Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Wszystko wskazuje na to, że niezależnie od końcowej pozycji na koniec sezonu, po jego zakończeniu Wisła Płock przestanie istnieć - Orlen zamierza wycofać się z finansowania ekipy piłkarskiej (i szczypiornistów także zostawia). To tak się zastanawiam, jeśli to prawda, to po cholerę oni będą grać na wiosnę? Niby nic nie jest przesądzone, ale spółka chce się bardziej zaangażować w sponsorowanie rajdowców... ciekawe ile prawdy jest w starej plotce sprzed paru miesięcy jakoby Orlen miał przyjść do Wisły... z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się było spodziewać, przecież Wisła z Płocka robiła firmie raczej antyreklamę ;) a tak całkiem serio Orlen to firma obecna na rynkach międzynarodowych i dlatego jeśli ma już wspierać jakąś drużynę , to taka która może zawitać choćby do LM. W mniejszych miastach nie da się zbudować wielkiego futbolu, w każdym bądź razie nie na długo, taka prawda. To dlatego Amica przeniosła się do Lecha, Legia ma już potężnego sponsora, nie ma ukrywać krakowskiej Wiśle tez sie jeden (przynajmniej) przyda. Do tej pory zastanawiam sie co robi KGHM w Lubinie, zamiast spróbować zainwestować choćby w Śląsk Wrocław. Drużyna z tradycjami i kibicami jest, stadion będzie wkrótce, może nawet Euro, trudno uwierzyć, że takie miasto nie ma dobrego klubu pierwszoligowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 12:26, .Darnok napisał:

ciekawe ile prawdy jest w starej plotce sprzed paru miesięcy jakoby
Orlen miał przyjść do Wisły... z Krakowa.


Tylko czy było by to trafne posunięcie .Sponsor możny ale rozdrobniony na wielu frontach .Sponsoruje wiele więc nie wiem czy sprawdził by się w Wiśle jako sponsor strategiczny .Jeśli zapowiedzi Lecha się potwierdzą to już za 2-3 lata na piłkę naprawdę trzeba będzie przeznaczyć wiele kasy .Mam także nadzieję że w końcu i do naszej ligi trafią zagraniczni sponsorzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puchar Ekstraklasy
GKS Bot Bełchatów 5-0 ŁKS Łódź
Dawid Nowak 26''
Tomasz Kłos (samobój) 30''
Dawid Nowak 50''
Dawid Nowak 59''
Chwalibogocki 79''

Tragedia Rycerze Wiosny, tragedia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po takim "wietrzeniu" kadry jakie miało miejsce zimą trzeba było się tego spodziewać, przecież wartościowych zienników dla zawodników, którzy odeszli nie sprowadzono i czego można oczekiwać od tego zespołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 14:57, Adidas66 napisał:

Po takim "wietrzeniu" kadry jakie miało miejsce zimą trzeba było się tego spodziewać, przecież
wartościowych zienników dla zawodników, którzy odeszli nie sprowadzono i czego można oczekiwać
od tego zespołu?


No chyba od tej przegranej niczego.
Po jesień można było celować na pierszą piątkę ale po tym meczu to coś mi ta wiara opadła.
Pozostaje mi tylko wierzyć w tej klub że to tylko puchar ekstraklasy a nie liga.
Bo może tam pójdzie lepiej.
Derby które na al. Unii 2 zagoszczą w 3 kolejce nie sądzę aby przy formie tych dwóch łódzkich zespołów były na najwyższym poziomie. Po ostatnich wynikach ŁKSu 0:2 0:5 i Wiedzewa 0:4 0:3 zauważam że forma tych łódzkich zespołów, wykazywać będzie że zamiast derbów pierwszoligowych będę 3-4 ligowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na poprawę formy do derbów można spokojnie liczyć i jestem pewien, że poziom spotkania nas nie zawiedzie. Poza tym piłkarze starają się pokazać z jak najlepszej strony w meczach o stawkę i zawodnicy obydwu zespołów pokarzą pełnię swoich możliwości, a wynik przewiduje podobny do tego wiosennego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 15:22, Adidas66 napisał:

Myślę, że na poprawę formy do derbów można spokojnie liczyć i jestem pewien, że poziom spotkania
nas nie zawiedzie. Poza tym piłkarze starają się pokazać z jak najlepszej strony w meczach
o stawkę i zawodnicy obydwu zespołów pokarzą pełnię swoich możliwości, a wynik przewiduje podobny
do tego wiosennego:)


Chyba jesiennego ?? :P
Ja uważam że albo będzie remis, albo wreszcie ŁKS wygra :)
Pojedynek będzie wyrównany, bo Widzew stracił Grzelaka a my Niżnika, Kłusa...
Tylko że to nie my rządzimy klubem tylko pracownicy i to oni pitolą całe zespoły, kupując niepotrzebnych a sprzedawając najlepszych.
Wkońcu kto mi zrobił z ŁKSu mały klub Oldbojów...ja chcę powrót Rycerzy WIosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację jesiennego, pory roku mi się pomyliły:) Z oldbojami masz rację, ale na dobrą sprawę Widzew to zespół bardzo młody i przez to niedoświadczony, nie wszystko można zastąpić ambicją, ale z drugiej strony doświadczenie potrzebne jest najbardziej w obronie. W ŁKS jest trzech stoperów z ogromnym doświadczeniem, choć z formą bywa różnie i to może być jego siła w rundzie wiosennej. Z kolei w Widzewie obronę będzie musiał "trzymać w kupie" Dayo Oshodogan, którego umiejętności na dobrą sprawę nikt dokładnie nie zna, epizod w AS Monaco o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 15:34, Adidas66 napisał:

Masz rację jesiennego, pory roku mi się pomyliły:) Z oldbojami masz rację, ale na dobrą sprawę
Widzew to zespół bardzo młody i przez to niedoświadczony, nie wszystko można zastąpić ambicją,
ale z drugiej strony doświadczenie potrzebne jest najbardziej w obronie. W ŁKS jest trzech
stoperów z ogromnym doświadczeniem, choć z formą bywa różnie i to może być jego siła w rundzie
wiosennej. Z kolei w Widzewie obronę będzie musiał "trzymać w kupie" Dayo Oshodogan, którego
umiejętności na dobrą sprawę nikt dokładnie nie zna, epizod w AS Monaco o niczym nie świadczy.


Masz rację z tym AS MOnaco.
Nieważne gdzie grał, tylko jak tam grał.
Przecież Grzesiek Rasiak grał w Totenhamie (epizodycznie) i co...??
I nic, bo grał tam raptem w paru meczach, potem go nie wystawiali.
Ale grał w Totenhamie...to jest coś... (mówili) :D
I to jest najgłupsze, oceniac zawodnika po klubach w jakich grał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Dayo zagrał w Monaco raptem cztery mecze w lidze, a potem co? Trzecia liga włoska, chociaż tam już grał w podstawowej "11". Obawiam się, że to może być kolejne "wzmocnienie" z Italii pokroju de Francesco, który już popija espresso we włoskiej knajpce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 20:21, DR.SIURAK napisał:

czesc obstawiłem mecze i jak zwykle chciałem pogrubic i nic z tego nie wyszło(pogon-łks)mozecie
przypomniec jak cie to robi?


Zaznaczasz tekst shift plus jakaś strzałka, albo po prostu kursorem, a nastepnie jak masz zaznaczony klikasz pogrubienie. :)
Zapamiętam, aby Ci to uwzględnić - ten typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 20:26, Vaxinar napisał:

> czesc obstawiłem mecze i jak zwykle chciałem pogrubic i nic z tego nie wyszło(pogon-łks)mozecie

> przypomniec jak cie to robi?

Zaznaczasz tekst shift plus jakaś strzałka, albo po prostu kursorem, a nastepnie jak masz zaznaczony
klikasz pogrubienie. :)
Zapamiętam, aby Ci to uwzględnić - ten typ.

dzieki,myslałem ze wciskam poprostu b.(w koncu sie naucze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się jaką cenę może mieć Skarb Kibica Przeglądu Sportowego Wiosna 06/07 ? Bo nie mogę dobrze na fotce okładki zobaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:47, Adidas66 napisał:

A kiedy to można take cudo nabyć? Bo umknęła mi jakoś ta informacja, myślę, że wiesz skoro
pytasz o cenę.


Jutro już w kioskach powinna być :)
I poto jest mi cena potrzebna bo chciałem skoczyć teraz do sklepu a nie wiem ile kasy odłożyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:38, wip_01 napisał:

Czy orientuje się jaką cenę może mieć Skarb Kibica Przeglądu Sportowego Wiosna 06/07 ? Bo nie
mogę dobrze na fotce okładki zobaczyć :D


Cena gazety z magazynem 4,90 zł, nakład 246 142 egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:56, spider88 napisał:

> Czy orientuje się jaką cenę może mieć Skarb Kibica Przeglądu Sportowego Wiosna 06/07 ?
Bo nie
> mogę dobrze na fotce okładki zobaczyć :D

Cena gazety z magazynem 4,90 zł, nakład 246 142 egzemplarzy.


Dzięki wielkie :)
Mam nadzieję że to 100% pewność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:58, wip_01 napisał:

Dzięki wielkie :)

Nie ma za co ;)

Dnia 01.03.2007 o 19:58, wip_01 napisał:

Mam nadzieję że to 100% pewność :D

Powiedzmy na 99% . Dobrze jest nie uprzykrzać Panu(Pani) życia w kiosku to zawsze odłożą .Nigdy nie mam problemu z kupieniem gazet .Ludziom szczena opada jak podchodzę do kiosku o godz. 18:00 i bez słowa dostaję Przegląd Sportowy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować