Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 20:42, Be-Yacz napisał:

Jak dziś barca nie wygra, to jestem pewny że to sevilla bądź real beda mialy mistrza. :)

Ja mam akurat odmienne zdanie. Nawet zakładając porażkę Barcy (w co osobiście wątpię) to uwazam, że to Katalończycy będą mieli tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja biore przedewszystkim forme. real wygral ostatnie cztery mecze i naprawde sdobrze gra. barca.... mizeria straszna. ciezko ich ogladac wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:42, Be-Yacz napisał:

Jak dziś barca nie wygra, to jestem pewny że to sevilla bądź real beda mialy mistrza. :)

Hm. Real odpada, bo "Real okradziony z Mistrzostwa Hiszpanii"... o.O xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:48, Be-Yacz napisał:

ja biore przedewszystkim forme. real wygral ostatnie cztery mecze i naprawde sdobrze gra. barca....
mizeria straszna. ciezko ich ogladac wogole :)


Widzisz ja nie przecze, że Real dobrze gra, ale takie "skazywanie Barsy na porażkę" co Ty udowadniasz wypowiedzią o ich "mizernej formie" może sie odwrócić przeciwko Realowi. Wiesz ja rozumiem, że jak sie jest kibicem Realu to sie mówi, że Barca słaba, to normalne. Ale uwierz mi: Barca nie jest NA TYLE słaba, żeby dać sobie wydrzeć tytuł. Nawet jeśli chwilowo ma obniżkę formy...

--> cubbaTak,
Real odpada, Barca w "Mizernej formie", to kto? Sevilla? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL i to jeszcze samoboj. buahahahahahahaha wczoraj dwa karne z kapelusza, dzis oni nie wykorzystali 11 i jeszcze se samoboja posadzili buaahahahahah nie to jest dla mnie za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:53, Be-Yacz napisał:

BUAHHAHAHAH barca w doliczonym czasie wyprowadzila sie na prowadzenie z mallorca. LOL. i niech
ktos mi powie ze farta nie maja :/


Ja Ci mówie, że farta nie mają. Mam do tego prawo. Po prostu tak bywa i tyle. Trzeba mieć umiejętności, żeby wytrzymać ciśnienie do końca i strzelić. Ja rozumiem, że Barcy nie lubisz, ale jakby Real tak strzelił to byś sie rozchwytywał jacy oni wspaniali, że wytrzymali. Ja jako kibic Barcelony ciesze sie z wygranej. Nieważne czy bramka jest w 5, czy 89 minucie. Zrozum. Po sezonie nikt nie spojrzy na to w której minucie wpadały bramki. Poza tym, po to masz 90 minut meczu, żeby w ciągu 90 minut strzelić gola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 20:11, Quire napisał:

No i w typowaniach na siedem rozegranych meczów trafiłem sześć a siódmy wytypowałem 1:1 a było
2:2. No jeszcze niech Cracovia wygra 2:1 to już będzie pełnia szczęścia i 23 punkty do klasyfikacji:D


Quire chłopie jesteś niesamowity w tej kolejce typowania. Rzeczywiście należą Ci się gratulacje, bo tego weekendu zdobyłeś więcej punktów niż we wszystkich dotychczasowych typowaniach tej rundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 21:05, Klimos napisał:

Quire chłopie jesteś niesamowity w tej kolejce typowania. Rzeczywiście należą Ci się gratulacje,
bo tego weekendu zdobyłeś więcej punktów niż we wszystkich dotychczasowych typowaniach tej
rundy.


No niesamowite... bo Cracovia wygrała te 2-1... ja bym w życiu nie trafiła tylu spotkań ;) w tej kolejce trafiłam jeden wynik Łęcznej z Koroną... a tak to słabo =/ Quire gratki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby real rozegral taki mecz i wygral to bym powiedzial ze maja farta. tak jak powiedzialem to 2 kolejki temu na moim GSie (news jeszcze jest, sprawdz sobie). niedosc ze mallorca niewykorzystala karnego to jeszcze se samoboja dala. sory ze to powiem ale w moich oczach osmieszylas sie, i ciezko mi bedzie uwierzyc kiedykolwiek w twoj obiektywizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 21:20, Be-Yacz napisał:

sory ze to powiem ale w moich oczach osmieszylas sie,
i ciezko mi bedzie uwierzyc kiedykolwiek w twoj obiektywizm.

Ty też sie w moich oczach ośmeszyłeś. I SUBIEKTYWNIE (żeby nie było że nie jestem obiektywna bo o to chodzi) wyjaśnię Ci dlaczego. Po prostu każde zdanie inne niż Twoje traktujesz jako wrogie, złe i w ogóle godzące w Ciebie. Mam prawo do własnej opinii i ją po prostu wyraziiłam. Śmieszny jesteś po prostu z tym brakiem szacunku dla opinii innych osób. A po to to forum jest, żeby każdy mógł tu wyrażać swoje zdanie więc drugi raz dzisiaj Cię proszę, abyś mi tego prawa nie odbierał. To tyle. Nie mam zamiaru więcej się z Tobą kłócić niemniej Twoje opinie muszę przynzać są ciekawe... nawet bardzo, owszem Mallorca miała karnego a na końcu wbiła sobie samobója, ale taki jest futbol. Nie chcąc sie kłócić z Tobą kończę ten wątek

koniec offtopa

A tak na marginesie... śledzi ktoś na bieżąco Valencie z Sevillą? Bo z tego co widziałam jakiś czas temu było 0-0.. myślicie że tak zostanie, czy ktoś strzeli coś? Bo ja stawiam na Valencię (nie dlatego, że dla Barcy to lepiej - choć też, po prostu mam większy szacunek do Valenci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:25, Pablor napisał:

Coraz częściej czytam o ewentualnym przejściu Ronaldinho do Milanu, jako kibic tej drużyny
jestem przerażony i mam nadzieję, że do takiego transferu nie dojdzie. Rzecz nie w tym czy
ten piłkarz jest dobry, bo tego nie należy kwestionować, ale ma kosztować ponad 120mln !!!
Za takie pieniądze można zakupić 3-4 bardzo dobrych, młodych zawodników. Problem również w
tym, że ten zawodnik byłby bezpośrednią konkurencją dla Kaki, a jak mówi przysłowie "gdzie
kucharek sześć tam nie ma co jeść". No i na końcu jeden zawodnik nie odmieni oblicza drużyny,
tym bardziej, że linia pomocy to najmocniejsza strona Milanu.


Bez sensu. Szefostwo Milanu powinno raczej myśleć o tym jak zatrzymać Kakę w zespole, a nie myśleć o sprowadzaniu Ronaldihno, tym bardziej, że Kaka jest w tym momencie znacznie lepszym od niego piłkarzem, że już o jego wpływie na grę Milanu nie wspomnę (nie byłoby ich aż w półfinale LM gdyby nie on). Oni chyba liczą na same zarobki marketingowe, bo R10 z pewnością jakimś olbrzymim wzmocnieniem nie będzie, zresztą jak pisałeś - za taką cenę można kupić paru i to młodszych. Z podkreśleniem na słowo młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezproduktywną napinkę najlepiej olać i pozostawić samą sobie w spokoju :)
Taka mała sugestia ;>

Palermo niespodziewanie prowadzi na boisku Interu 2-0. Ciekawe, czy Matusiak przyczynił się do tego w jakikolwiek sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 21:32, .Darnok napisał:

Bez sensu. Szefostwo Milanu powinno raczej myśleć o tym jak zatrzymać Kakę w zespole, a nie
myśleć o sprowadzaniu Ronaldihno, tym bardziej, że Kaka jest w tym momencie znacznie lepszym
od niego piłkarzem, że już o jego wpływie na grę Milanu nie wspomnę (nie byłoby ich aż w półfinale
LM gdyby nie on).

Tu sie zgodzę, Kaka jest w świetnej formie i więcej będzie z niego pożytku niż z Ronaldinho tym bardziej, że Kaka jest już przywzyczajony do gry we Włoszech i zgrany z chłopakami z zespołu. Czy by ich nie było bez Kaki w półfinale? hm... też się mogę zgodzić patrząc na to, co wyprawiał w rewanżu z Bayernem. W sumie uważam ten pomysł za denny.

Dnia 15.04.2007 o 21:32, .Darnok napisał:

Oni chyba liczą na same zarobki marketingowe, bo R10 z pewnością jakimś olbrzymim
wzmocnieniem nie będzie, zresztą jak pisałeś - za taką cenę można kupić paru i to młodszych.
Z podkreśleniem na słowo młodszych.

No tak paru młodszych perspektywicznych zawodników za taką kasę. Nie ukrywajmy, w Milanie sie zrobi strasznie ciasno, ja bym bardziej pomyślała o sprowadzeniu jakiegoś świetnego bramkarza, przeciez Dida wiecznie grać nie będzie a z jego formą róznie bywa (choć ostatno dobrze bronił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 21:35, .Darnok napisał:

Palermo niespodziewanie prowadzi na boisku Interu 2-0. Ciekawe, czy Matusiak przyczynił się
do tego w jakikolwiek sposób...


Chyba nie, bo nie ma go w składzie narazie, a gole strzeli Andrea Caracciolo i Cristian Zaccardo. Wynik ładny no ale szkoda mi Matusiaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osądzasz mnie a widać, zę mnie nie znasz bo mówisz rzeczy tkóre nie są prawdą jak choćby to że gdyby real tak zagrał to bym sie podniecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 21:41, wip_01 napisał:

Chyba nie, bo nie ma go w składzie narazie, a gole strzeli Andrea Caracciolo i Cristian Zaccardo.
Wynik ładny no ale szkoda mi Matusiaka :P

No a komu nie szkoda, był w fantastycznej formie a teraz grzeje ławe... szkoda szkoda...

---> Be-Yacz
<nie chcąc szkodzić nerwom ani moim ani Twoim nie reaguje już na Twoje uwagi pod moim adresem>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego transferu... to już nieraz zauważam we współczesnej piłce, że niektórzy zawodnicy są po prostu Bogami w swoich średnich jak na klasę Europejską klubach, a potem gdy przechodzą do niby najlepszych ich forma spada.
Np taki Sheva, niby się ostatnio odblokował i jest już OK, ale jednak każdy mówi, że to nie ten Sheva co w Milinie był. Moim zdaniem dobrze, że chłopak do Anglii poszedł, a nie Real albo Barca.
To samo Beckham... nie pamiętam w sumie jak tam mu w Realu szło na początku, ale to nie ten sam piłkarz już co w ManU grał.
Ballack - jak Sheva. Bayern przeżywa dziś kryzys właśnie ze względu na transfer Ballacka do Chelsea. Bo jak niektórzy - Ci, którzy Ballacka znają z MŚ 2006 - twierdzą, że jest słaby i teraz w Londynie to samo, chociaż w ostatnich meczach coraz lepiej. Jednak w Bayernie zupełnie inny człowiek, lider i rozgrywający.
I teoretycznie jego następca, drugi Beckenbauer czyli Schweinsteiger miał teraz grać jak z nut, być przywódcą, ale coś nie wyszło. Po mundialu totalna klapa, mimo iż na samym mundialu dobrze grał, a teraz jeszcze jakaś przedziwna kontuzja kolana i lekarze nie wiedzą zupełnie co to jest.

I jak już jestem przy Bayernie, to klub podobno stara się o Lucę Toniego, jednak Luca ma jeszcze oferty z paru innych klubów. Byłby bardziej zadowolony, gdyby Lucę sprowadzili bo z atakiem z Bayernie też nie najlepiej.
Makaay - ok. Pizzaro - odchodzi, Santa Cruz - skoki formy, a Poldi jeszcze nie wyrobiony i raz zagra lepiej, a raz gorzej mimo 9 bodajże aż bramek w el. do EURO 2008. Tak więc... Toniego bym chciał.
A jak podaje Bild (czytaj - niemiecki "Fakt") Bayern chciałby też Klose, za którym nie przepadam za bardzo, ale który po "dołku" wraca do formy prezentowanej na mundialu.
Jednak rodowity Niemiec niestety jeszcze nie podjął decyzji, jednak zarząd z monachijskiego klubu powiedział, że jeśli Klose by chciał, to są jak najbardziej na "tak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 21:31, Madia napisał:

A tak na marginesie... śledzi ktoś na bieżąco Valencie z Sevillą? Bo z tego co widziałam jakiś
czas temu było 0-0.. myślicie że tak zostanie, czy ktoś strzeli coś? Bo ja stawiam na Valencię
(nie dlatego, że dla Barcy to lepiej - choć też, po prostu mam większy szacunek do Valenci)


Tak. Oglądam.
Do strzelonej przez Ville bramki mecz byl wyrównany. Później Sevilla naciskała do końca połowy, czego skutkiem był faul w polu karnym, i rzut karny dla klubu ze stolicy Andaluzji. Jednak Canizares popisal sie efektowna obrona, parując piłkę na słupek.
Ogólnie ciekawe spotkanie. Mam nadzieję, że Sevilia będzie gonić wynik cały mecz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować