Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Aj, Ebi już 2 sytuacja i piłka minimalnie mija bramkę ;( Ale i tak grają bardzo dobrze i niech grają tak dalej! :) Leo potrafi zdziałać cuda, a tamci z PZPN chcieli go zwolnić :D
O, właśnie skończyła się 1 połowa :) Podsumowując ją, powiem że była na 5 ! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 21:20, Sephirath napisał:

I pierwsza połowa, żadnego zagrożenia, wygrywamy, byłyby prawie 3 gole... Ludzie - Cudo! :D



Zgadzam się w 100 %. Chociaż było wiele okazji do goli, to i tak jestem na razie zadowolony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jest pięknie:) Oby tylko utrzymali taki poziom gry w drugiej połowie... Jeśli im się uda Belgia nie ma szans. No i jakby na to nie patrzeć ( a raczej słyszeć:)) Polacy - gramy u siebie!!! Brawo publika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde te 2 sytuacje ze smolarkiem co mogl podac wczesniej i ta co nie trafil w bramke:/aaa i ta co wystarczylo prosto z glowki strzelic:/1 do 0 to za malo bo jak belga cos fartem wejdzie to sie beda bronic:/jak mogli tych sytuacji nie wykorzystac:/przynajmniej jedna zeby bylo z 2 do 0 i bylo by po meczu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałem, że przyjście nowego trenera coś zmieni. Wiedziałem też, że te zmiany nie nastąpią od razu. Nie w pierwszym ani w drugim miesiącu ale po kilku miesiącach. I rzeczywiście, olśnienie przyszło! Widać w tym rękę naszego trenera, ale także chęć do gry naszych reprezentantów. Następuje teraz druga połowa w któtej nie możemy stracić ramki. Oby tak się stało i obyśmy wygrali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież to, że polacy wcześniej wygrali i teraz porowadą to wszystko zasługa janasa i jego taktyki która miała się sprawdzić za kilka lat


żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu ogląda Majewskiego? ]:->

A na serio - nasza drużyna jakaś taka... zmutowana! Co się dzieje? Polska wygrywa i daje w d... przeciwnikom? O ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić:) Rewelacja:) Druga połowa już nie tak dobra jak pierwsza, w końcówce o mało zawału nie dostałem;) Ale naprawdę dobry mecz reprezentacji. Jednak dopiero teraz widać jak boli porażka z Finami. Miejmy nadzieję, że chłopaki będą grali tak jak grają - wtedy prawie na pewno awansujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby wszsytkie mecze naszej Reprezentacji były takie jak ten i ten z Portugailą :). Dobra gra naszych, dobra gra debiutantów, cóż więcej chcieć? No tak, mistrzostwa Europy :P, ale i przez przypadek to się może zdarzyć :D.

Sensacja? Cypr - Niemcy 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować