Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2005 o 18:56, HumanGhost napisał:

Anglia jak zwykle na farcie pojechała. Jeden gol i bronimy się do końca. Ale i tak dobrze, że chociaż będzie w środę osłabiona.


Nie powiedziałbym że na farcie wygrali. Ogladalem ten mecz na C+ i anglicy kontrolowali w miare przebieg meczu(głównie dlatego że Austria jest po prostu taka słaba) jaedyne zagrożenie to jak Lintz strzelił w poprzeczke.
Poza tym karny sie należał a nawet sędzia nie podyktował jeszcze jedne 11 a mogł i powinien. Kartka czerwona dla Beckhama też raczej wątpliwa bo pierwszy faul na żółtą raczej nie zasłużył(ale sedziowal hiszpan bodajze wiec jest bardziej wyczulony na ostra gre)

Dnia 08.10.2005 o 18:56, HumanGhost napisał:

Nie bedzie kto miał wykonywac rzutów wolnych. ;-) Ale z drugiej strony brak Beckhama to też wzmocnienie, bo np. jak sędzia
podyktuje rzut karny dla Anglii (tfu!tfu! odpukać) to przy nieobecności Beckhama Anglicy mają większą szansę na jego wykonanie.


Oj ma kto wolne wykonywac-Lampard, Gerrard a poza tym Ericson powiedzial ze beckham juz karnych nie wykonuje i tak tez sie stalo lampart podszedl i nie mial najmniejszych problemow ze strzeleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież żartuje z tymi karnymi. ;-)
Ale i tak Anglia dziś grała słabo jak na swoje możliwości. Szczególnie przy średniaku europejskim jakim jest niewatpliwie Austria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 19:10, Da Ghost napisał:

/.../czyli Kamerun jednak zagra. Nie zagra natomiast Nigeria.


To ja już nic nie rozumiem...
Na Eurosporcie mówili inaczej, a rozpacz piłkarzy kameruńskich też była wymowna.
Ale przyznaję, że rozgrywek afrykańskich na bieżąco nie śledziłem, więc przepraszam za dezinformację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 19:22, walgierz napisał:

> /.../czyli Kamerun jednak zagra. Nie zagra natomiast Nigeria.

To ja już nic nie rozumiem...
Na Eurosporcie mówili
inaczej, a rozpacz piłkarzy kameruńskich też była wymowna.
Ale przyznaję, że rozgrywek afrykańskich na bieżąco nie śledziłem,
więc przepraszam za dezinformację.



Oj nie to ja przepraszam za złe informacje. Oczywiście WP ciała dało i jak zwykle namieszali oto wiadomośc już poprawiona:

"W Niemczech zabraknie także Kamerunu... Nieposkromione Lwy zremisowały 1:1 z Egiptem. Potknięcie Kameruńczyków wykorzystali piłkarze Wybrzeża Kości Słoniowej którzy pokonali Sudan 3:0.

Oprócz Angoli, Togo i Wybrzeża Kości Słoniowej awans w strefie afrykańskiej wywalczyła Ghana. Stawkę afrykańskich drużyn, które w przyszłym roku zagrają na niemieckich boiskach uzupełni wieczorem ostatnia drużyna. O awans walczyć będą mistrzowie Afryki, Tunezja i Maroko."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 19:24, Da Ghost napisał:

Oj nie to ja przepraszam za złe informacje. Oczywiście WP ciała dało i jak zwykle namieszali oto wiadomośc już poprawiona /.../


Zdarza się :)
Ale z naszego punktu widzenia, to dobrze, że na mundialu zabraknie Nigerii i Kamerunu. Zakładając, że uda się nam awans wywalczyć, lepiej bedzie ew. grać z Angolą, W.K.S., Ghaną czy Togo...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata pomiędzy Holandią a Czechami, może wszystko wyjaśnić co z naszą reprezentacją będzie się działo. Oby Czesi nie wygrali ;p;p;p Pozdro!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szansa na awans Polski sie zwiekszyla... Beckham dostal czerwona kartke ;-D smieszy mnie to dlatego, ze czytalem na wp.pl jego wypowiedz, ze nie boi sie sedziego wyznaczonego na mecz z Polska, bo to dobry sedzia (ten sam co go wywalil z boiska w 1998 roku na mundialu w meczu z Argentyna i ten sam co ostatnio wywalil Rooneya)... a tu takie jaja, ze nawet sie nie zobacza bo Becks odpadl juz mecz wczesniej ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory ze jeden pod drugim ale jednak wykrakalem tego karnego :P ale Vand Der Sar dobrze obronił i po kontrze Holandia prowadzi :D chociaz przed chwila Czesi strzelili ale nie została uznana odetchnelem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I 2:0 :D Na razie początek w sumie transmisji, ale realizacja... To przenoszenie co chwila do studia do zawodników którzy nie mają za wiele do powiedzenia. Powinno im albo pozwolić komentować cały mecz, albo dać się wypowiedzieć w przerwie, a nie takie latanie w tą i spowrotem... Jeszcze niektoh prawie nie słychać jak coś mówią, ech ta nasza TVP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze idzie. 2-0 to niezły rezultat. Choć jak sobie przypomnę ostatni mecz, który wygrywali 2-0 to aż strach. ;-) Jak zwykle na Szwedów liczyć nie można, przegrywają 1-0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jedziemy na mundial! Na Holendrów można liczyć :)
Przypomniał mi się dowcip z zeszłego roku:
"Paweł Janas ogłosił, że polska reprezentacja pojedzie na MŚ do Niemiec.
Każdy z zawodników zebrał już po 20 kodów ze Snickersa"
A teraz gdzie są krytycy?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 22:18, rada napisał:

JESTESMY W FINALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Od razu??? Jejku,wypas :))) Nie wiedzialem,ze od razu bedziemy conajmniej wicemistrzem Europy :-))) Dzieki Oranje za medal :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować