Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Udało się. A przyznam się uczciwie - nie wierzyłem w zwyciestwo, zwłaszcza po tych wszystkich kontuzjach :-)
Trochę nasi muszą jednak popracować nad kondycją, bo w porównaniu z Belgami, pod tym względem zaprezentowali się trochę słabo.
A Artur Boruc musi IMHo zacząć więcej myśleć. Bo, o ile pod względem obrony, sprawował się bez zarzutu, to jeśli chodzi o wprowadzanie piłki do gry, to częściej chyba stwarzał (pod tym względem) zagrożenie dla swojej własnej bramki niż dla Belgów :-)
Zresztą to już obserwowałem w jego wykonaniu na Mundialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 20:15, Vaxinar napisał:

Modest nie żartuj, że to te browce coś kupił 2 tyg temu ? :D


Ty, jak u mnie browar stoi 2 dni to już jest dla mnie poza terminem :D Oczywiście nie otwarty :P
Co dzień uzupełniam zapasy, wraz z ciepłymi bułeczkami i chlebkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz, wypada tylko pogratulować reprezentantom, końcówka była nerwowa, ale nie ma co wybrzydzac mamy trzy punkty zdobyte na wyjatkowo trudnym terenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już po raz drugi NASI piłkarze pokazują klasę i wygrywają z bardzo wymagającym rywalem ! Tym meczem udowodnili, że mecz z Portugalią to nie był żaden fuks, (jak niektórzy mogli sądzić) tylko rozgrywka, w której byliśmy pod każdym względem lepsi od belgów i zasłużenie wygraliśmy (nie ma cienia wątpliwości) - a kibice Belgii to niech dziękują, że nie dostali 3-0 czy nawet 4-0, bo sytuacje ku temu były wyborne ;] Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa to nasza zdecydowana przewaga. Ekspert to ze mnie żaden, ale pozwolę sobie powiedzieć, że atak i obrona bardzo dobrze działały, linia środkowa również, ale już trszkę, naprawdę troszkę gorzej. Chwała jednak dla środkowej linii za chęć walki i walka o piłkę, czego nigdy tak widać nie było. Mogliśmy to wygrać 3:0, gdyby Ebi trafił w bramkę, ale nie będę tutaj narzekał, bo nie ma na co.
Druga połowa to już niestety wina kondycji i to właśnie ona - kondycja jest głównym minusem polskiej reprezentacji. Walka do końca, walka o piłkę i ofensywna gra bardzo mi się podobały. Boruc również dobrze się popisał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac bylo ze w drugiej polowie juz byli zmeczeni. No i ta skutecznosc... Normalnie powiedzialbym, ze nie ma sie z czego cieszyc bo lepszej druzynie rady nie damy, ale po meczu z Portugalia, tego nie powiem :p Widocznie Polacy dostosowuja poziom swojej gry do przeciwnikow, ale jesli pozwala im to wygrywac, nie przemeczajac sie zbytnio - OK ;)
Jak A-cis znowu widac bylo najwiekszy problem Boruca - niecelnosc podan, brak umiejetnosci wprowadzania pilki do gry... W tym akurat Dudek byl i jest zdecydowanie lepszy. Chyba jednak wolalbym zobaczyc Kuszczaka w naszej bramce [lub Kowalewskiego, zaleznie ktory bedzie w lepszej dyspozycji], a Boruca brac jako trzeciego. [lub zostawiac w domu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 22:44, LifaR napisał:

Chyba jednak wolalbym zobaczyc Kuszczaka w naszej bramce [lub Kowalewskiego, zaleznie ktory bedzie w lepszej
dyspozycji], a Boruca brac jako trzeciego. [lub zostawiac w domu :]


Wydaje mi się, że z tej dwójki lepszy na dzień dzisiejszy byłby Kowalewski. A to dlatego, że on gra regularnie w pierwszym składzie Spartaka, Kuszczak niestety tylko w meczach pucharowych i może mu brakować ogrania, czucia piłki. Jednak jeśli w jakiś sposób wskoczyłby do pierwszej bramki MU, wolałbym właśnie jego widzieć w pierwszym składzie reprezentacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quire, Matusiak naprawdę musi opuścić polską ligę, on nie może marnować sie w tej Legi :D:D;d

Nie napiszę taeraz nic sensownego, więc najwazniejsze, żeśmy wygrali :) POLSKAAAAAAAAAA

Była nerwówka, ale co tam :) wynk najważniejszy :)

a na wiosnę kadra przyjeżdża do Krakowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(////)

Dnia 15.11.2006 o 22:44, LifaR napisał:

Jak A-cis znowu widac bylo najwiekszy problem Boruca - niecelnosc podan, brak umiejetnosci
wprowadzania pilki do gry... W tym akurat Dudek byl i jest zdecydowanie lepszy.


Taaaaa, szczególnie w meczu z Finlandią to potwierdził:D;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie! To odnośnie raczej wyniku, nie stylu ;) Te ciągłe horrory w końcówkach... oj lubią nas trzymać w napięciu ( nadal mam przed oczyma to wybicie Bąka =.=''). Ale cały czas do przodu, tak trzymać :D
Niewątpliwie Matusiak naszym bohaterem ^^ Ebi jak zawsze groźny, ale pomarnowł trochę okazji na bramkę, coś mu nie wychodziło. Błaszczykowski także się wyróżnił, znanymi już nam odważnymi rajdami. Boczni obrońcy w tym meczu trochę mniej aktywni w ataku, ale w destrukcji nie było poważniejszych błędów.
Jednym słowem, było dobrze, a w następnych meczach będzie jeszcze lepiej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszych zwycięstwach Polski nad Belgami, Finów nad Armenią (1:0) i Portugalii nad Kazachstanem (3:0), tabela wygląda następująco:
1. Finlandia - 11 pkt
2. Serbia - 10
3. Polska - 10
4. Portugalia - 7
5. Belgia - 7
6. Kazachstan - 2
7. Armenia - 1
8. Azerbejdżan - 1

Z tym, że Serbia, Portugalia, Armenia i Azerbejdżan mają rozegrane po 4 mecze, podczas gdy pozostałe zespoły już po 5. Wygląda na to, że w takim razie w najkorzystniejszej sytuacji jest Serbia. Serbowie też grają rewanż z nami u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze gdyby Smolarek wykorzystał te 2 świetne sytuacje i strzelił bramki było by tak jak sobie zaplanowałem czyli 3:0 :)) Cieszę się że w końcówce nie straciliśmy gola, bo już wielokrotnie się nam zdarzało, zmęczenie i jeszcze do tego nerwy, chwila nieuwagi i bramka wpuszczona. W meczu nie podobali mi się Żurawki, Dudka i Wasilewski a Żewłakow to w ogóle coś jakiś nie widoczny też. Reszta grała na poziomie. Również wyróżnię Błaszczykowskiego, bo chłop nieźle się napracował to się jeszcze poświęcał i wymuszał na sobie faule, nieźle go poturbowali :) Również szczególne oklaski dla Bronowickiego i Matusiaka, którzy no grali na światowym poziomie, ice cold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, że tak powiem, jestem pod wrażeniem. Polacy pzrede wszystkim ten mecz dobrze rozegrali taktycznie. Potrafili się na boisku swietnie ustawiać a Belgowie nie bardzo umieli sobie z tym poradzić. Zauważcie ile klarownych sytuacji miały Orły a ile Diabły ;). Mecz jako widowisko sportowe nie podobał mi się, na boisku była grzązka i ciężka do grania murawa to też piłkarze szybko się męczyli, a nawet piłka jakoś tak ... mhm ... wolno leciała, jakby była cięzsza od normalnej. Szczerze mówiąc obstawiałem wynik 1:1. Ale cieszę się, że Polacy tak grali. To był taktyczny (choć niezbyt piekny, trzeba przyznać) sposób na Belgię. Z piłkarzy pochwalić muszę Matusiaka, Smolarka, Bronowickiego i Błaszczykowskiego. Ciągle byli widoczni na boisku i pracowali na korzyść zespołu. Powinniśmy byli wygrać wyżej, ale i tak ważne są zdobyte 3 punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/0,1248713,1434852,wiadomosc.html

O kurcze. Ale się afera szykuje. Mam nadzieje, ze nie są to pomówienia a maja swe potwierdzenie. Ciekawe co na to UEFA?

A co do samego meczu to musze powiedzieć, że te nasze rezerwy grały bardzo dobrze. Pierwsza połowa świetna, zabrakło troche szczęścia w paru sytuacjach. Prowadzilibyśmy wyżej. ALe i tak dobrze. Druga połowa juz gorsza, ale to wynik zmęczenia. To było widać. Zresztą na takiej murawie to trudno byłoby się nie zmęczyć. Widzieliście murawę? Nawet bramkarz gospodarzy raz się potknął a jak podchodził do piłki to bylo widać jak mu się korki zapadają w murawę. Fatalnie przygotowana.
Po raz kolejny musze pochwalić Bronowickiego, który chyba udowodnił, że mecz z Portugalią to nie był tylko błysk mozliwości, ale rzeczywiste umiejętności. Chyba zagości w kadrze na dłużej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 07:37, HumanGhost napisał:

http://sport.onet.pl/0,1248713,1434852,wiadomosc.html
O kurcze. Ale się afera szykuje. Mam nadzieje, ze nie są to pomówienia a maja swe potwierdzenie.
Ciekawe co na to UEFA?

O jeżu. Jeśli to prawda to może nawet UEFA zdyskwalifikuje Belgów z tych kwalifikacji do Euro 2008. Bardzo nieładnie z ich strony jeżeli to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 07:45, HumanGhost napisał:

Miejmy tylko nadzieje, że mamy jakies dowody, bo jeszcze my możemy mieć przez to jakies nieprzyjemności.
Oby to ne były tylko słowa rzucone na wiatr.

No racja. Tylko tak naprawde jakie możemy miec dowody? Jeżeli to był tylko telefon to nie jestem pewnien czy mieli funkcje podsłuchu czy też innego nagrywania rozmowy... No mam nadzieję, że to nie są wymysły, bo jeszcze nasi chłopcy mogą mieć problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mowa jest o telefonach. Więc może ktoś wpadł na pomysł żeby nagrać którąś rozmowę. W przeciwnym wypadku można zgłosić sprawę do prokuratury miejscowej a ta będzie mogła sprawdzić bilingi telefonów, z których rozmawiano. Zobaczymy jak to się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować