Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2006 o 01:03, Vaxinar napisał:

/.../

Ciężko będzie Wiśle, Cupiał ma odejść ( choć to paradoksalnie może jej pomóc :] ), nie maja pieniędzy na transfery, a obecny skład kiepsko rokuje na wiosnę, no i te idiotyczne nieprzemyślane ciągłe zmiany trenerów... może Liczkę zatrudnią hehehe
Rzeczywiście As Roma, liga włoska nie nadaje się dla Polskich zawodników, Matusiak tam by się zmarnował, ale może go pieniążki skuszą, z tych jego wypowiedzi to tak trochę jakby mu lekko sodówka uderzyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uwazam by Roma byla zlym wyborem. Jesli go tam chca, po to by gral - czemu nie.
Nie rozumiem tez czemu mialby najpierw przejsc do Wisly lub Legii, a dopiero pozniej za granice. Zostal w klubie ktory obecnie na podstawie tabeli na koniec jesieni, jest w Polsce najlepszy, wiec chyba wybral dobrze, nie ma sensu transferowac sie w dol :) Zreszta nawet jesli forma BOTu opadnie na koniec sezonu, Matusiak i tak sie wypromuje odpowiednio w reprezentacji. Dlatego uwazam, ze to co zrobil, to znaczy przedluzenie z BOTem kontraktu do konca sezonu, bylo najlepszym wyborem. Polscy zawodnicy chyba zaczynaja sie powoli szanowac, zamiast jezdzic na testy do podrzednych zagranicznych klubow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 20:42, LifaR napisał:

Nie rozumiem tez czemu mialby najpierw przejsc do Wisly lub Legii, a dopiero pozniej za granice.
Zostal w klubie ktory obecnie na podstawie tabeli na koniec jesieni, jest w Polsce najlepszy,
wiec chyba wybral dobrze, nie ma sensu transferowac sie w dol :)


Już o tym pisałem - rozwinąłby się. Moim zdaniem Legia czy Wisła to "pewne" kluby. Było wiele przypadków rzucania się za szybko na głęboką wodę. A jak Matusiak nie chce przechodzić do Legi czy Wisły, to niech chociaż w tym GKS pogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 00:32, Vaxinar napisał:

Matusiak w magazynie Orange Ekstraklasa powiedział, że pod koniec tego sezonu będą interesować
go jedynie kontrakty z zagranicznymi klubami. :) Czyli Wiseła i Legiunia mogą o nim zapomnieć.

kraków i warszawa jest za granica bełchatowa,komus sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 20:48, Vaxinar napisał:

A jak Matusiak nie chce przechodzić do Legi czy Wisły, to niech chociaż w tym GKS pogra.

- Przeciez zostaje do konca sezonu. A w polskiej lidze gra juz sporo, jesli bedzie mial za pol roku okazje grac w naprawde dobrym klubie - niech idzie. Ile ma czekac ? Ostatecznie moze sie okazac, ze czekal za dlugo i stracil okazje do transferu - patrz Sobolewski, Baszczynski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 21:55, LifaR napisał:

> A jak Matusiak nie chce przechodzić do Legi czy Wisły, to niech chociaż w tym GKS pogra.

- Przeciez zostaje do konca sezonu. A w polskiej lidze gra juz sporo, jesli bedzie mial za
pol roku okazje grac w naprawde dobrym klubie - niech idzie. Ile ma czekac ? Ostatecznie moze
sie okazac, ze czekal za dlugo i stracil okazje do transferu - patrz Sobolewski, Baszczynski.


tylko że za te pół roku może go już nikt nie chcieć, bo moim pesymistycznym zdaniem na wiosnę to z niego już nic będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 21:55, LifaR napisał:

- Przeciez zostaje do konca sezonu. A w polskiej lidze gra juz sporo, jesli bedzie mial za
pol roku okazje grac w naprawde dobrym klubie - niech idzie. Ile ma czekac ? Ostatecznie moze
sie okazac, ze czekal za dlugo i stracil okazje do transferu - patrz Sobolewski, Baszczynski.

Tylko że jego pozostanie wcalnie nie jest takie pewne , sam twierdzi że jeśli wpłynie odpowiednia oferta to ją podpisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Matusiak zdecyduje się odejść za granicę ważne jest, żeby dobrze przemyślał do jakiego klubu chce odejść, co chce w nim robić i za jakie pieniądze. Przestrogą dla niego powinien by przykład Piechny, który z Torpedo spadł do drugiej ligi, nie możliwości odejścia z klubu, a jego zarobki zostały obniżone o połowę. Miejmy nadzieję, że podejmie dobrą decyzję - w przeciwnym wypadku możemy stracić kolejnego dobrego zawodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 21:50, Rayic napisał:

wlasnie od kumpla dostalem, pol wisly na spalonym :d



WOW

Kurde. Meczu nie widziałem, mgła mnie zniechęciał. Ale jak task naprawdę padła bramka, to ja się zastanawiam co robił linniowy i główny(przeciaż stoii jakieś5 metrów od zawodników Wisły).
Dla mnie po prostu obaj dostają nominacje do nagrody "Jełop Kolejki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 11:19, Quire napisał:

Kurde. Meczu nie widziałem, mgła mnie zniechęciał. Ale jak task naprawdę padła bramka, to ja
się zastanawiam co robił linniowy i główny(przeciaż stoii jakieś5 metrów od zawodników Wisły).
Dla mnie po prostu obaj dostają nominacje do nagrody "Jełop Kolejki"


Eee, z tego chyba nie było bramki przecież... Niemożliwe - chyba...:D Choć polski sędzia potrafi:D Ale jeśli tak, to zamiast nominacji na Jełopa Kolejki powinni dostać bana na sędziowanie pierwszej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 11:22, Rafal G napisał:

> Kurde. Meczu nie widziałem, mgła mnie zniechęciał. Ale jak task naprawdę padła bramka,
to ja
> się zastanawiam co robił linniowy i główny(przeciaż stoii jakieś5 metrów od zawodników
Wisły).
> Dla mnie po prostu obaj dostają nominacje do nagrody "Jełop Kolejki"

Eee, z tego chyba nie było bramki przecież... Niemożliwe - chyba...:D Choć polski sędzia potrafi:D
Ale jeśli tak, to zamiast nominacji na Jełopa Kolejki powinni dostać bana na sędziowanie pierwszej
ligi.


A może i jedno i drugie. Ban i nominacja z dużą szansą na zwycięstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 17:27, SzymonX1999 napisał:

WŁAŚNIE


Dwie wskazówki.
Posty o treści: "właśnie", "też tak myślę", "no", itp. uważamy za spam, a ten jest karany.
Nie wstawiaj obraków jeśli nie są związane z wypowiedzią.
Pozdrawiam.

[edit]
No to trzecia wskazówka:
Pisanie z włączonym caps lockiem uważa się za krzyczenie. A chyba nikt nie lubi jak się na niego krzyczy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 11:19, Quire napisał:

Kurde. Meczu nie widziałem, mgła mnie zniechęciał. Ale jak task naprawdę padła bramka, to ja
się zastanawiam co robił linniowy i główny(przeciaż stoii jakieś5 metrów od zawodników Wisły).
Dla mnie po prostu obaj dostają nominacje do nagrody "Jełop Kolejki"

No ja nie wiem przecież w momęcie strzału na bramkę poza bramkażem w bramce stał też obrońca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 09:46, Rafal G napisał:

Jeśli Matusiak zdecyduje się odejść za granicę ważne jest, żeby dobrze przemyślał do jakiego
klubu chce odejść, co chce w nim robić i za jakie pieniądze. Przestrogą dla niego powinien
by przykład Piechny, który z Torpedo spadł do drugiej ligi, nie możliwości odejścia z klubu,
a jego zarobki zostały obniżone o połowę. Miejmy nadzieję, że podejmie dobrą decyzję - w przeciwnym
wypadku możemy stracić kolejnego dobrego zawodnika.


Może dostanie z Auxerre, to będzie grał z Jeleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 17:53, Sonic1575 napisał:

Może dostanie z Auxerre, to będzie grał z Jeleniem.


Kwestia jest taka, czy tam gdzie pójdzie będzie miał możliwość grania w pierwszym składzie. Jeśli nie - nie powinien odchodzić. Jeśli chce się rozwijać musi grać... Chyba, że zależy mu jedynie na kasie, ale w to wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 09:14, spider88 napisał:

Tylko że jego pozostanie wcalnie nie jest takie pewne , sam twierdzi że jeśli wpłynie odpowiednia oferta to ją podpisze .

- Teraz to sobie moze podpisywac :) Jesli klub sie nie zgodzi, to odejdzie dopiero po wypelnieniu kontraktu, ciekawe jaka kwota odstepnego jest teraz tam wpisana... A z tego co mowil, ja zrozumialem, ze jesli oferta bedzie, to owszem, podpisze, ale bedzie ona obowiazywac dopiero po zakonczeniu obecnego sezonu.

hehe - Ja pisalem o tym, ze powinien odejsc, wiec nie wiem dlaczego do mnie kierujesz te slowa, poczytaj co inni pisali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować