Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

>Moim zdaniem ten

Dnia 19.06.2007 o 09:24, kolektor napisał:

francuski zawodnik powinien wreszcie pójść po rozum do głowy i uświadomić sobie że z Arsenalem
już nic nie osiągnie

Polemizowalbym ;) Liga angielska jest najsilniejsza na swiecie wiec wszystko jest mozliwe :D Ale Henry w tym sezonie zlapal kontuzje i niewiadomo jak w ogole odnajduje sie po kontuzji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demrenfaris Ronaldinho był w beznadziejnej dyspozycji podczas fazy grupowej LM. W meczu z Werderem na Wesserstadion miałem ochotę wyrzucić przez okno telewizor, taki byłem zirytowany. Oglądałeś mecz na Camp Nou? Nie wierzę. Przecież Chelsea nie miała prawa go konczyc nawet w 9. To co robili Drogba, Essien czy po stronie Barcelony Motta to było naprawde tragiczne. Karne i wolne ktoś musi w końcu strzelać, nie jest to przecież łatwe. Owszem zawiedli- nie wygrali ani LM ani La Liga, a taki musiał być cel. Jednak jak już wspomniałem trzeba kupić kilku graczy, do pierwszego zespołu wprowadzic dwóch (DEFENSYWNY POMOCNIK!) i będzie dobrze. A dla mnie mocniejsza jest liga hiszpańska. Jak już mówiłem, nikt tego nie sprawdzał i raczej nie sprawdzi.

.Darnok Tak. Eto''o dzień zaczyna od ponarzekania na Ronniego, Rijkaarda (zły człowiek, zły). Jest to najwybitniejszy napastnik w Barcelonie od czasu Ronaldo. Czyli od 10 lat. Zobacz, on gra 3 sezony a właściwie niewiele ponad 2 bo przecież teraz większość zdecydowana to kontuzja i ile strzelił bramek? No właśnie...nie ma zawodnika, który mógłby go stylem gry zastąpić. W przypadku odejścia Eto''o i przyjścia Henrego prawdopodobnie mielibyśmy przebudowę zespołu. I nie życzę sobie takiego sezonu w wykonaniu Ronaldinho nigdy więcej. Co to jest 21 goli i 11 asyst skoro nie robił ładnych zwodów? Nie wiem skąd czerpiesz informacje na temat Barcelony. Jeśli robisz to z polskich portalów czy gazet to chyba nie spodziewasz się zbyt dobrych informacji. Jeśli z serwisów o Barcelonie to w 2 z nich pracują poważni ludzie- na reszcie piszą np. 12latkowie. Z tego jeden z tych poważnych serwisów ma niesamowitą tendencję do narzekania.

Nie wierzę, że ludzie od powiedzmy 6 lat kibicujacy Barcy mogą chcieć głowy Rijkaarda. Ludzie! On przyszedł, wygrał 2x La Liga i 2x vicemistrzostwo! Ile byście dali za to, gdy byliśmy na 14 miejscu? Gdy drżeliśmy o miejsce w europejskich pucharach? Zastanówcie się nad tym, naprawdę, bo niektórzy zapomnieli jak było dawniej i chyba zachłysnęli się tymi sukcesami- wiecznie ich nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:23, .Darnok napisał:

-> Vaxinar
Aleś sobie wrzucił paskudny avatar ;P ;)


Wiesz co, dzięki starty.
Jednak miałeś rację i już to poprawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 13:01, mikal15 napisał:

demrenfaris Ronaldinho był w beznadziejnej dyspozycji podczas fazy grupowej LM. W meczu
z Werderem na Wesserstadion miałem ochotę wyrzucić przez okno telewizor, taki byłem zirytowany.
Oglądałeś mecz na Camp Nou? Nie wierzę. Przecież Chelsea nie miała prawa go konczyc nawet w
9. To co robili Drogba, Essien czy po stronie Barcelony Motta to było naprawde tragiczne. Karne
i wolne ktoś musi w końcu strzelać, nie jest to przecież łatwe. Owszem zawiedli- nie wygrali
ani LM ani La Liga, a taki musiał być cel. Jednak jak już wspomniałem trzeba kupić kilku graczy,
do pierwszego zespołu wprowadzic dwóch (DEFENSYWNY POMOCNIK!) i będzie dobrze. A dla mnie mocniejsza
jest liga hiszpańska. Jak już mówiłem, nikt tego nie sprawdzał i raczej nie sprawdzi.

Nikt nie sprawdzi- fakt. Ale sprawdz sobie kluby ktore zajmuja nizsze miejsca w Angli i te z Hiszpanii... Taki West Ham zbilby wiekszosc zespolow z ~10 miesca La Liga :) W Hiszpanii jest Valencia, Barca, Real, Sevilla, ale za nimi przepasc. W Angli jest L''pool Chelsea ManU czy Arsenal ale zawsze grozny i silniejszy od Villareal Totenham, Newcastle czy Middlesbrough :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale ty tak twierdzisz. A ja mogę powiedzieć, że dla mnie Nastic jest lepszy od West Hamu. Sprawdzisz to? Nie. Dlatego póki co to jest twoja subiektywna opinia. Podobnie jak ja mam swoją. Udowodniłyby to takie zawody, że 1 zespół z Hiszpanii z 1 z Anglii, 2 z 2 itd aż do końca. I powiedzmy 4 mecze przez cały sezon po 9 kolejkach. Wtedy forma przez cały sezon i można ocenić. A tak póki co to nasze gdybanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lubiłem milan, ale dzisiaj się na niego wkurzyłem. Muwli, że chcą sprowadzić eto`o, ronaldinho, gilberto silvę, trezegueta, henrego, aokazało się, że kupili tylko jakąś pałe nieznaną z hondurasu! Nie wiecie, czy kupią jeszcze jakiegoś sławnego i dobrego piłkarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angielskie kluby powoli odskakują od Hiszpańskich pod względem przychodów.
Wiem, że bogatszy nie znaczy lepszy ale za pare lat w Angli będzie można zorobić dużo więcej i to tam będzie grała większość najlepszych piłkarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Kaźmierczak jest już po testach medycznych a jego prezentacja w Porto odbędzie się 1 lipca. Mam tylko nadzieję, że czeka go tam lepsza przyszłość niż Mielcarskiego, który rozegrał parę dobrych meczu a następnie słuch o nim zaginął.
Ale tutaj mam nadzieję, że będzie go czekała taka kariera jak kiedyś naszego bramkarza Młynarczyka, który był podstawowym graczem FC Porto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram. Akurat teraz nie, bo skończyły się ligi piłkarskie, ale gram w okresie od listopada do kwietnia. I można na tym sporo zarobić, nawet nie znając się specjalnie na sporcie. Przykładowo- w życiu obejrzałem jeden cały mecz hokejowy a wygrałem na tym 200 zł :P Ogólnie gram tak, żeby być na stałym plusie- najwięcej wygrałem w grudniu, 1200 zł (za postawione łącznie 700), najgorszy miesiąc to styczeń gdzie przegrałem 250 zł. Jak ktoś nie wierzy to służę do linkami do postów na innym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:14, temek napisał:

Angielskie kluby powoli odskakują od Hiszpańskich pod względem przychodów.
Wiem, że bogatszy nie znaczy lepszy ale za pare lat w Angli będzie można zorobić dużo więcej
i to tam będzie grała większość najlepszych piłkarzy

Troszeczkę przesadzasz .Wielka piłka raczej nie ograniczy się do jednego kraju .Zauważ że np. Barcelonę było stać na odrzucenie olbrzymich kontraktów reklamowych ba, co więcej sami postanowili dopłacać de reklamy na koszulkach .Taka różnica o jakiej piszesz raczej się nie zdarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Trzeba mieć ukończone 18 lat. W internecie masz tyle lat ile podasz, a w bukmacherach stacjonarnych masz albo rodziców (w moim przypadku odpadają niestety- bo hazard to zło zło zło!) albo sprzedadzą Ci kupon, albo po prostu czekasz aż ktoś będzie szedł, dajesz mu kupon oraz kasę- jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby ktoś odmówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wyższości jednej ligi nad drugą. Piłka staje się globalna coraz bardziej. W większości klubów główną rolę grają obcokrajowcy. Nie ma już tak jak kiedyś- Anglicy wybiegani, Hiszpanie techniczni, Włosi catenaccio. To już tylko dawne stereotypy. Nie ma teraz za bardzo znaczenia czy klub jest z Hiszpanii czy z Anglii- w obu krajach są trudni rywale, a przecież i tak trzeba się ze sobą spotkać w Lidze Mistrzów. Dlatego np. dziwią mnie ludzie, którzy mówią, że liga angielska jest najlepsza bo tam się najlepiej walczy. Zobaczcie, jak są ustawione kamery. Walczy się wszędzie tak samo, wszyscy oglądacie futbol tylko w telewizji = widzicie tylko to, co chce wam pokazać realizator. A że realizatorzy w Anglii skupiają się na walce to widzicie właśnie głównie nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:34, mikal15 napisał:

Owszem. Trzeba mieć ukończone 18 lat. W internecie masz tyle lat ile podasz, a w bukmacherach
stacjonarnych masz albo rodziców (w moim przypadku odpadają niestety- bo hazard to zło zło
zło!) albo sprzedadzą Ci kupon, albo po prostu czekasz aż ktoś będzie szedł, dajesz mu kupon
oraz kasę- jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby ktoś odmówił.


Dokładnie tak jak mikal mówisz. Mi z racji tego, że mam 17 lat i wyglądam na starszego sprzedają. A jak widać, że młody to proszą o dowód lub nie sprzedają. To jak z piwem jest. Bez problemu ktoś kupi/sprzeda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron ze statystykami i umiejętność wyciągania wniosków. Dla przykładu. Drużyna A gra z drużyną B. A ostatnie 6 meczów u siebie wygrało a łącznie ma bilans 11-3-1, B w ostatnich 6 meczach na wyjeździe 2 remisy i 4 porażki a łączny bilans to 3-5-7. W ostatnich spotkaniach A z B rozgrywanych między tymi zespołami zawsze wygrywał gospodarz. I kurs na takie spotkanie to czasami 1,80 w przypadku słabszych lig- gdy grasz w necie z 50 zł masz 90. Za jeden mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:37, mikal15 napisał:

Co do wyższości jednej ligi nad drugą. Piłka staje się globalna coraz bardziej. W większości
klubów główną rolę grają obcokrajowcy. Nie ma już tak jak kiedyś- Anglicy wybiegani, Hiszpanie
techniczni, Włosi catenaccio. To już tylko dawne stereotypy. Nie ma teraz za bardzo znaczenia
czy klub jest z Hiszpanii czy z Anglii- w obu krajach są trudni rywale, a przecież i tak trzeba
się ze sobą spotkać w Lidze Mistrzów. Dlatego np. dziwią mnie ludzie, którzy mówią, że liga
angielska jest najlepsza bo tam się najlepiej walczy. Zobaczcie, jak są ustawione kamery. Walczy
się wszędzie tak samo, wszyscy oglądacie futbol tylko w telewizji = widzicie tylko to, co chce
wam pokazać realizator. A że realizatorzy w Anglii skupiają się na walce to widzicie właśnie
głównie nią.

Nie powiedzialbym ze te stereotypy nie maja nic z rzeczywistosci. W Anglii taki futbol graja zespoly typu Everton Watford czy Newcastle. Prawda- Chelsea ManU i L''pool faktycznie graja cos innego, mieszanke stylów. Ale ligi nie tworzy 5-6 zespolow, wbrew pozorom liga to glownie te slabsze zespoly! Dochodzi presja kibicow, jak nie ma wyniku to fani wrecz wymuszaja (w Anglii) na zespole walke. Nie bede sie wypowiadal co do Hiszpanii bo kluby z tego kraju znam glownie z Ligi Mistrzow (puchar UEFA tez) i z relacji Canal+. Obejrzyj czasem mecze typu Middlesbrough-Sunderland, Everton-Newcastle itp. Nie tylko spotkania na szczycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale można tez obstawiać na stronach internetowych ;D
Są takie które musisz mieć ukończone 18 lat a na niektórych nie musisz ale trudno sie gra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, bo Guddi jest lepszy od Savioli. HAHA. Dobre.

Co do Eto to już tyle bzdur nawygadywał, że gdyby został, to Barca popełniła by swoiste Harakiri (?). R10 musi powrócić do CIĘŻKICH treningów, bo już niejedna osoba się wypowiadała, że jest zszokowana poziomem treningów Barcelony. Z zakupów to powinni kupić DMa, najlepiej De Rossiego, i obrońców z 2 ;). Zmiana trenera też by się przydała bo Ryjek niema jajek, a o jajach nawet niema mowy.
Tyle z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować