Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

A ja się z Tobą zgodzić nie mogę. Wg mnie jest jak Darnok rzekł - w tej chwili Dudek to tylko nazwisko. Był w świetnej formie, wygrał LM ze swoim klubem, miał w tym wielką zasługę, ale w tej chwili powinien, musi ustąpić.
Teraz niech przejdzie do jakiegoś klubu gdzie będzie mógł grać w podstawowym składzie, a może nawet coś podziałać w takim pucharze UEFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 14:54, Madia napisał:

Holandia byłaby dobra dla Jurka. Jest tam znany, dobrze mu szło w Feyenordzie. Czemu nie wrócić
więc na stare śmieci?


Twierdzi że był by to krok w tył .Tyle tylko że on innych kroków już nie ma do wyboru .Lepszy klub niż Liverpool już się po niego nie zgłosi , wyjścia raczej nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 15:46, spider88 napisał:

Twierdzi że był by to krok w tył .Tyle tylko że on innych kroków już nie ma do wyboru .Lepszy
klub niż Liverpool już się po niego nie zgłosi , wyjścia raczej nie ma .


Jak ktoś patrzy na kasę, a nie formę to wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 16:06, Vaxinar napisał:

Jak ktoś patrzy na kasę, a nie formę to wiesz...

Wcale bym się nie był zaskoczony jak by jeszcze pozostał na miejscu . Tylko że w Anglii penie zapowiedzieli jasno że zarobki mu spadną jak dla rezerwowego .
Nic to , mnie bardziej teraz cieszy sukces Fabiańskiego .Arsenal już oficjalnie sprawę potwierdził .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 16:15, spider88 napisał:

Wcale bym się nie był zaskoczony jak by jeszcze pozostał na miejscu . Tylko że w Anglii penie
zapowiedzieli jasno że zarobki mu spadną jak dla rezerwowego .

To i tak więcej niż niejeden dobry klub może dać za podstawowy skład.

Dnia 05.05.2007 o 16:15, spider88 napisał:

Nic to , mnie bardziej teraz cieszy sukces Fabiańskiego .Arsenal już oficjalnie sprawę potwierdził.

Mnie też, chociaż martwię się o bramkę Legii. Cieszy o tyle, że poszedł do Anglii, a nie Hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 16:22, Vaxinar napisał:

To i tak więcej niż niejeden dobry klub może dać za podstawowy skład.

To prawda , tyle tylko czy o to chodzi ??
Jeśli liczy się tylko kasa to welcom Katar ;))

Dnia 05.05.2007 o 16:22, Vaxinar napisał:

Mnie też, chociaż martwię się o bramkę Legii. Cieszy o tyle, że poszedł do Anglii, a nie Hiszpanii.

Eeee , ja tam jestem spokojny .Dowhań jest cudotwórcą , czego się nie dotknie to od razu jest to diament .Mucha ,Gostomski , Skrzyński tylko na to czekają .Zobaczysz , za niedługo kolejni będą sprzedawani za dużą kasę na wyspy a może w końcu i do Hiszpanii .Choć w tym kierunku jakoś szczęścia nie mamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 16:30, dawidos160 napisał:

Ale dyskusja o bramkarzach rozgorzała :) Ale jedno trzeba przyznać - Polska w szkoleniu bramkarzy
jest naprawdę dobra. Takie perełki wynajdywane są w szamotułach a szlifowane w Legii

Fabiański mnie nie przekonał do dobrego bronienia.Szczerze pochwale Emiliana Dolhe to jest prawdziwy bramkarz chyba jeszcze za oceanem o nim nie słysza takze dla wielu trenerów proponowałbym jego nie wiem jak wy i zapraszam na wątek o najpiekniejszcy bramkach jeden ranking juz mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 17:00, Game Dreix napisał:

> Ale dyskusja o bramkarzach rozgorzała :) Ale jedno trzeba przyznać - Polska w szkoleniu
bramkarzy
> jest naprawdę dobra. Takie perełki wynajdywane są w szamotułach a szlifowane w Legii
Fabiański mnie nie przekonał do dobrego bronienia.Szczerze pochwale Emiliana Dolhe to jest
prawdziwy bramkarz chyba jeszcze za oceanem o nim nie słysza takze dla wielu trenerów proponowałbym
jego nie wiem jak wy i zapraszam na wątek o najpiekniejszcy bramkach jeden ranking juz mamy



Niby do Lecha Poznań go przymierzali ale ja go jakoś nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu sobie o bramkarzach gaworzycie a nie wiem czy wiecie, że Leo Beenhaker w najbliższym czasiebędzie prowadził Feyenoord Rotterdam. Spokojnie. Nie rezygnuje z posadki selekcjonera naszych orzełków i kontrakt dotyczy kilku meczy w rozgrywkach barażowych o możliwość występu w Pucharze UEFA. Poprzedni trener Feyenoordu zrezygnował ostatnio z pracy i władze holenderskiego klubu zwróciły się do PZPNu oraz do Leo z prośbą o "wypożyczenie" selekcjonera na barażowe mecze. Pełen tekst na interii: http://sport.interia.pl/raport/eliminacje-euro2008/news/beenhakker-poprowadzi-feyenoord,905556,377

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 17:47, Klimos napisał:

Wy tu sobie o bramkarzach gaworzycie a nie wiem czy wiecie, że Leo Beenhaker w najbliższym
czasiebędzie prowadził Feyenoord Rotterdam. Spokojnie. Nie rezygnuje z posadki selekcjonera
naszych orzełków i kontrakt dotyczy kilku meczy w rozgrywkach barażowych o możliwość występu
w Pucharze UEFA. Poprzedni trener Feyenoordu zrezygnował ostatnio z pracy i władze holenderskiego
klubu zwróciły się do PZPNu oraz do Leo z prośbą o "wypożyczenie" selekcjonera na barażowe
mecze. Pełen tekst na interii: http://sport.interia.pl/raport/eliminacje-euro2008/news/beenhakker-poprowadzi-feyenoord,905556,377



tak widziałem to :) Fajnie się PZPN zachował. Mam nadzieję, że Leo pomoże swojej drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krakusy od 3, czy 5 minuty prowadzą w Wodzisławiu Śląskim. :D Strzelcem... Dudka! A tak na niego kleli, a tu bramka dla reprezentacji, niejedna, bramka w Wiśle. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 18:18, Vaxinar napisał:

Krakusy od 3, czy 5 minuty prowadzą w Wodzisławiu Śląskim. :D Strzelcem... Dudka! A tak na
niego kleli, a tu bramka dla reprezentacji, niejedna, bramka w Wiśle. :]

Wisła po meczu ze stołeczną Legią, co mnie niezmiernie cieszy. Oby jeszcze strzelili jakąś bramkę i wygrali.
Może Moskal jednak zostanie na pozycji trenera, chociaż kilka dobrych meczów nie mówi jeszcze o umiejętnościach.

W meczu Zagłębia z Kolportrerem Chałubiński zderzył się z Cierzniakiem głowami. Doznał chyba kontuzji, bo wywiozła go karetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła niestety gra w dziewiątkę, a Odra remisuje 1:1.
Głupia druga żółta dla Bzaszczyńskiego za gadanie z arbitrem. A poza tym Paulista dostał czerwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 19:24, Danio X napisał:

Wisła niestety gra w dziewiątkę, a Odra remisuje 1:1.
Głupia druga żółta dla Bzaszczyńskiego za gadanie z arbitrem. A poza tym Paulista dostał czerwień.


To już po prostu trzeba umieć, żeby dostać dwie czerwone kartki w meczu, który powinien być wygrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie wy tu o pierdołach a nie widzę posta o tym co się wydarzyło w Lubinie...

Moje zdanie - sędzia do bani, w ogóle nie kontrolował mecz.

Chałbiński - nieciekawie, oj bardzo :/

Pomoc medyczna - debile :/ Każdy laik wie, że najpierw zabiera się pacjenta z gorszymi obrażeniami. A co zrobiła eRka ? Wzięła Cierzniaka, a Michał musiał czekać na karetkę.


Czemu nie napomknąłem o Radku ? A no bo Misiu Chałbiński gra w reprze, w dodatku ma większe obrażenia. A Radek jest tylko bramkarzem Korony ( choć tak samo jak Michał jest piłkarzem oczywiście ).

Cieszy zwycięstwo 2-0 z Koroną. Ale mnie bardziej cieszy wyjazdowe 2:1 Lecha Poznań z Łksem i 99. bramka Piotrka Reissa :) Miło by było gdyby w meczu z Widzewem bramki nie zdobył i 100 wpadła na Legii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście, jakie 2 bramki wpuścił Boruc dzisiaj w meczu z Glasgow Rangers? Mam nadzieję, że to tylko był wypadek przy pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 20:17, lukmistrz napisał:

Widzieliście, jakie 2 bramki wpuścił Boruc dzisiaj w meczu z Glasgow Rangers? Mam nadzieję,
że to tylko był wypadek przy pracy...

Te bramki to szmaty Boruc tak wielki bramkarz a takie szmaty.Oby to był wypadek przy pracy bo taki bramkarz jak on nie może takich bramek puszczac


Ale także Leo ma byc trenerem Rotterdamu.Cikeawe jak to wpłynie na Białoczerwonych.Mysle że Leo nie zostanie więcej Trenerem Polski o ile Roterdam zapłaci więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 20:41, Game Dreix napisał:

Ale także Leo ma byc trenerem Rotterdamu.Cikeawe jak to wpłynie na Białoczerwonych.Mysle że
Leo nie zostanie więcej Trenerem Polski o ile Roterdam zapłaci więcej


Ja się o to nie martwię, on tylko pomoże Feyenordowi na czas baraży (10 dni) i z powrotem zajmie się naszą reprezentacją. Leo sam powiedział: Chciałbym mocno podkreślić, że zawsze na pierwszym miejscu będę stawiał w mojej pracy dobro reprezentacji Polski".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 20:47, lukmistrz napisał:

> Ale także Leo ma byc trenerem Rotterdamu.Cikeawe jak to wpłynie na Białoczerwonych.Mysle
że
> Leo nie zostanie więcej Trenerem Polski o ile Roterdam zapłaci więcej

Ja się o to nie martwię, on tylko pomoże Feyenordowi na czas baraży (10 dni) i z powrotem zajmie
się naszą reprezentacją. Leo sam powiedział: Chciałbym mocno podkreślić, że zawsze na pierwszym
miejscu będę stawiał w mojej pracy dobro reprezentacji Polski".


Oh tego nie słyszałem moje troski przegnałes raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować