bramke) :P

Dnia 31.10.2006 o 22:06, mike91 napisał:

.
60 min 2:1 dla barcy.


I chyba wygraja, zostalo z 10 minut. Chelsea jest zmeczona i juz nie wierzy w zwyciestwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2006 o 22:24, Hegemon napisał:

I chyba wygraja, zostalo z 10 minut. Chelsea jest zmeczona i juz nie wierzy w zwyciestwo.


2:2 i mecz sie skończył Drogba strzelił, heh no barca skopała sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i cóż... Smutny koniec brzydkiego meczu. Choć byłem za Barceloną, uważam że wynik nie krzywdzi chyba żadnej ze stron, może nawet to Chelsea powinna wygrać, bo Barca nic nadzwyczajnego nie pokazała. Ale sam mecz zawiódł, zdominowany przez faule i sędziego, który chyba na drugie ma Pomyłka:/ Ozdobą meczu oczywiście bramka Lamparda - innych pozytywów jakoś nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 22:44, gloody napisał:

Barca się wygłupiła. Stracić bramkę w doliczonym czasie... yh :/


Barca niestety ostatnimi czasy niestety jedynie się wygłupia... Ale dzisiaj trzeba przyznać na zwycięstwo nie zasłużyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz zaczął sie nieźle - od pięknego gola Deco. Po tym liczyłem, że mecz będzie ładny, z dużą ilością goli. No drugie się właściwie spełniło xD W sumie emocjonujące spotkanie, jeżeli nawet nie tylko ze sportowych powodów... I brawa dla Lampard''a. Naprawdę niesamowity gol ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:56, Vaxinar napisał:

(...)
U mnie w szkole jeden chodzi... Szczerze mówiąc ja ten symbol bardziej tępie od swastyki...


No to się zgadzamy, bo mi też zdecydowanie bardziej działa na nerwy :]


Obejrzałem wczoraj skróty.
Kowalewski faktycznie powinien już chyba opuścić Spartak jeśli chce walczyć o coś więcej - a Inter z Mancinim po ostatniej wygranej z Milanem i zwycięstwie w Moskwie ewidentnie wraca na właściwe tory.

Barcelona teoretycznie może mieć kłopot nawet z awansem - jeśli Werder odpowiednio się "spręży", to wszystko jest możliwe... a przecież i tak Barca fuksiarsko z nimi zremisowała w Niemczech. Szkoda mi Lewskiego Sofia, bo to doskonał argument dla przeciwników wpuszczania słabszych klubów do LM.

Zewłakow miał cholernie szczęscie, bo zatrzymał piłkę ręką, ale sędzia stojący kilka metrów od niego tego nie zauważył... oby z Belgami grając na środku obrony nie grał w ten sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 09:37, .Darnok napisał:

Obejrzałem wczoraj skróty.
Kowalewski faktycznie powinien już chyba opuścić Spartak jeśli chce walczyć o coś więcej -
a Inter z Mancinim po ostatniej wygranej z Milanem i zwycięstwie w Moskwie ewidentnie wraca
na właściwe tory.


Ano wlasnie. Przy bramce nie zawinil, a potem mial kilka niezlych interwencji. Tyle, ze liga rosyjska nie jest w Europie zbyt popularna i ciezko sie wypromowac.

Zreszta zazwyczaj zgadzam sie z tym rednaczem Przegladu Sportowego.

Dnia 01.11.2006 o 09:37, .Darnok napisał:

Barcelona teoretycznie może mieć kłopot nawet z awansem - jeśli Werder odpowiednio się "spręży",
to wszystko jest możliwe... a przecież i tak Barca fuksiarsko z nimi zremisowała w Niemczech.
Szkoda mi Lewskiego Sofia, bo to doskonał argument dla przeciwników wpuszczania słabszych klubów
do LM.


Bramki byly komiczne. Pierwsza to niezly kiks, ale blad popelnil tez obronca (nie podawaj bramkarzowi celujac w bramke), przy drugiej nie wyszedl, przy strzale przy trzeciej powinien byl wybic pilke na rog. Poziom amatorski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 10:34, Bambusek napisał:

Tylko że teraz Werder będzie grał na Camp Nou, co ma swoje znaczenie :)

Teraz Barca zagra z Levski Sofia, a Chelsea z Werderem. Duma Katalonii nie powinna mieć problemów z zainkasowaniem 3 punktów w najbliższym meczu, ale czy Chelsea będzie się chciało grać z Bremeńczkami. Chelsea awans już ma, a dla nich lepiej nawet by było się pozbyć już w fazie grupowej taki klub jak FC Barcelona. Ale wszystko się niebawem rozstrzygnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 09:37, .Darnok napisał:

No to się zgadzamy, bo mi też zdecydowanie bardziej działa na nerwy :]

Tak myśli większość Polaków. Hitler i swastyka to zło, Stalin i jego sierp i młot ro... komuna tylko... niefajny system, ale nic złego nie zrobił. -_-"

Dnia 01.11.2006 o 09:37, .Darnok napisał:

Barcelona teoretycznie może mieć kłopot nawet z awansem - jeśli Werder odpowiednio się "spręży",
to wszystko jest możliwe... a przecież i tak Barca fuksiarsko z nimi zremisowała w Niemczech.

Ciekawa opinia. Ja słyszałem opinie po tym meczu, że to właśnie Werder miał fuks, że zremisował z "wielką" Barceloną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 11:01, Vaxinar napisał:

Ciekawa opinia. Ja słyszałem opinie po tym meczu, że to właśnie Werder miał fuks, że zremisował
z "wielką" Barceloną...


Tylko jest jedna poważna sprawa, którą poruszyłeś. Celem "Wielkiej" Barcelony jest awans do rozgrywek finałowych (dalsze fazy rozgrywek), Werder jest trochę na straconej pozycji i to jest ich atut. Ja bym chciał taką niespodziankę, aby ktoś utarł nosa Barcelonie, bo ostatni raz stało się to w Superpucharze europy. Trzymam kciuki za niemców!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 11:01, Vaxinar napisał:

(...)
Ciekawa opinia. Ja słyszałem opinie po tym meczu, że to właśnie Werder miał fuks, że zremisował
z "wielką" Barceloną...


Barcelona strzeliła wtedy wyrównującą bramkę w 89 mnucie. No to ja nie wiem kto miał większe szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 11:11, .Darnok napisał:

Barcelona strzeliła wtedy wyrównującą bramkę w 89 mnucie. No to ja nie wiem kto miał większe
szczęście...


Sam wiesz, fani Barcy to fani Barcy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celtic jest beznadziejny, bez żadnego pomysłu na grę. Boruc ma przed sobą naprawdę katastrofalnie grającą defensywę, obydwa gole dla Benficy to prezenty od obrońców (szczególnie jednego) rywali. Dopiero w ostatnich kilku minutach coś zaczęli kombinować z przodu, ale i tak nie było to nic nadzwyczajnego. Wątpię, żeby ewentualne wejscie Zurawskiego cokolwiek zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 21:39, .Darnok napisał:

Celtic jest beznadziejny, bez żadnego pomysłu na grę. Boruc ma przed sobą naprawdę katastrofalnie
grającą defensywę, obydwa gole dla Benficy to prezenty od obrońców (szczególnie jednego) rywali.
Dopiero w ostatnich kilku minutach coś zaczęli kombinować z przodu, ale i tak nie było to nic
nadzwyczajnego. Wątpię, żeby ewentualne wejscie Zurawskiego cokolwiek zmieniło.

Co do wejścia Żurawia to akurat można mieć pewność że niewiele wniesie choć meczyku nie oglądam gdzieś mi pilot zaginął od telewizorka a nie chce mi się go szukać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować