Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Oglądałem sobie właśnie skróty meczu.

Real Madryt - Bayern Munchen - od wczoraj w tym wątku nie siedzę, żeby mówić kto tutaj był moim faworytem. Spodziewałem się przegranej Bayernu, ale oczywiście wiara w zwycięstwo jakaś tam była. Podolski się coś nie sprawdził, szkoda. Pizarro zmarnował piękną sytuację - tym bardziej szkoda. Mogło być jednak gorzej, na wyjeździe. Obaj bramkarze po przynajmiej jednej super interwencji zaliczyli. Wg mnie od początku meczu generał mógł dać duet Pizarro - Makaay, ale to nie ja oczywiście prowadzę drużynę. Reważ w Monachium strasznie ciekawy, lepiej że przegrali 3:2, niż miałoby byc 2:1. Takie moje zdanie, czekam na rewanż.

PSV Eindhoven - Arsenal Londyn - myślę sobie tak. Bayern przegrał, ale Arsenal wręcz... nie może tego spotkania nie wygrać. No i przypomniał mi się podczas oglądania tego skrótu mecz Niemcy - Szwecja. Biegnie, biegnie... Strzał ponad bramką. Biegnie, biegnie... Strzał obok. I tak w kółko. No i się zemściło. Co prawda wolę Manchester United, ale przyznam, że Arsenal lubię. No cóż, szkoda meczu, bo z dzisiejszych spotkań właśnie wygranej Arsenalu byłem pewny. Henry chyba oczy w Anglii zostawił.

OSC Lille - Manchester United - drugie spotkanie z udziałem "mojego teamu". Geniusz piłki Rooney miał jeden ładny rajd pod bramkę solo, ładny strzał, ale wybroniony. Dużo było ładnych strzałów, Diabły dominowały, ale cóż z tego skoro było za mało skutecznie. Ładna bramka Giggsa, a Lille może mieć pretensje tylko do siebie, gdyż sędzia nie kazał wznawiać dopiero na gwizdek. :] Heh, brawo.

Celtic Glasgow - AC Milan - brak faworyta. Rozbawił mnie tytuł "Boruc zatrzymał Milan". :D LOL

Jakby tych nieszczęść mało było, to jutro nasza kochana TVP będzie mnie katowała meczem akurat FC Barcelony, chociaż w sumie jutro nic nie ma lepszego, ciekawsze spotkania dziś zostały rozegrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 00:16, Vaxinar napisał:

Oglądałem sobie właśnie skróty meczu...


A wiecie coi wamm powiem. Nie wku.... mnie ze skrótami.
Rano grzebiąć w necie zdałem sobie sprawe że mi wczoraj zaczeli wiosne w LM.
A jeszcze takie jaja na meczu MU:)
Co ja robiełm w tym czesie. Jakieś pierdoły na kompie oglądałem. No pochlastać się można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych meczach wrażenia takie sobie jedyne co zapamiętam to gol Giggsa,a raczej gapiostwo obrońców Lille i jeszcze jedno aktorskie popisy Gilardino?-powinni zrobić pól roku walki z czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 00:16, Vaxinar napisał:

Celtic Glasgow - AC Milan - brak faworyta. Rozbawił mnie tytuł "Boruc zatrzymał Milan".


Rzeczywiście tytuł mocno na wyrost :D
Na skrótach widziałem jedną jego świetną interwencję i kilka innych pewnych, aczkolwiek w niezbyt klarownych sytuacjach. Tyle, że Borucowi nie przydarzył się (albo nie widziałem) żaden błąd, a są też sytuacje gdzie bramkarz nie musi się rzucać by dobrze się spisać - chodzi na przykład o kierowanie formacją obronną. Celtik Bramki nie stracił i blokowi defensywnemu z Borucem zarzucać nie ma czego. Nie spisali się za to pomocnicy i napastnicy. Myślę jednak, że w rewanżu "Szkoci" nie są bez szans, bo stać ich na bramkowy remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytane w "PS":prokuratura przekazała do wydziału dyscypliny PZPN dowody na korupcje w polskich ligach
-podobno pierwsze dowody dotyczą sześciu klubów,pierwsze wnioski prawdopodobnie zostaną przedstawione dziś lub jutro;
-zastanawia mnie czy dyskusja nad zwiększeniem ligi ma teraz sens bo jakie drużyny miały by awansować do OE i jak miałaby wyglądać 2 liga
-i jezscze jedno ciekawi mnie jakie to kluby mam typy:Arka(po dzisiejszym zatrzymaniu),Zagłębie,Łęczna
-zastanawiałem się też nad tym czy fuzja Amica-Lech nie była w przypadku tej pierwszej ucieczką spod topora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 14:11, Gregory171 napisał:

-i jezscze jedno ciekawi mnie jakie to kluby mam typy:Arka(po dzisiejszym zatrzymaniu),Zagłębie,Łęczna


Czytałem o tym chyba na WP. Podawali, że może chodzić jeszcze o Zawiszę (ale ten jak wiadomo wycofał się z ligi sam) i Polkowice. Zagłębia nie wymienili w tym gronie ale to o niczym nie świadczy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 13:33, walgierz napisał:

Na skrótach widziałem jedną jego świetną interwencję i kilka innych pewnych, aczkolwiek w niezbyt
klarownych sytuacjach.


Chodzi Ci o to, jak to niby dzięki Borucowi napastnik Milanu spudłował? Bo musiał strzelic koło rąk Boruca? Moim zdaniem błąd napastnika, a nie ładna interwencja Boruca. Ładna może była, ale nic by nie dała, jakby napastnik sprytnie zlobował. Inne interwencje? Nie widziałem nic najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 14:59, Vaxinar napisał:

Chodzi Ci o to, jak to niby dzięki Borucowi napastnik Milanu spudłował? Bo musiał strzelic
koło rąk Boruca? Moim zdaniem błąd napastnika, a nie ładna interwencja Boruca. Ładna może była,
ale nic by nie dała, jakby napastnik sprytnie zlobował. Inne interwencje? Nie widziałem nic
najlepszego.


Chodzi mi o sytuację w której Boruc obronił strzał Gilardino (bodaj). W powtórkach widać, że piłka poszła po nodze Polaka.
Nawiasem mówiąc straszny cienias z tego Włocha. Nawet położyć się na polu karnym w sposób przekonujący nie potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dzisiaj wygra mój ulubiony klub FC Barcelona. Wczoraj mój 2 ulubiony klub Arsenal przegrał. Ale mam nadzieje ze dzisiaj nBarca wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wielki szlagier tej rundy. Wielka Barca zmierzy się z coraz lepiej grającym Liverpoolem.Pierwsze spotkanie na Camp Nou , a drugie na Anfield Road.Transmisja rozpocznie sie o 20:25. Liczę na Liverpool to moja ulubiona drużyna, już szykuję się na mecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem o czymś.A dokladnie o aferze w Portugali , to może źle wpłynąć na gre piłkarzy.(Liverpool)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 16:05, walgierz napisał:

Chodzi mi o sytuację w której Boruc obronił strzał Gilardino (bodaj). W powtórkach widać, że
piłka poszła po nodze Polaka.

Nie widziałem. Jednak skoro tak twierdzisz, to niech będzie.

Dnia 21.02.2007 o 16:05, walgierz napisał:

Nawiasem mówiąc straszny cienias z tego Włocha. Nawet położyć się na polu karnym w sposób przekonujący
nie potrafi...

:D Śmiałem się z tego, ale go Boruc wtedy wykiwał. :D Gość się po mojemu ośmieszył jak nic, spaliłbym się ze wstydu na jego miejscu. Ale to Włosi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięks. W dzisiejszym meczu, stawiam na Liverpool, lecz całą LM wygra oczywiście moje ukochane Man Utd. Barcelona to cieniarze, szczególnie Ronaldinho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 18:37, Black Dog napisał:

Dzięks. W dzisiejszym meczu, stawiam na Liverpool, lecz całą LM wygra oczywiście moje ukochane
Man Utd. Barcelona to cieniarze, szczególnie Ronaldinho.


Tak, jak widać zasz się na piłce jak ja na szydełkowaniu :) Czyli bardzo marnie. Czemu uważasz że Ronaldinho to cienias ? Masz jakiś argument ? Może dlatego że gra w klubie którego nie lubisz ? Co to za kryterium oceny ? Swoją drogą każdy fan piłki nożnej ( taki rawdziwy fan ) powinien umieć docenić ładną grę. Nawet jeżeli nie lubi klubu. A Barca gra momentami bardzo ładny futbol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość tutaj ludzi to kibice LFC [lub ewentualnie przeciwnicy Barcelony] ;)
Lecz ja zawsze z Blaugraną jestem nawet gdy im niezbyt dobre idzie...
Po słabej grze przegrali na Mestalla w niedzielę... Tak grać jak w weekend dzisiaj po prostu nie mogą. A Liverpool po ekscesach w Portugalii mogą być przybici lub ghrać jak na skrzydłach [bo nie wiem co pili? Redbull''a? :P]
W każdym razie ja liczę na bardzo dobry, równy pojedynek dwóch świetnych drużyn. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować