Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

W koncu się żacnie bo bez naszej rodzimej piłki to trochę nudno (mimo róznorakich afer).

Za lechem przemierzemy cały świat
wiele sezonów, kilkadziesiąt lat
jesteśmy zawsze tam , potęga nasza trwa
kolejorzu nigdy nie będziesz sam.

musiałem to napisać;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o granie na stadionie AS Roma to nie można wymyśleć gorszego miejsca, moim zdaniem AS Roma powinna zostać wykluczona z rozgrywek europejskich tak samo jak Feyenoord Rotterdam. jest to najbardziej rasistowski klub (jeśli chodzi o kibiców, bo jeśli chodzi o piłkarzy to wiem tylko o jednych przypadku z tego klubu) w całej europie. a to trzeba tępić z całych sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kiedyś,że skoro zagraniczny trener siatkarzy,zagraniczny trener piłkarzy,to jeszcze do szczęścia zagraniczny premier. Ale to i tak nie bardzo prawda, przecież trener szczypiornistów wenta to Polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:15, Pksorlen napisał:

Jak stawiacie wynik meczu Polska-Azerbejdżan?


Obstawiam 5-1 dla Polaków =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:50, Pksorlen napisał:

Przeczytałem kiedyś,że skoro zagraniczny trener siatkarzy,zagraniczny trener piłkarzy,to jeszcze
do szczęścia zagraniczny premier. Ale to i tak nie bardzo prawda, przecież trener szczypiornistów
wenta to Polak.

Nie do końca, bo grał w reprezentacji niemieckiej i ma obywatelstwo niemieckie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyło się spotkanie ligi angielskiej Fulham Londyn - Manchester United.
Eh, do pierwszej połowy 1:1, druga połowa prawie cała pod bramką United, ciągle się bronili. Nie tak wyobrażałem sobie mecz. Dopiero pod koniec pierwszej połowy w 88 chyba minucie MU strzeliło na 1:2. Yh... chyba z kwadras "walczyli" o tę bramkę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:45, Vaxinar napisał:

Właśnie zakończyło się spotkanie ligi angielskiej Fulham Londyn - Manchester United.
Eh, do pierwszej połowy 1:1, druga połowa prawie cała pod bramką United, ciągle się bronili.
Nie tak wyobrażałem sobie mecz. Dopiero pod koniec pierwszej połowy w 88 chyba minucie MU strzeliło
na 1:2. Yh... chyba z kwadras "walczyli" o tę bramkę. :/


Ja tam generalnie nie lubię ManUtd, ale jako że miałem ten mecz obstawiony, ta bramka była dla mnie jak gwiazdka z nieba:0 Zdecydowanie zbyt dużo ostatnio przegrałem, żeby sobie pozwolić na kolejną wpadkę;) A było im ciężko pewnie ze względu na ligę mistrzów. We wtorek mecz na wyjeździe, dzisiaj kolejny wyjazd... Nie ma łatwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcelona gromi do przerwy Athletic 3-0 i wygląda zupełnie inaczej niż w środę. Eto''o po powrocie strzelił już bramkę, a wcześniej tak przestraszył obrońcę Basków, że ten sam strzelił do bramki^^.
W kontekście dzisiejszego zwycięstwa Liverpoolu (4-0) zapowiada się arcyciekawy mecz w rewanżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, podziwiam Twoją kibicowską wiarę w swoją drużynę i wiem dobrze, że Barca może dać radę. Jednak zarazem Liverpool nie przepuści takiej okazji, strasznie by się - moim zdaniem - ośmieszył. :)

P.S.
Czekam na magazyn OE, jak skończę oglądać to może rozpocznę już typowanie na kolejkę pierwszą rundy wiosennej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel z klasy wielki fanatyk piłki nożnej, wie wszystko na jej temat, wymieni wszystkich zawodników danej drużyny. Tylko po co? Przecież i tak tego nie wykożystuje. Paranoja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 23:19, Vaxinar napisał:

Heh, podziwiam Twoją kibicowską wiarę w swoją drużynę i wiem dobrze, że Barca może dać radę.
Jednak zarazem Liverpool nie przepuści takiej okazji, strasznie by się - moim zdaniem - ośmieszył. :)


Ja szanse Barcelony oceniam na jakieś 30%. Ale jeśli Ronaldinho, Messi i Eto''o zagrają na swoim normalnym poziomie, to żadna taktyka Liverpoolowi nie pomoże ;D
Realniej podchodząc do sprawy, to przyznaję, że zdecydowanym faworytem do awansu jest Liverpool, choć myślę, że nie wygra rewanżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 16:08, walgierz napisał:

Realniej podchodząc do sprawy, to przyznaję, że zdecydowanym faworytem do awansu jest Liverpool,
choć myślę, że nie wygra rewanżu.


Mam tak samo z meczem Bayern - Real.
Powiem Ci, że moim zdaniem Bayern nie stoi źle, ale moznaby zagrać defensywnie, aby Real nie powbijał nam ze dwóch goli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 16:08, walgierz napisał:

Ja szanse Barcelony oceniam na jakieś 30%.


Tu mógłbym się zgodzić. Szanse są małe, ale jednak są...

Dnia 26.02.2007 o 16:08, walgierz napisał:

Ale jeśli Ronaldinho, Messi i Eto''o zagrają na
swoim normalnym poziomie, to żadna taktyka Liverpoolowi nie pomoże ;D


Jeśli zagrają... Eto być może będzie grał swoje, co do Ronaldinho wątpię. Jeśli gwiazdy Barsy grają słabo, Barsa staje się o wiele słabszym klubem.

Dnia 26.02.2007 o 16:08, walgierz napisał:

Realniej podchodząc do sprawy, to przyznaję, że zdecydowanym faworytem do awansu jest Liverpool,
choć myślę, że nie wygra rewanżu.


Okaże się niedługo, kto wygra. Tak czy tak mecz zapowiada się ciekawie.> Ja szanse Barcelony oceniam na jakieś 30%.

Tu mógłbym się zgodzić. Szanse są małe, ale jednak są...

Dnia 26.02.2007 o 16:08, walgierz napisał:

Ale jeśli Ronaldinho, Messi i Eto''o zagrają na
swoim normalnym poziomie, to żadna taktyka Liverpoolowi nie pomoże ;D


Jeśli zagrają... Eto być może będzie grał swoje, co do Ronaldinho wątpię. Jeśli gwiazdy Barsy grają słabo, Barsa staje się o wiele słabszym klubem.

Dnia 26.02.2007 o 16:08, walgierz napisał:

Realniej podchodząc do sprawy, to przyznaję, że zdecydowanym faworytem do awansu jest Liverpool,
choć myślę, że nie wygra rewanżu.


Okaże się niedługo, kto wygra. Tak czy tak mecz zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 17:13, hunter22 napisał:

Jeśli zagrają... Eto być może będzie grał swoje, co do Ronaldinho wątpię. Jeśli gwiazdy Barsy grają słabo, Barsa staje się o wiele słabszym klubem.

Barca ;P
Ronaldinho gra w kratkę. Nie można powiedzieć, że słabo. Po prostu nie prezentuje się tak dobrze jak w końcówce poprzedniego sezonu, ale nadal potrafi wkręcić każdego obrońcę. Messi dopiero wrócił po kontuzji i gra coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 18:24, walgierz napisał:

Barca ;P


Wiem, że Barca. Barsa to wersja spolszczona ;P

Dnia 26.02.2007 o 18:24, walgierz napisał:

Ronaldinho gra w kratkę. Nie można powiedzieć, że słabo. Po prostu nie prezentuje się tak dobrze
jak w końcówce poprzedniego sezonu, ale nadal potrafi wkręcić każdego obrońcę.


Oby w rewanżu nie "wkręcał" obrońców Liverpool''u jak w pierwszym meczu, bo wtedy mu to jakoś nie wychodziło. Wiem, każdy ma nieraz obniżkę formy, nawet "wielki" Ronaldinho...

Dnia 26.02.2007 o 18:24, walgierz napisał:

Messi dopiero wrócił po kontuzji i gra coraz lepiej.


Nie mówię, że gra źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ronaldinho gra słabo ,ponieważ jest otyły.Były nawet zdjęcia w z meczu z Liverpool''em(był w tedy gruby )i z 2003 r.(widać różnice) na fcb24.com.Dobra nieważne.Wrócił Eto''o i strzelił bramkę w meczu z Atletchic,miał asyste.Myślę że wygrają z Liverpool''em,choć przegrali u siebie,ale jeśli zagra Eto''o i Ronaldinho tak dobre spotkanie jak w meczu z Atletchic to mają wygraną na bank.Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować