Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ale wiele meczy też wygraliście fuksem. Jak choćby mecz z Mallorcą na CN gdy Mallorca nie wykorzystała karnego, a do tego w doliczonym czasie strzeliła sobie samobója.
Real zasłużył na mistrza, bo wygrywał ze wszystkimi silnymi ekipami. Barca nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 00:13, walgierz napisał:

Jak zwał tak zwał. Ja bramki strzelone w doliczonym czasie gry, ewentualnie w końcówce zwę szczęściem.


Nie ma "jak zwał tak zwał" bo to nie jest to samo. :]
Wiesz, że nie jestem kibicem ani jednym ani drugich, ale jest coś takiego jak walka do końca i tym się między innymi szczycił Man United. Jeśli jeden zespół coraz bardziej naciska, a drugi coraz bardizej siada i pada gol, to nie jest to szczęście. Szczęście to jest 90 minut dziadowskiej gry po obu stronach i nagle gol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 08:29, mikal15 napisał:

> Kto szczególnie zawiódł w tym sezonie? (...)


Nie ma sensu tak pojedynczo wymieniać. Zawiodła drużyna, która doszła do wniosku, że są tacy boscy i wspaniali, że wszystko samo im przyjdzie i nie ma sensu zapieprzać na boisku. Pamiętam jak pod bodajże pod koniec tamtego sezonu Rijkaard już totalnie odpuszczał im treningi czy coś w tym stylu... już wtedy podejrzewałem, że źle to się skończy w przyszłości.

Dnia 18.06.2007 o 08:29, mikal15 napisał:

A teraz ciekawa statystyka, tak niejako na usprawiedliwienie Barcelony.
Kto ostatni raz wygrał trzy razy z rzędu jedną z 3 (Anglia, Włochy, Hiszpania) najmocniejszych
lig europejskich? (...)


Wisła Kraków zdobyła 3 razy pod rząd mistrzostwo niezwykle silnej polskiej ligi w latach 2003, 2004, 2005 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 08:29, mikal15 napisał:

Kto ostatni raz wygrał trzy razy z rzędu jedną z 3 (Anglia, Włochy, Hiszpania) najmocniejszych
lig europejskich?


Co prawda Bundesliga jest dopiero na czwartym miejscu, ale Bayern wygrał trzy razy pod rząd, później przerwa i wygrana dwa razy pod rząd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drużyna pokazała charakter, jak już wiele razy w tym sezonie. po prostu byli bardzo zdeterminowani i lepsi, a Farsa, jak zwykle rozmieniła się na drobne. mister ''wiosenny tfaroszek" to chyba w tym sezonie częściej grał w reklamach niż bywał na treningach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:08, Vaxinar napisał:

> Od przyszłego sezonu kupuję sobie jakąś kablówkę.

Jak chcesz oglądać ligę na żywo hiszpańska i angielską to musisz Cyfrę i musisz najdroższy
pakiet, czyli ponad 100 miesięcznie. :)

Nieprawda. Wystarczy pakiet drugi cenowo po najtańszym i dokupienie do tego usługi canal plus. I to wyjdzie dużo mniej niż 100 zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:07, Obi-wan Kenobii napisał:

Nom, zgadzam się, Chelsea jest taka dobra że przegrała w tym sezonie walkę, a raczej finał
o mistrza. W lidze mistrzów też rewelacja. Normalnie najlepsi są :P

Wreszcie ktos mnie rozumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 14:58, DonCarleone napisał:

> > Od przyszłego sezonu kupuję sobie jakąś kablówkę.
>
> Jak chcesz oglądać ligę na żywo hiszpańska i angielską to musisz Cyfrę i musisz najdroższy

> pakiet, czyli ponad 100 miesięcznie. :)
Nieprawda. Wystarczy pakiet drugi cenowo po najtańszym i dokupienie do tego usługi canal plus.
I to wyjdzie dużo mniej niż 100 zł miesięcznie.


Nieprawda. Wystarczy kablówka, która ma umowę podpisaną z canal plusem i kablówka + canal plus to może już nawet 50 zł kosztować razem ;) ja płace bodajże 90 bo mam najdroższy pakiet kablówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Be-Yacz Nie ma sie co licytowac. Mistrzostwo wygrywa sie 38 meczami. I Barca i Real zdobyly w nich tyle samo punktow, zadecydowaly bezposrednie mecze.

.Darnok Nie bylo odpuszczonych treningow. Gral rezerwowy sklad ale to dlatego, zeby pilkarze ktrozy zagrali najwiecej meczow odpoczeli przed Mundialem. Znasz piłkarzy osobiscie? Wiesz co sie dzieje w ich glowach? Jak mozesz mowic, jakie wnioski przyszly im do glowy?

Vaixnar Celowo wymienilem te trzy, bo np. wystarczy zobaczyc ile razy lige francuska pod rzad wygral Lyon. A na chwile obecna Ligue 1 nie jest gorsza od Bundesligi.

Jaceloth Żal. Barcelona to taka Legia- nie wiem czemu wiele osob zyczy jej jak najgorzej. Znam kibicow Realu ktorzy nie ciesza sie z mistrzostwa tylko z tego, ze mistrzostwa nie ma Barca. Przeciez to jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 00:13, walgierz napisał:

Jak zwał tak zwał. Ja bramki strzelone w doliczonym czasie gry, ewentualnie w końcówce zwę
szczęściem.


Czyli Bayern Monachium jest najszczęśliwszym klubem pod słońcem, bo jest wręcz mistrzem końcówek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 16:55, mikal15 napisał:

A na chwile obecna Ligue 1 nie jest gorsza od Bundesligi.


To już subiektywne zdanie każdego tak jak na temat tego, która liga jest najlepsza - angielska czy hiszpańska. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 17:02, edeń napisał:

Czyli Bayern Monachium jest najszczęśliwszym klubem pod słońcem, bo jest wręcz mistrzem końcówek?


O czym Ty mówisz? :)
O walce o mistrzostwo Niemiec? Przecież wyrabiał sobie przewagę zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która liga jest lepsza można by było zobaczyć dopiero przy konfrontacjach nie tylko mistrzów krajów ale także, a nawet przede wszystkim zespołów z dolnych sfer tabeli. A tak każdy za lepszą ligę uważa raczej tę, w której gra bardziej odpowiada jego preferencjom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 17:03, mikal15 napisał:

No nie wiem, wystarczy sobie przypomnieć słynny finał na Camp Nou :)


Tamten mecz to w ogóle jakaś paranoja :) Ale to jest wyjątek, w innych meczach Bayern strzelał te najważniejsze bramki w ostatnich minutach. Tak wygrywał chociażby Mistrzostwo Niemiec po strzale Zicklera w 3 minucie doliczonego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 15:42, dawidos160 napisał:

Nieprawda. Wystarczy kablówka, która ma umowę podpisaną z canal plusem i kablówka + canal plus
to może już nawet 50 zł kosztować razem ;) ja płace bodajże 90 bo mam najdroższy pakiet kablówki.

Prawda, gdyż w ramach Cyfry + jest to najtańsze rozwiązanie. A wypowiadałem się na temat Canału + w ramach Cyfry, a nie kablówki, czy internetu, jak ktoś wcześniej wspomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 16:55, mikal15 napisał:


.Darnok Nie bylo odpuszczonych treningow. Gral rezerwowy sklad ale to dlatego, zeby
pilkarze ktrozy zagrali najwiecej meczow odpoczeli przed Mundialem. Znasz piłkarzy osobiscie?
Wiesz co sie dzieje w ich glowach? Jak mozesz mowic, jakie wnioski przyszly im do glowy?


Nie trzeba ich znać osobiście, żeby dojść do takich wniosków.
Jeśli jakiś piłkarz opuszcza połowę treningów, żeby kręcić filmy reklamowe a drugi co chwilę stroi publicznie fochy i najeżdża na trenera to szczerze wątpię, żeby na treningach panowała atmosfera sprzyjająca profesjonalnej pracy.
Jeśli nikt nie weźmie się porządnie za tą drużynę, to czekają ich takie same 4 lata posuchy jak w przypadku Realu. Efekt wypalonych gwiazdek...

-> Vaxinar

Aleś sobie wrzucił paskudny avatar ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 17:12, edeń napisał:

(...) Tak wygrywał chociażby Mistrzostwo Niemiec po
strzale Zicklera w 3 minucie doliczonego czasu :)


To było wtedy jak rywalizowali bezpośrednio z Schalke? Padały jakieś wysokie wyniki wtedy ;)
Pamiętam też, jak swego czasu Leverkusen jeszcze z Matyskiem w składzie w ostatniej kolejce zremisował 2-2 i tytuł powędrował też właśnie do Monachium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:25, .Darnok napisał:

To było wtedy jak rywalizowali bezpośrednio z Schalke? Padały jakieś wysokie wyniki wtedy ;)


Chyba tak. To były czasy mojej wczesnej młodości, więc nie za bardzo pamiętam. Pamiętam jednak, że Zickler wszedł na boisko około 5 minut przed końcem meczu i strzelił przepięknie z woleja :)

Dnia 18.06.2007 o 18:25, .Darnok napisał:

Pamiętam też, jak swego czasu Leverkusen jeszcze z Matyskiem w składzie w ostatniej kolejce
zremisował 2-2 i tytuł powędrował też właśnie do Monachium.


Wtedy była liga bardziej emocjonująca - walka trwała do ostatniego meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować