Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2006 o 17:14, walgierz napisał:

> walgierz, tylko mnie nie banuj ;-P

Na bana trochę za mało. Ale jako pokutę odsłuchaj sobie kilka razy płytę Mandaryny ;>


Normalnie to już ban lepszy! Płyta Mandaryny... bueeee. Już na samą myśl mnie ciarki przechodzą :D
Ale napiszę jeszcze, że napastnik w Legii by się przydał. Musi być napewno skuteczny, bo z tym w legii jest bardzo cienko. Acha i jeszcze by mu sięrówna forma przydała, bo to chyba największa zmora Legionistów. O tym Pierre Boya pierwszy raz słyszę, ale mam nadzieję, że się sprawdzi i przejdzie do Mistrza Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 17:23, pro evo napisał:

Odważna decyzja Matusiaka zostać do końca sezony w takim przeciętnym klubie?Kontrowersyjna
decyzja.


No, ma szanse z tym klubem na mistzra Polski i myślę, że ligę może wygrać.
Jaki kolwiek klub by wybrał musi pamiętać, o tym że ma grać w pierwszej 11. Bo jak wybierze jakiś wielki klub to nie będzie występować, a częsta gra dla reprezentanta kraju (i dla jego rozwoju jest najważniejsza).
Teraz tylko się modlić o dobrą decyzję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matusiak to super pilkarz,strzela gole w reprezie,oby tak dalej
Zastaniawia mnie los Rasialdo (rasiaka)bo jak na razie to gra w przeciętniaku z ekstraklasy angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 17:31, pro evo napisał:

Zastaniawia mnie los Rasialdo (rasiaka)bo jak na razie to gra w przeciętniaku z ekstraklasy angielskiej.


... który jest zarazem lepszy od większości polskich klubów, jak nie wszystkich. Rasiak dalej będzie pewnie grał, myślę, że skoro jest za silny na II ligę angielską i I polską, ale zarazem za słaby na I angielską to mógłby spróbować w Bundeslidze, albo troszkę słabszej I lidze europejskiej. Słabszej niż Bundesliga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 17:31, pro evo napisał:

Matusiak to super pilkarz,strzela gole w reprezie,oby tak dalej
Zastaniawia mnie los Rasialdo (rasiaka)bo jak na razie to gra w przeciętniaku z
ekstraklasy angielskiej.


Ale gra i to jest ważne, strzela gole.. odziwo.. i to jest takze bardzo ważne. A co do Matusiaka to sam nie wiem. Na jego miejscu zostałbym w GKSie i zdobył mistrozstwo Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 17:28, ko?nik napisał:

Teraz tylko się modlić o dobrą decyzję :D


A taka decyzja musi się wyrażać tym, że będzie miał zagwarantowaną grę w pierwszej jedenastce. Klub też musi wybrać jakiś na miarę swoich możliwości. Nawet jeśli w jakimś, dajmy na to, mocnym klubie ligi angielskiej obiecają mu pierwszy skład, musi się liczyć z tym, że wywalczyć w nim miejsce będzie bardzo ciężko. Miejmy nadzieję, że zarówno on jak i jego menedżer wiedzą co robią... Polska już zmarnowała tyle talentów, że kolejny raz to się nie ma prawa powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:10, mike91 napisał:

Po bardzo długim jak na napastnika okresie Franek wreśćie sztrzelił brameke...
http://sport.wp.pl/kat,1750,wid,8619212,wiadomosc.html


Niestety, takie bramki Franka, pozostaną już raczej piłkarską ciekawostką. Tym bardziej, że nie ma ich wiele, a jego klub też nie gra rewelacyjnie, więc Franek nie będzie miał wielkich możliwości. Jakoś nie widze jego powrotu do kadry jeśli zostanie w Hiszpanii. Najlepiej by chyba zrobił, gdyby wrócił do Polski. Tutaj na pewno znalazł by jakiś klub, a kto wie czy jeśli dobrze by się prezentował, Leo by po niego nie sięgnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
- Ci zawodnicy z Anglii to nie sa znowu podstawowi zawodnicy Tottenhamu, moze uda sie ich chociaz wypozyczyc, ja im zycze jak najlepiej, dobrze byloby miec w koncu jakies sukcesy w pucharach. Ale oczywiscie mistrza Polski niech sobie odpuszcza, to miejsce dla Wisly ;-)

Darnok - Fakt, stadion istotna sprawa. Moze wezma sie za niego, jak beda miec juz druzyne i sukcesy ? :D I bierz przyklad ze mnie, wszystko w jednym poscie ;p ;-)

Vaxinar - To w zasadzie dobre wyjscie, zmiana klubu, tylko gdzie, Premier Legaue w Szkocji ? :) Mysle ze lepiej byloby gdyby gral w lepszym klubie z Championship i awansowal z nim, napewno graloby sie calkiem inaczej niz w takim Tottenhamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:16, michu96 napisał:

Ej z kim teraz Polska będzie grała i kiedy i na jakim kanale??? :/

Heh, Polska - Azerbejdżan 24 marca. Będziemy chyba bronić Twierdzy Reymont. :)

----> LifaR
Wiesz, ja bym proponował jednak np. taką Bundesligę. Przyznam też, że chciałbym Rasiaka w polskim klubie i to nie takim, którego nie lubię, ale wręcz przeciwnie. Naprawdę, może postrzelałby coś i klub by zaszedł wyżej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:08, LifaR napisał:

- Ci zawodnicy z Anglii to nie sa znowu podstawowi zawodnicy Tottenhamu, moze uda sie ich chociaz
wypozyczyc, ja im zycze jak najlepiej, dobrze byloby miec w koncu jakies sukcesy w pucharach.
Ale oczywiscie mistrza Polski niech sobie odpuszcza, to miejsce dla Wisly ;-)


Wiesz, może podstawowi nie są, ale wydaje mi się, że jeśli mieliby już gdzieś iść, mogą woleć choćby Championship. Ze względu na zarobki między innymi, które w drugiej lidze u nich dostaną pewnie lepsze niż w pierwszej u nas. Ale kto wie, może akurat Zagłębie się szarpnie?? Póki co nie można niczego przesądzać, ale jakoś czarno to widzę.
A co do rezerwacji mistrzostwa... Hmmm, powiedzmy, że nie ma w pierwszej lidze drużyny, która mogłabyy sobie rościć do tego prawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:39, Vaxinar napisał:

Wiesz, ja bym proponował jednak np. taką Bundesligę. Przyznam też, że chciałbym Rasiaka w polskim klubie i to nie takim, którego nie lubię, ale wręcz przeciwnie. Naprawdę, może postrzelałby coś i klub by zaszedł wyżej. :)

-=- Bundesliga powiadasz, moze i tak, ale gdzie ? Czolowe kluby napastnikow nie potrzebuja, a jak ma grac w jakims sredniaku... Zeby przynajmniej walczyl o P.Uefa.

Rafal G. - racja, kisi sie wlasnie w III lidze, a w przyszlym roku bedzie gral z o PP ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:00, LifaR napisał:

-=- Bundesliga powiadasz, moze i tak, ale gdzie ? Czolowe kluby napastnikow nie potrzebuja,
a jak ma grac w jakims sredniaku... Zeby przynajmniej walczyl o P.Uefa.


Czy ja wiem, czy nie potrzebują. Może Hertha, ostatnio walczy o czołówkę mimo iż poprzedni sezon średniawy...
Zresztą, właśnie o to chodzi - dochodzi i walczą o tytuł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:03, Vaxinar napisał:

Czy ja wiem, czy nie potrzebują. Może Hertha, ostatnio walczy o czołówkę mimo iż poprzedni
sezon średniawy...
Zresztą, właśnie o to chodzi - dochodzi i walczą o tytuł. :)


No właśnie takie kluby jak Hertha byłyby dla niego dobre. Ni to słaby ni to bardzo dobry. Taki stateczny klub :-(
Ale w Herthcie chyba Polaków nie lubią. Wichniarek, Kuszczak, teraz Matusiak... no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:14, gloody napisał:

Widzieliście bramkę Ronaldinho w meczu Barcelony z Villareal? Wg mnie cudowna :)

Widziałem. Genialna:) Może wraca do formy? Oby, bo brakowało mi ostatnio tych jego popisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:09, ko?nik napisał:

Taki stateczny klub :-(

Stateczny to bardzo złe słowo moim zdaniem. Hertha jest bardzo bogata, bo należy do niemieckich kolei. MImo to nie idzie najlepiej, ale w tym sezonie wręcz przeciwnie.

Dnia 27.11.2006 o 21:09, ko?nik napisał:

Ale w Herthcie chyba Polaków nie lubią. Wichniarek, Kuszczak, teraz Matusiak... no nie wiem

Eeee tam... jak będzie dobrze grać to będzie Go chwalić, jak źle to będą wyzywac - normalka. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować