Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2007 o 13:12, emo89 napisał:

Dudka wymienić za Valdesa i gitara.

Co do tego, to nie jeste przekonany, żeby to było dobre dla Barcelony :) Tak jak powiedział Tuzimek (czy jak mu tam), że gdyby Valdes nie był Katalończykiem to już dawno by go nie było w tym klubie.
>A Barcelona da sobie rade w Liverpoolu będzie 3:1 BARCA RULEZ!!!
To brzmi bardzo abstrakcyjnie. Na chwilę obecną nie widzę żadnych atutów, które by to mogły potwierdzić. Możesz mi napisać w jaki sposób mają to osiągnąć ?! Stadiony klubów brytyjskich są jak twierdze - na wyjeździe mogą grać słabiej, ale u siebie nie zwykli przegrywać. Tylko nie pisze, że Barca wygra bo jest najlepsza czy coś w tym stylu, bo jeśli oglądałeś ich mecz ostatni, to widziałeś że na chwilę obecną z pewnością nie są. Ja osobiście chciałbym widzieć w następnej rundzie CF Valencia - to mój ulubiony klub z Primera Division, a widać że potencjał mają i chętnie bym obejrzał jak ucierają nosa Interowi... Niech tylko Juve wróci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzedniego posta pisal mój kumpel - fan Barcelony ( i Orkana Wojcieszków :) ). Ja sam od urodzenia kibicuje Juventusowi.
Teraz jeszcze oddam glos kumplowi:
<Juve ma potencjal ale prędko nie wróci na salony Europy tylko Buffon trzyma tą drużyne. A w sprawie Barcy to jak wróci Eto''o To raczej dadzą rade w Liverpoolu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 13:25, emo89 napisał:

<Juve ma potencjal ale prędko nie wróci na salony Europy tylko Buffon trzyma tą drużyne.
A w sprawie Barcy to jak wróci Eto''o To raczej dadzą rade w Liverpoolu!
<Juve ma potencjal ale prędko nie wróci na salony Europy tylko Buffon trzyma tą drużyne.
A w sprawie Barcy to jak wróci Eto''o To raczej dadzą rade w Liverpoolu!

Według mnie jeden sezon w Serie A i Juventus znowu gra w lidze mistrzów. Patrząc jaki teraz jest poziom w klubowej włoskiej piłce nożnej po aferach, to nie widzę żadnego problemu dla Starej Damy. Dzięki Buffonowie Juve się trzyma ?! To jakiś żarcik ?! Jest on bardzo ważnym punktem drużyny, ale to jest przesada. Juventus ma równą drużynę, nie ma jakichś luk typu że jakaś linia jest słaba. Strzelają po pięć bramek nawet w meczu nie tracąc żadnego, wieć atak ma się jak najbardziej dobrze. Trezeguet i Del Piero strzlają jak na zamówienie, a do tego bardzo dobrze też spisuje się Borżinow. Mają odświerzony skład, a grają tam zawodnicy, którzy mogliby grać w najlepszych pierwszych ligach Europy - więc ta ocena dla mnie jest mocno przesadzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 13:18, paweusz napisał:

Co do tego, to nie jeste przekonany, żeby to było dobre dla Barcelony :) Tak jak powiedział Tuzimek (czy jak mu tam), że gdyby Valdes nie był Katalończykiem to już dawno by go nie było w tym klubie.

Mimo wszystko to jest niezrozumiałe. To, że Realowi udało się strzelić w dziesiątkę z postawieniem na młodego Casillasa, który okazał się wspaniałym bramkarzem nie znaczyło, że podobnie będzie z Valdesem. On się skompromitował już niejeden raz (ja nie przeczę, że zdarzają mu się dobre mecze - po prostu gra strasznie nierównie) i sam fakt, że jest wychowankiem nie powinien niczego zmieniać. Zdarzały się już sytuacje, że Barca pozbywała się Katalończyków (a ci czasami sprawdzali się w innych klubach), więc by by Valdez /macha białą chusteczką/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając na krajowe podwórko
Błaszczykowski latem odchodzi z Wisły za 2,8 miliona http://sport.onet.pl/0,1248703,1491326,wiadomosc.html

Dzisiaj decyzje co do klubów które mogą być wykluczone http://sport.onet.pl/0,1248675,1491075,wiadomosc.html
-czyli cjodzi o Arkę,Zagłębie,Łęczną, i Polkowice,Sosnowiec,KSZO oraz wycofaną Zawiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 15:58, Gregory171 napisał:

Wracając na krajowe podwórko
Błaszczykowski latem odchodzi z Wisły za 2,8 miliona http://sport.onet.pl/0,1248703,1491326,wiadomosc.html


Hmm, z doświadczenia i wypowiedzi dyrektora sportowego zapowiada się , że kolejny Polak posiedzi na ławeczce... Nie podoba mi się ten transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 15:58, Gregory171 napisał:

Wracając na krajowe podwórko Błaszczykowski latem odchodzi z Wisły za 2,8 miliona http://bye-byeKuba.html

To było przesądzone, że odejdzie. Wszlekie problemy jedynie dotyczyły tego za jaką sumę zostanie sprzedany Kuba. Wisła chciała więcej, chyba nie byli w stanie wydusić więcej z Niemców, bo poszedł Błaszczykowski za mniejszą stawkę. Ale powiedział, że chce jeszcze walczyć w tym sezonie i mistrzostwo Polski i okazję będzie miał (nie chciał odejść już teraz).

Dnia 22.02.2007 o 15:58, Gregory171 napisał:

Dzisiaj decyzje co do klubów które mogą być wykluczone
-czyli cjodzi o Arkę,Zagłębie,Łęczną, i Polkowice,Sosnowiec,KSZO oraz wycofaną Zawiszę

No cóz drużynie z Bydgoszczy nic nie zrobią, bo praktycznie już jej nie ma. Zastanawia mnie tylko, czy podejrzewali taką sytuację i dlatego może rozwiązali klub za wczasu. O Arce już dość długo się mówiło. Nad nimi już zawisł topór katowski i raczej nic ich nie uchroni-mogą ponieść ogromną karę, bo nawet całkowite wydalenie z rogrywek. Najwięcej do stracenia z tej grupy ma Zagłębie Lubin - są wysoko przed rundą wiosenną i napewno chcieliby powalczyć o czołowe lokaty. Ciekawe co to będzie. Podejrzewam, że tym razem kary dla klubów będą dość srogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2007 o 15:58, Gregory171 napisał:

Dzisiaj decyzje co do klubów które mogą być wykluczone http://sport.onet.pl/0,1248675,1491075,wiadomosc.html
-czyli cjodzi o Arkę,Zagłębie,Łęczną, i Polkowice,Sosnowiec,KSZO oraz wycofaną Zawiszę


Podejżewam, że klubom z Ekstraklasy nic strasznego nie zrobią, kary finansowe to będzie właśnie to rozwiązanie, które wybierze piłkarska centrala. Co do klubów z ligi II, to sąsdę, że to będzie swego rodzaju pokazówka, popis surowości centrali i nie obejdzie się bez degradacji, czy też punktów ujemnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 11:05, Vaxinar napisał:


Sprawdzałem w necie, po wpisaniu w google obydwóch i przy Barsie wyskoczyły loga klubów, więc.
:D


Ale głupio kłuje w oczy, pisz normalnie ;P

Dnia 22.02.2007 o 11:05, Vaxinar napisał:

Tego bym się nie spodziewał. :D W sumie, to właśnie tutaj gdzie słabsze ligii są, a wiesz jak
się ma sytuacja z ligą brazylijską i argentyńską?


Wymieniałem tylko Europę + Turcję [bo to Europa tylko i wyłącznie pod kątem przynależności do UEFA].
W Ameryce Południowej faktycznie również wygląda to wspaniale, może nawet i lepiej - być na takim meczu to z pewnością jedno z wielu moich marzeń ;)

Słabsze ligi - być może, dlatego, że słabsze i z większą ilością porażek ze strony silniejszych, z tego wynika ten cały nasz romantyzm ;P

Dnia 22.02.2007 o 11:05, Vaxinar napisał:

Przypadek, zadziałała wybitna taktyka a nie żadna wódeczka. :P


Dobra, dobra, gole strzelali Ci, co się po pijaku ścigali trzymając w ręku kiija golfowego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 18:37, Black Dog napisał:

Dzięks. W dzisiejszym meczu, stawiam na Liverpool, lecz całą LM wygra oczywiście moje ukochane
Man Utd. Barcelona to cieniarze, szczególnie Ronaldinho.

DOKLADNIE ZIOM UNITED WYGRYWAJA CALA LIGE W TYM ROKU!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie wiem czy śmiać się czy płakac po tym co zrobiła wczoraj Barcelona & Valdes. Przed meczem powiedziałem tacie(fan Barcy), że jestem pewien wygranej Liverpool''u, bo:
1) Ronaldinho nic nie pokaże.
2) Messi jest po kontuzji
3) Eto''o nie gra
4.) Valdes zagra.
Wszystko się sprawidziło. Tylko Deco trzymał tę drużynę(ładnie wyk. wolne, strzelił bramkę). Co do Valdes''a to ja się nawet wolę nie wypowiadać, ale i tak to zrobie. To przez niego Livrpool zdobył 2 bramki. Po strzale Belamiego zachował się fatalnie, wchodząc do bramki(nawet jakby piłka nie wyszłą całym obwodem, to i tak ten Valdes wytoczył ją wprost pod nogi Kuyt''a). I wy mówicie, że Barca wygra na Anfield jak przegrała u siebie. Smiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, jako że chciałeś przeciek więc oficjalnie mogę Cię powiadomić że 02.03 , więc w kolejny piątek na światło dzienne wyjdzie aktualny skarb kibica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 09:23, spider88 napisał:

Drogi kolego, jako że chciałeś przeciek więc oficjalnie mogę Cię powiadomić że 02.03 , więc
w kolejny piątek na światło dzienne wyjdzie aktualny skarb kibica ;)


Zaraz sobie zapisuje, dziękuje za pamięć i informację. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu rozpoczynają się spotkania o stawkę w Polsce, będziemy mieli okazję zobaczyć jak prezentują się zespoły przed początkiem rozgrywek Orange Ekstraklasy, ciekawe co pokaże Wisła, która podobno gra doskonale. I jeszcze jeden news z Łodzi.

http://www.widzew.lodz.pl/news.php?ID=2809

Można było się tego spodziewać, sprowadzanie Włochów z podżednych klubów nie było według mnie najlepszym pomysłem, i jeden rodzynek w postaci Napoleoniego nie zmieni mojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 18:11, Adidas66 napisał:

Można było się tego spodziewać, sprowadzanie Włochów z podżednych klubów nie było według mnie
najlepszym pomysłem, i jeden rodzynek w postaci Napoleoniego nie zmieni mojego zdania.


Nie wiem jak na zgrupowaniu w Turcji, ale na sparingach rozgrywanych jeszcze w Polsce Mirko zagrał nieźle, ale cóż trener Probierz widocznie się do niego nie przekonał. Z obiecanego przez Bońka rozgrywającego i obrońcy nie ma nikogo. I jak tu być spokojnym o utrzymanie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2007 o 18:42, Klimos napisał:

Nie wiem jak na zgrupowaniu w Turcji, ale na sparingach rozgrywanych jeszcze w Polsce Mirko
zagrał nieźle, ale cóż trener Probierz widocznie się do niego nie przekonał. Z obiecanego przez
Bońka rozgrywającego i obrońcy nie ma nikogo. I jak tu być spokojnym o utrzymanie :|


Myślę, że dużo może zależeć od strzeleckiej postawy Aleksandra, to on może być siłą napędową zespołu, choć zapewne ostatecznie jakoś się uda utrzymać, mamy nienajgorszą ławkę, i ambitny zespół, który będzie stać na walkę, nie o pozycję w środku tabeli, ale o miejsca 13-10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować