Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Tak to prawda, ale zaponiałeś, że Legia owe 3:0 wywalczyła z rozbitą drużyną Arki.
No i raczej nie jest to zasługa chwilowej zmiany trenera. Po prostu przeciwnik był już rozłożony, co tu dużo kryć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:32, szerszeń45 napisał:

Tak to prawda, ale zaponiałeś, że Legia owe 3:0 wywalczyła z rozbitą drużyną Arki.
No i raczej nie jest to zasługa chwilowej zmiany trenera. Po prostu przeciwnik był już rozłożony,
co tu dużo kryć...


Zgodzę się z Tobą... Arka jest rozbita. Poza tym, gdyby Zieliński był takim cudotwórcą to by go wcześniej nie zwolnili ;) ja tam Legii na bieżąco nie śledzę, ale uważam, że decyzja o zwolnieniu Wdowczyka nie była zła. Zespół sie rozsypywał z tego co było widać po wynikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zieliński niegdy nie został zwolniony. niema trenerów-cudotwórców. legia grała nawet za wdowczyka, wcale niezle tylko byla BARDZO nieskuteczna i tracila duzo bramek po stalych fragmentach gry. ten mecz byl taki jak inne tyle ze napastnicy byli skuteczniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:32, szerszeń45 napisał:

Tak to prawda, ale zaponiałeś, że Legia owe 3:0 wywalczyła z rozbitą drużyną Arki.
No i raczej nie jest to zasługa chwilowej zmiany trenera. Po prostu przeciwnik był już rozłożony,
co tu dużo kryć...

W zupełności się zgadzam, że to nie zasługa Zielińskiego, Ale nie raz działa sam fakt zmiany. A jeśli chodzi o rozbitą Arkę to zdaje się, że tydzień temu (chyba) mieli legioniści przywieźć 3 pkt z meczu ze słabiutkim Górnikiem Zabrze. Przegrali mecz i nie przywieźli nawet 1 pkt. Więc nie ujmujmy im wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:45, Be-Yacz napisał:

zieliński niegdy nie został zwolniony. niema trenerów-cudotwórców. legia grała nawet za wdowczyka,
wcale niezle tylko byla BARDZO nieskuteczna i tracila duzo bramek po stalych fragmentach gry.
ten mecz byl taki jak inne tyle ze napastnicy byli skuteczniejsi


Wiem że nie ma trenerów cudotwórców... Legia miała dobry okres na poczatku kadencji Wdowczyka... wtedy to był zespół.. ale np. w meczu z Górnikiem to zawiedli napastnicy... szczególnie taki Włodarczyk =/ We Wiśle nie jest zresztą lepiej jak Nawałka co tydzień daje inny skład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Bundesligi

Właśnie skończyłem oglądać na żywo spotkanie Bayernu z Bayerem. Cieszy wygrana 2:1, ale to jeszcze nie jest ten Bayern. Obydwie bramki podobne. W drugiej połowie jednak Bayern złapał rytm gry i już grał o wiele lepiej, dominował.
Teraz obejrzę powtórkę Borussi Dortmund z Werderem Bremen, liczymy na gospodarzy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Bot Bełchatów dostał zadyszki. Może i dobrze (z mojego punktu widzenia), bo jeżeli Wisła nie ma szans na zdobycie tytułu, to mam nadzieję, iż zdobędzie go Legia albo Korona. Chociaż drużyna Lenczyka pokazała wiele razy, że jest całkiem niezła, ciekawy jestem czy jest na tyle silna, żeby utrzymac pierwszą lokatę w tabeli do końca sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 19:06, Danio X napisał:

Wydaje mi się, że Bot Bełchatów dostał zadyszki. Może i dobrze (z mojego punktu widzenia),
bo jeżeli Wisła nie ma szans na zdobycie tytułu, to mam nadzieję, iż zdobędzie go Legia albo
Korona. Chociaż drużyna Lenczyka pokazała wiele razy, że jest całkiem niezła, ciekawy jestem
czy jest na tyle silna, żeby utrzymac pierwszą lokatę w tabeli do końca sezonu.

Zgodzę się żeby zdobyła go Korona. Ale Legia ?? To już wolę BOT ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 19:06, Danio X napisał:

Wydaje mi się, że Bot Bełchatów dostał zadyszki. Może i dobrze (z mojego punktu widzenia),

Z mojego również. Jak już wyżej pisałem, mam nadzieję, że bedzie to korzystne dla widowiska i końcówka sezonu bedzie bardzo ciekawa.

Dnia 15.04.2007 o 19:06, Danio X napisał:

bo jeżeli Wisła nie ma szans na zdobycie tytułu, to mam nadzieję, iż zdobędzie go Legia albo
Korona.

Albo Zagłębie Lubin lub nawet... ŁKS, choc temu ponoć odebrano 3 punkty ale jeszcze wyrok nie jest prawomocny, więc...

Dnia 15.04.2007 o 19:06, Danio X napisał:

Chociaż drużyna Lenczyka pokazała wiele razy, że jest całkiem niezła, ciekawy jestem
czy jest na tyle silna, żeby utrzymac pierwszą lokatę w tabeli do końca sezonu.

No bedzie to w najbliższych kolejkach ciekawe. Byc może to jest już ten mecz od którego BOTowi będzie grało się coraz trudniej ? Pożyjemy zobaczymy.
Tak czy inaczej walka o Mistrzostwo OE jest bardzo ciekawe mimo oddalonych miejsc Legii i Wisły (...i Lecha :-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owen w ManU? Ja myślę, że byłby to dobry ruch. Prawda, że Owen jest po kontuzji i może nie być pewna jego forma, ale w sparingach już strzela bramki i chyba tak klasowy piłkarz dałby radę "odżyć" w nowym klubie. Mimo wszystko lepszymi piłkarzami na przyszły sezon byliby F. Torres albo J. Defoe.

http://sport.wp.pl/kat,1744,wid,8819969,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 19:41, Be-Yacz napisał:

haha mallorca w meczu z barcą nie wykorzystała karnego. to jest sprawiedliwość? :/

Real przekupił sędziego, ale na szczęście mądra Barcelona zapłaciła Ibagazie za nie strzelenie karnego.
Przecież to jest wiadome...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To winna Mallorci, że niewykorzystuje okazji na zdobycie bramki. Barcelona na tym zyskała... cóż mówi się trudno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 19:06, Danio X napisał:

Wydaje mi się, że Bot Bełchatów dostał zadyszki.

Może może... chociaż jedna porażka jeszcze o niczym nie świadczy... faktem jest jednak, że zwycięstwa przychodzą Bełchatowianom coraz trudniej a wpadki są coraz częstrze.

>Może i dobrze (z mojego punktu widzenia),

Dnia 15.04.2007 o 19:06, Danio X napisał:

bo jeżeli Wisła nie ma szans na zdobycie tytułu, to mam nadzieję, iż zdobędzie go Legia albo
Korona.

To ja już wole Korone xD Legia tez nie ma wielkich szans...

>Chociaż drużyna Lenczyka pokazała wiele razy, że jest całkiem niezła, ciekawy jestem

Dnia 15.04.2007 o 19:06, Danio X napisał:

czy jest na tyle silna, żeby utrzymac pierwszą lokatę w tabeli do końca sezonu.

Ja myślę, że tak. To pierwsze miejsce nie jest przypadkiem i myśle, że je utrzymają ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak wina mallorci. ale tak sie spytalem gdzie tu sprawiedliwosc? wczoraj 2 karne wykorzystane, choc z kapelusza, dzis jeden po chamskim faulu valdeza niewykorzystany. nie mowie ze to wina barcy czy sedziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej czytam o ewentualnym przejściu Ronaldinho do Milanu, jako kibic tej drużyny jestem przerażony i mam nadzieję, że do takiego transferu nie dojdzie. Rzecz nie w tym czy ten piłkarz jest dobry, bo tego nie należy kwestionować, ale ma kosztować ponad 120mln !!! Za takie pieniądze można zakupić 3-4 bardzo dobrych, młodych zawodników. Problem również w tym, że ten zawodnik byłby bezpośrednią konkurencją dla Kaki, a jak mówi przysłowie "gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść". No i na końcu jeden zawodnik nie odmieni oblicza drużyny, tym bardziej, że linia pomocy to najmocniejsza strona Milanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:16, Be-Yacz napisał:

tak wina mallorci.

Jak dostają karne to powinni wykorzystywać. Nie strzellili, nie ma bramki. Tu sprawiedliwość
>ale tak sie spytalem gdzie tu sprawiedliwosc?
Powyżej Ci wyjaśniłam
>wczoraj 2 karne wykorzystane,

Dnia 15.04.2007 o 20:16, Be-Yacz napisał:

choc z kapelusza, dzis jeden po chamskim faulu valdeza niewykorzystany. nie mowie ze to wina
barcy czy sedziego.

No jak widać mallorca powinna poćwiczyć karne skoro nie strzelają ich... widzisz... jak sie dostaje karnego to po to, żeby go strzelić. Nie ma znaczenia czy był faul czy sędzia sie pomylił. Jak dają to wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować