Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 22:20, mattex napisał:

Sorki nie wiedziałem .

Daruje. Nawet moi przyjaciele potrafią sie pomylić i z rozpędu nazwać mnie "chłopem"

Dnia 12.04.2007 o 22:20, mattex napisał:

A jak myślisz czy Tottenham zdoła strzelić jeszcze 2 bramki bo ja
uważam że nie :)

Wątpie, ale nie przekreślam Tottenhamu. Uważam po prostu, że Sevilla sie weźmie za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 22:47, Be-Yacz napisał:

sevilla nie dojdzie do finalu. w polfinale soldado pyknie jej pare bramek i do widzenia :P


Oj tak, tak sobie wmawiaj :P
Jakbym jakieś dziecko neo słyszał, ktore dopina sie do zdania tylko aby napisać pare wyrazów ze to jego klub jest najlepszy. Daj sobie spokój.
"Soldado pyknie pare bramek" tak...?? To czemu w lidze Osasuna jest dopiero 14 i przegrała z Realem. W końcu jezeli ma Soldado to powinna byc już w drodze po mistrzowstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:42, Madia napisał:

Ja myśle, ze Łęczna dostała najgorzej bo sie nie przyznała... też uważam, że to nie fair bo
Arka była najbardziej w tym gównie i jak już do trzeciej to oboje... co do tych klubów wymienionych
przez Ciebie powyżej... nie martw sie też ich sprawiedliwość dosięgnie :D


Oby ,bo ja jestem za degradacją jak najniżej ale wszystkich bądz chociaz wiekrzości zamieszanych a nie 2 klubów z 1 ligi tylko.Dziwna teraz jest sytuacja bo każde media podaja inaczej co do ew.spadku z 1 ligi.Niektórzy mówią że jesli spadniemy z 1 ligi w tym roku to zagramy w 4 lidze,inne media że i tak zostajemy przesunieci na koniec tabeli po sezonie i i tak na bank gramy w 3 a jeszcze inne ze i tak zostajemy przesunieci i gramy w 4.Prezes WD powiedzial ze uwaza to za glupote to przesuwanie nas ale tak jest wdl przepisow od wczoraj ale mysle ze zostanie to zmienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiło się, że Artur Boruc może zagrać w Aresenalu, Bayernie czy nawet w AC Milan - a tu nagle wyskakuje z propozycją Aston Villa z konkretną kwotą 6 mln euro za naszego reprezentacyjnego goalkeeper''a. To tylko propozycja, ale jeżeli prawdziwa to nie sądzę żeby Artur nie przemyślał tej propozycji. Oto źródło http://sport.onet.pl/0,1248708,1518398,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 06:56, wip_01 napisał:

To czemu w lidze Osasuna jest dopiero 14 i przegrała
z Realem. W końcu jezeli ma Soldado to powinna byc już w drodze po mistrzowstwo.


Dlaczego przegrała z Realem? Ponieważ Real jest jedynym hiszpańskim klubem, który zabrania wypożyczonym z ich klubu zawodnikom grac przeciwko ich drużynie... Od kiedy tak robią? Od czasu kiedy wypożyczony do Monaco Morientes wyeliminował ich z Ligi Mistrzów... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 09:28, paweusz napisał:

Mówiło się, że Artur Boruc może zagrać w Aresenalu, Bayernie czy nawet w AC Milan - a tu nagle
wyskakuje z propozycją Aston Villa z konkretną kwotą 6 mln euro za naszego reprezentacyjnego
goalkeeper''a. To tylko propozycja, ale jeżeli prawdziwa to nie sądzę żeby Artur nie przemyślał
tej propozycji. Oto źródło http://sport.onet.pl/0,1248708,1518398,wiadomosc.html


Hmmm... Ale przecież Aston Villa jeszcze tych 6 mln nie zaproponowała, jedynie wyraziła zainteresowanie:) To media spekulują o takiej sumie:) Ale gdyby taka oferta przyszła, w jakimś stopniu na pewno będzie ciekawa, jednak nie sądzę, żeby Artur chciał z niej skorzystać, a to dlatego, że byłaby ona krokiem w tył. W końcu tym przejściem raczej przekreślił by swoje szanse na grę w Lidze Mistrzów... Ale kto wie co będzie, poczekamy parę miesięcy i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 22:57, pretorianie napisał:

Ha, chociaż Werder Bremen przeszedł dalej. Popchnęli Alkmaar 4:1


To było wiadome żę Werder Brema pokona Alkmaa no ale że 4:1 to też dobtry wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 14:10, mattex napisał:

To było wiadome żę Werder Brema pokona Alkmaar no ale że 4:1 to też dobtry wynik :)

Nigdy nie ma pewnych wyników, to jest piękne w piłce nożnej, że jest nieprzewidywalna. Chociaż stawiałem także, iż Werder awansuje. Trochę mnie zaskoczyło odpadnięcie Benfici z Espanyolem, ale tak bywa. Najchętniej obejrzałbym finał Werder Bremen - FC Sevilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2007 o 14:19, paweusz napisał:

. Najchętniej obejrzałbym finał Werder Bremen - FC Sevilla.


No masz racje taki finał byłby piękny obie drurzyny grają piękna piłkę jeśli dojdzie do takiego finału moim faworytem bedzie FC Sevilla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomyślcie też czasem o polskiej lidze i naturalnie o przyszłym mistrzu i drużynie ktora awansuje do ligi mistrzów-GKS Bełchatów . I pomyśleć że to dopiero jego początki w lidze. Za kilka lat będzie równał sie z takimi sławami jak MU czy real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 14:39, bezimienny15 napisał:

pomyślcie też czasem o polskiej lidze i naturalnie o przyszłym mistrzu i drużynie ktora awansuje
do ligi mistrzów-GKS Bełchatów . I pomyśleć że to dopiero jego początki w lidze. Za kilka lat
będzie równał sie z takimi sławami jak MU czy real

No bez przesady. Przykro mi to mówić, ale GKS przegrał z Odrą bez Garguły. Ciekawe co będzie, gdy odejdzie.
Jednak pamiętaj o tym, że Bot grałby w 2 rundzie eliminacyjnej do LM jako drużyna nierozstawiona. Mogła by trafić na dość dobry klub typu Sparta Praga, albo Panathinakos. A już nie mówie o trzeciej fazie: kluby typu Arsenal Londyn, Liverpool, Valencja są nieosiągalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm... to możliwe, lecz na jakiej podstawie stwierdzasz, że przez aż tak długi czas żadna z polskich drużyn nie zakwalifikuje się do fazy grupowej LM ? Może nasz futbol nie stoi na takim poziomie jak zachodnioeuropejski, ale to chyba zbyt duży szat czasu by stwierdzić, że na pewno żaden polski klub nie zagra w tym czasie. Jest to mozliwe, ale na pewno bez walki się nie obedzie. ;) Mam nadzieję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 14:53, Ecko09 napisał:

Ja ci mówię, że jeszcze przez kilkanaście następnych lat w LM nie będzie żadnej polskiej drużyny.


No masz racje popieram twoją wypowiedź Polskie druzyny są zasłabe żeby grać w Europejkich pucharach zarówno w Pucharze UEFA jak i oczywiście Lidze Mistrzów . Nie wiem co powinni zmienić w ekstraklasie ale coś powinni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 15:39, mattex napisał:

No masz racje popieram twoją wypowiedź Polskie druzyny są zasłabe żeby grać w Europejkich pucharach
zarówno w Pucharze UEFA jak i oczywiście Lidze Mistrzów . Nie wiem co powinni zmienić w ekstraklasie
ale coś powinni :)


Wg mnie powinno się zakładać szkółki piłkarskie, aby trenować dzieci. Przecież w wieku szkolnym wszyscy grają w nogę, a później nic z tego nie ma. Ale chyba PZPN ma to gdzieś i nie bardzo im się śpieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować