Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Nie sądzicie (pytanie retoryczne :P ) że Janasoi coś odbija?? Na mecz z USA wystawił w pierwszej połowie Dudka, który siedzin a ławce rezerwowych w Liverpoolu , a nie zwołał na ten mecz świetnie grającego Kuszczaka! Tak samo Piechnie (Korona Kielce the Best!!!) powinien dać szansę, chyba ze nie robi na nim wrażenia strzelenie 17 bramek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 21:13, natkasuper1 napisał:

Nie sądzicie (pytanie retoryczne :P ) że Janasoi coś odbija??

A niech robi co chce byleśmy zagrali w Finale :D
Za ewentualne niepowodzenia sądzić go będziemy potem. I on o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale grał przeciwko Chelsea, a to w końcu mistrz Anglii. Co innego gdyby grał przeciwko drużynie, która ma zamiar spaść do drugiej ligi. Wtedy zachowałby czyste konto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, przeciwko Chelsea. A widziałes te bramki? Tragedia. Jedna to była taka szmata, że aż mi wstyd sie zrobiło. Normalnie piłka Mu między rękoma przeleciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 21:15, HumanGhost napisał:

Świetnie grającego Kuszczaka powiadasz..ekhmm.. ile to On dziś bramek puścił? Dwie? ;-)



Hmmm... a dzisiaj on grał mecz ;) Nie czytałam dzisiejszego Przeglądu Sportowego :P. Ale poza tą "wpadką" to jest chyba nie gorszy od Dudka czy Boruca.
PS: Pupilkom mówimy NIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, każdy bramkarz musi puścić szmatę. Spójrz na Dudka w meczu z Man Utd puścił totalną szmatę, by potem błysnąć w finale Ligi Mistrzów. I teraz siedzi na ławce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak - do Mundialu jeszcze szmat czasu. Tenkto dziś jest dobry w maju może być beznadziejmny i na odwrót. O formie podyskutujemy w maju. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 21:19, HumanGhost napisał:

Tak, przeciwko Chelsea. A widziałes te bramki? Tragedia. Jedna to była taka szmata, że aż mi wstyd sie zrobiło. Normalnie piłka Mu między rękoma przeleciała.

Ale strzał był mocny. Ja bym mu nie wypominał tej wpadki. Dudek i Boruc puszczali już gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuszczak przy pierwszej bramce mógł ustawic sie lepiej to fakt, ale przy drugiej winiłbym również obrońców - Drogba i Cole w polu karnym zrobili co chcieli - efekt wiadomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sam oczom nie wierzyłem, Kryszałowicz strzelił 2 gole i został bohaterem meczu ;D
Wisła pokonała Groclin 2-1 i utrzymała pozycję lidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 03:24, .Darnok napisał:

No sam oczom nie wierzyłem, Kryszałowicz strzelił 2 gole i został bohaterem meczu ;D
Wisła pokonała Groclin 2-1 i utrzymała pozycję lidera.

Wyraźnie była lepsza, mogła wygrać z 5:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać jutrzejszego rewanżu na Camp Nou. Atmosfera gorąca od momentu pojawienia się chelsea w Barcelonie. Coś mi się wydaje, że będzie ostry mecz. Kto wygra to chyba nikt nie jest w stanie stwierdzić w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja takze :)
W zespole z Londynu zabraknie Del Horno i Essien''a (kolejne osłabienia) i dość prawdopodobne że całego meczu nie rozegra Frank Lampard...
Natomiast w składzie Dumy Katalonii nie powinno zabraknąc żadnej gwiazdy...

Miejmy tylko nadzieję, że Markus Merk nie będzie stronniczy i po meczu nie będzie trzeba wysłuchiwać komentarzy, imo bardzo dobrego trenera, Mourinho, który jednak należy przyznać że przegrywać on tak jakby nie potrafi, na temat pracy sędziego... Oby nie przyczynił się do zakończenia kariery tego bądź co bądź niezbyt starego niemieckiego sędziego (tak jak przed rokiem Anders Fiska)

Pozdro
VeB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 13:21, HumanGhost napisał:

Nie mogę się doczekać jutrzejszego rewanżu na Camp Nou. Atmosfera gorąca od momentu pojawienia
się chelsea w Barcelonie. Coś mi się wydaje, że będzie ostry mecz. Kto wygra to chyba nikt
nie jest w stanie stwierdzić w 100%.

Ja tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska otrzymała dodatkową pulę biletów na mecze piłkarskich mistrzostw świata z Ekwadorem i Kostaryką. To efekt rozmów przedstawicieli PZPN z kierownictwem Niemieckiej Federacji Piłkarskiej we Frankfurcie.

W wyniku dokonanych ustaleń strona polska otrzymała dodatkowe bilety na mecze polskiej reprezentacji z Ekwadorem (3678 biletów) i Kostaryką (3300 biletów). Ich dystrybucja odbędzie się w oparciu o zatwierdzone i zastosowane wcześniej zasady. Tym samym bilety przyznane mogą być jedynie osobom, które w dniach 3-31 stycznia 2006 roku złożyły za pośrednictwem strony internetowej PZPN poprawne zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować