Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2007 o 10:31, bezimienny15 napisał:

A GKS znowu pokazał klase. 3:1 bardzo ładny mecz. Jednak odejście matusiaka tylko wzmocniło
ten klub ;)

Uważam, że raczej osłabiło. Poza tym bardzo mi szkoda Matusiaka i żeby to nie był błąd z jego strony, że poszedł do Palermo. Grzeje ławę i myślę, że jak tak dalej pójdzie to zacznie się piłkarsko cofać. I w końcu może być tak jak z Dudkiem. Ale mam nadzieję, że się chłopak jakoś przebije w końcu jest jeszcze młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 23:00, Vaxinar napisał:

(...) Chyba, że też lubisz Leszka, zielonego? ;-)

A tam nieważne, po prostu już dawno nie trafiłem wyniku w typowaniach...
A Leszka Zielonego lubię, bardzo mi smakuje, choć moim zdaniem Tyskie jest najlepsze (tudzież Haineken), ale to mój prywatny gust. :-)

Dnia 05.05.2007 o 23:00, Vaxinar napisał:

(...) Lech z małej litery? :-) Heheh....

Ja tego nie pisałem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 13:43, szerszeń45 napisał:

A Leszka Zielonego lubię, bardzo mi smakuje, choć moim zdaniem Tyskie jest najlepsze (tudzież
Haineken), ale to mój prywatny gust. :-)

Na meczach polskiej ligi pije się Królewskie. :P

Dnia 06.05.2007 o 13:43, szerszeń45 napisał:

Ja tego nie pisałem ;>

To hańba dla wszystkich... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 10:36, fataem napisał:

Z drugiej strony w Arsenalu przez rok pogra jeszcze Lehmann, a wątpie, aby ,,Fabian" go wygryzł
ze składu, tak więc jeśli nie zostanie on wypożyczony to będzie miał rok w plecy...


Nie do końca. Raczej będzie go czekał los Kuszczaka. Mianowicie ławka i gra w pucharach. Dodać należy że Lehman nie należy do graczy co kartek nie dostają i w każdym sezonie chociaż raz musi pauzować. Trzeba również pamiętać że ma 37 lat i w każdej chwili może się rozlecieć.

Dnia 06.05.2007 o 10:36, fataem napisał:

Lepszy byl tak pomysł jaki ukazał się kiedyś w ,,Przeglądzie Sportowym", Boruc do Arsenalu, a Fabiański
do Celticu.


Nie do końca. Ani Lehman ani Boruc nawet nie myśleli by o ławce a dodamy do tego jeszcze ich charaktery i bomba gotowa.

Dnia 06.05.2007 o 10:36, fataem napisał:

Ciekaw jestem, kto teraz będzie bronił dostępu do bramki Legii., Cabaj, Fabiniak, czy ktoś
inny?


Bronił będzie Mucha raczej. No chyba że nie przedłuży kontraktu to wtedy znając Dowhonia to postawi na Gostomskiego.

Dnia 06.05.2007 o 10:36, fataem napisał:

PS. Pomimo niechęci jaką żywię do Arsenalu, mam nadzieję, że chociaż zremisują, a jak Bóg da
to wygrają z Chelsea, na chwałę Manchesteru:D


Ku chwale MU!!! Chociaż najlepiej nie liczyć na pomoc tylko skopać Chelsea na wyjeździe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 14:02, Quire napisał:

Nie do końca. Raczej będzie go czekał los Kuszczaka. Mianowicie ławka i gra w pucharach. Dodać
należy że Lehman nie należy do graczy co kartek nie dostają i w każdym sezonie chociaż raz
musi pauzować. Trzeba również pamiętać że ma 37 lat i w każdej chwili może się rozlecieć.

Tak. Może. I ja też uważam, że ten rok nie pójdzie na marne. Potrenuje chłopak z wielką drużyną i potem zastąpi Lehmana w bramce ;)

Dnia 06.05.2007 o 14:02, Quire napisał:

Nie do końca. Ani Lehman ani Boruc nawet nie myśleli by o ławce a dodamy do tego jeszcze ich
charaktery i bomba gotowa.

Podejrzewam, że wtedy broniłby Boruc xD ale ja sobie tego nie wyobrażam...

Dnia 06.05.2007 o 14:02, Quire napisał:

Bronił będzie Mucha raczej. No chyba że nie przedłuży kontraktu to wtedy znając Dowhonia to
postawi na Gostomskiego.

Mucha? Nie znam go, ale podejrzewam, że niezły xD Legia jest wylęgarnią bramkarzy i nawet jak podstawowy odejdzie to zastępca niewiele ustępuje umiejętnościami

Dnia 06.05.2007 o 14:02, Quire napisał:


Ku chwale MU!!! Chociaż najlepiej nie liczyć na pomoc tylko skopać Chelsea na wyjeździe:D

Tylko nie ManU! A Chelsea się nie da! Nie da się skopać u siebie! Do boju Chelsea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 15:54, Madia napisał:


> Bronił będzie Mucha raczej. No chyba że nie przedłuży kontraktu to wtedy znając Dowhonia
to
> postawi na Gostomskiego.
Mucha? Nie znam go, ale podejrzewam, że niezły xD Legia jest wylęgarnią bramkarzy i nawet jak
podstawowy odejdzie to zastępca niewiele ustępuje umiejętnościami


Tak na marginesie ;) Wylęgarnią to są Szamotuły... Wszycy bramkarze Legii przyszli albo ze szkółki w Szamotułach albo z innych klubów WLKP ( Boruc jest z tej szkółki o ilę się nie myle, teraz Fabiański chyba też a Fabiniak z Lecha
) a Legia ich tylko szlifuje i kosi kasę ;p

Dnia 06.05.2007 o 15:54, Madia napisał:

>
> Ku chwale MU!!! Chociaż najlepiej nie liczyć na pomoc tylko skopać Chelsea na wyjeździe:D

Tylko nie ManU! A Chelsea się nie da! Nie da się skopać u siebie! Do boju Chelsea

Only MU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korona cały czas w dołku ... Czwarta porażka z rzędu... Jak się nie wezmą do roboty to będzie baaardzo źle. Mam nadzieję że Legia jej dzisiaj nie wyprzedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 15:54, Madia napisał:

Mucha? Nie znam go, ale podejrzewam, że niezły xD Legia jest wylęgarnią bramkarzy i nawet jak
podstawowy odejdzie to zastępca niewiele ustępuje umiejętnościami

Yyyyy , tak naprawdę czy się zgrywasz ;p
Mucha ma pewnie teraz niezły problem . W czerwcu kończy mu się kontrakt a jak Fabiańskiego barknie teoretycznie to on jest następny w kolejce .Tyle tylko czy na pewno ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 16:29, kolektor napisał:

Korona cały czas w dołku ... Czwarta porażka z rzędu... Jak się nie wezmą do roboty to będzie
baaardzo źle. Mam nadzieję że Legia jej dzisiaj nie wyprzedzi ...


Jak to sie mówi - nadzieja matką głupich ;) Trzecia bramka świetna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 16:47, Bambusek napisał:

Jak to sie mówi - nadzieja matką głupich ;) Trzecia bramka świetna :D


No i brawo Legia wygrała 3-1 i Korona spada na 4 miejsce. Ale sami się o to prosili. Zmarnowali szansę w PP a teraz w lidze ... Zadyszka to już mało powiedziane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 17:31, dawidos160 napisał:

Na razie Chelsea-Arsenal 0-0 ^^

MU mistrza ma !!

I tak już zostanie :) Glory Glory Man United \o/\o/\o/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej połowie 1:0 dla Arsenalu, a Chelsea w dziesiątkę... Ach jaka szkoda, że nie mam gdzie obejrzeć tego meczu:/
W takiej sytuacji jedno wydaje się być pewne - Londyńczycy już tego meczu nie wygrają. A jako, że z dwojga złego wolę widzieć na fotelu mistrza MU, pozostaje się tylko cieszyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MANU MISTRZEEEEEEEMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chelsea zremisowała z Arsenalem 1-1 i nie ma szans na dogonienie ManU. Glory, glory, Man United !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 17:34, marcincinek15 napisał:

I tak już zostanie :)


No. Niestety, już ma mistrza, bo Chelsea zremisowało 1-1, więc będzie musiało poczekać jeszcze przynajmniej rok, żeby ponownie być mistrzem Anglii. Teraz można się tylko emocjonować wyścigiem Arsenalu z Liverpoolem o 3 miejsce i o utrzymanie się w Premier League, gdzie West Ham United bardzo się stara nie spaść i wygrywa mecz za meczem :)
Ale najbardziej emocjonujące było dla mnie zakończenie ligi holenderskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 17:56, Rafal G napisał:

Po pierwszej połowie 1:0 dla Arsenalu, a Chelsea w dziesiątkę... Ach jaka szkoda, że nie mam
gdzie obejrzeć tego meczu:/
W takiej sytuacji jedno wydaje się być pewne - Londyńczycy już tego meczu nie wygrają. A jako,
że z dwojga złego wolę widzieć na fotelu mistrza MU, pozostaje się tylko cieszyć;)


Zapewne na sopcaście było


MANCHESTER UNITED - MISTRZ ANGLII 06/07


Czerwone Diabły - łączmy się w radości :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować