Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No i dzisiejszy mecz zakończył się remisem Chelsea z Arsenalem. Szkoda, że Chelsea obudziło się dopiero na 20 minut przed końcem dzisiejszego meczu. Gdyby tak grało jak od 70 minuty przez ostatnie pare meczy to z pewnością kto inny by się szykował do meczu z Milanem, a chłopczyki z Manchesteru dalej by trząsły spodenkami czy dostaną w końcu jakiś tytuł w tym sezonie. No cóż, pożytek z tego jest jeden, Manchester nie będzie biadolić jaki jest biedny ;) A w sumie... słyszałem jeszcze coś o możliwości odjęcia paru punktów tym gnojkom za pożyczenie zawodnika do Evertonu, może być jeszcze zabawnie :>

A Mourinho naprawde pięknie się zachował po meczu, podszedł do części trybun należących do kibiców The Blues i palcem pokazał im, żeby podziękowali drużynie, której kibicowali. Naprawde piękne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 22:09, pretorianie napisał:

Manchester mistrzem bravo!

I mam nadzieję że za rok też tak będziemy mogli pisać ! Szkoda tylko tego meczu z Milanem bo sezon dla Czerwonych Diabłów był ogólnie bardzo udany. Żeby zdobyli jeszcze Puchar Anglii to będzie super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 15:54, Madia napisał:

Mucha? Nie znam go, ale podejrzewam, że niezły xD Legia jest wylęgarnią bramkarzy i nawet jak
podstawowy odejdzie to zastępca niewiele ustępuje umiejętnościami


Będzie komu klatki pilnować.
Bądź co bądź ale Legia Łapaczami stoi:)

Dnia 06.05.2007 o 15:54, Madia napisał:

Tylko nie ManU! A Chelsea się nie da! Nie da się skopać u siebie! Do boju Chelsea


GLORY GLORY eMMMM UNITED.

Kurde. Nie sądziłem że do tego dojdzie ale pierwszy raz w życiu kibicowałem Arsenalowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 22:31, kolektor napisał:

> Manchester mistrzem bravo!
I mam nadzieję że za rok też tak będziemy mogli pisać ! Szkoda tylko tego meczu z Milanem bo
sezon dla Czerwonych Diabłów był ogólnie bardzo udany. Żeby zdobyli jeszcze Puchar Anglii to
będzie super !!!

I tak jest udany! Mistrzostwo w tym sezonie a w przyszłym Liga Mistrzów. Z drugiej strony półfinał Ligi Mistrzów to też nie byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 22:28, Mistic napisał:

No i dzisiejszy mecz zakończył się remisem Chelsea z Arsenalem. Szkoda, że Chelsea obudziło
się dopiero na 20 minut przed końcem dzisiejszego meczu. Gdyby tak grało jak od 70 minuty przez
ostatnie pare meczy to z pewnością kto inny by się szykował do meczu z Milanem, a chłopczyki
z Manchesteru dalej by trząsły spodenkami czy dostaną w końcu jakiś tytuł w tym sezonie


Prośba - jak nie wiesz o czym mówisz zamilcz lepiej...

Dnia 06.05.2007 o 22:28, Mistic napisał:

No cóż, pożytek z tego jest jeden, Manchester nie będzie biadolić jaki jest biedny ;)


To czel$i biadoli jaka to biedna, że ją wszędzie oszukują sędziowie...

>A w sumie... słyszałem jeszcze coś o możliwości odjęcia paru punktów tym gnojkom za pożyczenie zawodnika

Dnia 06.05.2007 o 22:28, Mistic napisał:

do Evertonu, może być jeszcze zabawnie :>


1 mój komentarz również dotyczy tej części wypowiedzi.

Dnia 06.05.2007 o 22:28, Mistic napisał:

A Mourinho naprawde pięknie się zachował po meczu, podszedł do części trybun należących do
kibiców The Blues i palcem pokazał im, żeby podziękowali drużynie, której kibicowali. Naprawde
piękne :-)


Gdyby czel$i zdobyła w tym momencie "majstra" palcem wskazywałby... siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester jeszcze namiesza w przyszłych sezonach w LM. Przecież jakby nie patrzeć taki Rooney i Ronaldo mają każdy z osobna niespełna 22 lata! Inna sprawa, że taki Giggs czy Scholes swoje latka mają i triumf w tym roku w LM byłby niezłym zakończeniem ich kariery i powtórką z ''99. Nie mówię, że od razu skończą po tym sezonie. W końcu taki Ferguson powiedział, że on musi jeszcze co najmniej raz wygrać Ligę Mistrzów, więc czemu oni mieliby zrobić inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 23:08, dawidos160 napisał:

Prośba - jak nie wiesz o czym mówisz zamilcz lepiej...


Wiem co mówie bo mówie to co myśle. Więc zamilczeć możesz ty i wsadzić sobie te głupie komentarze tam gdzie słońce nie dochodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Mourinho jest bardzo bezczelnym facetem i dla mnie liczy się tylko (chociaż już też coraz mniej) jako trener. bo ja człowiek to dla mnie dno zupełne.
Jeśli chodzi o gdybanie to gdyby Manchester grał tak jak 10 lat temu to nikt inny nie zdobywał by tytułów. A taki klub jak Chelsea w ogóle nie miała by prawa zdobyć mistrzostwa.
Ale to jest piękne, że nieraz gra się lepiej a nieraz gorzej. Raz się wygrywa tytuł a drugim razem się go nie zdobywa.
Jeśli chodzi o kasę to nie słyszałem żeby Manchester narzekał ostatnio na brak pieniędzy. Z tego co wiem to jest jednym z najbogatszych klubów świata. A jeśli klub mówi o stratach ( bo jak się nie jest w finale LM, to się traci, lub inaczej nie zyskuje ) a czytelnik interpretuje to jako biadolenie o biedzie to trzeba się zapisać na kurs czytania ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 23:16, Mistic napisał:

> Prośba - jak nie wiesz o czym mówisz zamilcz lepiej...

Wiem co mówie bo mówie to co myśle. Więc zamilczeć możesz ty i wsadzić sobie te głupie komentarze
tam gdzie słońce nie dochodzi :P


Właśnie pokazałeś umiejętność dyskusji na poziomie...

czel$i szykowała się do meczy z L`poolem i jakoś nie zachwycała. A mecz trwa 90 minut nie 20...

To żeby Ci uświadomić, że nie masz pojęcia o czym mówisz - MU nie pożyczało zawodnika do Evertonu, tylko sprzedało - był to transfer definitywny. I chodziło o to, że w meczu nie wystąpił Tim Howard, który został w lutym sprzedany właśnie tam. FA się zainteresowała, bo były pogłoski ( ciekawe skąd hmm ? ) że była to tajna umowa. Prawda była taka, że trener nie chciał wstawiać do składu tego właśnie gracza.

pretorianie

MU jest 3 na liście najbogatszych chyba ( spadło z 1 ). Zgodzę się, że paka sprzed 10 lat rządziła. I o to w piłce chodzi - że walczy się ale nie zawsze wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 22:28, Mistic napisał:

No i dzisiejszy mecz zakończył się remisem Chelsea z Arsenalem. Szkoda, że Chelsea obudziło
się dopiero na 20 minut przed końcem dzisiejszego meczu. Gdyby tak grało jak od 70 minuty przez
ostatnie pare meczy to z pewnością kto inny by się szykował do meczu z Milanem, a chłopczyki
z Manchesteru dalej by trząsły spodenkami czy dostaną w końcu jakiś tytuł w tym sezonie.


Bravo dla Ceibie. Uwazasz teraz ze jestes fajnejszy bo napisales taki czaderski text? United zagrało fenomenalny sezon, nie wytrzymali w LM, ale mało kto by pokonał Milan. Nie umiesz sie pogodzic ze Chelsea nie wygrała nic? Tylko puchar ligi?

Dnia 06.05.2007 o 22:28, Mistic napisał:

No cóż, pożytek z tego jest jeden, Manchester nie będzie biadolić jaki jest biedny ;)


A kiedy np. SAF pwoeidział cos ze jest biedny i nikt go nie kocha? Tylko Mourinho sie żali wsyztskim..

A w sumie...

Dnia 06.05.2007 o 22:28, Mistic napisał:

słyszałem jeszcze coś o możliwości odjęcia paru punktów tym gnojkom za pożyczenie zawodnika
do Evertonu, może być jeszcze zabawnie :>


Fajnie jakbyś byl w temacie..:/ ManUtd wypozyczyło zawodnika do konca seznou (nie mogl grac przeciwko ManUtd) i juz jest ustalone ze Everton go kupi w knienku. jak sie nie znasz - ZAMILCZ!!! i nawet jakby starcili pkt to byłbyś dumny ze swojej chelsea za ktora jestes pewnie od 2 misiecy? (zaraz bedzie text ze na dobre i złe od 1915roku..:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 23:16, Mistic napisał:

> Prośba - jak nie wiesz o czym mówisz zamilcz lepiej...

Wiem co mówie bo mówie to co myśle. Więc zamilczeć możesz ty i wsadzić sobie te głupie komentarze
tam gdzie słońce nie dochodzi :P

Masz coś wspólnego z trenerem Chelsea. Też nie potrafisz dyskutować tylko obrażasz. Ale nie przejmuj się może Chelsea w przyszłym sezonie coś zdobędzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 23:27, ThoruS napisał:

Bravo dla Ceibie. Uwazasz teraz ze jestes fajnejszy bo napisales taki czaderski text? United
zagrało fenomenalny sezon, nie wytrzymali w LM, ale mało kto by pokonał Milan. Nie umiesz sie
pogodzic ze Chelsea nie wygrała nic? Tylko puchar ligi?


Nie kibicuje żadnej drużynie poza reprezentacją Polski więc nie interesują mnie puchary, finały i inne pierdoły związane z jakimiś ligami, pucharami etc.Interesują mnie jeno mecze zespołów które znam, albo o których słyszałem, a że mecz w wykonaniu Chelsea mi się podobał to ich chwale. Ależ to proste, nie :-) To, że nie oceniam dobrze Manchesteru bo nie mam ku temu powodów to nie znaczy, że kibicuje zawzięcie drużynom z którymi wasze kochane i uwielbiane MU zaciekle walczy o jakieś trofeum. Ale skoro taki niby-argument wytaczacie to wasz problem, nie mój, ja mecze będe oglądać dalej i jesli znajde ku temu chęci to je również będe komentował. Według tego co myśle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2007 o 23:33, Mistic napisał:


Nie kibicuje żadnej drużynie poza reprezentacją Polski więc nie interesują mnie puchary, finały
i inne pierdoły związane z jakimiś ligami, pucharami etc.
Więc jak to są takie pierdoły to czemu na ten temat piszesz skoro nic o tym nie wiesz??? Tak jak piszesz interesuje cię przede wszystkim reprezentacja Polski i tym powinieneś się zająć. A jeśli chodzi o to że nie masz powodów do dobrej oceny MU to nic dziwnego. PRZECIEŻ TY NIE OGLĄDASZ TAKICH PIERDÓŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to mało ważne, co ty sobie tam wymyśliłeś w tej swojej główce.
Słyszeliście że Southampton jednak zagra baraże o pierwszą ligę? Czyli nasi 3 Polacy będą mieli szanse. Tylko martwi mnie to, że trener znowu nie wypuścił Rasiaka w pierwszym składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec sie nie wypowiadaj w obrazliwy sposob na temat inncyh zespolow!!!
"a chłopczyki z Manchesteru dalej by trząsły spodenkami czy dostaną w końcu jakiś tytuł w tym sezonie."
" słyszałem jeszcze coś o możliwości odjęcia paru punktów tym gnojkom (...)"

Tak sie wypowiadasz o druzynie ktorej nie znasz??? ktos dał ci prawo? za szybko sobiekumpli tutaj nie znajdziesz..:/

Ja o Cheslea (ManUtd fan..) bym zlego slowa nie powiedizał! doceniam prace jaka wlozyli w ten sezon, ilosc kontuzji itp. i nie mam zamiaru nikogo obrazac ze wzgledu na rywalizacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 23:39, pretorianie napisał:

Ale to mało ważne, co ty sobie tam wymyśliłeś w tej swojej główce.
Słyszeliście że Southampton jednak zagra baraże o pierwszą ligę? Czyli nasi 3 Polacy będą mieli
szanse. Tylko martwi mnie to, że trener znowu nie wypuścił Rasiaka w pierwszym składzie.


No własnie najpierw mowil, ze nie pasuje mu granie i Sanganem i Rasiakiem bo do siebie nie pasuja. Wywalil Rasiaka, bo uwazał ze Sagan jest lepszy, dał mu lepszego partnera oki. Ale Sagana teraz nie ma (kontuzja) a Rasiak wchodzi na ostatniue minuty. Wynika to pewnie z jego formy, bo jak wiemy albo jest njalepszy na boisku albo najgorszy. Ja licze ze jednak wygra rywalizacje i pomoze w awansie do PS. Jesli nawet nie, to obaj napastnicy maja szanse na gre w PS bo juz Rasiak ma bardzo dobra marke, a Sagan pierwszymi wstepami wrecz wstrzanal I liga.. Czy echo przejdzie do Premiership? Zoabczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 23:39, pretorianie napisał:

szanse. Tylko martwi mnie to, że trener znowu nie wypuścił Rasiaka w pierwszym składzie.


Rasiak zapewne ma mały kryzys formy. Przydałaby mu się jakaś bramka, żeby się odblokował. A co do wystawiania w pierwszym składzie - na razie nie ma co rozpaczać. Jeśli nie zagra w barażach, to już co innego. Ale w takiej sytuacji w okienku transferowym zapewne zmieni klub. Może to być nawet drużyna z Championship, ważne żeby grał. W Premiership mógłby nie dać rady (już raz mu się nie udało). Tak czy inaczej Grzesiu jeszcze na pewno nie powiedział ostatniego słowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować