Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Hmm czyżby ktos ważny przeczytał nasze wywody na temat kart kibica? Zobaczcie: http://sport.onet.pl/1273401,wiadomosci.html :-)
Nie wiem jak Wy, ale według mnie to jest dobry kierunek. Mam tylko nadzieje, że zbierają dane przed wydaniem tych kart i zrobią jakąś rejestrację elektroniczną przy wejściu na stadion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w ten sposob odnowili moje nadzieje ale nie wiem czy dadza szanse tym co chcieli isc na mecz z Niemcami.oby dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolporter-Korona pokonała przed chwilą nieoczekiwanie Legię 3-0 w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym PP, awansując tym samym do kolejnego etapu rozgrywek. Wojskowi dawno już nie stracili 3 bramek w jednym meczu - tylko czy oni byli tacy słabi, Korona taka silna, czy boisko tak tragiczne? W grze pełno było przypadku... dziwne, że w sobotę nie grała na tym stadionie liga, a teraz odbył się mecz pucharu... co nie zmienia faktu, że gospodarze byli drużyną wyraźnie lepszą.

A dzisiaj wieczorem wielki rewanż - Barca vs Chelsea. Prawdę powiedziawszy pierwszy mecz wywoływał u mnie więcej emocji, bo wynik był sprawą otwartą a tutaj Duma Katalonii powinna jednak spokojnie awansować dalej... teoretycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż licze na Barcelonę to nie wiem jaki będzie wynik spotkania. Ściany będą za Barcą, więc to dodatkowy atut. Mam tylko nadzieje, że mecz nie zamieni się w bezsensowaną przepychankę i łapanie rywala na kartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 19:31, HumanGhost napisał:

Hmm czyżby ktos ważny przeczytał nasze wywody na temat kart kibica? Zobaczcie: http://sport.onet.pl/1273401,wiadomosci.html
:-)
Nie wiem jak Wy, ale według mnie to jest dobry kierunek. Mam tylko nadzieje, że zbierają dane
przed wydaniem tych kart i zrobią jakąś rejestrację elektroniczną przy wejściu na stadion.


Przecież to jest pomysł stary jak świat, także w Polsce. Korona jest i tak do tyłu, bo ostatnio zaczyna być moda na elektroniczne chipy, spełniające identyczną rolę niż standardowe karty kibica. Niestety, one również niosą ze sobą poważne ryzyko - system sprawdzający może się spieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:07, .Darnok napisał:

a tutaj Duma Katalonii powinna jednak spokojnie awansować dalej... teoretycznie.

Oby, oby :)
Ja już zapasy na mecz mam gotowe. Gardło i tak zedrę, ale mam nadzieję, że z radości :)
Swoją drogą, ciekawe ile jest prawdy w pogłoskach o przymiarkach przejścia Lamparda do Barcy. Niewątpliwie byłby to hit transferowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcelona - Chelsea

Chciałbym zauwazyc ze rok temu w pierwszym meczu obu tych druzyn takze byl wynik 2-1 dla Barcelony...
Chociaz wtedy rewanz odbywal sie na Stamford Bridge... Na niekorzysc Barcelony...

Patrzac na moj podpis nie mozna nie zgadnac komu kibicuje...
Lecz uwazam ze Chelsea (mimo calej tej kasy Romka) to świetny zespół... 2 tygodnie temu... głupi faul del Horno i gra w 10 przez ponad 50 minut... Ale i tak zdołali strzelić bramkę i to pierwsi! Także teraz , gyd będą grać w 11 cały mecz (mam nadzieje) będzie wynik 2-1 dla Chelsea, po dogrywce wynik sie nie zmieni...
A w karnych wygra Barcelona... ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:09, HumanGhost napisał:

Chociaż licze na Barcelonę to nie wiem jaki będzie wynik spotkania. Ściany będą za Barcą, więc
to dodatkowy atut. Mam tylko nadzieje, że mecz nie zamieni się w bezsensowaną przepychankę
i łapanie rywala na kartki.

Hit murowany , szkoda tylko że tak wcześnie . Te dwie drużyny mają podobne szczęście gry ze sobą jak Polska z Anglią :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:22, walgierz napisał:

(...)
Swoją drogą, ciekawe ile jest prawdy w pogłoskach o przymiarkach przejścia Lamparda do Barcy.
Niewątpliwie byłby to hit transferowy :)


Zerowe. Zwykła gra psychologiczna.
Prędzej do Katalonii zawita Henry z Arsenalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:39, .Darnok napisał:

Prędzej do Katalonii zawita Henry z Arsenalu.

O, to byłoby coś...
Henry to piłkarz bardzo pasujący do gry Barcy.
Ale szczerze wątpię, żeby coś z tego wyszło. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:39, .Darnok napisał:

Zerowe.


Dlaczego zaraz zerowe? Jesli do Chelsea przyjdzie Ballack to kto wie... Zresztą czytałem chyba w Przeglądzie Sportowym, że Lampard marzy o grze w Barcelonie, kupił podobno tam willę...

Oczywiscie to mogą być tylko spekulacje i domysły ale w przypadku Beckhama i jego transferu do Realu tez było podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 17:21, Chaszu napisał:

(...)
Dlaczego zaraz zerowe? Jesli do Chelsea przyjdzie Ballack to kto wie... Zresztą czytałem chyba
w Przeglądzie Sportowym, że Lampard marzy o grze w Barcelonie, kupił podobno tam willę...


Lampard obok Terry''ego to symbol Chelsea, ubóstwiany przez kibiców i - co chyba najważniejsze - uważany przez Mourihno za najlepszego gracza w swoim zespole. Poza tym czy Romuś chciałby się pozbyć takiego gracza? Finansowo jest przecież niezależny. Chyba, że Lampard faktycznie marzy o grze w Barcelonie i na siłę będzie starał się opuścić The Blues.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Chelsea, lecz nie zmienia to faktu, że jest to barzdo groźna drużyna. W tamtym roku Barcelona też wygrała pierwszy mecz-mimo to odpadła z LM. Nie znaczenia większego, że grają na Camp Nou-są to dwie druzyny, które swobodnie mogą wygrywać za równo u siebie jak i na wyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Kolporter vs. Legia to moje zdziwienie było dość duże mimo, że zawsze uważałem, że mogą być czrnym koniem ligi. Co do Barca vs. Chelsea to nie jestem zagorzałym fanem żadnej z tych drużyn, tak więc żadnej nie kibicuje :D Ale myślę, że wygra Barca ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w Champions League super widowiskowy meczyk na Camp-Nou pomiędzy Barcą a Chelsea :D Mimo, że nie ma bramek po pierwszej połowie, to mecz ogląda się po prostu wspaniale !!! A to wszystko głównie za sprawą Ronaldinho i jego doskonale dokładnych a zarazem bardzo widowiskowych zagrań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mieliśmy triumf piękna piłki nad nudnym kunktatorstwem. Niech Mourinho swoje pajacowanie zostawi na ligę angielską. A od Rijkaarda to może się uczyć :)))
No i jeszcze słowo o Ronaldinho. Ten, kto uważał, że nie należy mu się Złota Piłka, niech porówna go z beznadziejnym dzisiaj Lampardem. To jest geniusz. Pokazuje jak można się bawić i jednocześnie grać wspaniały mecz.
A na sam koniec sędzia uraczył nas karnym z kapelusza, ale widać chciał sprawić przyjemność Angolom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 22:42, walgierz napisał:

A na sam koniec sędzia uraczył nas karnym z kapelusza, ale widać chciał sprawić przyjemność
Angolom...


Dokładnie !!! :/ Ten wślizg obrońcy ewidentnie w piłkę a nie w nogi napastnika... Po prostu prezent dla od sędziego, dla zmieszanej z błotem Chelsea :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować