Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

To są jaja, żebym ja się cieszył z remisu z ostatnią drużyną w tabeli ;P

Chiacu przynajmniej gola strzelił. To jednak coś ta dziewczynka potrafi, do tej pory pokazywał się z dobrej strony tylko w młodzieżówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde pierwszy tak zaje... weekend w tej rundzie.
Legia wygrała przekonująco. Inni punkty pogubili. MU prowadzi 3:1 w półfinale FA Cup.
No i w typowaniach na siedem rozegranych meczów trafiłem sześć a siódmy wytypowałem 1:1 a było 2:2. No jeszcze niech Cracovia wygra 2:1 to już będzie pełnia szczęścia i 23 punkty do klasyfikacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester pokonuje Watford 4:1 w półfinale FA Cup. Bramki: Rooney x2, C.Ronaldo x1 i Richardson x1. Obstawiałem wynik 4:0 dla Man U także dużo się nie pomyliłem. Teraz trzeba czekać na finał, w którym Man U prawdopodobnie zagra z londyńską Chelsea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt po pierwszej połowie ładnej gry wygrywa z Racingiem 1-0 na wyjeździej. Miejmy nadzieje, że w drugiej gra będzie taka sama lub lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie wygraliście, może nowy zawodnik i powiedzmy nowy trener coś zdziałają.
Na warszawskiej TVP regionalnej nie było transmisji meczu - i dobrze, bo wstyd. Dobrze, że remis.
Co za tym idzie 16 rok - Zagłębie drużyna "Semper invicta". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc dwa kluby są dobre ale Lech nie powinien zremisować z Groclinem...
PS. Lech powienien mieć więcej młodych doświadczonych graczy ..takich jak jak ... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 20:57, Vaxinar napisał:

No, nareszcie wygraliście, może nowy zawodnik i powiedzmy nowy trener coś zdziałają.
Na warszawskiej TVP regionalnej nie było transmisji meczu - i dobrze, bo wstyd. Dobrze, że
remis.


A uwierz mi że czekałem. Już miałem cię przy pierwszej okazji zrugać za robienie w romana.
No ale przynajmniej MU sobie obejrzałem.

Dnia 14.04.2007 o 20:57, Vaxinar napisał:

Co za tym idzie 16 rok - Zagłębie drużyna "Semper invicta". :)


"Semeper invicta" nic nie będzie znaczyć jak awans ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:02, Quire napisał:

A uwierz mi że czekałem. Już miałem cię przy pierwszej okazji zrugać za robienie w romana.
No ale przynajmniej MU sobie obejrzałem.

To dobrze. Powiem Ci tylko bo pewnie się zastawiasz skąd wiedziałem, że nie ma. Mam telewizję "n" i tam właśnie regionalna to warszawska.
Kompromitacja na maxa... Ruch grał swoje a oni nieraz jak Legia w Sanoku, oczywiście transparent "Czerwone Zagłębie" wisiał. Na szczęscie kibice ubrali na biało.
Aha.... i ze... 5 razy słyszałem "Leeeegiaaa, Legia Warszawa''''. :-)

Dnia 14.04.2007 o 21:02, Quire napisał:

"Semeper invicta" nic nie będzie znaczyć jak awans ucieknie.

Masz rację, ale 2 miejsce to nieźle z tak mocnym Ruchem, który na nasza nieszczęście właśnie w tym meczu się "odblokował".
A Semper invicta dla nas ważne jak dla Was derby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:06, Vaxinar napisał:

To dobrze. Powiem Ci tylko bo pewnie się zastawiasz skąd wiedziałem, że nie ma. Mam telewizję
"n" i tam właśnie regionalna to warszawska.


Tego akurat nie wiedziałem. Ale zastanawiam sie po kiego grzyba ludziom z Sosnowca, Gdańska czy Olsztyna Kurier Warszawski. Czasami ITI mnie rozwala.

Dnia 14.04.2007 o 21:06, Vaxinar napisał:

Kompromitacja na maxa... Ruch grał swoje a oni nieraz jak Legia w Sanoku, oczywiście transparent
"Czerwone Zagłębie" wisiał. Na szczęscie kibice ubrali na biało.


Sanok. Fajna miejscowość wypoczynkowa:)

Dnia 14.04.2007 o 21:06, Vaxinar napisał:

Aha.... i ze... 5 razy słyszałem "Leeeegiaaa, Legia Warszawa''''. :-)


Jakaś kampania o lokalnym patriotyzmie by się przydała.

Dnia 14.04.2007 o 21:06, Vaxinar napisał:

Masz rację, ale 2 miejsce to nieźle z tak mocnym Ruchem, który na nasza nieszczęście właśnie
w tym meczu się "odblokował".


Zawsze tak jest. Zobacz Górnik Zabrze. To co grali do tej pory to 3 liga była a przyszedł mecz z Legią i grali jakby od tego ich życie zależało.

Dnia 14.04.2007 o 21:06, Vaxinar napisał:

A Semper invicta dla nas ważne jak dla Was derby.


Niestety następne derby to raczej będą w 3 lidze jak dwójka będzie grać z pierwszą Polonią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:16, Quire napisał:

Tego akurat nie wiedziałem. Ale zastanawiam sie po kiego grzyba ludziom z Sosnowca, Gdańska
czy Olsztyna Kurier Warszawski. Czasami ITI mnie rozwala.

To akurat da się wytłumaczyć, ponieważ idą wszystkie kanały z jednego nadajnika więc...

Dnia 14.04.2007 o 21:16, Quire napisał:

Zawsze tak jest. Zobacz Górnik Zabrze. To co grali do tej pory to 3 liga była a przyszedł mecz
z Legią i grali jakby od tego ich życie zależało.

Bo się Ślązacy boją, że przegrają. Wiesz co to znaczy jak najgorsze gorole (czytaj Warszawa, albo Sosnowiec) wygrają na świętej śląskiej ziemi? To nie do przyjęcia jest!

Dnia 14.04.2007 o 21:16, Quire napisał:

Niestety następne derby to raczej będą w 3 lidze jak dwójka będzie grać z pierwszą Polonią:D

A szkoda... chciałbym awansu Zagłębia, Ruchu i Polonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real madryt oszukany.

real w pierwszej polowie wygrywal 1-0. w drugiej sedzie podyktowal 2 karne z kapelusza. wynik koncowy to 2-1. smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem wiecej. Realowi zostalo skradzione mistrzostwo Hiszpanii. Jak teraz Barca albo Sevilla wygra to koniec z marzeniami o Cibeles. Przeciez czegos takiego to nie ma nawet w polskiej lidze (no chyba ze okregowce). Racing cial pilkarzy realu rowno z murawa (Higuain sadzac po minie to dluzsza kontuzja), Real tez owszem nie pozostawal dluzny ale kazdy jego faul byl skrupulatnie odnotowywany (wyjawszy faul Ramosa z pierwszej polowy). Oj cos czuje ze bedzie afera, bo 2 czerwone kartki i karny w ostatnich 5 minutach meczu to nieco za bardzo podejrzane jak na zwykly przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Realowi :/ Kiedy wreszcie pojawiła się szansa na odrobienie punktów i walkę o mistrzostwo sędzia wszystko przekreślił. Na pewno ta sytuacja nie pozostanie bez echa i zostanie przeprowadzone jakieś postępowanie wyjaśniające całą sprawę. Tak nie może być ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rabunek

Rabunek. Tylko tak można określić to, co stało się dzisiejszej nocy się w mieście Santander. Real Madryt został okradziony z mistrzostwa Hiszpanii przez arbitra Turienzo Alvareza, który przy stanie 0-1 dla Królewskich podyktował dwa kontrowersyjne karne dla Racingu, zamienione później na gole.

2-1. Ten wynik brzmi jak wyrok. Przez pomyłki niekompetentnego sędziego Real Madryt pozostaje na trzecim miejscu w La Liga z dużo mniejszymi szansami na zdobycia mistrzostwa."

to text z rm.pl. mowi wszystko za siebie. n/c. barca kupuje sedziow. mam nadzieje ze jakies tajne sledztwo jest w toku, bo jeden raz moze byc przypadek, 2 tez oki. ale real od 2 sezonow jest co 6,7 meczy okradany w bezczelny sposob. kibice realu wyslali nawet petycje do uefa by uwzgledniac powtorki przy sedziowaniu meczow ale oczywiscie uefa musi miec wymowke na korupcje czyli "sedzia sie pomylil, jest tylko czlowiekiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem sfrustrowany. porazka nie boli, ale kradziez tak. w hiszpani juz od roku chodza plotki ze LAPORTA jest bliskim przyjacielem prezesa hiszpanskiego zwiazku sedziowskiego. nie osodzam barcelony, tak jak wynikalo to z poprzedniego posta ale wydaje mi sie podejrzane ze kiedy real rzeczywiscie zaczol zagrazac barcy takie cos sie wydarzylo.
dramat dla mnie. trauma. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 23:37, Be-Yacz napisał:

Real Madryt został okradziony z mistrzostwa Hiszpanii

Dnia 14.04.2007 o 23:37, Be-Yacz napisał:

barca kupuje sedziow.


Swietne dowcipy. Znasz takich wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować