Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 20:47, Erton napisał:

Nie no on w ogole jest dobry. Nie kiwa sie tak widowiskowo jak CR7 ale tak samo skutecznie.


Nie do końca. Zauważ gdzie gra Qeresma a gdzie Ronaldo.
Żeby w Anglii takie cuda wyczyniać to trzeba dwa razy szybciej z nogami uciekać bo można je mieć urwane po zagraniach takich drwali jak np. Ben Tchatcher

Dnia 13.04.2007 o 20:47, Erton napisał:

No fakt jest to subiektywizm ale nawet jesli Quaresma bylby gorszy to i tak lepiej kupic jego
4 razy taniej niz Ronaldo ktory pewnie straci forme najdalej za 2 sezony i nie bedzie co z
nim zrobic.


Spadek formy może spotkać każdego piłkarza.
Co z nim zrobić za dwa lata jak forma będzie kiepska??? Dać odpocząć. Więcej urlopu i mniej meczów. To potrafi Ferguson. Swego czasu w środku sezonu wysłał Beckhama na Kajmany bodajże na dwa tygodnie, potem Keano wysłał do Irlandii co by se z rodziną posiedział a Giggsowi zakazał zbliżać się do Old Trafford.

Dnia 13.04.2007 o 20:47, Erton napisał:

Skrzydla Robinho- Quaresma to byloby cos. A jeszcze wspierani z tylu przez Cicinho
i Marcelo to juz w ogole.


A przede wszystkim trener który da im wolną rękę i ktoś w środku bo będą walić w nich jak w bęben:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 20:51, PJ MW napisał:

Ale piękny był mecz Totenhamu i Sevilli, Totenham grał z całych sił i od początku mu kibicowałem,
ale żeby nie wypaść musiał wygrać 4: 2, szkoda, że Sevilla wygrała, bo broni tytułu sprzed
roku i jakby znowu wygrała, to zaczynało by się robić nudno.

A ja sie nie zgodze! z LM odpadły wszystkie kluby hiszpańskie wieć dobrze jakby w UEFA znowu triumfował zespół z hiszpani czyli Sevilla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,wid,8818493,wiadomosc.html?rfbawp=1176495107.512

Co za idiotyzm, za przeproszeniem. Beznadziejna decyzja. Równie dobrze mogliby zostawić Wdowczyka, bo ta zmiana niczego nie wniesie. Wniosek z tego że w tym sezonie się już poddali, ale Zieliński, z całym moim szacunkiem dla tego piłkarza, trenerem pokazał już że jest marnym. Chyba że czogoś tam się nauczył na tych stażach, chociaz pewnie pokazałby to jako asystent. Nie rozumiem za bardzo co Legia chce osiągnąć taką zmianą ? Może liczą na jakoś świeżość jak zawsze przy nowym trenerze ... ale to przecież nie jest nowy trener... bezsens..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOT jako ze z tego samego wojewódzwa a wiec miejscowi oto daliśmy ci kolejne 2 punkt do przewagi nad Zagłębie. Skorzystaj z tego jutro i wygraj kolejny mecz aby mieć już tych punktów 5 :P
A mi pozostaje sie cieszyć ze w składzie są gracze pokroju Kizys i Marcinki no i jeszcze Hajto, dzięki którym w 81'' wyrównano wynik na 1:1. Nie przypilnowano Chałbińskeigo no i strzelił sobie bramkę :P
Teraz pozostaje mi czekać na jutrzejsze wyniki, zeby tylko utrzymać sie na jakieś wysokiej pozycji (powyzej 6) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak Górnik Zabrze poradzi sobie z następnym rywalem Odrą Wodzisław. Mam nadzieje że Górnik wygra stawiam że bedzie Odra Wodzisław - Górnik Zabrze 0:2:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 22:27, kolektor napisał:

Mam nadzieję że z potknięcia Zagłebia skorzysta w tej rundzie KK Kielce i zrówna się z nim
punktami. Oby tak było.

nie nie nie,nie ma takiej opcji,jutro pokonujemy Korone w Łęcznej.Kolektor ty z Kielc?Wybieracie się do nas na wyjazd?Pozdro dla was mam nadzieje że kibice Korony licznie pojawią się jutro u nas na stadionie.Daleko w końcu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem jakiś mecz nie wiem jaki chyba west bromwich-sheffield 0:1 no cóż kilka ładnych akcji no i gol który był zupełnie przypadkowy.Piłkasię potoczyła w polu karnym a bramkaż nie zareagował na czas.Znaczy wybił piłke ale gdy już była poza linią bramki.A w późniejszym czasie zaatakował piłkarz poza polem karnym i dostał żółtą dziwny gość.

Jutro jest również mecz Lecha z groclinem obie drużyny są dobre ale lech najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim quresma ma lepsze dosrodkowania i strzaly zza pola. a to bardzo wazne sprawy dla prawego pomocnika. w angiecie portugalskiego dziennika 68% kibicow chce by to QUARESMA gral na prawej pomocy w reprezentacji, wiec to cos o czyms swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mam nadzieje że

Dnia 13.04.2007 o 23:54, mattex napisał:

Górnik wygra stawiam że bedzie Odra Wodzisław - Górnik Zabrze 0:2:)))

Ja też mam nadzieje na zwycięstwo Górnika. NIepamiętam jak wysokie zwycięstwo Górnika obstawiłam w Lidze Typerów, ale taki wynik jak Ty podajesz jest możliwy ;)

Co do meczu Korony z Łęczną... obstawiam wygraną Korony :D

BTW. I oczywiście zwycięstwo mojej Wisły w Szczecinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 09:20, Madia napisał:

Ja też mam nadzieje na zwycięstwo Górnika.
Co do meczu Korony z Łęczną... obstawiam wygraną Korony :D
BTW. I oczywiście zwycięstwo mojej Wisły w Szczecinie


No ja też myśle że Korona poradzi sobie z Lęczną i wysoko wygrają :) No a Wiała mam nadzieje poradzi sobie z Pogonią Szczecin ale najbardziej bede kibicował Górnikowi Zabrze wkoncu to mój klub :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 09:37, mattex napisał:

No ja też myśle że Korona poradzi sobie z Lęczną i wysoko wygrają :)

Ja wole, żeby Korona wygrała mimo iż w tym momencie Wiśle pasowałby albo wygrana Łęcznej. Po prostu po tym co sie wydało na temat Łęcznej straciłam cały szacunek do tego klubu. Nie musi być wysoko, wystarczy 1-0

>No a Wiała mam nadzieje

Dnia 14.04.2007 o 09:37, mattex napisał:

poradzi sobie z Pogonią Szczecin

Ja też mam nadzieje, ale pewności nie mam bo widziałeś co Wisła robiła ostatnio.

>ale najbardziej bede kibicował Górnikowi Zabrze wkoncu to

Dnia 14.04.2007 o 09:37, mattex napisał:

mój klub :)))

Ma sie rozumieć ;) w I lidze Górnik to mój drugi klub zaraz po Wisełce rzecz jasna ;) powodzenia z Odrą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 00:09, Manieklbl napisał:

nie nie nie,nie ma takiej opcji,jutro pokonujemy Korone w Łęcznej.Kolektor ty z Kielc?Wybieracie
się do nas na wyjazd?Pozdro dla was mam nadzieje że kibice Korony licznie pojawią się jutro
u nas na stadionie.Daleko w końcu nie ma.


Okolic Kielc. Takie małe miast Jędrzejów ;D No ale to jedyna drużyna w Orange Ekstraklasie ze Świętokrzyskiego więc wszyscy są za KKK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 09:43, Madia napisał:

Ja też mam nadzieje, ale pewności nie mam bo widziałeś co Wisła robiła ostatnio.

>ale najbardziej bede kibicował Górnikowi Zabrze wkoncu to
> mój klub :)))
Ma sie rozumieć ;) w I lidze Górnik to mój drugi klub zaraz po Wisełce rzecz jasna ;) powodzenia
z Odrą :D


Wiesz ja tez nie wieżyłem że Górnik wygra z Legia a wygrał mógł wygrać 2 :0 ale sędzia nie uznał 1 bramki . Wisła tez może sie podniesie chociaż ostatnio nie gra z a dobrze ale trzeba wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 08:42, Be-Yacz napisał:

przedewszystkim quresma ma lepsze dosrodkowania i strzaly zza pola. a to bardzo wazne sprawy
dla prawego pomocnika.


No teraz to przydzwoniłeś niczym Beckham z karnego w meczu z Turcją.
Chyba dawno nie oglądałeś regularnie MU i Premiership. Zobacz jakie pociski zza pola karnego wali CR7 to może zmienisz zdanie.

Dnia 14.04.2007 o 08:42, Be-Yacz napisał:

w angiecie portugalskiego dziennika 68% kibicow chce by to QUARESMA
gral na prawej pomocy w reprezentacji, wiec to cos o czyms swiadczy


Nie wątpię w to. Będąc Portugalczykiem też bym odpowiedziała na te pytanie w ten sposób. Bo CR7 może swobodnie grac na lewej stronie, może grać w ataku na szpicy czy jako ofensywny środkowy.

Zaręczam ci że na pytanie "Który z nich powinien grać na prawej stronie, ale miejsce jest tylko dla jednego?" jakieś 80% Portugalczyków wolałoby CR7.

Tylko nie myśl sobie że uważam Quresme za kartofla, bo to zawodnik Europejskiego formatu a CR7 to klasa Światowa w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 10:18, mattex napisał:

Wiesz ja tez nie wieżyłem że Górnik wygra z Legia a wygrał mógł wygrać 2 :0 ale sędzia nie
uznał 1 bramki . Wisła tez może sie podniesie chociaż ostatnio nie gra z a dobrze ale trzeba
wierzyć :)

Ja wierzyłam że Górnik conajmniej zremisuje. A dowiedzialam się o tym co sie stało jak byłam na meczu z Lechem. Oczywiście Górnik dostał brawa od nas :D dopiero potem sie dowiedziałam, że Włodarczyk nie trafił do pustaka :D ja oczywiście wierzę w Wisłe :D Zlejemy Pogoń ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to moze krótko skomentuje... LOOOOOOOOOOOL

w tym sezonie cr7 nie strzelil zadnej bramy "pociskiem" o ktorym wspomniales, a quaresma z fałsza już 3 strzelił. jak już mówiłem ma lepsze dośrodkowania. cr7 to magik i szpanerek. duzo kreci malo sie dzieje. jak quaresma chce cos zrobic to poprostu to robi. mu ogladam zawsze jak pokazuja na c+, a i porto czesto i uwazam ze quaresma jest naprawde genialny. tyle na ten temat :). aha i nawet jak oglada sie kompilacje to quaresma robi wieksze wrazenie. kompilacje to zaden wyznacznik ale warto o tym wspomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 10:03, kolektor napisał:

Okolic Kielc. Takie małe miast Jędrzejów ;D No ale to jedyna drużyna w Orange Ekstraklasie
ze Świętokrzyskiego więc wszyscy są za KKK :D


Nie mam miłych wspomnień związanych z twoim miastem,2 lata temu na powrocie z Zakopanego rozbiłem się tam samochodem będąc na feriach z kolegą i jego rodzcami.Na mojego tate czekaliśmy w Jędrzejowie 4h bo była naprawde fatalna pogoda xD

o 18 meczyk mam nadzeje na zwycięstwo nad Korona :D Niepoprawny obtymizym ale tylko to nam pozostało po degradacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 11:20, Manieklbl napisał:

o 18 meczyk mam nadzeje na zwycięstwo nad Korona :D Niepoprawny obtymizym ale tylko to nam
pozostało po degradacji.

No tak. Nadzieje mieć musicie. Jeszcze odwołanie można złożyć, ale wątpie żeby coś to dało. W sumie Polkowice za te 60 ustawionych spotkań też powinni dostać 2 ligi w dół, ale cóż... swoją drogą ciekawe, czemu Górnik nie poszedł na współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować