Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 11:03, Be-Yacz napisał:

ja to moze krótko skomentuje... LOOOOOOOOOOOL
w tym sezonie cr7 nie strzelil zadnej bramy "pociskiem" o ktorym wspomniales, a quaresma z
fałsza już 3 strzelił.


Dam ci link do tej żadnej.
http://www.youtube.com/watch?v=N719wwxmR3A

Piękny fart nie ma co. Kurde no zeszła mu a bramkarz był ślepy.

A tutaj masz kilka innych fartów.

http://www.youtube.com/watch?v=tel3_UCtTQU&mode=related&search=

Dnia 14.04.2007 o 11:03, Be-Yacz napisał:

cr7 to magik i szpanerek. duzo kreci malo sie dzieje.


No kompletne nic się nie dzieje z gry CR7. No zero. Tak właściwie nie wiem po kiego grzyba on biega po boisku przecież tylko przeszkadza w grze MU i Reprezentacji.
Co to jest dwadzieścia kilka bramek i kilkanaście asyst. Pikuś. W końcu to tylko 25% dorobku całej drużyny.

Dnia 14.04.2007 o 11:03, Be-Yacz napisał:

jak quaresma chce cos zrobic to poprostu to robi....


Wiesz co wygrałeś.
Na ciemnotę nie mam argumentów. Skora wiesz lepiej od dziennikarzy trenerów i kibiców to nie mogę z tym polemizować. Poza tym co tu dużo gadać. Jesteś specjalista od piłki i tylko szkoda że trochę ślepy ale co tam wiesz lepiej.

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie. nie macie quaresmy to lubicie cr7. ja tam za cristiano zawsze przepadalem, ale jednoczesnie zawsze uwazalem ze jest przereklamowany. w tym sezonie rzeczywiscie strzela duzo bramek, ale jednak quaresma to bardziej kompletny pomocnik, bo cr7 to raczej cofniety napastnik niz pomocnik. co do bramki to mialem na mysli z gry, a nie ze stalego fragmentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wypowiem co do tępienia korupcji i co do tego co napisał Be-Yacz o Milanie. Że to parodia że są w Serie A? Może. Ale patrz co sie dzieje w Polsce. Jeszcze sie okaże, że Kszo zostanie w II lidze (wg obecnej decyzji są na to szanse).

A co do cr7 a Quaresmy... osobiście nie śledzę losów Quaresmy więc na temat jego podań czy strzałów nie jestem w stanie sie obiektywnie wypowiedieć. Co do cr7... nie podpasił mi styl jego gry od początku. Wole Kake, Messiego czy Lamparda. Cristiano gra dobrze i błyskotliwie, ale każdy ma swoich ulubieńców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 12:34, Be-Yacz napisał:

i chcialbym jeszcze poznac opinie osob postronnych, jakis fanow polskiej pilki. uwazacie ze
kto jest lepszy?


Ja myślę, że obydwaj piłkarze mają podobne techniczne umiejętności, ale Quaresma jest ogólnie nieco lepszy. Gdyby grał tak jak Ronaldo w jakimś naprawdę bardzo dobrym klubie, też byłoby o nim głośno.I w dodatku grając w lepszej drużynie pokazałby więcej, niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz na temat gry Lecha z Groclinem po pierwszej połowie:

No meczyk całkiem fajny. :-) Nie dlatego, że Lech wgrywa 1:0 (choć między innymi dlatego też :P) ale jak na derby jest całkiem sympatycznie. Co prawda jakby mało strzałów na bramkę i jest dość sporo walki i szarpanych często przerwyanych przez stoperów akcji.
Jestem zadowolony z gry Lecha choć moim zdaniem powinni grać nieco bardziej agresywnie i - co najważniejsze -celniej podawać piłki. Groclin też nie gra źle. Jest dobrym przeciwnikiem dla Lecha choć nie wypracował sobie w pierwszej połowie naprawdę dobrej sytuacji, no może poza tą gdzie Rocki huknął piłką prosto w słupek. Serce zadrżało :-)
A co do bramki dla Lecha. No cóż fajnie, że jest choć bardzo dużo tutaj szczęścia dla Lecha i sporo pecha dla Groclinu, choć składało się na kilka błędów np. potkniecie się Kozioła, zbyt dalekie wyjście Przyrowskiego no i na koniec niefortunna próba wybicia przez Kozioła, którego naciskał bodajże Zakrzewski. Efektem tego wybicia był ów samobójczy gol.

Do przerwy Lech 1:0 Groclin.

Miejmy nadzieję (do kibiców Lecha mówię:P), że w drugiej połowie Poznaniacy jeszcze dołożą jedną lub kilka bramek i 3 punkty pozostaną w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 17:08, szerszeń45 napisał:

Miejmy nadzieję (do kibiców Lecha mówię:P), że w drugiej połowie Poznaniacy jeszcze dołożą
jedną lub kilka bramek i 3 punkty pozostaną w Poznaniu.


Ja też bym chciała :)
Ale mam coś wrażenie, że kibice siedzą cicho - mam w pokoju okno otwarte (do stadionu niedaleko) a w ogóle ich nie słychać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego... właśnie co Groclin wyrównał...
Strzelcem bramki Sikora. EH ;-) Idę oglądać, bo więcej przegapię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kometarz na koniec meczu:

Jak przyszedłem było już 1:1 i zauważyłem lekkie oszołomienie Lecha straconą bramką. Groclin grał bardzo ambitnie i chciał strzelić kolejnego gola i ustawić mecz pod swoje dyktando. Na szczęście Lech w końcu ocknął się z tego marazmu i mecz znów sie nieco wyrównał. Trener zmienił Zakrzewskego na Dembińskiego, który tym meczem rozgrał swój 300 w pierwszej lidze. Ukoronował ten jubileusz bramką po pieknej akcji całego zespołu Lecha. 2-3 ładne podania w środku pola, przerzucenie piłki na prawą stronę boiska, gdzie fantastycznie przejmuję ją Wilk. Ten z kolei świetnie dośrodkowuje, a bramkę głową strzela Dembiński. Potem odznaczyła się lekka przewaga Lecha. I tak było aż do końca meczu, niestety w samej końcówce dośrodkowanie Piechniaka wykorzystał Sikora (który dziś strzelił dwie bramki i uhonorował swój jubileusz 100 meczu w pierwszej lidze) przy pasywności defensywy Lecha.

Lech Poznań 2:2 Groclin Grodzisk Wielkopolski

Cóż mogę powiedzieć ? Na pewno zabrakło tej 100% koncetracji do końcowej minuty, bez dwóch zdań. Zbyt pasywnie zachowanie obrońców i bramkarza przyczyniło się do straty gola w końcówce meczu i stratą 2 punktów. No cóż zwycięstwo było bliskie, ale mam nadzieję, że Lech wyciągnie z tego meczu lekcję dla siebie i nie będzie już zachowywał koncetrację na całe 90 minut + doliczony czas meczu.

Ogólnie rzecz ujmując mecz był bardzo przyjemny dla oka. Sporo emocji, tempo meczu dość szybkie zwłaszcza w drugiej połowie. Tym bardziej, że toczony w dość sporej temperaturze, bo w Poznaniu Słońce ładnie dziś dawało popalić. ;-) Tym bardziej cieszy postawa piłkarzy, ktorzy do końca walczyli.
No i chciałbym pogratulować ambitnej gry Groclinowi. No i to było na tyle. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy ktoś ogląda mecz ManU ale jest tak nudny jak flaki z olejem :/
w czasie pierwszej polowy byla jedna sytuacja bramkowa a padly 3 bramki %|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogoń : Wisłą 1:0
Powiem tak: kompromitacja. Legia zmieniła trenera i gra lepiej. Czas aby tymczasowo drużynę przejął Kulawik,
bo miękki Nawałka pokazuje, że nie nadaje się na stanowisko trenera Białej Gwazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 19:25, Be-Yacz napisał:

Niewiem czy ktoś ogląda mecz ManU ale jest tak nudny jak flaki z olejem :/
w czasie pierwszej polowy byla jedna sytuacja bramkowa a padly 3 bramki %|

A powiedz mi, jedną rzecz. Bo słyszałem w radiu, że wszedł Kuszczak. Czy to on puścił gola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 19:26, Danio X napisał:

Pogoń : Wisłą 1:0
Powiem tak: kompromitacja. Legia zmieniła trenera i gra lepiej. Czas aby tymczasowo drużynę
przejął Kulawik,
bo miękki Nawałka pokazuje, że nie nadaje się na stanowisko trenera Białej Gwazdy.


A Kulawik to przecież tyran i dyktator, no a jakże...

Poleciał Wdowczyk, to musi polecieć Nawałka. Urban będzie trenerem jak nic. Marnie to widzę, z takimi grajkami z przodu to nawet Mourihno nic nie pomoże.

Za Petrescu przynajmniej miałem satysfakcję, że ktoś ich ciśnie na treningach i każe zasuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 19:36, Be-Yacz napisał:

Legia już 2-0 po golu mlodziutkiego korzyma. nie ogladam meczu wiec nie bede wypowiadal sie
jak raja ale wynik napawa optymizmem :)


Już 3- 0 Grzelak z karnego. Wynik cieszy, ale to w końcu tylko Arka, dół tabeli. Niby wynik dobry, ale pamiętajmy jaki to przeciwnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować