Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2006 o 22:52, Kukowsky napisał:

Juventus awansował dzięki błędowi bramkarza Bremy! Hura Juve Victoria! 2-1 dla Juve...


Forza Juve !
kamień spadł mi z serca jak zobaczyłem przed chwilą wynik bo jak patrzyłem do przerwy to nie było ciekawie...
mam nadzieje że finał będzie barca-juve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwóch czy trzech na spalonym i sędzia daje karnego... ehhh... chyba na otarcie łez Murinho ;P
Chealse prawie nie było w tym meczu, poza kilkoma zrywami. Jedyne co im wyszło to obrona.
Akcje Ronaldinho - majstersztyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 22:52, Kukowsky napisał:

Juventus awansował dzięki błędowi bramkarza Bremy! Hura Juve Victoria! 2-1 dla Juve...


Fatalny blad w ostatnich minutach gry... Szkoda Werderu, bo uwazam, ze w dwumeczu byli druzyna lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barca przeszła - dobrze jest, teraz tylko niech wygra drugi mój ulubiony klub - Bayern Munchen. Pierwszy meczyk 1 : 1, mam nadzieję, że awansują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parodyczny ten karny był. W ogóle nie było faulu, Terry to równie dobry aktor co Drogda. Chelsea przegrała, bo zapomniała, że nie tylko aktorstwo się liczy i stan tan konta. Trzeba mieć też wolę walki. Ale jakoś tak ogólnie cienko Chelsea wczoraj grała - Terry nie popisał się niczym szczególnym, Drogba tylko jedna szansa. Jedynie w pierwszej połowie dobrze grał Makelele i Cole.
Tak czy siak Barca jest w ćwierćfinale. I dobrze. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, niby mówią, ze tam druga noga zahaczyła i karny byl. Tyle że jak mamy tak drobiazgowo rozpatrywać każdy wślizg to może od razu wprowadzić przepis, że wślizgi są zabronione? Bo praktycznie jest niemozliwe tak wykonać wślizg, żeby trafić tylko piłkę. A zresztą i tak wcześniej był spalony.

http://sport.onet.pl/1274351,wiadomosci.html

Ten człowiek sie nigdy nie zmieni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 20:29, paweusz napisał:

Mówiłem dziś kumplowi, że Korona będzie się liczyła w walce o czołowe miejsca w lidze poza
Legią i Wisłą - skrzywił się i powiedział, że nie bardzo. A tu pięknie Kielce "łyknęły" Legię
:D


Zobaczymy czy będzie tak samo w lidze, jak zagrają na normalnej murawie. Bo na razie to stadion Korony jest jak Media Markt - powinni tego zabronić :P Co Legii nie usprawiedliwia, bo zwyczajnie mecz odpuściła. Chociaż też PP własciwie ma zerowy prestiż - takie kluby jak Legia i Wisła koncentrują się na lidze, PP traktując ulgowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meczny nudny jak cholera, w sumie spodziewałem się, że nie będzie to takie widowisko jak 2 tygodnie temu, ale jednak spodziewałem się po Chelsea większej woli zwycięstwa... w sumie gdyby nie popisowe sztuki Ronaldihno, to nie byłoby specjalnie co oglądać. Jednak mimo wszystko kolejny raz mogliśmy zobaczyć, co znaczy w praktyce słowo geniusz.

Cholera, a włoscy szczęściarze oczywiście walnęli bramke zwycięską w 89 minucie po katastrofalnym błędzie bramkarza Werderu :/ No przecież szlag mnie trafi z tymi cholernymi włoski zespołami, co jeden to gorszy... oby dzisiaj Milan odpadł z rywalizacji, a Juventusowi te pieprzone szczęście powinno się skończyć w ćwierćfinale.

Z kolei Villareal awansując do ćwierćfinału osiągnął już największy sukces w swojej historii. Było trochę nerwówki z ich strony, ale sami są sobie winni - nie potrafili wykończyć takich sytuacji, że pod koniec już się nawet komentator z nich naśmiewał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam o opcję edytowania postów... jak sie pisze wiadomość odchodząc kilkakrotnie od kompa to potem wyskakują takie kretyńsko wyglądające powtórzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

~~Ja tam ciągle wierzę w wygraną Realu Madryt...Możecie myśleć co chcecie ale ja liczę na niego!!
Może wszyscy teraz kibicują Juve lub Barcy,ale to niedługo może się skończyć...
To jest coś w stylu trendy--->>>to wszystko dzięki dobrej grze tych drużyn...
A może to "działalność"gwiazd poszczególnych drużyn(Barca---Eto''o i [oczywiście:PP] Ronaldinho)
Wiem ,że Ronaldinho jest genialny,Ibrahimowicz strzela piękne gole,ale ja i tak nie będę kibicował im "całym sercem"tak jak kibicuję Realowi!!Może będę kibicował potengom piłkarskim licząc na dobrą grę:D


Sorry za wszystkie błędy,które wystąpiły lub nie...
Jeśli kogoś uraziłem(a nie miałem takiego zamiaru)też przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 00:18, Luk15 napisał:

Acha jeszce zapomnialem o tym FC LIVERPOOL MUSI WYGRAC MUSI!!!

Mam trochę inne podejście do tej drużyny i byłbym szczęśliwy gdyby odpadli, chyba że Dudek wrócił by do składu bo z tymi zawodnikami i stylem gry poprostu nie zasługują na Ligę Mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 10:51, BiG MaStEr napisał:

~~Ja tam ciągle wierzę w wygraną Realu Madryt...Możecie myśleć co chcecie ale ja liczę na niego!!
Może wszyscy teraz kibicują Juve lub Barcy,ale to niedługo może się skończyć...
To jest coś w stylu trendy--->>>to wszystko dzięki dobrej grze tych drużyn...
A może to "działalność"gwiazd poszczególnych drużyn(Barca---Eto''o i [oczywiście:PP] Ronaldinho)
Wiem ,że Ronaldinho jest genialny,Ibrahimowicz strzela piękne gole,ale ja i tak nie będę kibicował
im "całym sercem"tak jak kibicuję Realowi!!Może będę kibicował potengom piłkarskim licząc na
dobrą grę:D


upraszczasz - to, ze siętacy "niedzielni" kibice znajdą to jasne, zawsze czarna owca sietrafi. Jednak są tacy, którzy kibicuja Barcy oddawna, pamiętają jak gral tam Sergi, Louis Enrique, Guardiola, pamiętają Ronaldo, Saviolę, Rivaldo. Podobnie z Juventusem - sątacy, ktorzy kibicowali zanim ktokowliek wiedzial, ze taki Ibrahimowicz piłke kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 12:21, Bambusek napisał:

Podobnie z Juventusem - sątacy, ktorzy kibicowali zanim ktokowliek wiedzial, ze taki Ibrahimowicz piłke kopie.


Dokładnie, np. ja. :-) Od małego jestemkibicem Milanu, Juventusu i Celticu. Barcelonę lubię, choć bardziej ze względu na poszczególnych piłkarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ODPOWIEDŹ NA POSTA DODANEGO PRZEZ HumanGhost

Dokładnie, np. ja. :-) Od małego jestemkibicem Milanu, Juventusu i Celticu. Barcelonę lubię, choć bardziej ze względu na poszczególnych piłkarzy.


Czyli komu ty tak naprawdę kibicujesz??Tak z "całego serca"??!!
Co byś zrobił gdyby np.w finale Champions League spotkały dwie Twoje "ulubione" drużyny Juve i Milan??
Oczywiście każdy ma swoje zdanie...
Płakałbyś i się cieszył??!!
Ja tylko uważam,że to trochę nie zrozumiałe...
Juve i Milan walczą od wielu sezonów o laury na boiskach Włoch jak i Europy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować