Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

>/.../
- PE nie komentuje, bo na razie sie jeszcze bardziej nie wglebialem, ale wyniki jak beda, chetnie przejrze ;-) To juz jednak nie liga, by sie specjalnie ekscytowac, bo na nic to wplywu nie ma. Gdyby chociaz miejsce w P.Uefa dolozyc ;)

Dnia 22.11.2006 o 19:48, Vaxinar napisał:

Mamy jeszcze Puchar Polski

- A co z reszta par ? Co z Radomiakiem ? :D Licze na kolejna niespodzianke i wygrana z Cracovia, szkoda ze ostatnio spisuje sie nie najgorzej (Cracovia). Ale polfinal calkiem mozliwe (czyt. szanse sa wieksze niz 1% ;-), wiec czemu nie ?

Dnia 22.11.2006 o 19:48, Vaxinar napisał:

Barca - może nie wyjść z grupy. :P

- Oby, juz sie nawygrywala, starczy ;D

Dnia 22.11.2006 o 19:48, Vaxinar napisał:

A teraz przeczytałem, że prezes Interu Mediolan chce w swoim zespole.... Davida Beckhama. To już nie do Szkocji, Panie Beckham ? :P

- Coz, Figo w Interze odzyskal forme, moze stad ten kierunek ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 20:59, Rayic napisał:

Pilkarze graja dla picu i malutko ludzi na trybunach. ot takie sparingi z dopisana nagroda.
IMO nie ma sensu typowac (pomijam juz, ze pewnie z polowa osob co typuje nie bedzie o tym wiedziala).

No właśnie, a szkoda bo te rozgrywki w przeciwieństwie do średniego PP ciekawie się zapowiadają. :/

Dnia 22.11.2006 o 20:59, Rayic napisał:

Widzieliscie przydzial par na 1/4 PP?

Dorze, że dałeś, bo właśnie nie. :P

Dnia 22.11.2006 o 20:59, Rayic napisał:

Radomiak - Cracovia
Wisła Płock - Arka Gdynia
Korona Kielce - Lech Poznań
Ruch Chorzów - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
(...)

No cóż, nieciekawie się trafiło, bo dobrze wyglądałby mecz finałowy Lech - Korona, ale trudno się mówi. Z powodów wiadomych kibicuję w pierwszej kolejności Dyscoboli, gdyż Ruchu ładnie mówiąc nie lubię, Lech i Korona, w sumie nie mam faworyta tak samo jak w meczu Arki z Wisłą. No i w ostatnim meczu jestem za Radomiakiem, bo wolę Wisłę od Cracovii, której nie lubię.
Jeżeli chodzi o moje realne oceny, to przejdzie Cracovia, która jak już pisałem jest ostatnio na fali, dalej przejdzie Arka, gdyż też nieźle gra, mecz z Lechem no i ten ostatnio. Dalej widzę Koronę, ostatnio dobrze grają i to jeszcze u siebie. W ostatnim meczu niestety chyba przejdzie Ruch, który ostatnio potwierdził, że jest najlepszym zespołem II ligii, ale ja to wiedziałem i przyznać muszę z cięzkim sercem - od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się hit w następnej kolejce LM.mianowicie barcelona-werder.trzymam kciuki za niemców,bo to ciekawa drużyna.gdyby barcy nie fuksnęło się w bremie to już dziś byliby out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 22:39, jaceloth napisał:

zapowiada się hit w następnej kolejce LM.mianowicie barcelona-werder.trzymam kciuki za niemców,bo
to ciekawa drużyna.gdyby barcy nie fuksnęło się w bremie to już dziś byliby out.


Co Ty opowiadasz w ogóle... Barcelona awansuje na pewno - Werder może przyjechać do Hiszpanii co najwyżej na wycieczkę krajoznawczą. Choć Barcy ostatnimi czasy najlepiej nie idzie, Werderowi się z nimi nie równać. Tym bardziej na ich boisku. Z grupye wychodzą Chelsea i Barca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wycieczkę krajoznawczą to będzie mogła sobie urządzić barca (np. do azji),jak nie wygra z werderem.teoretycznie powinna,ale niestety TEORETYCZNIE,to nie znaczy PRAKTYCZNIE. będą musieli to sobie wywalczyć na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 22:39, jaceloth napisał:

zapowiada się hit w następnej kolejce LM.mianowicie barcelona-werder.trzymam kciuki za niemców,bo
to ciekawa drużyna.gdyby barcy nie fuksnęło się w bremie to już dziś byliby out.


Taaaa, ale jakby to Werder wtedy przegrywał i w końcówce strzelił wyrównującą bramkę to już by nie był fuks, tylko gra do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 22:46, jaceloth napisał:

/.../


Jestem przekonany o tym, że Barca u siebie wygra i awansuje z grupy. A prawdziwe emocje zaczynają się od fazy pucharowej i wtedy dopiero można zaprezentować pełnię umiejętności. Ale szanuję Twoje zdanie - ja jestem fanem Barcy, Ty widocznie nie... Czas pokaże kto ma rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 08:06, Bambusek napisał:

Kiedyś, kiedy to była prawdziwa Liga Mistrzów

ale o co ci chodzi? wolałbyś żeby w LM grało np. dinamo tirana?to że jest się mistrzem albanii jeszcze nie pretenduje do gry w LM. po prostu LM jest dla najlepszych drużyn klubowych w europie, a nie dla mistrzów poszczególnych krajów. i ja wolę takie rozgrywki, bo po prostu poziom jest wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że nie obstawiałem dzisiaj u bukmacherów. Jakoś nie zszokowała mnie porażka podopiecznych Mourinho. Kalkulowałem ją.
Teraz wszystko zależy od Barcelony. Jak nie dadzą rady Niemcom u siebie to sprawa będzie jasna - byli za ciency na dalszą grę. Ale ja wierzę w nich. Dziś pewne 2-0. Poczekam na skróty to dowiem się jak grali :)
Swoją drogą potężnie wynudziłem się na meczu, ale zawsze tak mam na meczu Chelsea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 22:51, jaceloth napisał:

ale o co ci chodzi? wolałbyś żeby w LM grało np. dinamo tirana?to że jest się mistrzem albanii
jeszcze nie pretenduje do gry w LM. po prostu LM jest dla najlepszych drużyn klubowych w europie,
a nie dla mistrzów poszczególnych krajów. i ja wolę takie rozgrywki, bo po prostu poziom jest
wyższy.


... W starej LM też nie było mistrzów Albanii, Gruzji, Lichtenstainu, Kazachstanu czy innych "potęg" footballu. Ale chociaż mieli szanse się dostać. Teraz mamy taki klub bogatych, gdzie maluczki się dostanie, jak ma farta w losowaniu albo bogacz go zlekceważy i da ciała w pierwszym meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 22:56, Bambusek napisał:

... W starej LM też nie było mistrzów Albanii, Gruzji, Lichtenstainu, Kazachstanu czy innych
"potęg" footballu. Ale chociaż mieli szanse się dostać. Teraz mamy taki klub bogatych, gdzie
maluczki się dostanie, jak ma farta w losowaniu albo bogacz go zlekceważy i da ciała w pierwszym
meczu.


Należało by jeszcze dodać, że Liga Mistrzów obecnej postaci jest ewidentnym przykładem komercjalizacji rozgrywek. Dawna LM, nazywała się tak własnie dlatego, że mogli w niej grać wyłącznie mistrzowie krajowi. Teraz dla zwiększenia oglądalności i wpływów musimy w niej oglądać drużyny, które niekoniecznie grają dobrą piłkę, ale przyciągają mamonę... Dlatego zgadzam się, że to kiedyś to było coś. A dzisiejsze rozgrywki, choć ciekawe, zaprzeczają samej idei LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 22:52, walgierz napisał:

Teraz wszystko zależy od Barcelony. Jak nie dadzą rady Niemcom u siebie to sprawa będzie jasna
- byli za ciency na dalszą grę. Ale ja wierzę w nich. Dziś pewne 2-0. Poczekam na skróty to
dowiem się jak grali :)

Barca powinna dać Werderowi radę u siebie, chociaż Werder ostatnio gra dobrze i nie rozumiem komentatorów, którzy gadają, że mają jakiś kryzys w Bundeslidze.

Dnia 22.11.2006 o 22:52, walgierz napisał:

Swoją drogą potężnie wynudziłem się na meczu, ale zawsze tak mam na meczu Chelsea.

Ta, chociaż pierwsza połowa i końcówka niczego sobie. A Ballack to stanowcza pomyłka tego klubu - Chelsea.
A teraz pytanie - czy 1/8 się losuje czy jest jakoś 1 miejsce grupy A z 2 miejscem grupy B ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 23:03, Vaxinar napisał:

A teraz pytanie - czy 1/8 się losuje czy jest jakoś 1 miejsce grupy A z 2 miejscem grupy B


Z tego co wiem drużyny z pierwszych miejsc w grupach są rozstawione i nie mogą na siebie trafić, do nich dolosowywane są drużyny, które zajęły drugie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech :/
Obejrzałem skrót meczu barcy i szlag mnie trafia jak na Gudjohnsena patrzę. To jakiś sabotaż Chelsea chyba. Takie drewno gra w Barcelonie, pojąć tego nie mogę. A Tuzimek chrzani, że Islandczyk jest krytykowany za to, że nie jest Eto''o... Nieprawda. Gudjohnsen jest krytykowany, bo jest cienki jak koniec węża.
Mam nadzieję, że w zimowej przerwie przyjdzie do Katalonii jakiś napastnik z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 23:53, walgierz napisał:

Mam nadzieję, że w zimowej przerwie przyjdzie do Katalonii jakiś napastnik z prawdziwego zdarzenia.


Podobno Katalończycy polują na jakiegoś snajpera ligii francuskiej.

---> Rafal G
Czyli coś podobnego jak na mundialu np: 1A z 2B, 1B z 2A i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 01:30, Vaxinar napisał:

---> Rafal G
Czyli coś podobnego jak na mundialu np: 1A z 2B, 1B z 2A i tak dalej...


Nie, nie:) Będziemy mieli 8 par pierwszej rundy pucharowej. Do każdej pary trafi zwycięzca grupy jako drużyna rozstawiona. Z drużyn z drugich miejsc będzie utworzony koszyk, z którego te drużyny będą losowane do poszczególnych par. Więc wcale nie jest powiedziane, drużyny z których grup się spotkają między sobą. Równie dobrze może to być 1A-2H. Wszystko zależy od losowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilkukrotnie już wspominałem, że lubię Boruca nie tylko za jego umiejętności, ale też za inteligentne lansowanie się :D
http://sport.onet.pl/0,1248711,1438594,wiadomosc.html

Krótka wypowiedź a zawarł w niej cztery informacje:
- pstryknął w nos tych, którzy czepiają wznowień gry w jego wykonaniu (inna sprawa, że słusznie);
- poinformował, że piłką niezbyt się interesuje;
- Manchester nie robi na nim wrażenia;
- nie pozuje na mistrza obrony karnych.

Oczywiście jest to tylko takie gadanie, ale myślę, że sympatyczniejsze niż bufonada w wykonaniu niektórych. I pośmiać się można.
A o tym, że Artur MU ceni widać było po meczu. Gratulowano mu i w pewnym momencie van der Sar podszedł i poklepał go. Boruc zauważył dopiero po chwili, dogonił do Holendra i podziękował za grę. To świadczy o tym, że nasz bramkarz ma dobrze pod sufitem poukładane.
Moim zdaniem Boruc obecnie jest naszym numerem 1 w bramce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2006 o 14:14, walgierz napisał:

Moim zdaniem Boruc obecnie jest naszym numerem 1 w bramce.


To prawda ale niemożna przekreślać Kuszczaka czy Kowaleskiego.Boruc nas uratowal w meczu z Belgami,zasluguje na pochwałę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i nagrodę niespodziankę dla tego co mi racjonalnie wytłumaczy to co przeczytałem ostatnio w "PN".

Nasza reprezentacja jak widomo wygrał a Belgią. Fajnie cacy sa trzy punkty. Tylko dlaczego k..., do i z Belgii jechali autokarem (w sumie skromne 30 godzin w fotelu) skora miśki z Miodowej, popierdzielali sobie samolotem klasą dla VIPów, w tę i spowrotem. Na pokłądzie samolotu znaleźli sie również zaproszeni goście, oczywiście na koszt związku. A kto tam się znalazł??!! Zbigniew Koźmiński, Irneusz Serwotka, Krzysztof Kilicki i moja perełka pan Mirosław Stasiak - który dodam tylko wyszedł za kaucją po tym jak, przyznał się do wręczania łapówek.
No państwo w państwie. No wku.... się nie na żarty. Do tego stopnia że zacze zaraz chyba popierać ministra sprawiedliwości. Wyciąć ten cały bajzel z Listkiem na czele i "posadzić nowych drzew".

A nagroda jest: Puchar Przechodni Wodolejstwa Pospolitego. Zamieszczony poniżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować